پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

89 تو راهه ...

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
14 پاسخ برای این موضوع

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال
داره سال جدید میاد و تصمیم گرفتیم واسه دور هم بودن این تاپیک رو بزنیم

تصویر

بکس دوست داشتنی :Facepalm:فروم بیان این سوالارو به عنوان به خاطره 88 ای
و این مدتی که سال پیش دور هم بودیم حواب بدن :evilgrin: :evilgrin:

خواهشا هم اسپم های بی مورد ندید که گربه هه شاختون می زنه
و پستای نامربوط رو پاک می کنم :evilgrin:

ایده اولیه این تاپیک رو از هم از جایی کش رفتیم :دی: فردا نیاید یقمونو بگیرید :دی:

اینم سوالا
هرکی خودش بیاد سوالارو با سلیقه خودش جواب بده
از رو دست همم تقلب نکنید :دی:
:evilgrin:

1 _ 88 برات چه جوری گذشت ؟
از 20 نمره چند می گیره ؟
88 ، سفید ، سیاه یا خاکستری ؟ چرا ؟

2 _ خوشحال کننده ترین اتفاق 88 ؟ ناراحت کننده ترین ؟

3 _ بزرگترین هدفها و آرزوهات تو سال 88 ؟ بهشون رسیدی ؟
هدفهات و آرزوهات تو 89 ؟

4 _ بهترین و بدتریت اتفاق ورزشی 88 ایت ؟

5 _ بهترین سورپرایز 88 ا8 ایت ؟
6 _ بهترین مسابقه فوتبالی که از یوونتوس 88 دیدی ؟ :دی:
غیر یوونتوسی ؟

7 _ بهترین ارسال (پست ) و کاربر 88 از دید تو ؟ ( جوابش الزامیه فقط هم یه ارسال و یه کاربر: دی: )

8_به نظرت سالی که تو راهه بهر از پارساله یا بدتر ؟ از لحاظ تحصیلی ، کاری ، عشقی ، ورزشی و...
چه حسی بهش داری ؟

9 _ تحویل سال 88 کجا و با کیا سالو تحویل کردی ؟
89 کجایی ؟ ته دلت دوست داری کجا و پیش کی باشی ؟ :دی:
لباس نو می پوشی ؟ :دی:

10_ بهترین عیدی که تا حالا داشتی چه سالی بوده ؟ چرا ؟

11 _ با ارزشترین عیدی ای که گرفتی ؟ ( نه فقط از لحاظ مادی )
خودتم عیدی می دی ؟ به کیا ؟
بهترین عیدیا رو از کی می گیری ؟

12 _ یه عیدی بده بکس فروم :دی:

13 _ برنامه عیدت چیه ؟ می مونی تو خونه یا میری مسافرت و صفا سیتی ؟ :دی:

14 _ در حال حاضر نسبت به پارسال همین ایام، تعداد دوستهات بیشتر شده یا كمتر؟

بهترین دوستی كه امسال باهاش آشنا و دوست شدی كی بود؟
( هم تو فروم هم تو دنیای واقعی )

15 _ بهترین سین هفت سین كدومه؟
اگر قرار باشه یك سین به هفت سین اضافه بكنی و بشه 8 سین، چی اضافه میكنی؟
یك هفت سین فوتبالی بگو!(اگر قرار باشه یك هفت سین فوتبالی بچینی چه چیزایی تو سفره قرار میدی؟)

16 _ یه دروغ 13 ؟ :دی:

17 _ 13 به در سبزه گره می زنی ؟ :دی: :evilgrin: به چه نیتی ؟ :دی:

فعلا

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
من اولین نفر .. :blissysmile:

سال عجیب غربی بود ، اولش که رای رفقامو خوردن ، آخرش نزدیک بودم خودم هم خورده بشم

از 20 نمره چند می گیره ؟

نمره ی 13

اولش سفید ، چند روزی سیاه ! دوباره این اواخر میخوام سفیدش کنم

خوشحال کننده ترین : آشنایی با

ناراحت کننده ترین : اساس کشی کردن به یه منطقه ی دیگه !!

به بیشترشون نرسیدم ! واسه یکیشون که مهم بود ، 3-4 بار پیگیرش شدم اما نشد که بگیرم ;D

هدفهات و آرزوهات تو 89 ؟

اون گزینه ی بالا رو که نتونستم ، بلاخره بگیرم !

پول جمع کنم واسه آینده!

شاید هم رفتم به یه کشور دیگه

بهترین : اوج گیری جوانان یوونتوس تو تیم . کلا جوون شدن تیم

بدترین : خداحافظی پاول ندود ، اخراج مستر فرارا و شکست از بایرن

سور پرایز خاصی نبود !!

یکیش یوونتوس سمپدوریا 5 تایی !!

یکیش هم یوونتوس - ناپولی که پینتوریکیو 2 گل زد

غیر یوونتوسی ؟

پرسپولیس - فس فس !

گل کریم ! بازی قشنگی نبود اما من حال کردم

7 _ بهترین ارسال (پست ) و کاربر 88 از دید تو ؟ ( جوابش الزامیه فقط هم یه ارسال و یه کاربر: دی: )

نقل قول از امین : البته اگه به جاهای دیگش توجه کنی میبینی که فقط کار خدا میتونه باشه :lol: :lol: :lol:

8_به نظرت سالی که تو راهه بهر از پارساله یا بدتر ؟ از لحاظ تحصیلی ، کاری ، عشقی ، ورزشی و...
چه حسی بهش داری ؟

آره ، کلا از فکر میکنم سال بهتره !

یعنی فکر میکنم ، این سال ، حساس ترین سال عمر منه از هر نظر !

تو خونه بودم و با خانواده و خواهرم که اومده بود !

ما با BBCPersian سال رو تحویل کردیم :spiteful: ;D

به احتمال 99 درصد شیرازم !

نه دیگه خز شده ;D

5 سال پیش بود که بازم شیراز بودم !!

کلا حال داد ! مسافرت با خواهر زاده هام که هم سن خودم ان ;
D

یادمه تقریبا خیلی وقت پیشا ، فکر کنم 6 ساله بیشتر نبودم ، از داداشم 200 تومن گرفتم ! 200 تا تک تومنی اون وقت زیاد بود خدایی ;D ;D

امسال دیگه حتما !

اول از همه با مادرم عیدی میدم ، بعدش به خواهرم و میرسه و برادرزاده هام و خواهر زاده هام !!

از بابام ! تو عیدی دادن اصلا کم نمیذاره !!!

همیشه جیب آدم رو تا آخر عید چر میکنه :-* ;D ;D

یه والپیپیر طراحی میکنم واسه نوروز ایشالله . :121fs725372:

بالا گفتم ! تا یازدهم ، شیراز و اصفهان و کاشان و ...

بعد برمیگردم تهران و دو سه روز آخر اگه شد میرم مشهد خونه ی خواهرم

فوق العاده کمتر شده !!

دوستانی که هر روز باهاشون رابطه داشته باشم میشه گفت اصلا ندارم !!

همینه که به اینترنت پناه آوردم :sorry:

تو فروم که با همه ! مخصوصا فوتبالی ها ! حسن ، امیر کامران احمدرضا و ... که دیدمشون !

اون هایی هم که ندیدمشون هم زیادن !

تو دنیای واقعی هم با 3 نفر ! که باز با همین 3 نفر هم بیشتر تو اینترنت در تماسم !!

سمنو !

سیب زمینی سرخ کرده ;D

یك هفت سین فوتبالی بگو!(اگر قرار باشه یك هفت سین فوتبالی بچینی چه چیزایی تو سفره قرار میدی؟)

سبا جیوونکو

سبزه های چمن دل آلپی

سر بریده شده ی زدنیک گریگر

سرمای شهر تورین

سوزش یه جای توتی از دعوت شدن آله به تیم ملی ( نمیدونم چجوری اینو بذارم تو سفره) ;D

سرعت خارق العاده ی شوت های ندوید

سرتوپ های دل پیرو

مالدینی اومد یووه

یه سال فقط گره زدم ، نیتی هم نداشتم !

امسال گره میزنم ببینم میتونم اونی که پارسال نتونستم بگیرم رو امسال بگیرم یا نه ;D

البته اگه نگیرم هم مهم نیست !!

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال

ایده اولیه این تاپیک رو از هم از جایی کش رفتیم :دی: فردا نیاید یقمونو بگیرید :دی:

اینم سوالا

1 _ 88 برات چه جوری گذشت ؟ بهار و تابستون رو تا وسطاش نفهميدم اما بعدش خيلي خوب بود
از 20 نمره چند می گیره ؟ 14
88 ، سفید ، سیاه یا خاکستری ؟ چرا ؟ خاكستري خُب لحظات تلخش زياد بود اما نميخوام همش هم منفي نگاه كنم پس خاكستري
مرگ مادربزرگم نتيجه ي خيره كننده در كنكور :Facepalm: اما سفرهاي استانيه خوبي داشتم :دی:

2 _ خوشحال کننده ترین اتفاق 88 ؟ ناراحت کننده ترین ؟ ؟؟؟-مرگ مادربزرگم

3 _ بزرگترین هدفها و آرزوهات تو سال 88 ؟ بهشون رسیدی ؟خُب كنكور بود . نه نرسيدم :Facepalm:
هدفهات و آرزوهات تو 89 ؟ دو تا هدف دارم فعلا در وهله ي اول يكيش كنكوره و دوميش هم .. :evilgrin:
(چه قد بده هم همش دارم از كنكور ميگم :دی:)
4 _ بهترین و بدتریت اتفاق ورزشی 88 ایت ؟ نميدونم چرا بهترين ها اصلا تو ذهنم نمياد اما بدترينش خداحافظيه ندود بود :cray:

5 _ بهترین سورپرایز 88 ا8 ایت ؟ :cuckoo: نِيدونم
6 _ بهترین مسابقه فوتبالی که از یوونتوس 88 دیدی ؟ :دی: يادم نمياد !!! :Facepalm:
غیر یوونتوسی ؟ اصلا حال نميكنم با هيچ چيزي كه غير يوونتوسي باشه

نميدونم منظورت از بهترين ارسال چيه من كلا هم اونايي كه تا پارازيت پست ارسال كردن و ميكنن و پست اسپم ميدن رو قبول دارم :دی:

از ديده فني بخوام نگاه كنم رضاو امين و بابك اما از خيلي لحاظ هاي اخلاقي و اينا من ميگم احسان و هر كسي كه تا پارازيت فعاليت ميكرده در سال 88 :yesssmileyf:

چه حسی بهش داری ؟ همش به خوده آدم بستگي داره اما من فكر ميكنم فصل جديدي در زندگي من باشه :121fs725372:
خيلي بهش اميدوارم خيلي

9 _ تحویل سال 88 کجا و با کیا سالو تحویل کردی ؟ تو خونه و با خانواده پدر و مادر و برادر
89 کجایی ؟ ته دلت دوست داری کجا و پیش کی باشی ؟ :دی: سواالا سخته دوست دارم خيلي جاها باشم شايد همش به خاطره اين باشه كه ميخوام يه چيزه جديد رو تجربه كنم اما دوست دارم پيش دوستام باشم
صد در صد و كاملا هم تاييد ميشه درسته سال جديد آدم بايد باطنش عوض بشه اما بد نيست ظاهرش هم عوض بشه بلكا باطنش هم درست خوشه يه تغييراتي بشه
عيديا من همش پولي بوده ولي يه بار بچه بودم الان يادم اومد يه دونه از اين ماشين باحالا عيدي گرفتم اون موقع خيلي حال كرده بودم :دی:
فكر كنم گفتم همش پولي بوده من اين مورد رو هم نميتونم بگم چيز خاصي به ذهنم نميرسه
خودتم عیدی می دی ؟ به کیا ؟ فحش ميدي ديگه الان من بايد به عنوان يه كابره توهين كننده به مسئولان مربوطه ارجاعت بدم :دی:
بهترین عیدیا رو از کی می گیری ؟ اوه عيدياي من پوليه معمولا اما خُب كمتر از 20 از كسي نميگيرم :121fs725372:فكر كنم از بابام ميگيرم البته يه دختر خاله هم دارم كه هميشه شرمنده ميكنه البته امسال نميرم جايي تو خونه ام :hanghead:

خب خيلي سخته چي بدم آخه فقط بهترين عيديشون اين هست كه قول ميدم شرم رو كم كنم از عيد به بعد كمتر ميام بعدش قول ميدم پررنگترباشم :دی: و يه عيدي ديگه ميدم :2qcmh45: اين كه آرزوي بهترين ها رو براي خودشون و خانوادشون و يوونتوس دارم :rose:

درس خوندن :Facepalm:
صفاسيتي من روز 13 رقم ميخوره بقيه اش هم در خفا و خونه هستم :sorry:

فكر كنم يكي كم شده البته حتما دوست نبوده كه كمتر شده :puzzledsmile: وگرنه كسي كه دوست باشه كه هيچوقت دوستيش تموم نميشه مگر اين كه بدترين اتفاق بيفته

امسال دوست جديدي نداشتم تو دنياي واقعي خيلي محدوده دوستام اگه بخواي به معناي واقعي دوست نگاه كنيم 2 نفر هستن
كه باهاشون هستم آخه اين چه سواليه :Facepalm: كيفيت مهمه نه كميت :دی:

تو دنياي فروميه خودمون هم خب از بعد تابستون شخصيت هاي جديدي به فروم تزريق شدن البته بودن اما فعاليت در حده صفر بود

من فعلا با احسان و بيانكا و لاريسا ارتباطم بيشتره البته با مديرا هم ارتباط خيلي خوبي دارم مخصوصا ماني و بابك :Facepalm:

15 _ بهترین سین هفت سین كدومه؟ سبزه چون نشونه ي طراوت و سر زندگيه
اگر قرار باشه یك سین به هفت سین اضافه بكنی و بشه 8 سین، چی اضافه میكنی؟ مادي نيست معنويه سرور (شادي)
تقلب خواستم بكنم ولش كن :Facepalm:

16 _ یه دروغ 13 ؟ :دی: انتقال زيبيا و گريگرا باهم ديگه به قميت 600 ميليون دلار به رئال مادريد :Facepalm:

غير فوتباليش اين كه كامران رتبه ي 1 كنكور شده :Facepalm:

17 _ سيزده به در سبزه گره می زنی ؟ :دی: :evilgrin: به چه نیتی ؟ :دی: من اين كار نكردم تا حالا :دی: اما خُب عجب سوالايي ميپرسيا نميشه آقا نميشه گفت :دی:

فعلا

حالا

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
خوب هم خوب هم بد. راستش این سال واسم نگران کننده بود. چون باید دانشگاه قبول میشدم و اگر نمیشدم باید میرفتم سربازی. یه جورایی سالی پر نگرانیی بود واسم. ولی در کل راضی کننده بود و خوب.

از 20 نمره چند می گیره ؟
شاید 15

خاکستری. چون توی این سال زیاد به من خوش نگذشت

خوشحال کننده ترین قبول شدن تو دانشگاه<چون بابام با خیلی دوست داشت من برم دانشگاه و با شنیدن این خبر خیلی خوشحال شد>. ناراحت کننده ترین قبول شدن تو دانشگاه<چون من تصمیم دارم برم خارج از ایران. بعد از قبول شدن تو دانشگاه تازه این فکر اومد تو ذهنم که برم سربازی و بعد برای اونور اقدام کنم"چون من کلا 1 سال و شاید هم کمتر سربازی دارم" ولی پدرم گفت فوق رو بگیرم و بعد این کار رو بکنم>

آره همون دانشگاه بود :دی:

هدفهات و آرزوهات تو 89 ؟
اول از همه عیدی زیاد جمع کنم چون میخوام تا آخر فروردین یه Drum بخرم. و آرزو دیگم میخوام دوباره کنکور بدم و برم یه دانشگاه دیگه. عمومی هاش این دوتا بود :دی: بقیه اش خصوصی هست

بهترین نداشت. بدترینش این بود که دقیقاً 1 سال پیش دیگه نرفتم فوتبال و دروازبانیم رو ول کردم و اون هم به خاطر مربی تیمم شد. ولی دنبال یه تیم هستم که برم توش. چون 3 سال جدی دنبالش کردم و هدف داشتم

eeeee. چند بار این سوال رو با شکل و شمایل مختلف میپرسی؟

شما چیزی یادتون میاد؟

غیر یوونتوسی ؟
به غیر یووه زیاد فوتبال نگاه نمیکنم. یعنی دلم میخواد ولی حسش نمیاد.

چون 5 ماه از فروم دور بودم به خاطر یه سری دلایل نمیتونم بگم. حرف بزنی میزنم لهت میکنم :دی:

نمیدونم. آینده رو نمیشه پیشبینی کرد فقط میتونی آینده ای که تو راه هست رو درست کنی که امروز کارارو رو به راه کنی.

چه حسی بهش داری ؟
من هیچوقت به جنب منفی موضوع و موارد و کلا چیزی نگاه نمیکنم. دیدم همیشه مثبت هست. انرژی مثبت به یه موضوع میدم.

بچه که بودم "حدودا تا 3 راهنمایی :دی:" سال تحویل خونه این و اون بودم. ولی الان 4-5 سالی میشه با خانواده هستم و سال تحویل رو توی خونه با خانواده میمونم. و از این کار خوشحالم.

عید قراره کل فک و فامیل بریزن شمال انزلی :دی: "مانی این دیگه مجردی نیستا!!!!" ولی من میخوام یه 2-3 روزی رو بپیچونم و تهران بمونم و بعد برم. کلا دوست دارم پیش اون کسی باشم که از وجودش احساس راحتی و خوشحالی کنم و دوستش داشته باشم. و هچنین تابستون هم مثل همیشه یکی دو باری میریم انزلی . که باز هم معمولا من نمیرم. از اون رشت و انزلی به خاطر یه سری مسائل شخصی واقعا متنفرم :دی:

100%. امسال "کسایی که از قبل من رو دیدن و میدونن من چه طور لباس میپوشم" احمدرضایی متفاوت میبینن. کلا یه جهش به خودم دادم.

3 سال پیش سال 86. چون چند روز آخر تعطیلات رو با یکی آشنا شدم که عاشقش شدم و توی همون روز ها بهش رسیدم.

من همیشه گرفتن پول واسم مهم بوده :دی: همیشه هم به فامیلمون میگم. اگر چیزی میخوان بهم بدن نقدی حساب کنن. کلا از نظر من گرفتن چیزی غیر پول به این منظوره که به شخص هیچ اهمیتی ندی و فقط برای انجام یه مسئولیت هست. ولی یه سال "آخرین عیدی که با پدر بزرگم بودیم :cray:" خالم به همه بچه های فامیل یکی یه دونه آویز طلا داد. من این آویز رو خیلی دوست دارم و واسم خیلی ارزش داره. امسال هم خونه یکی از دوستای خانوادگی بودیم به من عیدی یه پیرهن یووه داد. با اینکه اون پیرهن خیلی کم ارزش داشت ولی خیلی خوشحال شدم.

نه، اصلا، تا حالا ندادم :دی: اصلا چه معنی داره به کسی عیدی بدی :دی: ولی شاید امسال به خواهرم بدم.

فامیل های مادری. همیشه بهترین و بیشترین عیدی رو به ما میدن. همچنین یکی از عمه هام و دختر همون عمه ام که ازدواج کرده <این آخری رو خیــــــــــــــــلی دوست دارم :love:>

باور کن اصلا نمیدونم چی بدم. :unknw:

گفتم همه فامیل های مادری قراره بریزیم انزلی. ولی من دلم میخواد تهران بمونم و از اونجیی که نمیشه فکر کنم 2-3 روز تهنا تهران بمونم و بعد برم.

بیشتر. چون Uni میرم :Facepalm:

بهترینش یکی از دوستام هست که تو Uni باهاش آشنا شدم به اسم افشین. توی فروم هم چی بگم :unknw: هست ولی ترجیح میدم اسم نبرم

سبزه <چون من طبیعت رو دوست دارم>

سیستم کامپیوتر

سوت داور (سوت داور - سبزه زمین چمن - ساعت داور - سوتی کمک داور - سیستم سه-چهار-سه - سبک بازی توپ رد بشه بازیگن رد نشه - سر و صدای تماشاگر ها)
عاطفه دختر است :دی:

نه تا حالا فقط 2-3 بار این کار رو کردم. اگر هم بزنم نیت خاصی ندارم. اگر هم بکنم آرزو میکنم به آرزوم "رفتن به خارج از کشور" برسم

فعلا
من آخر خودم رو از یه جا پرت میکنم پایین تا از دست فعلا هات راحت بشم

delpiero kabir

delpiero kabir

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 139 ارسال
1 _ 88 برات چه جوری گذشت ؟ با خوبی شروع شد و ارشد قبول شدم میانه هاش عادی بود و کمی سخت حالا تو اخر راهی دنبال اومدن سال نو و یک تحول دیگه هستم از 20 نمره چند می گیره ؟ فکر کنم 18 نمره خوبی باشه.تمام کارهایی که به خودم قول داده بودم انجام دادم تقریبا 88 ، سفید ، سیاه یا خاکستری ؟ چرا ؟ برای من و برای ایران من و برای اینده فرزندانمان همه همه سفید بود اگر چه به غم بعضی از دوستا و هم وطنهامون نشستیم 2 _ خوشحال کننده ترین اتفاق 88 ؟ ناراحت کننده ترین ؟ قبولی تو ارشد + نمایش فوق العاده الکس تو این سال از جام باشگاهها تا لیگ و بد ترین...... 3 _ بزرگترین هدفها و آرزوهات تو سال 88 ؟ بهشون رسیدی ؟ ارشد +کار مربوط به رشتم +رفتن خارج-------- 2تا اول شد سومی نه هدفهات و آرزوهات تو 89 ؟ اول رفتن خارج برای ادامه تحصیل اگه نشد قبولی دکترا تو ایران و قهرمانی یووه تو جام باشگاهها و گرفتن توپ طلا توسط الکسی 4 _ بهترین و بدتریت اتفاق ورزشی 88 ایت ؟ اتفاق خوب چندانی که نیفتاد شاید برد پرسپولیس خوبش بود و بدترین نتایج یووه و حذف از جام باشگاهها 5 _ بهترین سورپرایز 88 ا8 ایت ؟ دیدن محبوبترین کسم تو جایی که انتظارشو نداشتم 6 _ بهترین مسابقه فوتبالی که از یوونتوس 88 دیدی ؟ D: یووه - سمپدوریا غیر یوونتوسی ؟ فقط می بینم فوتبال جز یووه اهمیتی نداره بقیه تیمها 7 _ بهترین ارسال (پست ) و کاربر 88 از دید تو ؟ ( جوابش الزامیه فقط هم یه ارسال و یه کاربر: دی: ) نمی دونم زیاد نیستم که بدونم 8_به نظرت سالی که تو راهه بهر از پارساله یا بدتر ؟ از لحاظ تحصیلی ، کاری ، عشقی ، ورزشی و... چه حسی بهش داری ؟ امید زیادی به این سال دارم و براش کلی برنامه از روز اولش تا روز اخرش .امیدوارم با لحظات خوبی هم برام باشه .کلا باید به اینده امید داشت حتی اگر شرایط خوبی نداری 9 _ تحویل سال 88 کجا و با کیا سالو تحویل کردی ؟ خونه مادربزرگم و 2تایی با هم 89 کجایی ؟ ته دلت دوست داری کجا و پیش کی باشی ؟ D: امسال خونه هستم و پیش خانواده.خونه رو دوست دارم اگر یکی به ما اضافه بشه لباس نو می پوشی ؟ D: 100% .عید به پوشیدن لباس نو و مراسمات معمولشه .بقول سهراب چشمهارا باید شست جور دیگر باید دید 10_ بهترین عیدی که تا حالا داشتی چه سالی بوده ؟ چرا ؟ یادم نمی یاد.عیدی ها معمولا پول بوده که چندان خاطره انگیز نیست و چیز معمولیه 11 _ با ارزشترین عیدی ای که گرفتی ؟ ( نه فقط از لحاظ مادی ) بالا گفتم خودتم عیدی می دی ؟ به کیا ؟ اره به داداشم و یک نفر دیگه بهترین عیدیا رو از کی می گیری ؟ همیشه پاپی بهترین عیدی دهنده.جیب ادمو پر می کنه 12 _ یه عیدی بده بکس فروم D: 13 _ برنامه عیدت چیه ؟ می مونی تو خونه یا میری مسافرت و صفا سیتی ؟ D: خانه و درس 14 _ در حال حاضر نسبت به پارسال همین ایام، تعداد دوستهات بیشتر شده یا كمتر؟ بیشتر کلی دوست و ادم جدید دیدم بهترین دوستی كه امسال باهاش آشنا و دوست شدی كی بود؟ ( هم تو فروم هم تو دنیای واقعی ) بهگام تو دانشگاه یکی از بهترین دوستام تو این سال بوده 15 _ بهترین سین هفت سین كدومه؟ سیب اگر قرار باشه یك سین به هفت سین اضافه بكنی و بشه 8 سین، چی اضافه میكنی؟ سبزی ایرانی ازاد یك هفت سین فوتبالی بگو!(اگر قرار باشه یك هفت سین فوتبالی بچینی چه چیزایی تو سفره قرار میدی؟) سونیا دلپیرو سانترهای دلپیرو سمبل یوونتوس ستاره های روی پیراهن یوونتوس سن دلپیرو که مثل جون ها می مونه سبزی چمن دل الپی سیصد گل دلپیرو 16 _ یه دروغ 13 ؟ D: یووه 10 اینتر 0 17 _ 13 به در سبزه گره می زنی ؟ D: evilgrin به چه نیتی ؟ D: به نیت همه ایرانیها آزادی و به نیت خودم رسیدن به سال 90 evilgrin فعلا

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال

راستش رو بخوام بگم ، 88 یکی از سالهای پر اتفاق تو زندگیم بود
که خیلی از مسائل خوشحال کننده و ناراحت کننده رو به چشم دیدم

از 20 نمره چند می گیره ؟ 14

سفید که هیچ وقت نبوده ، اما اوایلش و اواخرش سیاه بود به نظرم اما اواسطش بهتر شد برام ،
در مجموع می شه گفت خاکستری تیره !

خیلی اتفاقای بدی برام افتاد که یه جورایی همه چی رو یه مدت تحت شعاع قرار داد !
یه حورایی حس می کردم ازم و صداقتم سواستفاده شده . :heartbreaking:

اما خوشحال کننده ترین هم آشنایی با یه دوست همیشه همراه که
هیچ وقت پشتمو خالی نکرد تو بدترین وضعیت روحیمو دوباره کمکم کرد خودمو پیدا کنم و ادامه بدم :rose:

از لحاظ مادی اینا هم گرفتن لپ تاپ و adsl :evilgrin:
بدترینش هم ترکیدن گوشی 5610 ام :cray: :cray:

یه هدف داشتم تو 88 در رابطه با مسئله درسی و دانشگاهی بود درسته دقیقا اون چیزی که توقع داشتم نشد اما بالاخره به یه نحو دیگه یه جور دیگه و یه حای دیگه برام اتفاق افتاد
هدف دیگه هم همون بالایی ها ( مادی ) بود که گفتم به دست آوردم :دی:

هدفهات و آرزوهات تو 89 ؟
آرزوهام زیاده :دی:
کدومو بگم ؟ :evilgrin:

یکی از آرزوهام اینه که شهامت رو خدا دو دستی بده من تا بدم به کسی برای یه جریانی عذاب نکشیم اینقدر :evilgrin:
هدف هم معدلمو یکم ببرم بالا :Facepalm: :evilgrin:

بهترین خبر اخراج رانیه ری :Facepalm:

بدترینش هم خداحافظی ندود :cray: :cray:

5 _ بهترین سورپرایز 88 ایت ؟

منظوز اینه که خبرش سورپرایزم کرده دیگه :دی:

1 _ خریدن لپ تاپ :evilgrin:
2 _ خبر لیزیک کردن چشام تو تابستون :evilgrin: :evilgrin:

غیر یوونتوسی ؟

من این فصل بازیاهای یووه رو خیلی کم دیدم :cry2: :cry2:
بازی رفت یووه سمپدوریا

آرسنال _ لیورپول

من پستهای عرفان رو تو خارج فوتبال دوست دارم
پستای تحلیلی رضا و بابک و شیطونیاشونم ایضا :دی:

اسم گذازی اعضا تو ترین ها توسط عرفان :evilgrin:

8_به نظرت سالی که تو راهه بهتر از پارساله یا بدتر ؟ از لحاظ تحصیلی ، کاری ، عشقی ، ورزشی و...
چه حسی بهش داری ؟

حس می کنم برام بهتر باشه !! از هر لحاظ که بهش نگاه می کنم ، می بینم تو هیچ زمینه ای مثل پارسال تنها و دلزده نیستم :evilgrin:

خونه و با اهل خونواده :دی:

امسال هم خونم و به طور حتم پیش مامان و بابا و بقیه :دی:
پیش کسی که دوستش دارم :laugh3:
من امسال لباس نونخریدم :دی: اما تو کمدم لباس فت و فراوون دارم :evilgrin: :Facepalm: :Facepalm:

عید 84 ! رفتیم اصفهان ، شیراز ؛ یزد ، تهران و ...
کل ایرانو آباد کردیم :دی:
سال تخویل هم تو آتشکده زرتشتیا تو یزد بودیم :دی:

عید پارسال وقتی مامان بابام بهم عیدی دادن خیلی از لحاظ روحی کمکم کرد و حس کردم دوستمم دارن
جوری که همونجا گریه کردم :hanghead:

عید 87 هم از بابم پول گوشیمو ( همون 5610 ) رو عیدی گرفتم :evilgrin:

یه سالی هست مجبورم عیدی بدم :دی: :Facepalm:
به بچه خواهرم پویان و ... :love: :دی:

چون ته تغاری خونم کلا عیدیای خوبی نصیبم می شه
اما عموما بابام خیلی تو عیدی دادن دست و دل بازه :evilgrin: :evilgrin:

یه روز ( وقت گل نی :دی: ) اجازه می دم اسپم بازی کنید :evilgrin: :evilgrin:

تو خونه می مونم و سماق میمکم :دی: :Facepalm:
نت گردی فکر کنم بخش عمده ای از فعالیتهامو تشکیل بده
با چند تا پروژه پیک نوروزی دانشگام :Facepalm: :evilgrin: :evilgrin:

بیشتر شده !
یه ذره از سرد بودنم تو رابطه هام کم کردم و دارم تاثیر مثبتشو می بینم :evilgrin:

امسال تو دانشگاه با یک از دوستهام به اسم آزاده

تو فروم هم می تونم بگم ( امسال البته ) احسان ، نسیبه ، مانی ، احمد رضا
و جدیدا هم لاریسا و کامران از دوستای خوب منو تشکیل می دن :rose:

15 _ بهترین سین هفت سین كدومه؟ سمنو :دی:
اگر قرار باشه یك سین به هفت سین اضافه بكنی و بشه 8 سین، چی اضافه میكنی؟ سوسن خانوم :laugh3: :laugh3:

به ذهنم نمیاد الان ! بعدا روش می فکرم ادیت می کنم می ذارم :Facepalm: :Facepalm:

فابرگاس به یووه اومد :Facepalm: :Facepalm: :evilgrin:

شاید گره بزنم :دی: :evilgrin: واسه دخترا جز باز کردن بخت می شه نیت دیگه هم کرد ؟ :Facepalm:
من کلی آرزو دارم، اگه میشه خبر بدید :evilgrin: :evilgrin:

فعلا

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
باسه من که خیلی جالب بود چیزایی دیدم که به عمرم فکر نمی کردم بیبینم و افرادیو دیدم که تو خوابم از نزدیک ندیده بودمشون ، واقعا که مردان خدا که میگن همینا بودن ، امیدوارم هرچه زودتر برگردن پیش خونوادهاشون .... بگذریم ، من امسال با بهترین دوستم آشنا شدم ، که واقعا فکرشم نمی کردم اینجوری بشه !
از نظر درسی سال مزخرفی بود باسم در مجموع 9 واحد درس افتادم :Facepalm:

از 20 نمره چند می گیره ؟
20 به خاطر چیزای دیگه
ظاهرا که همین سیاه سفیدو خاکستری ، یه زمینه قرمز رنگم داره ولی باطنش سبز ، دلیلشم بدیهیه!

آشناییم با دوستم،
شهادت هموطنام

واقعا باسه 88 هدف خاصی نداشتم کاملا نیمه راه بودم، همین که با دوستم دوستیمو ادامه دادم ، یه بخشی از آرزوهام بود که بهش رسیدم ، آرزویی که بهش دست نیافتمم پاس نکردن درسام به طور کامل بود :دی:
هدفهات و آرزوهات تو 89 ؟
تا آخرسال ielts بتونم بگیرم و ( حالتونو بهم زدم ;D) رابطم با دوستم حفظ کرده باشم

حذف یووه از چمپیونزلیگ و شکست مقابل بایرن.5 _ بهترین سورپرایز 88 ا8 ایت ؟ توروخدا بسه دیگه خب معلوم! :دی: جواب مثبت دوست دخترم
یوونتوس- آژاکس دور رفت
غیر یوونتوسی ؟
امسال خیلی کم فوتبال دیدم و مورد خاصی یادم نمیاد
پست قشنگ خیلی بودش ، الان چیزی به ذهنم نمیاد
اگر مدیرارو حساب نکنیم به نظرم کامران ولی اگر مدیرارو حساب کنیم رضا

چه حسی بهش داری ؟
تقریبا حس خوبی دارم و بهتر خواهد بود
تحصیلی 80%
کاری 50%
عشقی 65%
ورزشی 100%

رفته بودیم اهواز خونه عمم اینا ، اونجا سالو تحویل کردیم
خونه خودمون ، پیش خونواده ، گیر دادیا :دی:

لباس نو می پوشی ؟ :دی: نمیدونم ;D

سال 81 ، چون به تمام قولایی که به خودم داده بدم عمل کردم به آرزوهامم رسیدم.

11 _ با ارزشترین عیدی ای که گرفتی ؟ ( نه فقط از لحاظ مادی ) بوس کردن مامانم :دی: :Facepalm:
خودتم عیدی می دی ؟ به کیا ؟ نه :evilgrin:
بهترین عیدیا رو از کی می گیری ؟ خالم و خواهرم 12 _ یه عیدی بده بکس فروم :دی:
:drinks: سلامتی همه یوونتوسیا

میمونم خونه و صفاسیتی :evilgrin:

خیلی خیلی بیشتر ، هم شماها هستید هم دوستای جدیدی که تو دانشگاه پیدا کردم ( البته سال قبلشم بودن ، امسال بیشتر شدن) ، هم دوستایی که زمان انتخابات تو ستاد کروبی باهاشون آشنا شدم.

خب ارتباطم با فرومیان کمتر ولی رابطه خوبی با احمدرضا دارم .
اونم گفتم که یه بنده خدایی بود
;D

15 _ بهترین سین هفت سین كدومه؟ سمنو
اگر قرار باشه یك سین به هفت سین اضافه بكنی و بشه 8 سین، چی اضافه میكنی؟سادگی
باید فکر کنم راجغ بهش!

سقوط انتر به سری ب به علت بیشرفی مدیران ، مربیان و بازیکنان :lol:
نچ :evilgrin:

فعلا

[/quote]

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال

تصویر

اینم سوالا

1 _ 88 برات چه جوری گذشت ؟ پر برخورد !خظرناک !دارای بالا و پایین بسیار ! غم انگیز و شاد !دیوانه کننده محض بود 88 !!! مطمئنم 30 سال دیگه از تولدم تا 20 سالگیم بیش ترین سالی که یادمه 88 هست !!!
از 20 نمره چند می گیره ؟سخته !!! 10 شاید خوب باشه !!!
88 ، سفید ، سیاه یا خاکستری ؟ چرا ؟ خاکسرتی ! خیلی سال عجیبی بود !!! واقعا فیلم حادثه ای گرفته تا عاشقانه ، از قتل و جنایت تا شادی و خوشحالی داشت !!!

2 _ خوشحال کننده ترین اتفاق 88 ؟ ناراحت کننده ترین ؟ خوشحال کننده ترین : رفتن به دانشگاه ! رهایی از مدرسه !
ناراحت کننده ترین : فوت پدر بزرگ - نرسیدن به نتیجه دلخواه توی کنکور

3 _ بزرگترین هدفها و آرزوهات تو سال 88 ؟ بهشون رسیدی ؟رشته مورد علاقم رو رسیدم اما دانشگاه رو نه !
درست کردن روابطم با دیگران رو هم مثل همیشه افتضاح بودم !

هدفهات و آرزوهات تو 89 ؟ساختن چهره ای جدید از خودم ! مهربان تر ! دلچسب تر !

4 _ بهترین و بدتریت اتفاق ورزشی 88 ایت ؟ بهترین واقعا نداشت ! از همه لحاظ افتضاح بود !
بدترین هم له شدن جلوی بایرن بود !!!! واقعا ضربه روحی خوردم !!!

5 _ بهترین سورپرایز 88 ا8 ایت ؟ سو
رایز بالاتر از 22 خرداد !!!! :cray:

غیر یوونتوسی ؟همون بازی سمپدوریا فقط توی خاطرم هست !بقیش هیچی نداشت !!!

ارسال خاصی رو یادم نمونده !!! همیشه این سوال رو می بینم جوابی ندارم !
بهترین کار بر هم : بیانکا ! زنده کردن دختران - فعالیت مفید - رفاقت با همه - جنبه بالا - رسیدن به مدیریت !!!
به این دلایل رای دادم !!!

چه حسی بهش داری ؟ آرزو دارم بهتر باشه و بتونم خودم رو نشون بدم !!! آرزو دارم مثل عرفان 88 از خودم بدم نیاد !!!!

9 _ تحویل سال 88 کجا و با کیا سالو تحویل کردی ؟ بی نظیر !!! فوق العاده !!! فراموش ناشدنی !!!
طبقه دوم خانه خدا ، با خانواده و مادر بزرگم و خاله ام !!! استثنایی بود اون لحظات !!!!

لباس نو می پوشی ؟ :دی: 89 توی خانه هستیم و در آغوش خانواده سال رو تحویل می کنیم !
لبهترین لباسم رو می پوشم ! اونی که از همه بیش تر دوسش دارم !!!!

10_ بهترین عیدی که تا حالا داشتی چه سالی بوده ؟ چرا ؟خیلی وقته توی بند عیدی نبودیم اما پارسال که پدر بزرگ م 50 هزار تومن داد چسبید !!!!

11 _ با ارزشترین عیدی ای که گرفتی ؟ ( نه فقط از لحاظ مادی )عیدی 88 خونه خدا ! عیدی 86 لحظه تحویل سال بین حرم حضرت رسول و بقیع !!!!
خودتم عیدی می دی ؟ به کیا ؟ نه
بهترین عیدیا رو از کی می گیری ؟ فعلا پدر بزرگ

12 _ یه عیدی بده بکس فروم :دی: حضور فعالم توی فروم !!!

13 _ برنامه عیدت چیه ؟ می مونی تو خونه یا میری مسافرت و صفا سیتی ؟ :دی: 2 تا 10 عید اگر خدا بخواد بریم پیش حضرت رقیه از اونجا هم سوییچ کنیم پیش نانسی عجرم !! البته هیفا متاسفانه داره می ره دوبی نیست :دی:

14 _ در حال حاضر نسبت به پارسال همین ایام، تعداد دوستهات بیشتر شده یا كمتر؟معمولی هاش 2 برابر شده ولی صمیمی هاش تغییری نکرده !!!

بهترین دوستی كه امسال باهاش آشنا و دوست شدی كی بود؟تو واقعیت که بکس دانشگاه زیاد بودند که همشون رو دوست دارم !! محمد نامی هست از بچه های 87 !
فروم هم ، عاشق همه هستم !!!! با احسان خیلی بیش تر آشنا شدم از بقیه !!!

15 _ بهترین سین هفت سین كدومه؟سکه طلا
اگر قرار باشه یك سین به هفت سین اضافه بكنی و بشه 8 سین، چی اضافه میكنی؟مسابقه ایندفعه مجلمون همین بود : من به این 3 تا رسیدم : 1-سوسک - 2-سوزن 3- سیمای یار گمشده

16 _ یه دروغ 13 ؟ :دی: مموت به اشتباهش اعتراف کرد و میر به حقش رسید !!!

17 _ 13 به در سبزه گره می زنی ؟ :دی: :evilgrin: به چه نیتی ؟ :دی: نه بابا !!!!

فعلا

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
1_ 88 برات چه جوری گذشت ؟
88 واسه من پر از اتفاق های خوب و بد بود گاهی وقتا اینقدر ناامید میشدم که قید همه چی رو میزدم و گاهی وقتا خوشبختی رو دو قدمیه خودم میدیدم

از 20 نمره چند می گیره ؟
12
البته لطف کردم 12 دادم که مشروط نشم :دی: :Facepalm:

دقیقا خاکستری

خوشحال کننده ترین میشه به قبولی کنکور و رفتن به دانشگاه بود که واقعا یک ترس بزرگی بود واسم و همچنین آشنایی با بهترین دوستم
ناراحت کننده ترین هم که تا دلت بخواد تو زندگیم امسال بود که اگه بخوام بگم خودش یک طومار میشه ولی خب همین امروز بدون شک تلخ ترین اتفاق امسالم رقم خورد که یکی دوتا از بچه های فروم هم در جریان هستن

هدفهات و آرزوهات تو 89 ؟
مهم ترین دغدقه من یا کلا هر کنکوری قبولی دانشگاه بود که خدارو شکر بهش رسیدم آرزوی دیگه ای نداشتم ولی رویا و خیال خیلی داشتم که طبیعی بود بهشون هم نرسم
ولی خب واسه سال 89 کلی برنامه دارم که باید مرتبشون کنم و بهشون نظم بدم که دیگه سال جدیدم مثل امسال بیهوده نگذره

4_ بهترین و بدتریت اتفاق ورزشی 88 ایت ؟
بهترین اتفاق ورزشی زیاد داشتم که میشه به حذف ایران از جام جهانی اشاره کرد و همچین بی خیال شدن از دنبال کردن لیگ ایران و بهترینش هم مربوط میشه به دو بازی آخر فصله پیش که با چیرو 6 امتیاز شیرین رو گرفتیم و دوم شدیم واقعا اون روزا خیلی به یووه امید داشتم
بدترین هم بدون شک افت یووه برکناری چیر بود

5_ بهترین سورپرایز 88 ا8 ایت ؟
بهترین سورپرایز ها مربوط میشه به همین دوستم که واقعا واسم همه کار کرد و همیشه به یک نحوی با کارهاش منو سورپرایز میکرد و همچنین تولد کوچیکی که بچه ها واسم توی دانشگاه گرفتن بدون اینکه از قبل به من خبر داده باشن

_ بهترین مسابقه فوتبالی که از یوونتوس 88 دیدی ؟ D:
غیر یوونتوسی ؟
یووه لاتزیو فصل پیش و یووه رم بازی رفت و یووه اینتر
از اونجایی که بازی های غیر یووه ای رو تفننی دنبال می کنم چیزی یادم نمیاد :دی:

_ بهترین ارسال (پست ) و کاربر 88 از دید تو ؟ ( جوابش الزامیه فقط هم یه ارسال و یه کاربر: دی: )
بهترین پست فال های خودم
بی انصاف واقعا یک کاربر سخته انخاب کردنش ولی خب من با بیانکا و عرفان و نسیبه و کامران خیلی صمیمی ام با مهرنوش هم جدیدا مثل گربه سگ به هم میپریم :دی: :Facepalm:

_به نظرت سالی که تو راهه بهر از پارساله یا بدتر ؟ از لحاظ تحصیلی ، کاری ، عشقی ، ورزشی و...
چه حسی بهش داری ؟
امیدوارم بهتر باشه چون من با این قلب باتری ای واقا کشش ار این بدتر رو ندارم :دی:

_ تحویل سال 88 کجا و با کیا سالو تحویل کردی ؟ کجایی ؟ ته دلت دوست داری کجا و پیش کی باشی ؟ D:
لباس نو می پوشی ؟ D:
ما چند ساله که همه ی اقوام سال نو رو دسته جمعی میریم خونه ی مامان بزرگم اونجا با هم تحویل می کنیم که از بهترین لحظاتمون هم هست.
سال 89 هم اگه خدا بخواد همونجاییم :دی:
لباس نو هم شاید بپوشم :Facepalm:
ولی ته دلم قطعا سال تحویل یه جای دیگه است :evilgrin:

یکی از دوستای بابام هست که رسم داره تو یک پاکت بزرگ اسکناس از 500 بگیر تا 5000 هزار تومانی میزاره و میگیره جلو بچه ها تا شانسی عیدی شون رو وردارن ما هم پارسال با اون یکی دوست بابام رفته بودیم خونه شون و خلاصه این بنده خدا پاکت رو چرخوند و رسید به ما وقتی پول رو کشیدم بیرون دیدم یک تراول 50 تومنی بنده خدا داشت سکته میزد ولی هر کاری کردم ازم نگرفت و گفت قسمتت همین بوده :lol:

_ با ارزشترین عیدی ای که گرفتی ؟ ( نه فقط از لحاظ مادی )
با اینکه خیلی کلیشه ایه ولی خب عیدی که مامان بزرگم از لای قران بهمون میده و همچنین ساعت زیمنسی که مامانم پارسال واسم خرید ولی بابام زوری ازم گرفتش :Facepalm:
بهترین عیدی هارو همیشه مامانم و دایی وسطی ام بهم میدن
من تا الان به کسی عیدی ندادم :دی:

_ یه عیدی بده بکس فروم D:
شب اول عید واسه همه فال اختصاصی میگیرم :lol:

_ برنامه عیدت چیه ؟ می مونی تو خونه یا میری مسافرت و صفا سیتی ؟ D:
من اهل برنامه ریزی نیستم هرچه اید خوش اید :دی: :Facepalm:

_ در حال حاضر نسبت به پارسال همین ایام، تعداد دوستهات بیشتر شده یا كمتر؟
فوق العاده کمتر شده
من خیلسی دوست داشتم و همه هم ادعا داشتن که صمیمی ترین دوستم هستن و البته هیچ وقت هم واسم کم نذاشتن ولی خب من یهو رفتم تو یک مود دیگه و خلوت و تنهایی رو به همه چیز ترجیح دادم طوری که الان شاید 2 یا 3 تا از دوستام باشن که با من در ارتباطن

بهترین دوست در دنیای واقعی رو گفتم که البته نتی هم در ارتباطیم و اما فروم میشه باز هم به بیانکا و عرفان و کامران و نسیبه و همچین دایی حسین گل اشاره کرد

_ بهترین سین هفت سین كدومه؟
سیب
یکی از دوستام که اسمش با س شروع میشه :دی:
اینو بعدا فسفر میسوزونم میگم :Facepalm:

_ یه دروغ 13 ؟ D:
مزدک یوونتوسیه :Facepalm:

_ 13 به در سبزه گره می زنی ؟ D: evilgrin به چه نیتی ؟ D:
اره میزنم به نیت باز شدن بخت تمام دخترای فروم :evilgrin:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

تصویر

اینم سوالا

از 20 نمره چند می گیره ؟

سال 88 نه میتونم بگم خوش گذشت نه بد چون کلا زندگی من خیلی یک نواخت هست ولی سال 88 یه کمی بهتر بود از انجام یک سری کار ها پشیمانم و از یک سری هم خوشحالم ، در کل از سال های پیش بهتر بود و خوش خاطره تر .
اگه بخوام بهش نمره بدم 15
هم سال سفیدی بود و هم خاکستری ولی زیاد سیاه نبود .
خاکستری مایل به سفید :دی:

خوشحال کننده ترین اتفاق سال رو نمیتونم بگم چون زندگیم یک نواخت هست !
بدترین اتفاق سال هم اخراج مستر فرارای عزیز .

هدفهات و آرزوهات تو 89 ؟

بزرگترین هدف سال 88 برای من موفقیت تو درس خوندن بود که نشد .
برای سال 88 یه هدف دارم اون هم انکه زبان ایتالیایی رو فول بشم .

بهترین اتفاقات اخراج رانیری و بازگشت امید و ستاره به یوونتوس بود که واقعا انگیزه خوبی بهم داد و امید زیاد ولی خوب به باد رفتن تمام این امید ها و همین طور خداحافظی ندود از فوتبال بدترین اتفاقات بود البته اخراج چیرو

هیچی

غیر یوونتوسی ؟

بهتره بگیم بهترین مسابقه ها !

یوونتوس و اینتر ، لاتزیو و یووه ، رم و یووه ، یووه سمپ ،
کلا به جز ء بازی های یووه خیلی وقت برای دیدن بازی های اروپایی نذاشتم ولی بازی منچستر و منچستر سیتی خیلی زیبا بود ،6 تایی شدن رئال لذت بخش بود

باحال ترین پست که همون پست امین تو تاپیک امضاء و اواتار بود
ولی کلا با پست های رضا و بابک و حمیرد حال میکنم ، همیشه سعی میکنم بخونم .
بهترین کاربر سال گفتنش برای سخت هست چون من از نیمه های سال عضو شدم .

چه حسی بهش داری ؟

این دیگه بستگی به خود ادم داره که بخواد چی کار کنه .
از لحاظ تحصیلی برای من میتونه زبان ایتالیایی باشه ، از لحاظ کاری در ابهام ، ورزشی خیلی دوست دارم برم دنبال مربی گری .
عشقی هم سعی میکنم بهش فکر نکنم و نزدیکش نشم .

9 _ تحویل سال 88 کجا و با کیا سالو تحویل کردی ؟ تو خونه کنار اعضائ خانواده
89 کجایی ؟ ته دلت دوست داری کجا و پیش کی باشی ؟ :دی: تو عید احتمال داره برم شمال، اون هایی که میخوام کنارشون باشم تو ایران نیستن
لباس نو می پوشی ؟ :دی: کلا با این موضوع حال نمیکنم ،از اونجایی که ایرانی ها اسپورت پوشن و من از تریپ اسپورت خیلی خوشم نمیاد دوست ندارم هی لباس نو بپوشم

همین عید امسال بود که با دوستم رفتم اصفهان
11 _ با ارزشترین عیدی ای که گرفتی ؟ ( نه فقط از لحاظ مادی ) یادم نیست ، چون فکر کنم جوابش هیچی باشه
خودتم عیدی می دی ؟ به کیا ؟ نه لازم نمیدونم عیدی بدم !بهترین عیدیا رو از کی می گیری ؟

12 _ یه عیدی بده بکس فروم :دی: سعی میکنم همین حسنی باشم که سال 88 بودم

یا با خوانواده عموم میرم شمال یا با دوستم میرم مشهد که احنمالش خیلی کم هست

خیلی بیشتر شده ، اون هم مدیون اینترنت شده تا قبل از اینکه بیام سمت اینترنت احساس تنهایی میکردم ولی الان از این وضع خوشحالم

با کمال معذرت ..............................................................................................

15 _ بهترین سین هفت سین كدومه؟ هیچ علاقه ای به هیچ کدومش ندارم :Facepalm:
اگر قرار باشه یك سین به هفت سین اضافه بكنی و بشه 8 سین، چی اضافه میكنی؟ سیگار برک کوبایی :دی:

1_سبزه های المپیکو 2_ سر بریده بالوتلی _3_ سی دی 250 گل اله 4_سیب 5_ ساعت مچی لیپی تو جام جهانی 2006 :دی:6_سکه 7_ چیرو فرارا :Facepalm:

من بالوتلی رو دوست دارم :Facepalm: :دی:

به این چیز ها اعتقاد ندارم :huhsmileyf:

فعلا

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

کلا 88 واسه من خیلی یکنواخت گذشت،بدون این که اتفاق مهمی توش افتاده باشه برام و خیلی ساده هم داره تموم میشه
از 20 نمره چند می گیره ؟15
به قول حسن خاکستری مایل به سفید،مایل به سفید چون اتفاق آنچنان بدی توش نیفتاد

خوشحال کننده ترینش این بود که ماشین گرفتم،ناراحت کننده ترین هم خیلی نداشت

3 _ بزرگترین هدفها و آرزوهات تو سال 88 ؟ بهشون رسیدی ؟هدفم این بود که یه جابجایی اساسی تو زندگیم داشته باشم که نشد و البته خیلی هم مهم نیست
هدفهات و آرزوهات تو 89 ؟ بزرگترین هدفم اینه که کم کاری هام رو چه در زمینه ی تحصیلی و چه در زمینه ی کاری جبران کنم،آروز هم زیاد دارم اما مهم تریینش واسه سال 89 اینه که یه مزدا 323 بگیرم :Facepalm: :دی:

بهترینش اون زمانی بود که چیرو اومد،بدترینش هم زمانی بود که چیرو رفت :cry2:

مامانم همینطور ناگهانی به خط موبایل بهم هدیه داد که البته باعث شد اون یکی خط رو بفروشم و پولش رو حروم کنم :دی:
غیر یوونتوسی ؟
سوای نتیجه یووه امسال بازی خوب و قشنگ کم نداشت،همون طور که بچه ها اشاره کردن،بازی با سمپدوریا خیلی قشنگ بود،شکست رم تو المپیک رم هم به یاد موندنی
غیر یوونتوسی هم بازی قشنگ زیاد دیدم که شاید قشنگترینش بازی آرسنال-پورتو هفته ی پیش بود

سخته جواب دادنش،پست خوب کم نداشتیم،جواب نمیدم :دی:
چه حسی بهش داری ؟
واقعا از صمیم قلب امیدوارم بهتر باشه به خصوص از لحاظ درسی و مالی
سال جدید رو هم همیشه با یه حس خوب و تفکر مثبت به سمتش میرم امیدوارم هر چه قدر من با انرژی خوب وارد سال جدید میشهم،سال 89 هم واسم اتفاقات خوب داشته باشه

9 _ تحویل سال 88 کجا و با کیا سالو تحویل کردی ؟ منزل،کنار خانواده
خونه هستم اما از تع دل دوست دارم امسال که نه،اما دیگه تحویل سال 95 کنار اون عزیزم باشم جون قطعا قبل از او.ن زمان نمیبینمش :blissysmile:
لباس نویی که بخرم که نه،ولی لباس نو که قبلا خریده باشم دارم و خب احتمالا بپوشمش

بهترین عید،عید 87 بود که مثلا داشتیم تو مدرسه با بچه ها واسه کنکور درس میخوندیم ولی انقدر خوش گذشت که نگو،الان هم هنوز بچه ها از اون عید به عنوان بهترین عیدشون یاد میکنن

11 _ با ارزشترین عیدی ای که گرفتی ؟ ( نه فقط از لحاظ مادی )کلا من فقط مامان مامانم بهم عیدی غیر پولی میده که همیشه عیدیاش واسم عزیزه
خودتم عیدی می دی ؟ به کیا ؟ امسال دیگه آره،به داداشام و یه چَک محکم و آبدار هم به پسر خالم
بهترین عیدیا رو از کی می گیری ؟ بابام و دایی کوچیکام هر سال آباد میکنن منو و عیدی این سه نفر کافیه :دی: بهترین عیدی هم همیشه پول بوده برام و بس

این خیلی سخته اما بهترین عیدی که میشه به بچه ها داد یه دعاس از ته قلب اونم میتونه آرزوی سلامتی واسه خودشون و خونوادشون باشه

برنامه خاصی رو دنبال نمیکنم،مسافرت هم احتمالا واسه سیزده به در میریم شمال،عید هم ترجیح میدم بیشتر تو خونه ی مامان بزرگم سپری بشه
بیشتر شده،من کلا با افراد راحت ارتباط برقرار میکنم و اگر واقعا نقاط مشترک تو اخلاقمون پپیدا کنم حتما باهاش دوست میشم

امسال تو فوروم حسن و بصیر اضافه شدن که بچه های خوبی هستن،همچنین کامی هم واقعا پسر دوست داشتنی هست.ایضا سهیل که تو سال 88 خیلی به من لطف داشت و کمکم کرد،تو دنیای واقعی هم شخص خاصی به لیست دوستانم اضافه نشد

15 _ بهترین سین هفت سین كدومه؟همشون قشنگه،ولی سکه و سیب از همه قشنگترن
اگر قرار باشه یك سین به هفت سین اضافه بكنی و بشه 8 سین، چی اضافه میكنی؟ساعت
سوت داور،سنگ پا،که روی انتری ها باشه،سولی مونتاری ،سیسوکو،سر موراتی؛،سبزی چمن،ساق بند الکس
فندرفارت در یووه

نه

فعلا

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran

مثل برق و باد گذشت.انگار همين ديروز بود كه عيد 88 بود.امسال يك فصل جديدي از زندگيم رقم خورد كه تونستم چيزهايي رو در مورد كارم ياد بگيرم و در ادامه اتفاقاتي افتاد كه شايد برنامه كل زندگيم و همچنين كارم رو در آينده رقم بزنه و ته دلم روشنه كه موفقيت هاي خوبي رو در ادامه زندگيم خواهم داشت و سرنوشت زندگيم با انتخاب هايي كه داشتم تبديل به روزهاي شيرين بشه

از 20 نمره چند می گیره ؟

نمره ی 18

سياه و سفيدش رو كه در واقع همون زندگي بيانكونريم باشه رو كنار ميذارم چون سال چندان خوبي نبود ولي در مورد زندگي شخصيم كلاً سپيدي رو مي بينم

خوشحال کننده ترین : اون بالا گفتم كه همون انتخاب هاي درست واسه زندگي آيندم هستش

ناراحت کننده ترین : روزهاي تلخي كه براي يووه رقم خورد

استارت ها براي رسيدن به هدف هام تو اين سال زده شد و بايد منتظر بود و ديد كه به ثمر مي رسه يا نه! ;D

هدفهات و آرزوهات تو 89 ؟

هدفم واسه سر و سامون دادن به زندگيم.آرزوم هم اينه با تلاشي كه ميكنم به هدف هام برسم تا بتونم زندگي ايده آل تري رو داشته باشم

روي هم رفته اتفاقات ورزشي (كه همون اتفاقات يوونتوسم باشه) خوبي رو سپري نكردم و نكرديم!

شوكي كه به زندگيم وارد شد تا بتونم از نظر شغلي تامين بشم

هر بازي كه الكس خوب كار كرده و براي يووه گلزني كرده

غیر یوونتوسی ؟

پرسپولیس - اس اس !

7_ بهترین ارسال (پست ) و کاربر 88 از دید تو ؟ ( جوابش الزامیه فقط هم یه ارسال و یه کاربر: دی: )

خدا ميدونه چند صد هزارتا پست داده شد و به نظرم جواب دادم به اين سوال خيلي سخته.اما بهترين كاربر از بين مديرا بدون شك رضا بوده و از بين كاربرهاي معمولي كامران و سهيل به نظرم جزء خوب ها بودن

چه حسی بهش داری ؟

آره !بهتر تر ميتونه باشه.
بهش اميد دارم.

تو خونه بودم و با خانواده عزيزم كه اتفاقاً الان چند وقتيه كه عكس دسته جمعيمون موقع تحويل سال نو ، بك گراند لپ تاپم هستش!

موقع تحويل سال؟ متاسفانه خرج از كشور.دوست داشتم موقع سال نو تو خونه خودمون مي بودم.
اگه اون كسي هم كه بايد باشش ، پيشم باشه خيلي عالي تر ميشد

نه ! ولي با شلوارك هم نمي شينم ;D .همون لباس هايي رو كه تو روزهاي عادي باهاشون بيرون ميرم رو مي پوشم

مسلماً بهترين عيدي ها رو از خونواده خودم ميگيرم اما بابابزرگ خدا بيامرزم كه خيلي دوستم داشت هر عيد ، عيدي مخصوص رو به من ميداد. بهترين عيدي هم قطعاً مايه هستش! :2qcmh45:

از لحاظ ارزش معنوي حضور ذهن ندارم ولي ميدونم كم نبودن

نه اصلاً :img-lazy:! ولي فكر كنم امسال بالاجبار اين كار رو بكنم :sorry:. چون پاي سوغاتي وسط مياد :hanghead: و منم بهش ميگم:بفرماييد ! اينم عيدي و سوغاتي شما! :nugget:

اون بالا گفتم.از خونواده خودم. ولي در مورد فاميل خونواده مادرم ! چون بيشتر باهاشون در ارتباطيم

سلامتي رو از خداي مهربون براشون ميخوام ;)

تا هفتم فروردين اولين سفرم رو ميرم.2 روز تهران ميمونم و بعد دوباره به سفر داخلي ميرم

هيچ فرقي نكرده! زياد كه نميشه ولي كم هم نشده

گفتم كه با كسي دوست نشدم ولي با يك نفر كه در واقع همكارم هستش آشنا شدم كه يك جورايي ميشه گفت رفيق هم شديم!

اما تو نت با يك دوست يوونتوسي آشنا شدم كه گويا همون 4-5 سال پيش خاطرات و روزهاي خوبي رو با وبلاگ داشته و من هم از وجود چنين كسي بي خبر بودم ولي بعد از اين چند سال پا پيش گذاشت و با اين لولو خور خوره (آقا نيك) آشنا شد و آشنا شدم.تو فوروم هم كه دوستاي خوبي رو دارم كه بيشتر تو همين فوروم باهاشون در ارتباطم ، حتي چتي هم نه! سوء برداشت نشه!ميونم با چت چندان خوب نيست بهتر بگم حال و حوصله ندارم!

سبزه!

سبزي پلو با ماهي! :cuckoo:

سرور (كه همون يوونتوس باشه)
سه ستاره يوونتوس
سيصد و يكمين گل الكسي
سيگار برگ ليپي بزرگ
سكوت و صبر الكس
سقوط اينتر به سري بي
ستاره هاي رئال(كه هر كدومشون هفت سين خاص خودشون رو دارن ولي در نهايت آخر فصل به هيچ جامي دست پيدا نميكنن)

يوونتوس اين فصل قهرمان ميشه

نه! اين شيوه فقط به كار دختر خانوما تا آخرين حربه شون باشه واسه فرار از ترشيدگي! :consoling2:

بهتره اين نيت رو بكنن: خدايا امسال يك پسري مغز خر نوش جان كنه :yapyapyapf: و بياد منو بگيره :yess: تا زوج خوشبخته مغز خر به همراه ترشي رو داشته باشيم! :blissysmile:

در آخر سال نو رو به همه دوستاي عزيزم تبريك ميگم. از خدا ميخوام به اونچه كه ميخواييد برسيد .هميشه لبخند رو لب هاتون باشه

با آرزوي بهروزي

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

تو این سال چیز زیادی برای یادآوری ندارم ! نه خاطره ی خاصی و نه اتفاق تاثیرگذار به خصوصی. شاید یکنواخت ترین و کسل کننده ترین سال زندگیم بود.

از 20 نمره چند می گیره ؟ 9.75
خاکستری، اگر سال 87 همش درد، رنج و تاریکی بود، این سال بهبودی نسبی داشت ولی هنوز اونقدر بهتر نشده که نمره ی قبولی بگیره !

یه سری اتفاقات خوشحال کننده و ناراحت کننده بود، ولی یا اونقدر اهمیت ندارند که بگم و یا شخصی اند. اما بازم اتفاق بزرگی توی زندگیم نیفتاد.

بزرگترین اهدافم اهداف درسی بود. که نه بهشون نرسیدم ! اهداف دیگه ای هم داشتم که تقریبا به هیچکدومشون نرسیدم !

هدفهات و آرزوهات تو 89 ؟

باز همون اهداف درسی چون زندگی من معطل این ها مونده ! کار پیدا کردن. دنبال یه سری چیزا رفتن مثل دوباره فرانسه خوندن، تاحدودی علم عکاسی یاد گرفتن، ادامه ی فتوشاپ کار کردن و بالاخره رفتن و امتحان توفل یا Ielts دادن ! چند وقته دوست دارم تا می تونم چیز جدید یاد بگیرم ! حتی اگر احساس کنم به درد نمی خوره !

بهترینش گرندسلم فرانسه ی فدرر بود و البته رکورد های بعدی فدرر توی استرالیا. البته پیروزی های مقابل رئال هم خیلی دلنشین بودند. بدترین اتفاق هم بدون شک خداحافظی دردناک ندود بود.

خیلی بی معنی که بدون توضیح این سوال رو جواب بدم اما خوب نمیشه وارد جزییات بشم. اما بهرحال اواخر این سال یه اتفاقی افتاد که اگر اول سال یکی بهم می گفت می افته بدون شک می خندیدم بهش ! و هنوزم ذهنم رو مشغول نگه داشته.

6 _ بهترین مسابقه فوتبالی که از یوونتوس 88 دیدی ؟
:دی:
فکر می کنم همون بازی های مقابل رئال بهترین بودند. ولی بازی 5-1 مقابل سمپدوریا هم خیلی عالی بود و لذت بخش بود.

غیر یوونتوسی ؟ باخت اینتر به کاتانیا خیلی لذت بخش بود چون شانس قهرمانی اینتر رو شکننده کرد و رقابت قهرمانی رو دوباره باز کرد.

سوال سختیه، خیلی ارسال ها بوده، اگر بخوام اخیر رو نگاه کنم اون پست امین در مورد امضای بابک خیلی باحال بود. اما قبل ترش واقعا چیزی توی ذهنم نمیاد.البته باید بگم پست های طولانی خودم رو خیلی دوست دارم چون براشون زحمت می کشم. یعنی اون تحقیقی و سرچی که می کنم و قطعات پازل رو که جفت هم می زارم، گاهی خودم هم از نتیجه ی نهایی خیلی خوشحال میشم ! بهترین کاربر هم من میگم بابک که خیلی عوض شده، هرچند هنوز هم Mood swings داره (:دی:) ولی دیگه خیلی با اون بابک قدیم فرق داره.

مجبوره که بهتر باشه ! یعنی بهتره که بهتر باشه وگرنه زندگی من سیر نزولی و شاید سقوطی پیدا کنه. از لحاظ تحصیلی آخرین فرصت من برای بالا کشیدن خودمه. دلم می خواد بالاخره دنبال کار برم. از لحاظ عشقی (!) تقریبا مطمئنم سال آروم و خلوتی داشته باشم. از لحاظ ورزشی هم امیدوارم یووه توی لیگ قهرمانان باشه، و امیدوارم فدرر حداقل 2 تا گرندسلم ببره !

چه حسی بهش داری ؟
فکر می کنم از 3 سال قبل بهتر بشه. خوشبین و امیدوارم.خیلی خسته ام از زندگیم و این خستگی هر روز اراده ی قوی تری بهم میده برای تغییر. احساس می کنم سالیه که بالاخره به خودم و زندگیم یه سر و سامونی می دم.

ما توی فامیل معمولا با همه رابط ی دوری داریم جز با عمه هام (5 تا عمه تنی) که از اول بهم فوق العاده نزدیک بودیم، فوق العاده با هم راحتیم و واقعا حتی وقتی همه کنار هم جمع میشیم درست مثل یه خانواده ایم با کمترین فاصله ی ممکن. هرسال هم این 5-6 خانواده دور هم جمع میشیم عید. هیچ عیدی رو یادم نمیاد که تنها برگزار کرده باشیم. معمولا اکثر وقت ها همه میان شیراز. ( اونایی که اهوازن، تهرانن و یا خارج از ایرانن). پارسال هم همینطور بود. خانواده ی خودم، 5 تا عمه و عموم هم از آمریکا اومده بود.

امسال به همون شکل، همه جمع شدیم اهواز. همه از شهرهای دیگه اومدن و قراره اهواز باشیم خونه ی عمه بزرگه ! :دی: من از شلوغی بدم میاد ولی جمع صمیمی این خانواده رو خیلی دوست دارم (خانواده ی پدرم دیگه، درواقع همه خواهر و برادر هستن، و حتی مثلا بین شوهر عمه هام هستند که دوتا برادر باشند و اون دوتا برادر هم پسرخاله های عمه هام بودند! میگم دیگه، واقعا یه خانواده هستند و خیلی جو صمیمی و راحتی داره). عادت ندارم عید رو جور دیگه ای تصور کنم ! دوست داریم همین جا با خانواده ام باشم.

لباس نو می پوشی ؟
:دی:
نه من از لباس خریدن متنفرم. حتی سال قبل خیلی اصرار داشتم با زیرپوش (عرقگیر) بیام سر سفره ی عید و حتی تا 5 دقیقه قبل از سال تحویل هم با زیرپوش می گشتم ولی دیگه به خاطر اصرار مامانم رفتم یه لباسی پوشیدم :دی:

سال قبل که نه، اما 2 سال قبلش که عموم باز از آمریکا اومده بود فکر کنم عید خوبی بود. دقیق یادم نمیاد، عید هایی که داشتم تقریبا همه مشابه بودند و به جز پارسال اکثرا خیلی هم خوب بودند.

من عید دیدنی نمی رم و زیاد عیدی نمیگیرم ! عموما بیشترین عیدی ها رو از بابام یا پدربزرگم میگیرم. یادم نمیاد بیشتر از 50 هزار تومن یه نفر بهم عیدی داده باشه که فکر می کنم اونم بابام بوده :دی:

خودتم عیدی می دی ؟ به کیا ؟ نه من عیدی نمی دم :دی:
بهترین عیدیا رو از کی می گیری ؟ بابام یا مامانم ! :دی:

این بخش هایی از فروم که نمی بینید ! :دی:

تصویر

تصویر

تصویر

و اگر فکر می کنید توی انجمن مدیران در مورد فروم بحث میشه این عکس رو ببینید :دی:

تصویر

می خواستم بمونم خونه ! من شیراز مدتی تنها بودم. ولی بابام زنگ زد گفت بلند میشی میای اهواز ! :دی: گفت می خوای بمونی شیراز تنها چیکار کنی ؟ بیا عید رو اینجا باش دور هم باشیم چند روز بعدش خواستی برو. در نتیجه احتمالا تا 5-6 عید اینجا باشم با خانواده بعد برگردم شیراز. نمی دونم شاید اتفاقی افتاد و تا آخرش موندم.

شاید کمتر شده باشه. نمی دونم. اصولا دوست زیادی ندارم که بخواد کم و زیاد بشه. ولی بودن کسایی که از دایره ی زندگیم خارج شدن.

با کسی آشنا نشدم امسال. توی فروم هم با کسی "دوست" نشدم.

15 _ بهترین سین هفت سین كدومه؟ ماهی گلی ؟ :دی:

اگر قرار باشه یك سین به هفت سین اضافه بكنی و بشه 8 سین، چی اضافه میكنی؟ سنگ :دی:

سر پاول ندود
سر الساندرو دلپیرو
سر جان لویجی بوفون
سر دیوید ترزگه
سر مائورو کامورانزی
سر جورجیو کیلینی
سر مارچلو لیچی

*سر = Sir

بابک زن گرفت :دی:

سبزه رو مگه گره می زنن ؟ برای چی ؟ در جریان نیستم :دی: من فقط می دونم سبزه رو نگه می دارن و 13 هم می ندازن :دی:

فعلا

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

تصویر

اینم سوالا

از 20 نمره چند می گیره ؟

کلاً الآن که فکر میکنم از وقتی دفترچه خدمت پست کردم و دیپلمم رو گرفتم تا همین الآن هیچ سالی برام متفاوت نبوده ! همیشه یکنواختی رو حس کردم . الآن فکر کنم این پنجمین سالی باشه که داره میاد ولی من هنوز اندرخم یک کوچه ام ! کلاً سال 88 برای من تنها نکته خوبش خرید XBOX 360 بود تا بتونم یه فیفای مشتی بازی کنم ( خودتون بگیرید که چقدر یکنواخت بوده ! ) :دی:

از 20 بهش بدون اقرار شاید بزور 2 بدم !

سیاه ! گفتم بالا ، دچار یکنواختی شدم و دارم فکر میکنم تا تصمیمی بگیرم و خلاص بشم !

نمیتونم خیلی توضیح بدم در موردش چون شخصیه . ولی بدترینش بدون شک اتفاقات بعد 22 خرداد بودش و اون جنایات و جوونهایی که مثل گل زیر پاها جون دادن . چیزایی که به چشم دیدم ، زجه هایی که دیدم ، زندانی ها و خیلی چیزهای دیگه .

بهترینش هم این بود که تو این یک ماه اخیر یه دوست جدید پیدا کردم . دوستی که برای اولین بار تو زندگی تونستم بشینم درد و دل کنم ، کسی که باهام صادق هستش و منو واسه خودم میخواد نه برای چیزهای دیگه . خیلی خوشحالم که بهترین دوستم رو پیدا کردم هرچند میدونم عمر این دوستی خیلی زیاد نیست !

هدفهات و آرزوهات تو 89 ؟

من خیلی برای معافیتم اذیت شدم . همه زندگیم روی این موضوع پاز شده ! اگر معاف نشم همه چی بهم میریزه ، یعنی همین نیمچه امیدم به زندگی کاملاً نابود میشه . هنوز ولی امیدوارم ، یعنی مجبورم باشم .

فقط هدفم اینه که معاف بشم ! من درسم ، زندگیم و خیلی چیزهای دیگم به معافیتم گره خورده . اونقدر از تکرار زندگی تو این 5-6 خسته شدم که تنها امیدم به معافیتم هستش .

بهترین که نداشت !

بدون شک رفتن پاول و البته حذف از جام کنفدراسیون ها . باخت به فولام هم خیلی خیلی مایوس کننده بود .

همون دوستی که گفتم ! خیلی غیرمنتظره بودش !

غیر یوونتوسی ؟

بازی با رئال تو پیس کاپ رو دوست دارم . برد برابر اینتر هم بهترین بود .

بازی ایتالیا با بلغارستان که 2-0 بردیم . تو این بازی یه آتزروی متفاوت دیدم .

من همه این سئوالات رو برای این سئوال جواب دادم ! دوست دارم از بچه ها یکم بگم .

از لحاظ طنز منم اون پست امین در مورد امضام رو دوست دارم :دی: همیشه وقتی شوخی های مانی رو با شخصیتش کنار هم میذارم خیلی میخندم . خیلی تیکه های مانی قشنگه :دی:
ولی همیشه پستهای رضا رو دوست دارم . رضا برای خواننده ارزش قائله ، چیزی نمینویسه که فقط نوشته باشه ! اگر 3 صفحه هم نوشته باشه و من گیج خواب باشم باید پستش رو بخونم . همیشه میتونه روی تک شما تک حکم رو رو کنه و شما رو مغلوب کنه . ( این بهترین توصیفی بود که میتونستم از رضا بکنم :دی: )

کاربر خوب زیاد داریم . از لحاظ اخلاقی امثال بیانکا ، نسیبه و کامران و حتی حسن رو دوست دارم . امثال نسیبه خوب بلدن روی اعصابشون مسلط باشند . کمتر دیدم بیانکا با شدت با کسی برخورد کنه ، حداقل اگر طرف حد خودش رو بدونه بیانکا عصبی نمیشه . احسان هم خیلی خیلی بچه خوب و خوش برخوردی هستش . هستن بازم : عابد ، رضا ، محسن ، لاریسا ، احسان تهرانی ، مانی ، امیر ، عاطفه ، بصیر و خیلی از بچه ها که شرمنده نمیتونم اسم ببرم . ولی کاپ اخلاق رو میدم نسیبه ، خیلی خوش اخلاق و خوش برخورده .

از لحاظ فنی و تحصصی فوتبال یکم کمبود داریم ! یعنی کم هستند کسانی که خوب تحلیل کنن و بنویسند . من دیدگاه امین نسبت به فوتبال رو خیلی دوست دارم ، امین فوتبال میفهمه . امین کسی هستش که باهاش خسته نمیشی حرف از فوتبال بزنی ! مانی شاید کمتر تحلیلی پست بده ( چون کم بازیها رو بابت اون رسیور اوراقش میبینه :دی: ) ولی اطلاعاتی داره که وقتی عنوانش کنه دیگه آدم کم میاره ! رضا هم درکش از فوتبال بالاست ! با اینکه به قول خودش چند ساله فوتبالی شده ولی بهش نمیخوره ! خیلی خیلی منطقی و منصفانه تحلیل میکنه . شاید حسین خیلی کم پست فنی آنچنانی بده ولی خیلی حسین فوتبال فهمه ! وقتی باهاش رو در رو صحبت میکنم گاهی میپیچونم که کم نیارم ! :دی:

ولی اگر امکان دیدن بازیها برای همه بود قطعا خیلی بار فنی فروم بالا میرفت . ولی با همه این تفاسیر هستند کسانی که پستهای جالب فنی گاهی میدن . تحلیل های حمید رو هم خیلی دوست دارم ، حمید هم فوتبال رو درک میکنه .

در کل از لحاظ کلی من فکر کنم امسال امثال بیانکا ، کامران ، نسیبه ، حسن و احسان مشهدی خیلی خوب تو فروم جا افتادن . ولی از لحاظ فنی فکر کنم اون چهارتایی که بالا گفتم خیلی خودشون رو بیشتر نشون میدن .

چه حسی بهش داری ؟

معلوم نمیکنه ! سال 86 که تموم شد فکر میکردم سال 87 زندگیم از این رو به اون رو بشه ولی نشد ! یکم امید مونده ، اونم گذاشتم برای 89 .

تحصیل و کارم که در گروی معافیتم هستش . اگر معاف بشم خیلی برنامه ها دارم ، میخوام هر جوری شده بخونم و تافل بگیرم و یه فکر اساسی برای آرزوی چندین سالم یعنی خوندن رشته انیمشین در دانشگاه مالتی مدیای مالزی بکنم . فعلاً در حد رویا و آرزو هستش !

از لحاظ عشقی هم فعلاً به کسی احتیاج ندارم ! ترجیح میدم تنها باشم تا تکلیف زندیگم مشخص بشه . اگر معاف نشم و اون برنامه ها اوکی نشه ، در آستانه اتمام 23 سالگی خیلی سخته برام که بخوام دوباره شروع کنم و 2 سال برم خدمت و برگردم و تازه زندگی رو استارت بزنم ! کلاً اگر معاف نشم بعد دو سال دوندگی و بدبختی ، احساس میکنم دو راه بیشتر ندارم ، راه اول اینه که از همه آرزوها و رویاهام دل بکنم و به کم قانع باشم و راه دوم اینکه خیلی راحت قید زندگی رو بزنم !

سال تحویل سال پیش دقیقاً تو کوچه ها دنبال یه سوپر مارکت بودم تا پپسی بخرم برم با چلو ماهی بخورم :Facepalm: :دی:

سال تحویل تنهام ! همه رفتن شمال و من خونه تنهام . اصلاً نمیدونم ساعت چند سال تحویله ! احتمالاً یا اون موقع دارم فیفا بازی میکنم یا تو فروم هستم ! :دی:

من همیشه مرور خاطراتم آزارم میده ! یادم نمیاد عید خیلی خوبی داشته باشم ولی عید سال 82 رو یکم دوست داشتم . دلیلش هم شخصیه ، نمیتونم بگم .

جاش اینجا نیست بگم ! مشکل اخلاقی نداره ها ، مشکل عاطفی داره ! :دی:

نه !

من خیلی کم میرم عید دیدنی جایی ! اگر بهم عیدی بدن برای اینکه ناراحت نشن میگیرم ولی اگر بچه کوچیک دم دستم باشه میدم به اون !

چیز خاصی به ذهنم نمیاد ! فقط بهشون میگم که قدر لحظه لحظه زندگیشون رو بدونن که خیلی زود دیر میشه ! خیلی ناراحت میشم که کسی ناراحت و ناامید باشه ، دوست ندارم یه وقت کسی مثل من حسرت چندین سال رفته از عمرش رو که بدون حاصل بوده بخوره ! زود دیر میشه .....

خونه ! شاید برم کوه تنهایی .

من از بچگی تا حالا هیچ دوستی نداشتم ! شاید افرادی باشند که باهاشون رابطه داشته باشم مثل همینجا ولی اون کسی که بگم رفیقم بوده و باهام صادق بوده تا حالا نداشتم . ولی این روزها یه دوست خوب بعد 10 سال دوری باهام هستش . خوشحالم از اینکه کنارشم هرچند اینم دوام نداره و تموم میشه خیلی زود !

توی فروم هیچکس ! من با هیچکس مشکلی ندارم . شاید با چند نفر رابطه صمیمی داشته باشم ولی سعی میکنم کسی ازم دلخور نشه و با همه خوب باشم . اگر کسی بهم پی ام بده یا پ.خ بزنه همه سعیم رو میکنم باهاش صحبت کنم و بهش احترام بذارم . خودم شاید به کسی جز روزبه و حمید پی ام ندم ولی همیشه از صمیم قلب خوشحال میشم که با بچه ها حرف بزنم .

نمیدونم ! ولی چون سیب خیلی دوست دارم شاید سیب .

نمیونم !

چیزی به ذهنم نمیرسه !

مانی صاحب یه پسر خوشگل شده :دی: امیدوارم که بشه و قشنگیش مثل من بشه :laugh3:>----------------- :looky89: : e ! ما اینجا هم میتونیم بیایم !

نه بابا این جواد بازیا چیه ! :دی:

فعلا

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
شسي

1 _ 88 برات چه جوري گذشت ؟
فوق العاده عجيب با تجربه هاي جديد و جالب که خاطرات فوق تلخ و فوق شيريني رو برام بجا گذاشت با اينکه خيلي حيلي زود کذشت اما به جرات چند سال به تجربياتم اضافه شد!

از 20 نمره چند مي گيره ؟
9.75نمره قبولي بهش نميدم اما نمره خوبي هستش چون ماکس کلاس هم 11 بوده! :121fs725372:

88 ، سفيد ، سياه يا خاکستري ؟ چرا ؟
دو قسمت سياه و سفيد داشت!1سال بيانکونري!

2 _ خوشحال کننده ترين اتفاق 88 ؟ ناراحت کننده ترين ؟
هيچ وقت به اندازه وقتي که فهميدم که دوستم رفته تو کما ناراحت نشدم و هيچ وقت هم به اندازه وقتي که فهميدم
از کما در اومده خوشحال نشدم!!اما کلا اتفاق ناراحت کننده زياد داشت.

3 _ بزرگترين هدفها و آرزوهات تو سال 88 ؟ بهشون رسيدي ؟
به اهدافي که تعيين کردم نرسيدم اما به چيزهاي ديگه اي رسيدم که باعث ميشه حداقل انتظاراتم براورده بشه!

هدفهات و آرزوهات تو 89 ؟
برطرف کردن اشکالات زندگيم!

7 _ بهترين ارسال (پست ) و کاربر 88 از ديد تو ؟ ( جوابش الزاميه فقط هم يه ارسال و يه کاربر: دي: )
من امسال علاقه خاصي به پست هاي بهار خانوم پيدا کردم.

8_به نظرت سالي که تو راهه بهر از پارساله يا بدتر ؟ از لحاظ تحصيلي ، کاري ، عشقي ، ورزشي و...
چه حسي بهش داري ؟
محکومه که بهتر باشه چون من 1 عابد جديدم با توانايي هاي بيشتر نسبت به پارسال.

9 _ تحويل سال 88 کجا و با کيا سالو تحويل کردي ؟
تو خونه تنها با آبجو!!!

89 کجايي ؟ ته دلت دوست داري کجا و پيش کي باشي ؟ :دي:
خونه به خانواده اما دوست داشتم لحظه تحويل سال رو به همراه چندتا خانواده ديگه بوديم!

12 _ يه عيدي بده بکس فروم
:thumbs_up:

13 _ برنامه عيدت چيه ؟ مي موني تو خونه يا ميري مسافرت و صفا سيتي ؟ :دي:
قرار بود بريم مشهد که من نميرم!

14 _ در حال حاضر نسبت به پارسال همين ايام، تعداد دوستهات بيشتر شده يا كمتر؟
اووووووفففففف!!!خيلي بيشتر در حد چند برابر!به علت فعاليتهام تو دانشگاه عين گاو پيشوني سفيد شدم!!

بهترين دوستي كه امسال باهاش آشنا و دوست شدي كي بود؟
( هم تو فروم هم تو دنياي واقعي )
تو فروم عاطفه که کلا خيلي باحاله!
خارج فروم تو دانشگاه با عليرضا!

15 _ بهترين سين هفت سين كدومه؟
سبزه!

اگر قرار باشه يك سين به هفت سين اضافه بكني و بشه 8 سين، چي اضافه ميكني؟
سلامتي

16 _ يه دروغ 13 ؟ :دي:
لاريسا دلش به رحم اومده! :laugh3:

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی