پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اینتر 2-1 یوونتوس ( مرحله 1/4 کوپا ایتالیا ) - یادواره آمبرتو آنیلی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
161 پاسخ برای این موضوع

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
اولین باری هست که دلم برای فرارا میسوزه!!! در کنفرانس مطبوعاتیش خیلی قشنگ و زیبا حرف زده است متاسفم چیرو که چنین شرایطی برای یوونتوس تو ایجاد شد. برات از صمیم قبل آرزوی موفقیت میکنم. الکس دل پیرو و حسن صالیحمیدزیچ به بازی نرسیدند اوضاع خیلی افتضاح هست خیلی. اگر در این بازی یوونتوس 10 تا گل هم بخوره من مقصر را چیرو فرارا نمیدونم مقصر اصلی را بلان،سکو، بته گا میدونم که اندازه یک اپسیلون هم به فکر یوونتوس نیستند. اگر پای هیدینک در میان بود میشد به آینده بدون کوپا ایتالیا امیدوار بود ولی با زاکرونی باید به فکر بقا در سری آ بود. امید به اینکه خدا در این بازی فقط یک نیم نگاه به چیرو و بازیکنان یوونتوس داشته باشه تا شاید معجزه ای رخ بدهد.

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

منطقی ترین سیستم و ترکیب بنظرم اینه :

آمائوری

دیه گو

کاندروا سیسوکو ملو دچلیه

گریگرا ( زبینا ) کاناوارو کیه لینی گروسو

بوفون

بنظرم نباید کاملاً دست تیم در خط حمله و گزینه های تعویض خالی بشه . اگر 4-4-1-1 بازی کنیم با توجه به آزادی عمل دیه گو میشه خیلی امیدوار بود و البته میشه به حرکات لب خط گروسو و دچلیه دل بست . یه خوبی دیگه این سیستم اینه که ملو و سیسوکو دقیقاً کنار هم هستند هرچند کلاً خیلی در این فصل کنار هم بازی نکردن ! اینجوری حداقل یه گزینه هجومی مثل پالوچی رو روی نیمکت خواهیم داشت تا حداقل بشه به تعویض ها هم دل بست ! ولی این روش یه مشکلی بوجود میاره ، اگر قرار باشه دفاع کنیم قطعاً اینتر پتانسیل تهدید کردن ما رو داره چون تیمیه که ثابت کرده تیمی نباید جلوش دفاع کنه چون به سرنوشت سیه نا و باری دچار میشه !

ضمن اینکه باید مراقب نه تنها اشنایدر و شوتهای از راه دورش باشیم ، بلکه باید جلوی حرکات پاندف گرفته بشه . کلاً اینتر خیلی شوت زن داره و ما هم خیلی گل از روی شوت از راه دور خوردیم !

به نظر منم هم بهترین سیستم ۴-۴-۲ یا همین هست.. دیه گو می تونه مهاجم بازی کنه.. نقطه امیدوار کننده بودن سیسوکو و (هیییی) ملو هست.. هنوز هم من هر بازی امیدوارم که خوب بازی کنه مثل سابق..

در کل روحیه تیم و ما طرفداران همه خیلی ضعیفه.. مخصوصا وقتی می دونیم مورینیو داره توی زمین خودش بازی می کنه..
ولی فرارا باید نقش روحیه دادن به بازی کنا رو بده.. ولی متاسفانه خودش هم وضعیت روحیه مناسبی نداره..

اینکه توی مواقع حساس مربی روحیه تیم رو بالا ببره و خشم بازیکنارو برانگیخته کنه خیلی مهمه.. مثل تراپاتونی برای بازی برگشت ایرلند و فرانسه گفت که اینکار رو کرد که تیمش هم موفق شد.. یا مثل بنیتز توی فینالشون با میلان..

پاندو خیلی خطرناکه. میلیتو هم راحت می تونه کاناوارو رو اذیت کنه. از گوشه ها هم اصلا امیدی ندارم.. گروسو به طرز خارق العاده ای بد بازی می کنه..

اونور هم امیدوارم که زبینا بازی کنه.. گریگرا اصلا در حد تیم نیست... (خاک بر سر ما بکنن که بازیکنی که ۵ سال پیش مسخره اش می کردیم الان ارزو می کنیم که فیکس باشه)...

delpiero1993

delpiero1993

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 1147 ارسال
من در شروع باخت ها همه چیزو تقصیر فرارا میدونستم ولی در این شرایط با این وضعیت مصدومین نمیشه از یک مربیه کم تجربه انتظار معجزه داشت.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
لیست بازیکن های اینتر رو می بینم، هرطوری حساب می کنم مورینیو "نمی تونه" تیمی ضعیف تر از یوونتوس توی زمین بزاره و با تیم کاملش اومده ! فقط هم 2 بازیکن جوان دعوت کرده که همیشه دعوت می شوند و حتی این فصل چند بار برای اینتر بازی کردند. تازه اتوئو هم برگشته از جام ملت های آفریقا و توی لیست هم قرار داده شده !! Goalkeepers: 1 Francesco Toldo, 12 Julio Cesar, 21 Paolo Orlandoni; Defenders: 2 Ivan Cordoba, 4 Javier Zanetti, 6 Lucio, 13 Maicon, 23 Marco Materazzi, 25 Walter Samuel, 39 Davide Santon; Midfielders: 7 Ricardo Quaresma, 8 Thiago Motta, 10 Wesley Sneijder, 11 Sulley Muntari, 19 Esteban Cambiasso, 48 Lorenzo Crisetig; Forwards: 9 Samuel Eto'o, 22 Diego Milito, 27 Goran Pandev, 45 Mario Balotelli, 89 Marko Arnautovic.

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
اصلا تو این بازی به برد فکر نکنین بچه ها یوونتوس فقط باید براش دعا بکنیم که بد نبازه

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
ياد اين فيلمهاي تاريخي افتادم كه سپاه خوبها نااميدانه و شكست خورده با كلي تلفات هستش و لشكر بدها داره كل شهر رو ميگيره ! بعد يدفعه سپاه خوب فيلم با همدلي اونها رو شكست ميدن :دی: اصلاً ياد ارباب حلقه هاي 3 افتادم ! اونجايي كه نيروهاي سارامون دارن اون شهره رو ميگيرن و گاندالف ميگه وقتي خورشيد از شرق طلوع كرد من خواهم آمد و مياد و همه نيروهاي اهريمني كشته ميشن :دی: خيلي اوضاع خرابه ولي خب شايد بشه اميدوار بود كه خيلي ها مثل گروسو ، آمائوري و ملو به خودشون بيان و بفهمن كه چه پيراهني رو تنشون كردن .

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال

ياد اين فيلمهاي تاريخي افتادم كه سپاه خوبها نااميدانه و شكست خورده با كلي تلفات هستش و لشكر بدها داره كل شهر رو ميگيره ! بعد يدفعه سپاه خوب فيلم با همدلي اونها رو شكست ميدن :دی: اصلاً ياد ارباب حلقه هاي 3 افتادم ! اونجايي كه نيروهاي سارامون دارن اون شهره رو ميگيرن و گاندالف ميگه وقتي خورشيد از شرق طلوع كرد من خواهم آمد و مياد و همه نيروهاي اهريمني كشته ميشن :دی:

خيلي اوضاع خرابه ولي خب شايد بشه اميدوار بود كه خيلي ها مثل گروسو ، آمائوري و ملو به خودشون بيان و بفهمن كه چه پيراهني رو تنشون كردن .

همون اول پستت رو خوندم گفتم فيلم ارباب ديدم آره خودت گفتي :دی:

تركيب فقط

Buffon
Zebina--Cannavaro--Chiellini--grosso

Candreva--Melo--Sissoko--De ceglie

Diego
Amauri

هر چي خواستم يه تركيب جديد بذارم ديدم نميشه بازيكن نداريم همين ريختي فقط ميتونيم بازي كنيم خدا ب خير بگذرونه :Facepalm:

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
امیدی به پیروزی ندارم.فقط امیدوارم تحقیر نشیم. اعصاب اینو ندارم که مورینیو بعد بازی بخواد با کنایه هاش یوونتوس عزیزمون رو مسخره کنه

juventus1996

juventus1996

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
من فقط به بودن الکس امید داشتم که اونم نشد,فقط الکس مرد لحظه های سخته,ما تو رویاهامون نمیتونیم ببینیم که امائوری و دیگو و... ناجی یووه بشن,اصلآ دوست ندارم بوفون و یووه تحقیر بشن,من اصلآ باورم نمیشه این یوونتوسه که همین اینتر وقتی باهاش مساوی میکرد خوشحالی میکرد,این همون یوونتوسه که راوانلی رو میفروخت,ولی الان امثال امائوری و زبینا توش بازی میکنن,کاشکی میشد صبح که از خواب بیدار میشدیم همه ی این چهار سال مثل کابوس تموم شده بود.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
به لیست غائبین ، سبا رو هم اضافه کنید !!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من الان فهمیدم که حتی ایموبیله هم مصدومه :lol: پس ممکنه بونپرتی برای اولین بار برای یوونتوس بازی کنه، چون روی نیمکت که باشه، تنها مهاجم ذخیره در اختیار فرارا خواهد بود !! ازون جایی که مارونه هم مصدومه داشتم فکر می کردم هرتیمی وقتی از شدت مصدومیت ناچار به استفاده از جوانان میشه شاید بدترین شرایط باشه براش. ولی در مورد ما حتی اون جوانان هم که مصدوم اند !

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
برای این همه مصدوم چند فرضیه وجود داره : - بجای توپ از سنگ استفاده میکنند !!!! - چیرو با چوب میاد سروقت اونها !!!!! - در تمرینات گروهی بجای بازی با توپ همدیگه رو میزنن یا کبدی بازی میکنند !!!!! - مادالونی بجای گوشزد کردن نکات فنی آموزش دفاع شخصی به اونها میده و .....

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
باور کن اگه تو جبهه ، با توپ و تانک هم با هم تمرین میکردن ، این همه مصدوم دادن عقلانی نبود !! من احتمال میدم یه مسائل دیگه ای باشه !!!

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
جدا یه چیزی هست. الان 3-2 فصله داریم مصدوم میدیم افتضاح. اگه یه فصل بود یه چیزی میشد باور کرد . اما الان. نمیدونم دلیلش چیه؟

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
خیلی چیز عجیبیه... فکر می کنم تو طول تاریخ کم سابقه بشه که یه تیمی با همیچین مشکلی روبه رو میشه ... خوبه که لااقل بوفون تو زمین هست که بدونیم یه کاپیتان با تجربه و روحیه داریم تو زمین. اما یه چیزی ته قلبم میگه شاید امشب غیرت بیانکونری به جوش بیاد ویه حماسه در حد ملبورن ببینیم. از لحاظ فنی که نمیشه زیاد صحبت کرد به جز اینکه از بدشانسی هایی که از در و دیوار برامون میریزه بنالیم.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
میگم ما که دوران دشام زیاد یادمون نمیاد. اون دوران هم در وینوو تمرین میکردیم؟ اون دوران هم به این شدت مصدوم داشتیم؟

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
حالا الآن يه چيزي فهميدم ، بوني پرتي هافبكه نه مهاجم ! يعني رسماً فقط دو مهاجم داريم ، آمائوري ملال آور و پالوچي تازه آمده و جوان .

اينم عكس فيليپو بوني پرتي نوه جامپيرو .

تصویر

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
من یه چیزی از یکی از ایتالیایی های یوونتوسی که توی یه صحبت می کردیم شنیدم که کمپ وینوو یکی از بانیان مشکلات مصدومیت هست به خاطر کیفیتش.. بعدش هم که گفتم نه مگه میشه میگن از بهترین کمپ های ایتالیاست. گفت که نیست.. گفت مربیای بزرگ یوونتوس مثل کاپلو ۱۰۰٪‌ مخالف بودن که اونجا تمرین برگزار کنند.. البته من صحتش رو نمی دونم. و دلیلش رو هم نپرسیدم. ولی معمولا چیزایی که میگه درست هست. الان گفتید من یاد حرفش افتادم گفتم بگم ببینم کسی نظری یا اطلاعاتی داره یا نه؟

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
واقعا خيلي عجيبه اگه امشب ساعت 1 بيايم فوروم و شادي كنيم.بيشتر احتمال ميدم دوباره تا صبح عذا بگيريم كه اميدوارم اينجوري نشه. با اين وضع مصدومين احتياج به يه معجزه داريم تا برنده بشيم كه اميدوارم اتفاق نيفته. اين بازي شوخي نيست و يكي از مهمترين بازي هاي فصله(با اين وضع تو ليگ الان فقط به كوپا اميد هست) اميدوارم يه اتفاق عجيب بيفته و ببريم.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
احنمالا وينوو قطعه اي از ميادين مين 8 سال جنگ ايران و عراقه!!! آخه من هرچي فكر ميكنم دليل خاصي به نظرم نميرسه كه يه تيم بتونه اين همه مصدوم بده،بابا پرسپوليس هم كه ميره تو پارك ها تمرين ميكنه،انقدر مصدوم نميده! امشب اگر بخوايم برگرديم به 4-4-1-1 سزار،لوسيو و كوردوبا نيان تو زمين سنگين ترن! آمائوري كه هيچي،در حد پر شدن يازده نفر هست! ديگو هم كه خيلي گلزن نيست! اون 4 نفري هم كه پشت اين دوتا بازي ميكنن،بازيسازي بلد نيستن،مگر سانترهاي گاه و بيگاه دچليه كه اونم موثر واقعا نخواهد شد با حضور لوسيو و كوردوباي سرزن...به نظر من پائولوچي اگر بازي كنه،باز ميشه اميدوار بود كه يكي،دو باري سزار رو ميبينيم! تركيب من: بوفون گروسو كيليني كاناوارو زبينا(100%) دچليه سيسوكو كاندروا ديگو پائولوچي آمائوري

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی