پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نظرسنجی: یوونتوس در فصل 2010-2011

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
28 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
سال قبل همین موقع این نظر سنجی رو گذاشتم. مثل پارسال، 3 انتخاب برای هر 3 بخش.

توی اون نظر سنجی 64 نفر شرکت کردند، جالب اینه که 47 نفر گفتند قهرمان سری آ میشیم و 32 نفر گفتن قهرمان جام حذفی میشیم. و 27 نفر هم گفتند تا نیمه نهایی لیگ قهرمانان می ریم.

نتایج پارسال از 64 شرکت کننده :

قهرمان لیگ - 47 نفر
نایب قهرمان لیگ - 9 نفر
جزو 4 تیم - 4 نفر

قهرمان لیگ قهرمانان - 9 نفر
فینال لیگ قهرمانان - 6 نفر
نیمه نهایی لیگ قهرمانان - 27 نفر
مرحله حذفی لیگ قهرمانان - 13 نفر

قهرمان جام حذفی - 32 نفر
فینال جام حذفی - 13 نفر
نیمه نهایی جام حذفی - 8 نفر

هیچکدام - 4 نفر !

درواقع، سال گذشته فقط 4 نفر تونستند درست پیش بینی کنند ! :دی:

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
اگه دیگو رو بفروشن امسال هم رای من همون هیچکدامه... که همون هیچکدام رو هم زدم. بحث در مورد فصل بعد بستگی به موندن و نموندن دیگو داره تا این قضیه روشن نشه به صراحت نمیشه وارد بحث شد

sedaa

sedaa

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 638 ارسال
بابا امسال دیگه بریم سری بی هم ولی کوپا رو بیاریم مردیم واسه ستاره نقره ای

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

انتخاب های من این بود:

جزو 4 تیم سری آ,نیمه نهایی لیگ اروپا و اینکه معتقدم در کوپا هم امسال به جایی نمیرسیم...

خیلی بعیده که این یوونتوس این فصل بتونه جامی رو به خونه بیاره...

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
من امیدوارم جز 4تیم باشیم! یوفا هم تا نیمه نهایی بریم! کوپا هم همینطور! . . . در ضمن احسان ما امسال یه جام گرفتیم..."برلوسکونی" :victory2:

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
من فقط یه گزینه رای دادم
هیچکدام

من فکر نمیکنم با این وضعیت به هیچ جامی برسیم و حتی بین 4 تا شدن در سری آ رو هم بعید میدونم
کوپا ایتالیا هم به اونجا ها نمیرسیم

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
من میگم جز 4تیم اولیم نیمه نهایی جام حذفی و فینال لیگ اروپا هم میریم درسته هنوز اوج نگرفتیم ولی اینا دور از دسترس نیستن اصلا

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
من که به این گزینه ها رای دادم بازم بگید که خوشبین هستم ولی امید دارم دیگه قهرمان سری آ نیمه نهایی یورو لیگ( اینو زیاد مطمئن نیستم) نیمه نهایی حذفی

alieneslami

alieneslami

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 136 ارسال
من به جام حذفی امید دارم میتونیم قهرمان بشیبم

alborz_k

alborz_k

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 378 ارسال
با توجه به ترک دیگو و احتمال بسیار بالای ترک ترزگل ، از مدیران محترم خواهش می کنم که نظر سنجی رو Rest کنند! :دی: و پیشنهاد می کنم که بعضی از گزینه ها مثل قهرمانی ها و نیمه نهایی ها رو حذف کنید و گزینه های دیگری مثل جزء 10 تیم برتر سری آ بودن ، راهیابی به 1/8 نهایی لیگ اروپا و یک مرحله بالا اومدن از جام حذفی اضافه بشه!!! :Facepalm:

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

با انتقال دیه گو به وولفسبورگ کاملا نظرم عوض شد!

با سیاست هایی که ماروتا پیش گرفته و علم و دانش دلنری من فکر می کنم این فصل به احتمال فراوان رده ای بین 14-16 در سری آ به دست میاریم...

لیگ اروپا هم امروز 3 تا از اشتورم میخوریم و حذف میشیم و سری آ هم در مقابل یک تیمی مثل کاتانیا و کالیاری در مرحله ی سوم که اضافه میشیم شکست میخوریم و ...

بله باید قبول کنیم که کاملا به یک تیم درجه دو تبدیل شدیم...

amirtaker

amirtaker

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 761 ارسال
منم به هیچکدام رای دادم. یکی نبود دیگو توی این فصل دوم به خاطر کادر فنی و مدیریتی باشگاه سوم هم هنوز ضعف هامون گرفته نشده اگرم بازیکنی توی این چند روز اضافه شه تا بیاد هماهنگ شه رسیدیم وسط فصل

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey
پس از کلی تحقیقو پیش بینی ...
رای بنده گزینه هیچکدام بود ... :rolleye:
واقعا باید باور کنیم امسال نه خرید خوبی داشتیم و نه سرمربیه خوبی گرفتیم :خشمگین:
ضعف های یوونتوس بیشتر از قبل شده :yapyapyapf:

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
آقا رای ما رو پس بدین! ;D درسته با رفتن دیگو تیم بلکل فلج نمیشه اما دیگه حس خوبی به این یووه ندارم!

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
where is my vote :دی:

kashisemnan

kashisemnan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 108 ارسال
تیم خوب یداریم ولی این دل نری خیلی تدافعی

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
خب، من کاملا با بچه ها موافقم، حضور و عدم حضور ـِ دیه گو خیلی می تونست شرایط متفاوتی رو به وجود بیاره که متاسفانه دیه گو هم جدا شد، ولی به هر حال این نظر کلیِ منه... قهرمانی ـِ سری آ رو که تو خواب هم حتی نمی شه دید. بالاخره خوابای آدمیزاد هم برخاسته از سلولای خاکستریشه،الکی و توهمی نیست... من واسم جالبه استدلال دوستانی که قهرمانی ـِ سری آ رو انتخاب کردند بشنوم... البته البته! من خیلی خبر از تیمای دیگه و یارگیریشون ندارم (خیلی خوب می شه اگه یکی لطف کنه لیست خروجی ها و ورودی های تیمای سری آ، به خصوص اینتر/میلان/رم/فیوره/لاتزیو رو تو تاپیک سری آ بزاره...) منتها همچنان فکر می کنم که اینتر تیم خوبی به هم زده باشه، و حالا هر چند که بنیتز به اندازه ی مورینیو باهوش و ذکاوت نیست و تدبیر و زیرکی مورینیو رو نداره، ولی دستِ کم مطمئنم که از دل نری بهتر می تونه تیمی رو هندل کنه... میلان رو ولی بعید می دونم با این خانه سالمندانی که راه انداخته همچین مالی باشه! حالا باید دید... نایب قهرمانی ـِ سری آ هدف در دسترستریه، ولی من به شخصه خیلی بهش امیدوار نیستم. یووه وضعیت خیلی خوبی نداره. نمی خوام آیه ی یاس بخونم[ضمن اینکه فکر می کنم بچه ها اشتباه می کنن می گن یووه شده یه تیم درجه 2 ] ، حقیقت اینه که یووه وضعیت خیلی بدی هم نداره... منتها با توجه به بازیکنایی که در چنته داریم، و با توجه به خصوصیات این بازیکنا خیلی نمی شه با اطمینانِ بالای 60 درصد (حتی) گفت نایب قهرمانیم... یه مشکل عمده ی تیم اینه که خیلی از بازیکنای حیاتیمون، به طرز دیوانه کننده ای "زیاد" و "طولانی مدت" مصدوم می شند و تا به تیم برگردند نصفِ فصل از دست رفته. یه مشکل دیگه ی تیم که تو این سالا به وضوح مشخص بوده، عدم انسجام تیمیه و البته نبود ـِ روحیه (البته نبود که نه! "کم"بود در واقع!). چیزی که ما تو یوونتوس ـِ چند سال اخیر شاهد بودیم، متاسفانه اینه که یوونتوس "روح" ـِ خودش ـُ گم کرده. پارسال که تیم تو بحران بود، هیچ کس نبود که با یه شوک، یه محرک، یه جرقه تیم رو به حالت طبیعی برگردونه. تقریبا همه به این بحران تیمی دامن می زدند... ما مشکل مهره نداریم به اون صورت [حداقلش اینه که با همین بازیکنا می شد 7ـُم نشد] ، یوونتوس با کمال تاسف دچار مشکل روحی روانی شده تو این سالایی که بعد از تبعید گذرونده. یه مشکل روحی روانی حاد! دیگه وقتی الکس که اسطوره ی تیمه انقدر سردی و غم تو چهره اش موج می زنه، حساب ـِ کار دست آدم میاد که چی می گذره توشون... "جزو 4 تا شدن" رو من انتخاب می کنم، ولی خیلی خیلی با تردید! خیلی سخت می شه جزو 4 تا شد. خصوصا حالا که تنها بازیکن خلاق تیممون رو هم از دست دادیم. به قول یکی از دوستامون، زمان رانیری که 442 بازی می کردیم، وینگرامون ندود و کامو بودند(که نیازی به یادآوری نحوه ی بازیِ بی عیب و نقصشون نیست) تازه اون بودیم [هرچند که نتیجه نسبتا راضی کننده بود، ولی نمایش تیم نه چندان! ] ! الان با کراسیچ و په په من واقعا نمی دونم چه سرنوشتی می خوایم واسه خودمون رقم بزنیم... ( به علاوه، سرمربی ها رو هم در نظر بگیرید. رانیری-دل نری. من رانیری رو به مراتب بزرگتر و اندیشمند تر از دل نری می دونم...) لیگ اروپا! اممم، قهرمان که از الان واضح و مبرهنه نمی شیم. من فکر می کنم با این شرایط تیمی به نیمه نهایی هم حتی نخواهیم رسید ، ولی دیگه گروهی رو ایشالا،به امید خداوندِ منّان می ریم بالا... من می گم تو مرحله ی حذفی "ناک اوت" می شیم (این روزها همه از واژه ی "ناک اوت" استفاده می کنند، شما چطور؟! :دی: :دی: ال او ال!) کوپا هم که...خب یووه خیلی وقته به اون صورت رو کوپا حساب نمی کنه. خیلی هم نباید جدیش گرفت، من به شخصه سری آ رو با اهمیت تر می دونم... به جای خاصی نمی رسیم×

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
من حال ندارم مثه عاطفه این همه تایپ کنم. عاطفه چه حوصله ای داشتی تو :دی: خلاصه بخوام بگم اینکه خودمون رو بکشیم تو سری آ جز 4 تا میشیم. تو بقیه هم حذف.

juve1897

juve1897

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 205 ارسال
منم نظرم به اینه که یووه امسال هم هیچی نمیشه ولی به بدی پارسال هم نمیشه.

وای که چقدر از این مربی بدم میاد ، اسمشو میشنوم چمچشم میشه :دی:

به قول آق محسن خودمونو بکشیم جز 4 تیم هستیم ولی بازم اما و اگر داره.

حالا اینجا جاش نیست ولی میگم
قبلا سری آ رو اول با یووه میشناختن و بعد با میلان و اون تیم دیگشون که اسمشون یادم میاد کهیر میزنم ، و ااین چند سالی که یووه به این روز افتاد ( دیگه ستاره خوبی نداره
(البته به جز چندتا)) سری آ هم کم بیننده شد و از اعتبار افتاده اینم آدرسش :

http://www.eurotopfo...ountry2011.php3

یه حساب سر انگشتی کنید ببینید دام دهانی :دی: 2006 آلمان کلا چندتا یووه ای تو تورنمت بودن نه اصلا خود فینال.
حالا اگه بازیکنان قبلیشم حساب کنید مثل پلاتینی و زیدان و..... که دیگه دیوونه میشید ( البته شرمنده ها )

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
نظر بنده : سرى آ : قهرمانى خيلى سخته حتى سخت تر از فتح ليگ قهرمانان ، امسال حريفان قدرتمندترى داريم ، يووه اگر اين قهرمانى رو ميخواد نبايد مثل چند فصل پيش به تيم هاى درجه چندم امتياز بده . حذفى : بهترين سال براى فتح اين جام بعد از سرى ب ، سال دوم رانيرى بود كه خيلى بچگانه از اون چشم پوشى شد ، اميدوارم امسال اين جام و ستاره ى نقره اى اولويتشون باشه اما مثل اينكه بى اهميت شمردن كوپا براى يووه يك عادت شده . يورو ليگ : بى خيال ، يك جام فرسايشى كه هر تيمى اونرو بخواد بايد قيد ليگ و كوپا رو بزنه ....

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی