پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

جاناتان زبینا - Gazzella

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
491 پاسخ برای این موضوع

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
اما توي سري آ به گريگرا و بالزارتي و كيه ليني و بارزالي نياز داريم نه بازيكني كه همش مصدوم مي شه و نوسان داره.(به بهمن) آخه هرچقدرم سوتي بدي بده ولي توي تمرين.نه اينكه توي بازي سوتي بدي.كانا هم سوتي مي داد اما خيلي كم.ولي اين...

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بالزارتی هم که داره میره.جا برای زبینا باز تر میشه. من قبلا هم گفتم ایراد اصلی زبینا اینه که وقتی میره جلو یه قرن طول میکشه تا برگرده و پسش سرش بدجوری خالی میشه. زبینا در کارای تهاجمی خوب عمل میکنه و درست حسابی دفاع نمیکنه. امیدوارم حداقل مصدوم نشه دیگه.

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
بلای اسمانی بر یوونتوس نازل شده ... نمی دونم کدوم تیمی حاضر میشد که اینو بخره که یوونتوس تا 2011 تمدید کرد؟ فکر کنم یه پولی دستی به تیم داده که تمدید کنه ...

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 ارسال
این بنده خدا انقدرم بد نیست! از میلان و لیورپول پیشنهاد داشت.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
مي رفت ميلان راحت ميلان سقوط مي كرد. نمي دونم چرا جاي بالزارتي با اين تمديد كردن.

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
اتفاقا خیلی مدافع خوبی هم هست من که تا بحال ازش اشتباهی ندیدم خیلی هم مدافع خوبیه

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

اتفاقا خیلی مدافع خوبی هم هست من که تا بحال ازش اشتباهی ندیدم خیلی هم مدافع خوبیه

خوب هست.
اما كنده.
اما سوتي مي ده.
اما هجومش ضعيفه.
اما كم هوشه.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21264 ارسال
  • LocationDeutschland
زبینا هجمومش ضعیفه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! نقطه قوت زبینا همین کارای تهاجمیشه . از روی چه اساسی زبینا کارای تهاجمیش ضعیفه ؟

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
از اونجا كه وقتي مي خواد برگرده حدودا 90 دقيقه معطل مي كنه.هيچ وقت وقتي مي شنيدم كه زبينا جلو است و داره حمله مي كنه خوشحال نمي شدم چون از ضد حمله خيلي مي ترسيدم.اون سرعت كمي داره.قبول كن كنده.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21264 ارسال
  • LocationDeutschland
خب علی جان به این میگن کارای دفاعی نه تهاجمی . فکر کنم بینشون یه فرقایی باشه . نه ؟

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

خب علی جان به این میگن کارای دفاعی نه تهاجمی .
فکر کنم بینشون یه فرقایی باشه . نه ؟

ببخشيد.فكر كردم ديدم تو درست مي گي.
سوتي جالبي بود.
خب فعلا كه زبينا در يووه مونده.
براي اينكه تاپيك زبينا هم يه مقداري حال بگيره يه سري سوال توش مي ذارم.

4.نقطه قوت زبينا كه او را در يووه نگه داشت كدام مورد بود؟
5.چرا زبينا در نيمه‌ي فصل گفته بود به ميلان مي روم اما ماندگار شد؟

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
1.بعنوان يكي از ذخيره هاي تيم كه در صورت مصدوميت بازيكنان ديگر به تركيب مي پيوندد. 2.تا حدودي غير منطقي بود چون مي شد جاي اون يه نفر بهتر و سريعتر رو آورد. 3.كند بودن و اخطار گرفتن زياد 4.بقول بهمن كارهاي هجومي وي.البته به نظر من اينكه خيلي تعصبي بازي مي كنه و در مواقع لزوم بازيكن حريف رو از پا در مياره. 5.دو دليل: 1.بازارگرمي كنه تا توي يووه جاي بهتر و تكميل تري بدست بياره. 2.تا ميلان رو براي خريد خودش وسوسه كنه.

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

آره خوبيش به اينه كه خيالمون راحت شد

P.Nedved & G.Buffon واقعا ً فكر مي كني زبينا نجاتمون داده ؟

سلام به بروربکس خوب
آقا من اول جواب این دوستمون رو بدم آخه من خیلی دیر به دیر دارم میام نت ازم سوال کردهبودید که بازم زبینا نجاتمون میده!!!!
آره زبینا تا زمانی که تو یوونتوس هست میتونه مارو نجات بده حالا که مربی عوض شده که دیگه هیچی خیالمون از سمت راست راحت بود!!!! راحت ترم میشه پس به امید پیروزی که نه چون به قول ندود جونم پیروزی تو سری آ برای ما امسال مثل رویا میمونه ولی به امید رده دوم تا چهارم سری آ!!!!!!!!!!

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
رده چهارم فايده اي نداره چون احتمالا ً پلاتيني سهميه كشورهاي درجه 1 رو به سه تيم كاهش مي ده

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21264 ارسال
  • LocationDeutschland
مگه قراره یووه چهارم شه ؟ یوونتوس قهرمانه . شک نداشته باشید . زبینا هم یه کارایی میکنه حالا !

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
فكر كنم بعنوان وزنه‌ي تجربه در تيم هاي جواني كه به ميدون مي فرستيم مي تونه خوب باشه.

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
من یکی از بدترین سوتی هایی که تو فوتبال دیدم رو همین زبینا انجام داد . بازی رم فکر کنم با اینتر بود توپ داشت بیرون میرفت به نفع رم ولی یکدفعه توپ رو گرفت و انداخت جلوی پای مهاجم اینتر . کلا زیاد مطمئن نیست ولی خوبه و بدرد میخوره .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21264 ارسال
  • LocationDeutschland
ولی خدایی از وقتی اومده یووه سطح بازیش خیلی بالا تر رفته و حتی به تیم ملی هم دعوت شد . توی رم که خنده بود . من همیشه دعا دعا میکردم که بازی یووه - رم حتما زبینا بازی کنه . ولی وقتی اومد یووه خیلی بهتر بازی کرد و الان هم که با یووه تمدید کرده و حتما بازیکن موثری خواهد بود !!

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
آره واقعا تو رم مضحکانه فوتبال بازی میکرد ولی تو یووه اینقدر پیشرفت کرد که فصل پیش لیورپول میخواستش .

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
فصل پيش ليورپول ، ميلان و ناپولي بهش پيشنهاد دادن ولي با همه‌ي اداهايي كه درآورد كه به ميلان مي رم موند.خيلي خوشحالم كه از دست نرفت اما اصلا از سبك بازيش خوشم نمي اد.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی