پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 2-1 آتالانتا ( هفته سی و یکم سری آ ) - یادواره یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
82 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بازی رو یادم رفت ببینم !!! از دقیقه 87 دیدم !! در مورد کم بودن تماشاگرها قبل از بازی گروه های هواداری یووه یه بیانیه داده بودند که در این بازی پیچ شمالی و جنوبی رو خالی می زارند چون از وضعیت باشگاه خسته شده اند و نمی تونند تحمل کنند.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

خوب خدا رو شکر که این بازی هم تموم شد و به پایان فصل نزدیک تر شدیم .
نکته های جالب این نیمه ، coach کردن بوفون کنار زمین بود که فریاد هاش مدام شنیده میشد وبیشتر فابیو فابیو میگفت و به گروسو یه نکاتی رو گوش زد میکرد .
از گل زنی ملو هم خوشحالم و بیشتر ازاون معذرت خواهی کردنش از دروگی ها بعد از اون رفتارش تو بازی با سیینا که خوب امیدوارم جرقه ای باشه برای اشتی بین ملو و دروگی ها .
در کل باید ازش ممنون باشیم چون 3 امتیاز حساس به کمک ملو بدست امد .

آره دقیقا. دیم یه لحظه اون بالا بوفون رفتش. بعد چند دقیقه نشون داد اومدش پایین. بجای اینکه زاکرونی فریاد بزنه. فقط صدای بوفون به گوش میرسید. خب این چند بازی بوفون بگذارند مربی!!!!!!! :دی:

یک نکته درباره گل. وسط بازی یهو صدای تماشاگران بلند شد بعد نشون داد ملو داره شروارش را در میاره و آماده بازی میشه وقتی هم میخواست کاندروا با ملو تعویض بشه تیفوسی ها بهش چیز گفتند و ملو هم عصبانی شد. منم کلی بابت این تعویض به زاکرونی چیز گفتم!!!! ( کاندروا تهاجمی کشید بیرون ملو هافبک دفاعی را آورد تو زمین)

ولی سرانجام ملو گل زد و جلوی تیفوسی ها تعضیم کرد!!!! و این سومی باری هست که زاکرونی تعویض طلایی میکنه.

تعویض هاش روی هیچ مبنایی نیست ها!!!! ولی ما روی همین تعویض میبریم!!!!!!!!! :shok:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
ملو هم اخر بازی گفته این گل رو به هواداران یووه نقدیم می کنیم ! همین طور به خدا و خانواده خودم و همین طور دخترم که برای اولین بار توی ورزشگاه بود و اومده بود پدرش رو ببینه !!!

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
چه خوب که با برد شد 630 دقیقه :دی:

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
بازی نیمه اول که چیزی نداشت جز یاًس و ناامیدی ! البته درسته سکوی خالی خیلی داشت استادیوم ولی به نسبت گنجایشش 20 هزار نفر اومده بودن که فقط خیلی ساکت و سرد نشسته بودن ! نیمه دوم هم به واسطه سرعت و تکنیک جووینکو یکم بازی تیم بهتر از نیمه اول شد ولی خیلی تفاوتش محسوس نبود ! البته بعد از ورود ملو یکم خط میانی شکل بهتری گرفت . ولی در کل اگر بخوایم جلوی اودینزه اینجوری بازی کنیم خیلی بعیده که با امتیاز فریولی رو ترک کنیم ! یه نکته ای که بازی داشت این بود که بعد از خروج دیه گو و ورود جووینکو ، تیم به 4-4-2 برگشت که البته سبا یکم آزادتر بود بخصوص تو نیمه دوم که همین آزادی سبا باعث شد که بازی خوبی رو بعد از مدتها مصدومیت انجام بده . ولی بنظرم تو این بازی دو نفر بهتر از بقیه بودن ، یکی آله که واقعاً دوید و زحمت کشید و اون سوپرگل رو هم زد و اون یکی هم سیسوکو که بخصوص در نیمه اول هر وقت با اون تکلهای معروفش توپ رو میگرفت همون تماشاگران سرد و خسته رو وادار به تشویق میکرد . ولی کلاً چهره المپیکو امروز خیلی خیلی خسته و ناامیدکننده بود . دو تا حاشیه هم بازی داشت . -اولی اینکه از دقیقه 60 به بعد سوپرلوئیجی از تو جایگاه اومد دور زمین که معمولاً اونجا وایمیسه و با داد و فریادهاش کلی به تیم داشت روحیه میداد . بوفون رو که دیدم یاد مادری افتادم که از ته دلش میخواد به فرزندش کمک کنه ! بعد از گل هم شادیش خیلی معنی دار بود ، همه اون فریادها و مشت های گره کردش رو نشون داد تا بگه که یووه تو قلبش هستش . -دومی هم این بود که تیم قبل از ورود به المپیکو و در حین خارج شدن از هتل ، با احاطه تیفوسی ها روبرو شد که دور اتوبوس رو گرفته بودن و پلیس گاردی رو اونجا گذاشته بود تا مشکلی پیش نیاد . ولی وقتی زبینا میخواست وارد اتوبوس بشه یکی از تیفوسی ها اومد و با مشت به کمرش زد ! زبینا هم چند ثانیه نگاهش کرد و رفت !

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
بیست هزار و سیصدو ده نفر تو المپیکو بودن !!

alborz_k

alborz_k

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 378 ارسال
فکر کنم که تو بازی با چلسی 22000 نفر تو ورزشگاه بودن! پس زیاد هم خالی نبود. این برد رو به همه تریک می گم ، و با این نتیجه به 4امی امیدوار موندیم.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
چند تا عکس از حاشیه های بازی امروز .

تجمع اعتراض امیز تیفوسی ها بیرون ورزشکاه (قبل بازی )

تصویر

تصویر

به جز drughi گروه nucleo هم بودن ! :victory2:

تصویر

تصویر

برای اون های که بازی رو ندیدن .
اله از فاصله 25 متری دروازه رو باز کرد !

تصویر

تصویر

شادی جی جی بعد از گل ملو .

تصویر

این هم 2 تا عکس از ملو بعد از گلی که زد و معذت خواهیش از تیفوسی ها .

تصویر

تصویر

1101117

1101117

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 18 ارسال
تبریک میگم. خلاصه توی عید رنگ شادی رو دیدیم

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
چه عجب ! تبریک می گم من که حتی نمی دونستم بازی کی هستو چه ساعتی چون واقعا دیگه تحمل یه باخت دیگه تازه اونم با اختلافو نداشتم . خدارو شکر بردیم ، خیلی دوست دارم دری به تخنه بخوره اله هم بره آفریقای جنوبی ، گلشم هنوز ندیدم باید قشنگ باشه.

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال
خب خدا رو شکر که این بازی رو بردیم !!! نمیدونم آخرین پست فوتبالیم و کی دادم / آخه متاسفانه بازیا رو نمیبینم به همین خاطر دوست ندارم ندیده نظر بدم !!! فقط خدا کنه بازم نتایج سینوسی نباشه و چند برد پشت سر هم داشته باشیم !!! از گل زنی ملو هم خیلی خوشحالم / بخدا حیف همچین بازیکنی خراب بشه / باید همبازیا و کادر فنی کمکش کنن که روز به روز بهتر بشه نه بدتر !!!

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
الان چندمیم؟

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
واقعا از ساعت 8 به بعد دارم از زندگيم لذت مي برم.بعد از اين همه نتايج ضعيف يه برد چه لذتي داره.بعد از مدتها دارم برد يووه رو با باخت انتر جشن ميگيرم ... واي كه چه حالي داره

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

الان چندمیم؟

nter 63
Roma 62
Milan 60
Palermo 51
Napoli 48
Juventus 48

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
آخیش...بردیم! تبریک بچه ها! من موقع پیش بینی به دلم اومد بگم 2-1 ولی یهو اعتماد بنفس کاذب کار دستم داد گفتم 3-1 کاش یکی دیگه میزدیم! :دی:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
این هم عکس های درگیری !!!

[img width=480 height=392]http://lastampa.it/multimedia/quijuve/25296_album/08juventus.jpg[/img]

[img width=480 height=392]http://lastampa.it/multimedia/quijuve/25296_album/10juventus.jpg[/img]

[img width=480 height=392]http://lastampa.it/multimedia/quijuve/25296_album/11juventus.jpg[/img]

[img width=480 height=392]http://lastampa.it/multimedia/quijuve/25296_album/03juventus.jpg[/img]

raminh

raminh

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 52 ارسال
خوب بالاخره پس از مدتها یووه پیروز شد؛ ولی به نظر من این بردهم کارساز نیست و تیم به پیروزی های پی در پی نیاز داره تا با لغزش تیم های بالاتر جای اونارو بگیره. به امید اون روز.

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
نتیجه از درگیریها و عکسهای بالا : مدیران بی مصرف تعدادی بازیکن بی مصرف هوادارهای عاشق یووه ناراحت و : تخم مرغهای با کیفیت عالی ایتالیا در عکس آخر دلپیرو داره سر دعوا باز میکنه !

anatema

anatema

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 6 ارسال
سایت دانلود گل های یووه چیه؟

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

سایت دانلود گل های یووه چیه؟

میتونی از تو این تاپیک گلها رو دانلود کنی . برو صفحه آخرش گلهای دیروز هم هستش : http://www.forum.juv...hp?topic=57.525

-------------------------------------

حالا یه چیز جالب دیگه هم این بود که بعد از زبینا که پس گردنی خورد ( :دی: ) ، گروسو مثل جت رفت تو اتوبوس و ترسیده بود ! :دی:

دیروز هم نه تنها ملو قبل از گل ، بلکه زبینا و گروسو هم خیلی هو شدن و براشون سوت زدن ! برای همین بود که بوفون هم اومد کنار زمین و مدام با گروسو صحبت میکرد که بعد از اون یکم گروسو بهتر شد .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی