پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نظرسنجی: 5 خروجی یوونتوس !

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
39 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
نظرسنجی تو یوونتوز دیدم، بد نیست اینجا هم بزارم. تا این لحظه توی یوونتوز با نزدیک به 250 رای این نتایج بوده :

[img width=480 height=311]http://st2.img98.com/out.php/i25770_5PlayersyouwantGonePage8JuventuzForums1271752602549.png[/img]

علامت تعجب هم برای امیر توضیح بده یکی :دی:

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
127 نفر برای خروج کاناوارو؟؟!!!؟؟؟!!!؟؟؟!!؟؟ یا للعجب!!! گریگرا اولین خروجیه که بیاد اول یه کمربند بخوره بعد بره.نفر دومی که باید لباساشو جمع کنه و شماره شو تحویل بده بی شک آمائوری هست.زبینا هم اگر مشتری داره واقعا نگه داشتنش احمقانه هست.نفر بعدی باید حسن باشه و در نهایت هم ملو اگر مشتری خوب بالای 25 تا داره اگرنه همون 4 تا خروجی کافیه

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
میگم چرا گروسو هم توی این لیست هست!!! در تصویری هم که قرار دادید نفر دوم ترک یوونتوس به شمار میره!!! گروسو که بازیکن خوبیه من هم خیلی دوستش دارم!!!! به اعتقاد من زبینا ، گریگرا ، صالیحمیدزیچ ، دچیله ، آمائوری باید یووه را ترک کنند.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

127 نفر برای خروج کاناوارو؟؟!!!؟؟؟!!!؟؟؟!!؟؟ یا للعجب!!!

گریگرا اولین خروجیه که بیاد اول یه کمربند بخوره بعد بره.نفر دومی که باید لباساشو جمع کنه و شماره شو تحویل بده بی شک آمائوری هست.زبینا هم اگر مشتری داره واقعا نگه داشتنش احمقانه هست.نفر بعدی باید حسن باشه و در نهایت هم ملو اگر مشتری خوب بالای 25 تا داره اگرنه همون 4 تا خروجی کافیه

خیلی ها اعتقاد دارند تیم باید جوون بشه. افرادی مثل ترزگه، گروسو و کامورانزی یا حتی لگرو و منینگر هم اگر توی این لیست هستند به خاطر بد بازی کردنشون نیست لزوما، به خاطر سنشون هم هست. من خودم همچین عقیده ای ندارم، ولی بهرحال خیلی ها طرفدار جوان کردن تیم هستند. همین الان تو فروم خودمون حتما کمال موافق بیرون کردن یه سری از ستاره های بالای 30 سال یووه هست که خوب هم بازی می کنند :دی:

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
حالا جالبه تو اینجا حسن از گریگرا جلو زده!!! بابا حسن اگر خنثی بازی میکنه،لااقل میدونیم خنثی ست.دیگه مثل گریگرا نیست که باری مهارش باید کاناوارو رو مامور کنیم!

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
ایول به رضا ، ایول به نظر سنجی من بی تردید گریگرا - زبینا - امائوری - ملو - حسن رو انتخاب کردم .

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
من به آمائوری و صالیجمیجیچ و زبینا و گریگرا و پولسن رای دادم ! واقعا تاریخ مصرف همه شو تموم شده .

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
امائوری-حسن-زبینا- گریگرا این 4 نفر باید با لگد از تیم پرت بشن بیرون ولی باز بقیه قابل تحمل ترن ;D کانا و کامو و دیوید هم باید تا 40 سالگی تو یووه بمونن و هیچ جایی نرن ;D

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
زبينا-گريگرا-براتزو-

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
من که 5 تا گذینه رو اعلام کردم الان دیدم مصطفی 3 تا بیشتر انتخاب نکرده من هم حالا 1 دونه ازش قرض میگیرم :دی: تا پولسن رو هم جزء لیستم بزارم ، کم با اعصاب ما بازی نکرد این بشر ، ییییییهو میدی تو بازی داره زمین رو متر میکنه و سرش تو لاک خودشه اصلا معلوم نیست چیکار میکرد انگار چیزی تو زمین گم کرده بود داشت دنبال میگشت !

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
جالبه همه از پولسن گله میکنید بعد 6 نفر بهش رای دادن "که یکیش من بودم"

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
علت اينكه حساسيت رو بولسن كمه اينه كه كم بازي كرده و سوتي فاحش هم كم داده.. يعني به نظر من معيار خروجي بودن بازيكن تعداد سوتي هاي كه داده از نظر كاربران معيار است

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
فعلا منينگر و مومو بدون راي در صدر موندند(البته طبق اين آمار در قعر) جالبه كانا بيچاره هم اون وسط بي نصيب نونده كه البته به احتمال زياد اون دونفر به خاطر سن و سالش بهش راي دادن چون امسال واقعا خوب كار كرد و جز مهره هايي بود كه سطحش از تيم خيلي بالاتر بود

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
و یه نکته هم اینکه بلا استثناء همه به حسن رای دادن ! ;D خدایی مومو و منینگر درست نبود تو لیست باشه !

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
کلا همیشه در حق حسن ها ظلم میشه درسته هیچ کدوم بازی حالیشون نیست و جفتشون شماره 7 میپوشنم ولی بازیکن های با سابقه و بی حاشیه هستند که احترامشون واجبه :دی: :Facepalm:

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
ولی از روی این نظرسنجی میشه به محبوبیت منینگر پی برد! حتی دیوید و کامو و کانا رای آوردن ولی منینگر رو هیچکی دوست نداره از تیم بره حتی با اینکه ایتالیایی نیست و سنش هم بالای 30 ساله!

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
من توی این نظر سنجی نظر اصلیم روی گریگرا - پولسن و حسن هست که در خد تیم های متوسط سری ا هم نیستند !!!! به زبینا رای نمی دم چون زبینا توی یووه خوابیده ... ملو و آمائوری هم بازکنان جالی نیستند به نظر من !!!!!!! خارج نظر سنجی هم من یاکوئینتا رو دیگه اون مهاجم درجه یک نمی بینم !!!!

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام پنج تا گزینه واقعا کمه !!! من وقتی انتخاب کردم دیدم 9 تاشونو انتخاب کردم !!! بعد به زور سه تا رو حذف کردم تو رو خدا یه نطر سنجی برای مربی فصل بعد یووه هم بزارید باتشکر

ali.mokhtari

ali.mokhtari

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 4 ارسال
خدا وكيلي حسن 50 تومن مي ارزد؟گريگرا هم كه روي بي غيرتي سفيد كرده.امائوري حيفه كه بره اخه هافبكهمون همه تر زدند

hamed.alex

hamed.alex

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 219 ارسال
به نظر من حسن - گريگرا - پولسن - زبينا و ملو برن بهتره!! :ultra:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی