Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

اتاق مديريت انجمن تاريخ

- - - - -

• Please log in to reply
683 replies to this topic

Poll: اتاق مديريت انجمن تاريخ (43 member(s) have cast votes)

آیا با قرار گرفتن نام مائورو کامورانزی در انجمن اساطیر یوونتوس موافق هستید ؟

1. بله (38 votes [88.37%])

Percentage of vote: 88.37%

2. خیر (5 votes [11.63%])

Percentage of vote: 11.63%

Vote Guests cannot vote

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6,960 posts
ممنون از پست عـالی محمد تو تاپیک سیووری http://bianconeri.ir...26967#msg426967 ... ضمنا این پست هم به اولین پست تاپیک اظافه شد .

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6,960 posts
پست خوب کیوان - آرش و یاسر تو تاپیک " اسکودتوهای سیاه و سفید " که مربوط به اسکودتو دوم میشه .. :rose:
http://bianconeri.ir...7649.0#lastPost

[spoiler] اگه کسی درباره این تاپیک نظر و پیشنهادی داره حتما در میون بذاره @};-

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6,960 posts
پست زیبای رضا http://bianconeri.ir...hp?topic=7649.0 در تاپیک " اسکودتوهای سیاه و سفید " و سیـد امیر http://bianconeri.ir...hp?topic=7780.0 در تاپیک " تمام ورزشگـاه های یوونـتوس "

@};- @};- @};-

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,170 posts
  • LocationKerman
^ سهیل یه پیشنهادی داشتم ، به نظرم می تونی آخر هر هفته توی تاپیک اخبار فروم این جور پست ها رو بدی . هم قشنگ تره و هم از این پست ها ربطی به این تاپیک ندارن . :1: روش فکر کن . :1:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6,960 posts
پسـت فوق العاده علـی تو تاپیک جنتلیه .. :rainbow:
انصافا خیـلی ابتکار داشته و زحمت کشیده واسش .. از دستش ندیــن :3:
http://bianconeri.ir...818.30#lastPost @};- @};- @};-

[SPOILER]سید بالاخره اینهای که میگم به انجمن تاریخ مربوط میشه دیگه .. همچین بی ربطم نیـست ..

اما خوب کاری که تو میگی " بهتره " :rose:

اینم آخریش بود .. از این به بعد دیگه همونجا میگم .. :rose:
مرررررررررسی

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,912 posts
ما الآن یه تاپیک داریم واسه کتاب ِ کاپیتان که توی مقاله ست و بهتره جای ِ تو چشم تری باشه ، من هم قراره یه تاپیک رو خودم شروع کنم واسه ویدئوی گفت و گوی کاپیتان در مورد ِ فوتبال که ده قسمت هست و هر روز یک قسمتش رو میذارم ، یه تاپیک هم که تاپیک ِ خودشون هست و اینطور که شنیدم و دعوت به همکاری شده ، قراره یه تاپیک هم واسه بررسی فصل به فصل حضور کاپیتان تو یووه ایجاد شه . به نظرتون بهتر نیست یه انجمن ساخته بشه واسه ایشون توی تاریخ ؟! نظر ِ جمعی منظورمه . :rainbow: + البته چقدر قشنگ تر میشه که توی انجمن ِ اصلی یه انجمن واسه کاپیتان بسازیم و زیر ِ مجموعه ی جایی نباشه . :happy:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6,960 posts
به نظر من طرحی که مهدی داده خیلی خوبـه .. اما بقیه هم بیان و نظر بدن لطفا تا بشه تصمیم گرفت واسش .. @};-

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10,637 posts
فکر کنم یک بار برای ایجاد انجمن تخصصی دلپیرو نظرسنجی کردیم که رأی نیاورد. به نظرم اون ویدئوها رو بشه تو همون تاپیک حرفه ای کاپیتان جا داد.

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,912 posts
اون دفعه بحث تفکیک تاپیک بود که عکسا جدا و فیلما جدا و اینطوری بشه ، اما این دفعه قراره یه مجموعه ی آرشیوی باشه از کاپیتان . من جز اون تاپیک واسه ویدئو مستندی که گفتم ، میتونم یه تاپیک دیگه هم بسازم و فوق فوقش هر یه هفته یه بار یه لینک دائمی از یه کلیپش بذارم . تضمین می کنم فعالیتش رو .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,341 posts
  • LocationDeutschland
- شخصا مخالف ايجاد يك انجمن مجزا براي كاپيتان دل پيرو هستم @};- دلايلم رو قبلا يك بار به سهيل گفتم و دلايلم قانع كننده هم بود.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9,091 posts
مهدی انقدر مستبد بازی درنیار هی نخوا حرفت رو به زور به کرسی بشونی طرح رای نیاورد تموم شد رفت دیگه وقتی رای نیاورده یعنی اینکه کاربرا کلا مخالف یه تاپیک مجزای دیگه هستن .

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,912 posts
هنوز که کسی نظر نداده . :دی چند نفر زیر ِ پست ِ من تشکر زدن و سهیل هم موافقت کرده ، امیر و بهمن مخالفت کردن . :دی عجبا . :دی

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9,091 posts
چه ربطی داره مگه مبنا به اینکه کسی بیاد زیر پستت تشکر بزنه ؟!!؟ نظرسنجی انجام شد رای نیاورد تموم شد رفت .

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,912 posts
اون موقع من هم مخالف بودم ، چون صحبت ِ این بود که تاپیک ِ 600 صفحه ای تفکیک بشه . قرار هم بود یه تاپیک برای ویدئو و یه تاپیک برای عکس زده بشه که چون اکثرا از آپلود سنتر های دم ِ دستی استفاده می کنن و فایل ها اکسپایرد میشه ، تاپیک ها بعد از مدتی بلا استفاده می شدن . اما الآن یه صحبت ِ دیگه ست و یه بحث ِ دیگه ! قرار نیست به چیزی دست زده بشه ، فقط همه چی شکل ِ جمع و جور تری میگیره و منظم میشه . حالا هم اگر نظر ِ جمع به این موضوع باشه ، تفاوتی واسه من نداره چون کاری که میخوام رو تو مولتی مدیا هم میتونم انجام بدم . :wink2: کلا پیشنهاد دهنده با پیشنهاد دهنده فرق داره !!!

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5,922 posts
من دوست ندارم زیاد وارد بحث های مدیریتی فروم بشم و همیشه از دور به قضیه نگاه میکنم و در پاره از اوقات هم نظر خودمو میگم چون در اکثریت موارد میبینم که نظر فردی مهمتر از نظر جمعی هست. در مورد زدن انجمن جدید برای دل پیرو من جز کسانی بودم که روز اول موافق این قضیه بودم و تا اخرش هم موندم باهاش و یادمه میگفتم حرکت خیلی قشنگی میشه و بقیه فروم ها هم میبینن و ما میشیم یک چیزی مثل الگو براشون ولی خب اکثریت مخالف بودن و من هم نظر اکثریت رو قبول کردم و دیگه ادامش ندادم اینکه میگید قضیش فرق میکنه به نظر من اصلا هم فرقی نداره ، مگه وقتی یک انجمن زده میشه همیشه از اول ساختارش تعیین میشه و تا ابد همونطوری میمونه ؟!! مشخصه که نه ، به مرور زمان همه چیز اون انجمنی که مد نظر ما بود هم تغییر می کرد و بهتر و بهتر میشد شما یک انجمن به من بگو در این بخش که اصلا تا الان تغییری درونش دیده نشده باشیم ؟ اکثریت طی مرور زمان تغییر کردن و بهتر شدن اون چیزی که مد نظر ما هم بود قرار نبود استاتیک باشه و کلیشه ای ولی خب نظر اکثریت به این شد که ایجاد نشه. حالا هم اگر قرار باشه همچین انجمنی زده بشه به نظر من دیگه بهتره اصلا برای هیچ چیزی در این انجمن نظرخواهی نشه

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,503 posts
نمیدونم چرا نظر خواهی میکنید اینم جزء اختیارات مدیرت محسوب میشه و من تو قوانین خوندم نماینده اعضا هم تو این چیزا دخالت نمیتونه بکنه چه برسه به اعضا عادی دیگه این کارا چیه :np: مدیرت بشینن مثل همیشه هرچی تصمیم گرفتن همون کار رو بکنن :np: البته یه چیزی بگم تو این فرومه سخته پیدا کردن ویدئو ها و کلیپ های بازیکنان این رو باید یه جوری حل کنید یعنی کلیپ ها و اینا تو تاپیک بازیکنان گم شده و نمیشه پیداشون کرد :3:

Ale10Forever

Ale10Forever

Tired Juventini...

• اعضا
  • 809 posts
من برداشتم از پیشنهاد مهدی این بود که تاپیک کتاب که یه جای دیگه ست + تاپیک های جدایی که "در هر حالت قراره برای کاپیتان ایجاد بشه" + تاپیک اصلی خود کاپیتان رو تو زیر انجمنی تو تاریخ قرار بدیم تا مطالب مربوط به الکس متمرکز شن؛ نه اینکه انجمنی بزنیم که که از پستهای معمولی که تاپیک اصلی میخوره کم شه. به نظرم پیشنهاد خوبیه و از نظر موضوعی هم ربطی به نظر سنجی انجام شده نداره ضمن اینکه خوبه ویدیوهای خوب که بعدا از روی آپلود سرورا حذف نمیشن از تاپیک اصلی جدا بشن. نمیدونم چه لزومی داره تاپیک الکس به هر قیمتی به تعداد صفحاتش اضافه بشه در صورتی که جدا کردن ویدیوها خیلی کار موثرتر و قشنگ تریه

imijoon

imijoon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 605 posts

من برداشتم از پیشنهاد مهدی این بود که تاپیک کتاب که یه جای دیگه ست + تاپیک های جدایی که "در هر حالت قراره برای کاپیتان ایجاد بشه" + تاپیک اصلی خود کاپیتان رو تو زیر انجمنی تو تاریخ قرار بدیم تا مطالب مربوط به الکس متمرکز شن؛ نه اینکه انجمنی بزنیم که که از پستهای معمولی که تاپیک اصلی میخوره کم شه. به نظرم پیشنهاد خوبیه و از نظر موضوعی هم ربطی به نظر سنجی انجام شده نداره

ضمن اینکه خوبه ویدیوهای خوب که بعدا از روی آپلود سرورا حذف نمیشن از تاپیک اصلی جدا بشن. نمیدونم چه لزومی داره تاپیک الکس به هر قیمتی به تعداد صفحاتش اضافه بشه در صورتی که جدا کردن ویدیوها خیلی کار موثرتر و قشنگ تریه

حمیدرضا از نظر من حق مطلب رو ادا کردی :1: چون احساس کردم نظر جمع خواسته شده و بهتره نظر بدیم اعلام میکنم که این پست رو 100% تایید میکنم :nish:

delpiero1993

delpiero1993

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 1,147 posts
خب اگر ویدئو ها جم و جور تر باشه که بهتره!کار باارزشیه. :rose:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,170 posts
  • LocationKerman
- اون زمان بحث این بود که کاربرها جدا جدا پست بدن توی هرتاپیک ، ولی چون پست خور اون تاپیک اصلی کم میشد تصویب نشد . حالا توی این طرح جدید فقط کاربرهای خاصی می تونن توی این تاپیک های جدید پست بدن یا همه ؟ اگر قراره یه عده خاص پست بدن و پست های خوبی داده بشه من موافقم . + این دفعه هم فکر کنم قرار باشه هرفصل کاپیتان مورد بررسی قرار بگیره ، نه ؟

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users