پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آلبرتو آکوئیلانی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
316 پاسخ برای این موضوع

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
خیلی خوب خریدنش فقط 6 میلیون که اونم تو سه قسط پرداخت میشه آکوئیلانی بی شک بعد از پیرلو پاسورترین هافبک ایتالیا است باتشکر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

خیلی خوب خریدنش
فقط 6 میلیون که اونم تو سه قسط پرداخت میشه
آکوئیلانی بی شک بعد از پیرلو پاسورترین هافبک ایتالیا است
باتشکر

همیشه نظراتت رو قبول داشته به جز این یکی دیگه :دی:

پس مونتولیوو چی ؟

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

پس مونتولیوو چی ؟

خب پس بعد مونتولیوو :1: ولی مردونه هافبک خیلی خوبی بود برای ما !؟ الآن هم که گل های فصل پیش و میبینیم دلم میسوزه که دیگه ملو و آلبرتو و پیشمون نیست !؟

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

پس مونتولیوو چی ؟

حسین جان به نظر من مونتولیوو و آکوئیلانی در یک سطح هستند
نمیشه یکیشونو نسبت به اون یکی برتر دونست
باتشکر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خلاقیتی که مونتولیوو داره من اصلا توی اکوئیلانی ندیدیم واقعا ! تا قبل از اینکه بیاد یووه خیلی قبولش داشتم اما با دیدن بازیهاش واقعا نا امیدم کرد !

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
آمبروزينى گفته آكويلانى نميتونه جاى خالى پيرلو رو پر كنه :1:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

آمبروزينى گفته آكويلانى نميتونه جاى خالى پيرلو رو پر كنه :1:

په نه په :دی:

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
الان كه جزئيات قرارداد آكويلانى رو ديدم ، متوجه شدم كه گاليانى كار خاصى نكرده : بصورت قرضى با حق خريد 8 ميليون + اگر بيش از 25 بازى با ميلان انجام بده و گاليانى قصد خريد نداشته باشه بايد 6 ميليون به ليورپول بپردازه + اگر اين تعداد بازى انجام بده و ميلان بخواد دائمى كنه بايد 8 + 2 ميليون بپردازه .

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
فکر کن اینو جانشین پیرلو کردند امیدوارم با این جابجایی ، جای میلان و یوونتوس هم عوض بشه باتشکر

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
گفته هرگز یک پیرلو نیستم !

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

تو اولین بازی رسمیش واسه میلان تو نیمه ی اول مقابل لاتزیو یه پاس گل داد!شانس رو میبینید تورو خدا؟ :1:
البته یه تک به تک هم خراب کرد...

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
آلبرتو همیشه بهترین بود. حیف که ماروتا نادونی کرد و از دستش داد ، واقعا هافبک فوق العاده ایه !!! FORZA ALBERTO AQUILANI

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

آلبرتو همیشه بهترین بود. حیف که ماروتا نادونی کرد و از دستش داد ، واقعا هافبک فوق العاده ایه !!! FORZA ALBERTO AQUILANI

مطمئن باش توی یووه اگه می موند اصلا بهش بازی نمی رسید ! پیرلو - مارکیزیو - ویدال خیلی جلوتر از البرتو هستند

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

مطمئن باش توی یووه اگه می موند اصلا بهش بازی نمی رسید ! پیرلو - مارکیزیو - ویدال خیلی جلوتر از البرتو هستند

سبک بازی آلبرتو شبیه به پیرلو هست ، الآن هم تو میلان داره همین پست پیرلو تو یوونتوس بازی میکنه ، ولی با موندن آلبرتو دیگه نیازی به جذب ویدال نبود !! شاید رفتنش به صلاح تیم و خودش بود ولی من خیلی دوستش داشتم و دارم :gol:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

الآن هم تو میلان داره "بازی میکنه "

مطمئنی ؟ :1:

sajad juve

sajad juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 203 ارسال
پیرلو فوق العاده است نه البرتو یه زمانی خیلی میشد روش حساب باز کرد ولی یه دفه درجا زد تو یه سطح موند و پیشرفت زیادی نکرد بازیکنی نیست که بشه واسه یه فصل کامل بشه رو بازیسازیش حساب کرد هر چند که خودمم دوست داشتم تو یووه می موند

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

مطمئنی ؟ :1:

پست من و بر میداری قسمت های اصلیش و ادیت میکنی ؟ بعد میای جلو من مسخره بازی در میاری مرتیکه :1:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
منظورم كلا "بازي كردن" بود ، مطمئني داره بازي ميكنه ؟ :1:

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
منظور بصیر رو نمیفهمم ولی آلبرتو در بازی اولش برای میلان که ترکوند بازی دوم هم جلوی بارسا بخاطر اینکه تیم میخواست دفاعی بازی کنه عملا کاربرد نداشت برای همین دقایق آخر به بازی اومد مطمئنن بازی با ناپولی هم ثابت بازی خواهد کرد امسال آکو جایی در میلان بازی میکنه که برای اونجا متولد شده باتشکر

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
- چند وقت پیش یه مصاحبه از آکویلانی خونده بودم که توش گفته بود یوونتوس رو به خاطر تمدید نکردن قراردادم می بخشم !!
اینجاست که باید گفت آی روتو بـِـرَم هـِـی ! :1: این یوونتوس بود که باعث شد آکو یه بار دیگه رنگ پیراهن آتزوری رو ببینه و بدون شک باید متشکر یوونتوس هم باشه ...

:ultra: نظر سنجی :ultra:

به نظر شما تصمیم باشگاه در مورد دائمی نکردن قرارداد آکویلانی درست بود ؟

[img width=480 height=294]http://www.tuttosport.com/images/13/C_3_Media_1206213_immagine_l.jpg[/img]

الان بحث جانشینی پیرلو بسیار داغ شده. پس از مطرح شدن اسم پیزارو ، حالا گفته میشه که ماروتا میخواد نانیخولان رو برای جانشینی پیرلو به یوونتوس بکشونه. پاتزینتزا هم در چند بازی که برای یووه به میدان رفته ، نشون داده که نمیتونه مشکل تیم رو در بازیسازی -در غیاب پیرلو- حل کنه.

یه نگاهی هم به آمارش داشته باشیم بد نیست :

فصل 2012-2011 (میلان) : 20 بازی ، 1 گل ، 7 پاس گل.
فصل 2011-2010 (یـــووه) : 33 بازی ، 2 گل ، 6 پاس گل.

آمار نشون میده که آکو توی سیستم آلگری کاراییش فوق العاده بیشتر شده !

در انتخابتون قیمتی رو که میلان برای به خدمت گیری آکو پرداخته رو هم در نظر بگیرید :

بصورت قرضى با حق خريد 8 ميليون + اگر بيش از 25 بازى با ميلان انجام بده و گاليانى قصد خريد نداشته باشه بايد 6 ميليون به ليورپول بپردازه + اگر اين تعداد بازى انجام بده و ميلان بخواد دائمى كنه بايد 8 + 2 ميليون بپردازه .

حالا به نظرتون تصمیم باشگاه در مورد دائمی نکردن تمدید آکویلانی درست بود ؟

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی