پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پــاول نــدود - La Furia Ceca

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2442 پاسخ برای این موضوع

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3438 ارسال
میری تو این گروه های هواداری یک جوری به ندود بد و بیراه میگن که انگار تمام مشکلات تیم گردن ایشونه!
. جوری از آنیلی ایراد گرفته میشه که انگار این آدم تا الان هیچ جامی با یووه نگرفته!!!
9 قهرمانی پیاپی کار هر تیمی نیست همین الان اینتر یا واسه دومیش دارن افسار پاره میکنن!!!

به هر حال قدر اسطوره ها رو بدونیم و کمی قدرشناس باشیم هم بد نیست!!

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3438 ارسال

پاول ندود پس از بازی فینال کوپا ایتالیا با عصبانیت به آلگری حمله کرده و تاکتیک ها و نحوه چیدمان بازیکنان و تعویض های این مربی را شدیدا مورد انتقاد قرار داده است .

پس از آن و در هتل محل اقامت تیم در رم مجددا تنشی بین ندود و آلگری و تعدادی از بازیکنان در میگیرد و سپس بحث شدیدی بین ندود و آنیلی در حضور آریوابنه و کروبینی شکل می گیرد.

پاول ندود هرگز و هیچ زمانی حامی آلگری نبوده و حتی سال 2019 او به همراه فابیوپاراتیچی باعث اخراجی آلگری از یوونتوس شدند. در تابستان گذشته نیز ندود به هیچ عنوان با آنیلی برای بازگرداندن آلگری که پیشتر بدلیل کسب نتایج ضعیف و برطرف نکردن خواسته مدیران از باشگاه اخراج شده بود موافق نبود ولی با این وجود آنیلی ، آلگری را بعنوان سرمربی یووه انتخاب کرد و در حال حاضر بیشترین تقصیر را در این ناکامی ها شخص آندرآ آنیلی دارد زیرا او بدون در نظر گرفتن حرف ها و نظرات سایر مدیران و تنها با سلیقه خود مکس آلگری را به یووه بازگرداند .

گفتنی است در این شرایط علاوه بر احتمال بالای اخراج آنیلی و آلگری از یوونتوس احتمال عزل پاول ندود نیز از سمت نائب رئیسی باشگاه حتی با وجود اینکه او از اول مخالف آلگری بوده هم وجود دارد.
  • mory, eⁿzº, Signora Omicidi و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Buffon2003

Buffon2003

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 516 ارسال
بنظرم وقتشه محترمانه تشریف ببره
تاکتیک های الگری جلوی اینتر جواب داده بود اما خود احمقش از اشتباهش جلو بایرن درس نگرفت و گند زد به کارش. من وقتی گل دوم رو خوردیم گفتم بازی 4-2 میشه چون همون حس بازی بایرن، همون تعویض ها و همون اشتباه تاکتیکی تکرار شده بود. آقای ندود اگر موافق اخراج الگری بود باید گزینه های بهتری نسبت به ساری و پیرلو پیشنهاد میداد. تغییر تو مدیریت باشگاه لازمه، شخصا ترجیح میدم این ندود باشه که میره نه آنیلی.
  • Orphée, tecra و Serie A از این پست تشکر کرده است

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6377 ارسال
  • LocationRasht

i#SonoUnJuventino

fugmeyiwqaaq3fc1_i37l.jpg

« از چی اینتر خوشم میاد؟ هیچی... مشکلی با اینتر ندارم ولی اینتر ، اینتر باقی خواهد موند و من یه یوونتوسی ام ... »

~ ندود در ۲۰۱۱

• saeed-nedved, حامد, mory و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS
^^^^ کاش میرفت اینتر همون موقع راحت تر بود تا اینکه الان ببینیم داره به خاطر خصومتش با الگری کبیر داره به یوونتوس و الگری خیانت میکنه.
ندود حد خودشو نمیدونه وگرنه باید تا اخر عمرش مدیون الگری و خدماتش ب یوونتوس باشه
  • saeed-nedved, Orphée, mory و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2636 ارسال
بنظر من این زمزمه های اختلاف الگری و ندود افسانه ای بیش نیست. جایگاه الگری تو تیم از جایگاه مربیایی که خیلی بهتر هم کار کردن تو تیماشون مستحکم تره. اگه بین مدیرا درباره الگری تردیدی بود نمیشد چنین جایگاهی رو واسش در نظر گرفت.

نمیدونم تو ماجرای پایان کار الگری تو دوره اولش چقدر ندود نقش داشته، اما چیزی که این فصل از تیم دیدیم خیلی در راستای نظر رسانه ها و ادعاهای مطرح شده نبود.
  • Orphée, tecra, L'Avvocato و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS
^^^ وقتی اکثر خبرگزاریا گفتن بعد بازی اومده تو رختکن با الفاظ زشتش به الگری حتک حرمت کرده از کجا نتیجه گرفتی افسانه ای ؟؟؟
ای کاش چیزی ک راجب حمایت مدیریت از الگری میگی ۲۰ درصدش راست باشه . این تیم مدیریت دلسوز یوونتوس نیستن صرفا با تصمیمات اشتباه سریالی سعی دارن اوصاع بهتر کنن ولی برعکس دارن بدتر میکنن الخصوص ندود که باید یا از الگری و خانوادش معذرت بخاد یا باس سیکش زده بشه
  • saeed-nedved, Orphée, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2636 ارسال

^^^ وقتی اکثر خبرگزاریا گفتن بعد بازی اومده تو رختکن با الفاظ زشتش به الگری حتک حرمت کرده از کجا نتیجه گرفتی افسانه ای ؟؟؟
ای کاش چیزی ک راجب حمایت مدیریت از الگری میگی ۲۰ درصدش راست باشه . این تیم مدیریت دلسوز یوونتوس نیستن صرفا با تصمیمات اشتباه سریالی سعی دارن اوصاع بهتر کنن ولی برعکس دارن بدتر میکنن الخصوص ندود که باید یا از الگری و خانوادش معذرت بخاد یا باس سیکش زده بشه

برادر من، گفتم دیگه از کجا نتیجه گرفتم. بی سابقه بوده یه تیمی تا این میزان به مربیش اعتماد داشته باشه، اگه دو دستگی ای بین مدیرا بود سر موافق یا مخالف بودن با حضور الگری، نمیشد چنین جایگاهی تو تیم داشته باشه. الگری چنان قرص و محکم سر جایگاهش ایستاده که حتی فکر نمیکنم پیولی هم چنین اطمینانی از جایگاهش داشته باشه. به همین دو دستگی سر کنار اومدن با الگری تو مدیریت یووه رو واقعی نمیدونم یا در این حدی که رسانه ها مطرح کردن تشخیص نمیدم.
  • tecra, Senmorta, L'Avvocato و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

برادر من، گفتم دیگه از کجا نتیجه گرفتم. بی سابقه بوده یه تیمی تا این میزان به مربیش اعتماد داشته باشه، اگه دو دستگی ای بین مدیرا بود سر موافق یا مخالف بودن با حضور الگری، نمیشد چنین جایگاهی تو تیم داشته باشه. الگری چنان قرص و محکم سر جایگاهش ایستاده که حتی فکر نمیکنم پیولی هم چنین اطمینانی از جایگاهش داشته باشه. به همین دو دستگی سر کنار اومدن با الگری تو مدیریت یووه رو واقعی نمیدونم یا در این حدی که رسانه ها مطرح کردن تشخیص نمیدم.

بذار برسی خونه😅😅😅😅
  • tecra, Senmorta و Jack Sparrow از این پست تشکر کرده است

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS

صرفا بر پایه حدس و گمان دیگه البته من حدس گمان رو رد میکنم و صحبت هات بیشتر عمدی و یه جور پلوتیک میدونم
از الان شروع کردین به اینکه الگری فلان الگری بمان مدیریت محکم چسبیده پشتش گرفته و همه چی براش اوکی که فصل بعد با اولین نتیجه ای ک نگرفت به الگری حمله کنید و همه جیو سرش خراب کنید.
یه سوال دارم دوره اول ک الگری رفت مگه همین ندود و پارتیچی نبودن که باعث رفتن الگری شدن ؟ این همه خبرنگار و منابع معتبر اینو گفتن . چرا میخاین واقعیت رو تحریف کنید ؟
الگری بدبخت مظلومی هست ک بجز دانش فنی بالا و قدرت رهبریش هیچ پشتوانه دیگه تو یوو نداره
  • Orphée, aidin_2010, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6377 ارسال
  • LocationRasht

پاسخ معنادار ایوانا ، دخترِ ندود به سوال یکی از هوادارا در اینستاگرام ...

fu40sl2aqaav6nb1_nudt.jpg

« لحظۀ موردعلاقه ات در معیت یک یوونتوسی؟ » :53:

• saeed-nedved, حامد, mory و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Buffon2003

Buffon2003

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 516 ارسال

پس از تساوی یووه و سمپ ایشون با دوست دخترش و چند دختر دیگه تو پارتی بودند و فیلمی ازشون پخش شده که دوست دخترشون نیمه $خت هستند و آقای ندود هم در حال برانداز کردن هندوانه های ایشان هستند که باعث انتقادات فراوان نسبت به ایشون در فضای مجازی شده. هر کس فضای خصوصیش به خودش مربوطه اما شان یوونتوس رو پایین اورده با این حرکت (مثل رقص جنجالی نخست وزیر زیبای فنلاند)

• Orphée, mory, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 602 ارسال
  • Locationgolestan-gorgan

خب وقتی مربیت الگری باشه، بعد بازی ای که باید سه هیچ میزدی و مساوی کردی.

فقط الکل میتونه بشوره و فقط مستی قابل تحملش میکنه :nish:

ادم مست هم هر کاری ازش برمیاد دیگه :24:

• saeed-nedved, Orphée, aidin_2010 و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

یه کیلیپ ازش دراومده خیلی ول داده!  :fp: به صورت قطاری! 

https://www.dailymai...clad-women.html

اینکارو در ۱۵ سال پیش انجام میشده اونم در حد ریاست ۱۰۰٪‌اخراج میشد،‌حیف واقعاْ،‌رییس که آنیلی باشه از این بیشتر نمیشه انتظار داشت

• mory, tecra, Serie A و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3438 ارسال
NicoloSchir

رابطه ندود با آلگری در بدترین حالت خودش قرار دارد و هیچ احترامی بین این دو وجود ندارد.
ندود مدت هاست که گروه ضد الگری در یووه را رهبری می‌کند.
  • mory, aidin_2010, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

قاسم

قاسم

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 291 ارسال

https://www.dailymai...clad-women.html

اینکارو در ۱۵ سال پیش انجام میشده اونم در حد ریاست ۱۰۰٪‌اخراج میشد.

یه مدّتِ طولانی محبوبترین بازیکن بینِ دخترای یوونتوسی بود و یادمه توو فورومِ خودمون خیلیا با پسوند یا پیشوندِ ندود حساب کاربری میساختن. دلیلِ اعتمادِ بیشترِ دخترا هم بهش، داستانِ جذّابِ عشقش به همسرش بود که در نوجوانی با هم آشنا شدن و خیلی زود ازدواج کردن و فرزندانشون رو هم به نامِ خودشون نامگذاری کردن تا عشقشون ابدی باشه... یادمه -اگه اشتباه نکنم- ندود در توجیهِ اون نامگذاری گفته بود «پاول و ایوانا هیچوقت نمیمیرن!» یا همچین چیزی... به همین خاطر خیلی باورنکردنی بود برام خبرِ جداییشون؛ این جدایی نشون دهنده‌ی تغییرِ زیادِ ندودِ میانسال نسبت به ندودِ جوانه و از دیدِ من هم از اون ندود تا این ندود، فاصله خیلی زیاده. یادمه مانی (Bianco Vino 71) سالِ آخرِ حضورِ ندود خیلی حسرت به دل بازی‌ها رو نگاه میکرد و یه بار هم بهمون گفت «از امسال خووووب لذّت ببرید که دیگه الکس و بوفون و ندود رو کنارِ هم نخواهیم‌دید.»

یه دوره‌ای خیلی منتظر بودم ندود واسطه‌ای بشه برای حضورِ الکس در کادرِ اجراییِ یوونتوس؛ بعد شنیدم رابطه‌شون چندان خوب نی‌ست با هم. حیف واقعاً...

• حامد, GioVanni Agnelli, Orphée و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2636 ارسال
برام جالبه بدونم ندود که تنها مدیری هست که موافق اخراج الگریه چه مربیایی رو در نظر داره. خبر خاصی هم در این مورد بیرون نمیاد. خود ندود نمیخواد مربی شه؟
  • aidin_2010, eⁿzº, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

درست میگی اگه الگری نه پس کی؟ بگن تا مام بفهمیم

همینا بودن الگری ساری و پیرلو رو آوردند دیگه 

اینها که چیزی حالیشون نیست

همگی باید اخراج بشن و جاشون رو کسای دیگه با فکر بهتر بگیرن

کسی که امتحان پس داده 

• Orphée, aidin_2010, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6377 ارسال
  • LocationRasht

از بین مدیران سلبریتی یوونتوس ، فقط درخواست فرجامخواهی ندود پذیرفته شد (بهمراه سایر هیئت مدیرۀ سابق یوونتوس) و آنیلی ، پاراتیچی ، کروبینی و آریوابنه جملگی محکوم شدن... فورتزا پاول :53:

• saeed-nedved, mory, alireza.de710 و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6377 ارسال
  • LocationRasht

i#327

fuj2b0vxsaarutu1_4950.jpg

13 سال پیش در چنین روزی ، پاول ندود از فوتبال کنار رفت. پیش از اون پیشنهادی از اینتر دریافت کرد ولی بجای خیانت به یووه ، تصمیم گرفت خداحافظی کنه! :

« من میتونم بدون فوتبال دووم بیارم ولی نمیتونم بدون یوونتوس زندگی کنم... »

او 12 سال مدیر و نایب رئیس یووه بود...

• saeed-nedved, حامد, mory و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی