پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 3-3 سیه نا ( هفته بیست و هشتم سری آ ) - یادواره روبرتو آنزولین

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
85 پاسخ برای این موضوع

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال
تو این فصل هر بازی ای که یووه یکم طوفانی بوده و همه رو به بازی بعد امیدوار کرده ! بازی بعدی همه اون خوشیارو ازدماغ هوادارا کشیدن بیرون :losersmiley: :losersmiley: این نتیجه باعث شد گل 300 و 301 الکس بره زیر سایه بازی مزخرف گریگرا :rolleye: :rolleye: :losersmiley: :wagfinger2: هروقت اینتر افت گرده یووه هم افت کرده ! هیچ وقت از این افتها یووه به نفع خودش استفاده نکرده وسود نبرده :hanghead: :no: فعلا

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
فاجعه ای بنام گریگرا ! رضا درست میگه ، امروز فقط یکی دفاع میکرد و اونم کاناوارو بود که همه جا بود و دیگه هر مدلی بگید جور بقیه رو کشید ! ملو اونقدر بد بود که دقیقه 86 اونقدر هو کردنش که با دروگی ها درگیر شد و سمتشون داد و بیداد کرد ! جالب اینه که چند دقیقه بعدش تا توپ اومد زیر پاش نصف ورزشگاه هو کردنش !

من واقعاً متوجه نمیشم که چرا زاکرونی آله رو کشید بیرون ! خیلی نظم داشت بازیمون که آله هم رفت بیرون و کلی اون جلو بی نظم شد و هرکی واسه خودش بازی میکرد ! کاندورا قطعاً باید بیرون میرفت و دیه گو به جاش میومد . از وقتی الکس رفت بیرون کل تیم بی نظم شد و هیچ کاری نکردیم . این بازی مثل بازی با ناپولی شد که بازی برده رو باختیم !

نمرات من به بازیکنان :

کیمنتی 4 .

کاناوارو 7 .
لگروتالیه 6 . ( حسن 5 )
گریگرا 0 !
دچلیه 4/5 .

ملو 2 .
سیسوکو 4 .
مارکیزیو 5 . ( کامورانزی 5/5 )
کاندورا 5 .

تره زگه 5 .
دل پیرو 7 . ( دیه گو - )

-کیمنتی روی گلها خیلی مقصر نبود . البته گل اول بنظرم باید بهتر زاویه رو میبست ولی در کل چیزی که جلب توجه میکرد بازی افتضاحش با پا بود !
-دچلیه ...
واقعاً متوجه نمیشم چرا گروسو بازی نمیکنه !

ALEX 10

ALEX 10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 435 ارسال
وای یکی یگه گریگرا چه غلطی کرده.

delpiero kabir

delpiero kabir

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 139 ارسال
واقعا افتضاحه این وضعیت.بازی 3-0 بشه 3-3 این گریگرا نمی دونم چه گهی زده که انقدر عصبی هستین شما ولی حال منو که دیگه داره بد میکنه با این بازیاش و این یووه با این بی توجهیش به تماشا گراش واقعا نمی دونم اونا تعصبی دارن و حالیشون میشه یا نه آخه سینا تیمی هست که نتونیم مقابلش 3 تا گلو حفظ کنیم ??? :treaten:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
به خدا نمیدونم چی بگم اعصابم خورده ، سرم درد میکنه، ده بار یه متن رو نوشتم و پاک کردم ، لعنت به من که باید همچین کثافتی رو تحمل کنم . یه بیشعور نفهم چی جوری میتونه تو 72 دقیقه یه تیم رو به f*ck بده . اون ملوی اشغال انقدر پر رو شده که به خودش اجازه میده به هوادارای یوونتوس فحش بده . یه مشت بی لیاقت دارن چهره یوونتوس رو با کار هاشون خدشه دار میکنن ، دارن باعث تحقیر بانوی پیر میشن .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
اسم تاپیک توی یوونتوز : Serie A JUVENTUS 3-3 Grygera March 14th 2010

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
یه عکس از سوتی های گریگرای احمق که باعث شد گل بخوریم میتونید بزارید؟ یا اینگه گل هایی که خوردیم رو بزارید.

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
در این هفته با وجود انکه ناپل باخت پالرمو هم باخت و سامبدوریا هم ثانیه اخر متوقف شد ما باز نتوانستیم از این موقعیت استثنایی برای رساندن خود به رده چهارم سود ببریم. در این بازی خط میانی یووه به خصوص ملو سیسوکو فاقد کارایی لازم بودند و ضعف اینها باعث شد که مهاجمان سینا سریعا با مدافعین ما روبه رو شوند که دسته گلهایی که گریگرا به اب داد می تونه باعث حذف ما از رسیدن به زون چهار تایی ها باشه. نکته عجیب اینه که یونتوس زاکرونی در زمین خودش خوب کار نمی کنه و به خصوص در نیمه دوم وا میده. در نیمه دوم این بازی ما کاملا بی رمق بودیم و نتونستیم شانس گلزنی برای خط حمله ایجاد کنیم. حتی بعد از گل مساوی 15 دقیقه مانده بود اما ما کارایی و برش لازم در خط اتش نداشتیم.

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
زاکرونی هم من نمیدونم چرا این گریگرا رو بازی میده؟ خوب میبینی که هر بار بازی کرده سوتی داده چرا باز هی بازیش میدی؟ یعنی تو تیم جوانان که هر سال دارن قهرمان میشن یه دفاع راست پیدا نمیشه؟!!

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

دوستان یکی خلاصه بازی و گتد کاری گریگرا رو میگه.لطفا

این همه ادم تو فروم هست یعنی یکی نیست جوابه منو بده.

بازی با طوفان یوونتوسی در دقیقه دوم شروع شد. کاندروا یک نفر را دریپ کرد بعد توپ پشتش موند سیسوکو کار را تکمیل کرد و به قلب محوطه جریمه زد اون وسط توپ در رفت و افتاد جلوی پای الکسف الکس هم با یک ضربه بغل پا توپ را تبدیل به گل کرد.

گل دوم: مارکیزیو اومد برای دیوید سانتر کنه یکی از مدافعین سیه نا توپ را بد دفاع کرد و توپ افتاد پشت دفاع جایی که الکس ایستاد بود اونم توپ و سر ضرب تبدیل به گل کرد.

گل سوم: کاندروا توپ را در میانه میدان گرفت حرکت کرد به سمت دروازه و با یکشوت غیر قابل مهار توپ را تبدیل به گل کرد.

پس از این در دفاع راست گریگرا یک پاس رو به عثب اشتباه داد که ماکارونه بود فکر کنم توپ را گرفت و شوت کرد به طرف دروزاه ای که دروازه بان کیمنتی در گل بود اونم توپ را فقط نگاه کرد که چه طور گل میشه.

نیمه اول همینطوری بود و دگر یوونتوس توپ و میدان را داشت تا نیمه اول تمام شد.

نیمه دوم سیه نا این بار طوفانی بود از سمت راست جایی که گریگرا نقطه ضعف یوونتوس بود شروع کرد به حمله توسط ماکارونه . ماکارونه به دروازه نزدیک شد توپ و کشید سمت راست و شوت کرد توپ به تیرک خورد و افتاد جلوی پیا Ghezall و اون هم توپ و تبدیل به گل کرد.

بعد از اون زاکرونی لگروتالیه را تعویض کرد و صالیحمدریچ را به بازی اورد به این ترتیب گریگرا به وسط میره و صالی به سمت راست. ماکارونه بار دیگر از اون سما شروع به حمله کرد و این بار خودش یک پنالتی از گریگرا نالایق گرفت که بعدش اونا تبدیل به گلش کردند.

ضمن اینکه در این بین اونها یک شوت پر قدرت زدن که توپ به تیرک کرد به خوش شانسی ما. سپس یوونتوس هیچ کار خاصی نکرد دیگو به جای الکس اومد ولی نتونست بی لیاقتی های حسن و گریگرا را جبران کنند و بازی با تساوی 3-3 در تورین به پایان رسید.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

به خدا نمیدونم چی بگم اعصابم خورده ، سرم درد میکنه، ده بار یه متن رو نوشتم و پاک کردم ، لعنت به من که باید همچین کثافتی رو تحمل کنم .
یه بیشعور نفهم چی جوری میتونه تو 72 دقیقه یه تیم رو به f*ck بده .
اون ملوی اشغال انقدر پر رو شده که به خودش اجازه میده به هوادارای یوونتوس فحش بده .
یه مشت بی لیاقت دارن چهره یوونتوس رو با کار هاشون خدشه دار میکنن ، دارن باعث تحقیر بانوی پیر میشن .

خودتو کنترل کن مهندس. به اعتقاد من فلیپه ملو زیاد بد هم بازی نکرد. دروگی های یوونتوس چه ملو خوب بازی کنه چه بد هوش میکنند.

دروگی ها به جای اینکه گریگرا بی لیاقت و حسن صالی را هو کنند ملو بیچاره را هو میکنند که لا اقل ملو همه ی تلاشش را میکنه که یکی مثل رجینالدو ازش رد نشه. ولی اونای دیگه چی.( کار ملو صحیح بود،دروگی ها یک مقدار جوگیر شده بودند)

نه این وضع درست به شو نیست. این گریگرا و امثال هم یک کسی مثل کاپلو و لیپی را می خواند که با هاشون لج کنه و دیگه بازیشون نده تا اشکشون در بیاد!!!!

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
خداییش گزارشات رو خوندم دیدم چقدر این یووه بیچارست !!! یعنی خسرو حیدری رو بدزدیم بزاریم جای گریگرا واقعا چی می شه :دی: واقعا زبینا شرف داره بهش :دی: من هیچ حرفی ندارم بزنم وقتی که 3 گل رو نتونستیم حفظ کنیم :دی:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
زک هم گفته تاحالا همچین بازی به عمرم ندیده بودم ! ما خیلی خوب شروع کردیم و با سرعت بالایی بازی کردیم ولی بعد از اشتباهات خودمون ضربه خوردیم و جای واکنش درست هم تمرکزمون بهم خورد و نتونستیم بازی رو کنترل کنیم.

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
نميدونم چي بگم.بعد بازي از شدت عصبانيت و دو امتياز مفت كه پريد انقدر خودزني كردم كه بيهوش شدم و الان تازه بيدار شدم........................ نيمه دوم كه شروع شد خيلي سريع روي يه ضربه از ماكارونه كه خيلي راحت از سمت راست دفاع ما عبور ميكرد تيرك دروازه به لرزه در اومد و در ادامه قزال گل دوم رو زد.بازي يه مقداري داشت متعادل ميشد كه دوباره از دقيقه 65 سيه نا حملاتش رو شروع كرد و دوباره ماكارونه ملعون از سمت راست دفاع ما حركت كرد و خيلي راحت با يه تو سر توپ زدن يه پنالتي گرفت و قزال هم دوباره به گوشه دروازه كوبيد تا نتيجه 3-3 بشه.بعد از خوردن گل مساوي ما 20 دقيقه زمان داشتيم كه تو اين 20 دقيقه چيزي بيشتر از يه كرنر نديديم و تيم اوج سردر گمي بود. نمرات بازيكنا از نظر من: 1.كيمنتي 4 (تقريبا هيچ بجز يه شوت كه گرفت.كلا فقط توپ هايي كه تو دستش بود رو ميگرفت) 2.گريگرا 2 (نميدونم اين 2 نمره رو به چيش دادم) 3.كانا 6/5 (يكي از بهترين بازيكنامون كه اگه نبود ميباختيم) 4.لگرو 5/5 (نه خوب بود نه بد) 5.دچليه 5 (طبق معمول تو دفاع ضعيف) 6.مومو 5/5 7.ملو 5 (كار مثبتش دفع يه توپ از رو خط دروازه) 8.كاندروا 6 (نيمه اول 8--نيمه دوم 3) 9.ماركيزيو 5 ‌ (كم اثر...خسته به نظر ميرسيد) 10.كامو 6/5‌‌‌ (بعد از خوردن گل 3 فقط كامو بازي ميكرد) 11.اله: 6/5 (كارشو كرد و دوتا گل زد.ولي نيمه دوم خوب نبود) 12.ديگو 4/5 13.براتزو 4 14.ترزگل 4 _____________________________________________________________________________ واقعا عصر نحسي بود.كاشكي اون 3 گل رو نميزديم كه انقدر اعصابمون خورد نميشد اين بازي بعد از اومدن زاك بدترين بازي از لحاظ اعصاب خوردكني بود

Rahavard

Rahavard

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 141 ارسال
3 تا گل خوردن از سیه نا یعنی فاجعه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
الکس هم گفته تو مود خوشحالی برای گل 300 ام نیستم و نمی تونم به خاطر شادی ای حس کنم. وضعیت یوونتوس خوب نیست و توی این شرایط آدم نمی تونه شاد باشه. وقتی شما توی 10 دقیقه 3 گل می زنید باید ادامه بازی رو خیلی راحت تر و با کنترل ادامه بدید. ولی با تمام احترامی که برای تلاش سیه نا قائلم، ما این بازی رو به خودمون باختیم و خودمون امتیاز رو به سیه نا تقدیم کردیم. الکس در مورد حرکت خانواده اش و اون تی شرت ها با عدد 300 و 301 گفته خبر نداشتم که این کارو می خوان کنن و در واقع از دیدنشون غافل گیر شدم.

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال

3 تا گل خوردن از سیه نا یعنی فاجعه

سيه نا جلوي تيمهاي بزرگ شاخ ميشه.همين كارو با انتر هم كرد تو مه آتزا كه تو 3 دقيقه و با بدبياري دوتا خورد و باخت ...تازه اونجا داشت برنده ميشد

anatema

anatema

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 6 ارسال
خیلی شاکی شدم یووه 3 تا گل خورد اونم قبلش 3تا زده بود . همش گفتم مشکل اصلی دفاعه legrotalie و grygera شدن مدافع : زاک هم مربی نیست بابا

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
تحملش خیلی سخته...برد با اختلاف سه گل رو با مساوی عوض کردن خیلی غیرقابل تحمله اونم تو این شرایط که به 3 امتیاز تک تک بازیها نیاز داریم با این اوصاف فکر نکنم بتونیم سهمیه لیگ قهرمانان رو بگیریم. بازی رو که ندیدم ولی میتونم حدس بزنم که چه خبر بوده تو بازی همه اینها رو که کنار بذاریم رکورد جدید الکس خوشحال کنندست که البته نتیجه پایانی تا حدود زیادی شیرینیش رو تلخ کرده

alieneslami

alieneslami

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 136 ارسال
سلام دوستان من نمی دونم اینا چرا تو خونه بازی میکنن می بازن :2mo5pow:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی