پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مارکو استوراری

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
290 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
فکر کنم بازی با سمپ اخرین بازی استوراری با پیراهن یووه بود و می خواد فصل دیگه تو باشکاهی جدید بازی کنه ! احتمالا به همون سمپ می ره

ღZahraღ

ღZahraღ

دو آتيشه يوونتوس

• اعضا
  • 1914 ارسال
استوراری تو صفحه شخصیش همه شایعات مبنی بر رفتنش از یووه رو تکذیب کرده و نوشته که این فصل رو در یووه می مونه .

"Hello guys, someone who likes to write, wrote that I will leave juve .... Just to tell you that's nonsense ... Good holidays and forza juve! "

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

Champion Of Italy : Marco Storari

تصویر

مارکو استورای که میشه اونو یکی از حرفه ای ترین بازیکنان یوونتوس دونست این فصل هم تونست نشون بده که در نبود بوفون , هواداران باز هم می توون با خیال راحت بازی های یوونتوس رو نگاه کنن . نیمکت نشین بودن بهترین دروازبان دنیای فقط یک معنی داره . اونم اینکه شما فقط باید منتظر فرصت های اندک باشید تا بتونید بدرخشید و خودتون رو نشون بدید . اما مارکو استورای حتی زمان هایی هم که می دونست شانسی برای بازی نداره با قدرت تمرین می کرد تا به تیمش کمک کنه . یک حرفه ای واقعی !

آنتونیو کونته هم به اندازه کافی مارکو رو قبول داره . طوری که قبل از بازی با پسکارا بگه : " بوفون مدتیه که به خاطر داشتن تب نتونسته خوب تمرین کنه و برای همین فردا مارکو بازی خواهد کرد . اگه دروازبان دوممون به خوبی مارکو نبود از بوفون می خواستم که هر طوری شده بازی کنه اما حظور مارکو باعث میشه که من خیالم راحت باشه . " به همین خاطر مارکو تونست با وجود گلری مثل بوفون 530 دقیقه از دروازه یوونتوس محافظت کنه ,,,

خارج از مسائل فنی مارکو یکی از بهترین شخصیت های تیم یوونتوس هست . شخصیتی مثبت و حرفه ای که باعث شدن مارکو استوراری به یکی از محبوب ترین بازیکنای یوونتوس داخل رختکن تبدیل بشه ,,,

پ.ن : مارکو واقعا استعداد بالایی داره . یه سری شاید الان از مارکو ناراحت باشن به خاطر بازی های بدش تو 2-3 بازی آخر ! اما خدایی بهش حق بدید شما هم انقدر رو نیمکت باشید نمی توندی بدرخشید . مارکو استعدادش رو تو تیمِ میلان و همین یوونتوس بارها نشون داده . بازی با میلان تو کوپا و اون عکس العمل هاش تو دقایق آخر رو یادتون بیارید تا بفهمید چرا می گم مارکو استعداد واقعا بالایی داره و توی یوونتوس یه جوری داره هدر می ره ,,,

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21160 ارسال

[img width=480 height=481]http://www.shiaupload.ir/images/32532794850923113746.jpg[/img]

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
[center]استوراری در Panarea در ایسلند

[img width=480 height=480]http://www.uppic.org/image-B044_51D991AD.jpg[/img]

[img width=480 height=480]http://www.uppic.org/image-4FB9_51D991AD.jpg[/img]

فیورنتینا هم به دنبال جذبش بوده و مذاکراتی هم انجام شده .

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
گاتزا نوشته که فیورنتینا آماده ارائه پیشنهاد قراردادی 2 ساله برای استورای است و احتمال زیادی داره که این بازیکن از یووه جدا بشه . و گفته که میتونه کلید پیوستن یووتیچ به یووه هم باشه ..

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
ما استوراري رو زير ٣٠ ميليون نميديم :2qcmh45: به بقيه تيم ها شايد ولي فيورنتينا نه! :lol:

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
در مصاحبه با اسکای به موندنش تاکید کرده: «از این که مورد توجه ویولا هستم خوشحالم، البته همه ی شایعات ترنسفر خوشایند هستن. اما من هنوز با یووه قرار داد و میخوام که اینجا بمونم. اگه خیلی باز نکردم به این خاطره که پیش روی من پدیده ای به نام جیجی قرار داره.» با توجه به قرض داده شدن لئالی بهترین کار موندنش هست و البته هم با فروشش نمیشه پولی به دست آورد. اینتر برای کنار گذاشتن سزار مجبور شد باهاش فسخ قرارداد کنه، طبیعیه که یووه نتونه از استوراری که هم سن بالاتری داره و هم سطح پایین تری، نتونه از لحاظ مالی استفاده کنه. تنها مشکل اینه که سالیانه 3 میلیون یورو حقوق میگیره، 2 برابر لیخت!

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
سلام مارکو .. چطوری ؟ - خستم ! درباره تمرین دروازه بان ها بگو ؟ - خستگی .. خستگی و در نهایت خستگی :1: چرادروازه بانی رو انتخاب کردی ؟ - کمی قبل, پدر من یک دروازه بان آماتور بود و در واقع او شور و شوق و عشق به دروازه بانی را در من ایجاد کرد شوخی های شما با په په و خنده هاتون ؟ - بله .. په په یکی از دوستان من است و اما گاهی با او شوخی میکنم و مثلا اون لحظه لازم بود که بهش بگم خفه شو ! اما او برای من یک دوست و همدم واقعی است و من از هم اتاقی بودن با او خوشحالم چه ورزشهای دیگری بجز فوتبال را دنبال می کنید و یا انجام میدهید ؟ - من وقت زیادی برای دنبال کردن ورزشهای دیگر ندارم .. زیرا تمام وقت در حال تمرین و آماده شدن هستم و سخت تلاش می کنم و بعد از آن هم به محض به دست آوردن فرصت سعی می کنم که آن را با خانواده ام و بچه هام باشم و فکر می کنم که این چیز خوبی است تفاوت بین اسکودتو اول و دوم ؟ - اسکودتو نخست زیبا و شگفت انگیز بود زیرا ما بعد از دوران سخت آن را بدست آوردیم و آن زیبا بود . اسکودتو دوم هم دشوار بود زیرا مشخص بود که ما دوست داشتیم آن را دوباره کسب کنیم و این کار سختی بود . زیباترین و سخت ترین بازی شما با لباس یوونتوس ؟ - بازی های زیادی انجام ندادم که بخوام یاد بیارم (می خندد) . تصور می کنم که زیباترین و بهترین بازی مقابل کیه وو 2 فصل قبل بود که توانستم ضربه پنالتی را مهار کنم و هنگامی که شما ضربه ی پنالتی را دفع کنیـد همیشه خاص و زیبا است است .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21160 ارسال
- استوراری به یوونتوس چنل گفته تعطیلات خیلی خوبی رو داشتم و خوش گذشت ولی الان احساس می کنم اصلا استراحتی نداشتم ! :nish:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- پیشنهاد فیورنتینا برای خرید استوراری رد شد .

Keyvan

Keyvan

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1132 ارسال
این آقا قراره جانشین جیجی باشه!!! :Facepalm: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

تصویر

VA}{ID

VA}{ID

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 656 ارسال

این آقا قراره جانشین جیجی باشه!!! :Facepalm: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

تصویر

جانشین که نه، به نوعی Back-up بوفونه :2qcmh45:. بنده خدا حق داره با اون تمریناتی که کونته بهش میده

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
حتي فكر كردن به اينكه اين ستوراري فعلي دروازبان رزرو يوونتوس به جاي بوفون هست هم تن و بدن آدم رو ميلرزونه :1:

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
امروز خوب بود....تیم هاوارد هم خوب بود .....از نظر من جانشین خوبی واسه بوفونه....

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
اوایل خیلی خوب بود. رفته رفته افت کرد. خیلی فاجعه شده. بازی امروز که نقش دیوار رو بازی میکرد. مثل یه دروازبان آماتور دروازبانی میکرد. توپ بهش میخورد میرفت اینور اونور. در حالی که یه دروازبان حرفه ای طوری توپ رو دفع میکنه که تیمش در موقعیت ضد حمله قرار بگیره.

"Sina"

"Sina"

...

• اعضا
  • 980 ارسال

اوایل خیلی خوب بود. رفته رفته افت کرد. خیلی فاجعه شده. بازی امروز که نقش دیوار رو بازی میکرد. مثل یه دروازبان آماتور دروازبانی میکرد. توپ بهش میخورد میرفت اینور اونور. در حالی که یه دروازبان حرفه ای طوری توپ رو دفع میکنه که تیمش در موقعیت ضد حمله قرار بگیره.

اون شوت از راه دوری هم که دفع کرد یه لحظه دست ها و پاهاش به هم تعارف زدن کی توپو بگیره بعد شکمش اومد ایفای نقش کرد :Facepalm:

arteen del piero

arteen del piero

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 391 ارسال
Spoiler

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال

"Storari | Instagram | "Gentlemen

تصویر

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
تا قبل از گل : یک شوت به دروازه یک گل!:worship::worship::worship: اصلا استیلش با بوفون مقایسه میکنی خود به خود میفهمی بازی 3-0 عقبی.ابهت جی جی هر حریفی میترسونه ولی مارکو برای حریف روحیست:33:

Untitled.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی