پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پــاول نــدود - La Furia Ceca

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2442 پاسخ برای این موضوع

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
راستی کسی میدونه چرا پاول اینجا 21 پوشیده؟
[img width=480 height=320]http://img.majidonline.com/pic/42607/06.jpg[/img]

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
به نکته جالبی اشاره کردی

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
قبل از بازی های اغاز فصل مثل برلوسکونی و جام تیم ندود شماره بیست و یک به تن داشت چون هنوز شماره ها مشخص نبود یاد زیدان افتادم بهترین جانشین واسه زیدان

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
از زیدان هم بهتره 100%

Guest_mosinedved_*

Guest_mosinedved_*
  • مهمان
ندودیعنی 11

pavehedved

pavehedved

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 248 ارسال
ندود یعنی ندود! 11 یا 21 پوشیدنش هم فرقی تو بازیش نداره همیشه بی نظبرههههههههههههه!

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من به نظر من اصلا شماره براي فوق ستاره اي به نام ندود تفاوت نداره بازيکني که شماره يازده بپوشه که فوق ستاره نيست ندود فوق ستاره شماره يازده ميپوشه با تشکر

Dorina

Dorina

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 195 ارسال
مي خواستم يه چيزي بگم من علاوه بر طرز بازي و شوت ها ي پاول، از خطا هايي كه ميكنه هم خوشم مي آد؛ مثل اون بلايي كه سر توتي آورده بود. يا بعضي از كارا مثل اون كاري كه فصل قبل تو بازي رفت با ميلان سر گتوزو آورد* كه حقش بود! مشت ميزد!* ولي، خب، بعضي موقع ها عذاب وجدان ميگيرم كه از اين كاراي به اصطلاح موذيانش خوشم مياد! ;) حالا دوست دارم نظر شما رو در اين مورد بدونم، نظرتون در مورد خطا هاي ندي چيه؟

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
اسم خطای پاول میاد یاد بازی رئال میوفتم.همون خطای به نظر باحال شما تو فینال کار دست یووه داد.

Dorina

Dorina

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 195 ارسال
اوه... :'(

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من داشتم پست دورنيا رو ميخوندم که ياد اون خطايي افتادم که پاول کرد و بالحق اگر پاول از بازي فينال محروم نميشد ما قهرمان بوديم ولي بهرحال پاول به نظر من بعد از سعود يووه به سري آ خداحافظي ميکنه نظر شما چيه ؟ با تشکر

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
هرکی این پست دورنیا رو بخونه بعید میدونم یاد بازی یووه-رئال نیفته منم خظا های ندود رو دوست دارم خشونتشم دوست داشتنی و قشنگه همه چیز این بازیکن روی اصوله در مورد خداحافظی هم باید صبر کرد و منتظر موند ولی من بعید میدونم اون اخر این فصل خداحاظی کنه

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
حیفه هنوز هم خیلی تاثیر گذاره :-\

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من پاول هميشه تاثير گذاره بيشترين سالي که تاثيرش رو گذاشت سال 2003 بود با تشکر

malek

malek

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 59 ارسال
چقدر خوبه یه بازیکن انقدر محبوب باشه و همه دارن ازش تعریف می کنن ... یادمونم هست که یووه اینجور بازیکنارو تقدیم فوتبال می کنه...

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
نازي پاول! راستي...Dorinaگفتي خطاي پاول روي توتي رو دوس داري؟! پس من ازت مي خوام نظرت درباره ي خطاي توتي روي پاول رو هم بگي!همون كه ويدئوش رو دانلود كرده بودي...! 8)

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام لاريسا جان داري چيکار ميکني ؟ ميخواي درينا قاطي کنه ؟ يکهو ديدي هر چي از دهنش در اومد به اين طوطي منفور گفت با تشکر

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
درسا کیه ؟

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

درسا کیه ؟