پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سوالات و مشكلات

* * * * - 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1356 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال

دوستان TRT1 برای من free باز میشه برین یه امتحان بکنین

خب کجا هست ؟ فرکانس ؟؟؟

من روي استارست به راحتي كد رو وارد ميكنم و ليدر باز ميشه

توی کدوم قسمت چی وارد می کنی ؟؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کسی می دونه تو رسیور Sting چطور میشه کد بیس داد ؟ تو منوهاش چیزی پیدا نکردم برای کد دادن به شبکه 3.

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال

خب کجا هست ؟ فرکانس ؟؟؟

توی کدوم قسمت چی وارد می کنی ؟؟

F : 11 919

V

24 444

Turksat 2A

توی ترکست 2A و 3A و THOR هیچی وارد نمیکنم پولی هستش ولی خودمم نمیدونم چطوری برای من باز میشه هین کار رو که به مانی گفتم تو هم یه امتحانی بکن شاید شد من که اونطوری میبینم

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال

F : 11 919

V

24 444

Turksat 2A

توی ترکست 2A و 3A و THOR هیچی وارد نمیکنم پولی هستش ولی خودمم نمیدونم چطوری برای من باز میشه هین کار رو که به مانی گفتم تو هم یه امتحانی بکن شاید شد من که اونطوری میبینم

ببین دستگاهت چی هست
کد trt اصلا عوض نشده توی سیستم بیس دستگاهت حتما کدش وجود داره
1000000000000000

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
من دستگاهم استارت x50 هست و این شبکه ی Lider رو توی هاتبرد باز کردم ! حالا که کد شده توی کدوم بخش کد وارد کنم ! چه کدی رو ؟؟؟

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

کسی می دونه تو رسیور Sting چطور میشه کد بیس داد ؟ تو منوهاش چیزی پیدا نکردم برای کد دادن به شبکه 3.

چه مدل استرانگ؟
معمولا تو ریسیور های استرانگ با فعال کردن سیستم کد گذاری یعنی زدن 6969 بعد سپس دوباره زدن کد6969 سیستم کدگذاری فعال مشود اگر قبلا فعال شده بود پس نیازی به این کار نیست.

برای وارد کردن کد بیس 8280 را وارد کنید(یعنی روی یک شبکه ثابت وایسید بعد سپس 8280 را وارد کنید)

این نکته را بگم که در ریسیورهای استرانگ در قسمت BISS نیازی به IDENT نیست فقط باید کد 16 رقمی را وارد کنید.

من دستگاهم استارت x50 هست و این شبکه ی Lider رو توی هاتبرد باز کردم ! حالا که کد شده توی کدوم بخش کد وارد کنم ! چه کدی رو ؟؟؟

در بخش BISS باید وارد کنید.

براي باز كردن Lider Tv

اونایی که استارست(ویرایش شد) یا هاویژن دارند این کد را در دو ردیف اول در قسمت BISS وارد کنند. اگر باز نشد IDENT به 0002 یا 0001 تغییر بدین.

کد=> A33130046167824A

آیدنت => 0003

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
منظورتون از ایدنت چیه ؟؟؟؟

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

اون جايي كه ميخواي كد Biss رو وارد كني يه جاي جداگانه اي ( دو تايي يا 4 تايي ) داره به غير از اون 16 رقم اصلي كد ، به اون ميگن Ident

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
استرانگ نه، استینگ !!! :دی:

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
يك بنده خدايي رسيور x50 داره . ميخوام rai uno رو براش باز كنم. سيستم seca نداره دقيقاً بهمن بگيد كه از چه سيستمي استفاده كنم . هم اينكه كدها رو به چه ترتيبي وارد كنم؟

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

يك بنده خدايي رسيور x50 داره . ميخوام rai uno رو براش باز كنم. سيستم seca نداره

دقيقاً بهمن بگيد كه از چه سيستمي استفاده كنم . هم اينكه كدها رو به چه ترتيبي وارد كنم؟

اولين كاري بايد بكني ، ريختن آخرين پچ اين مدل هست (براي 1 سال پيشه ) تا بتونه سيستم Seca رو ساپورت كنه و بعد كد Rai رو بدي بهش

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
اخه سیستم کد دهی من اینجوریه !!! 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 یه 6 تایی یه دوتایی یه شانزده تایی

hosseinjuve

hosseinjuve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 458 ارسال

با این روش که بهتون میگم انجام بدید شبکه باز میشه.
روی خود شبکه لیدر دکمه منو رو بزنید بعد دکمه قرمز رو بزنید منوی کددهی 16 رقمی بالا میاد بعد کد لیدر رو وارد کنید.
اگر بعد ازدکمه قرمز منوی کددهی بالا نیامد دکمه آبی رو بزنید که منوی کددهی دو ردیفه بالا میاد که شما باید در ردیف اول کدرو وارد کنید و در ردیف دوه هم باز همون کد رو دوباره وارد کنید.
این روش برای رسیورX50 هست.امیدوارم که مشکل آدمین محترم حل بشه. :victory2:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال

با این روش که بهتون میگم انجام بدید شبکه باز میشه.
روی خود شبکه لیدر دکمه منو رو بزنید بعد دکمه قرمز رو بزنید منوی کددهی 16 رقمی بالا میاد بعد کد لیدر رو وارد کنید.
اگر بعد ازدکمه قرمز منوی کددهی بالا نیامد دکمه آبی رو بزنید که منوی کددهی دو ردیفه بالا میاد که شما باید در ردیف اول کدرو وارد کنید و در ردیف دوه هم باز همون کد رو دوباره وارد کنید.
این روش برای رسیورX50 هست.امیدوارم که مشکل آدمین محترم حل بشه. :victory2:

مررسی دوست عزیز ! موفق شدم

:biggrin:

حالا کد رای رو هم که اینجوری باید بدیم لطف می کنید !!! روش دادن کد رای هم همینه یا نه فرق می کنه ؟

hosseinjuve

hosseinjuve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 458 ارسال

مررسی دوست عزیز ! موفق شدم

:biggrin:

حالا کد رای رو هم که اینجوری باید بدیم لطف می کنید !!! روش دادن کد رای هم همینه یا نه فرق می کنه ؟

روش وارد کردن کدشبکه رای(سیستم سکا)فرق میکنه.
برای مدل x50 اگه میخوای شبکه های رای رو بازکنی باید پجی به رسیورتون انتقال بدید که سیستم سکا رو پشتیبانی کنه.تو آخرین نرم افزارهای ارائه شده واسه این مدل بگردین پیدا میکنید.بعدازانتقال پچ میتونید تو قسمت کد گذاری سکا بریدوآخرین کدهای رای رو واردکنید.
ولی برای استارست های مدل X95وX230 باید پچ ورژن 1.68 رو به رسیور منتقل کنی تا سیستم سکا رو ساپورت کند.
امیدوارم که کمکتون کرده باشم.

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
الان من و حسين نياز مبرم به اون پچ X50 داريم براي بازكردن Rai uno ! ممنون ميشم يكي از دوستاي گل لطف كنه پچش رو بده. اگه تو همين فوروم گذاشتيد بگيد تا برم بگردم !

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
رای که فقط روزی یه بازی نشون میده چرا نمیرین از الجزیره اسپورت 2 بصورت کاملا ً رایگان نگاه کنید شبکه سه هم که بر خلاف انتظار روی ماهواره پخش می کنه الجزیره اسپورت فقط یه بدی داره اونم فقط گزارش عربی داره

juventus_farzad

juventus_farzad

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 693 ارسال
طریقه وارد کردن کد دستی برایx97 رو ميگي؟

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

طریقه وارد کردن کد دستی برایx97
رو ميگي؟

البته احتمالا فکر کنم سوالتو از سهیل پرسیدی ولی من پریدم وسط :دی:

فکر کنم همین باشه

روش وارد کردن کد به صورت دستی در رسیور:

1-روی شبکه ای که میخواهید اون رو ببینید بروید,
2-اول کلی صفر بعد کلید Menu رو سریع فشار بدید تا وارد منو EMU بشید,
3-بروید روی گزینه Key Editor Menu و Ok کنید,
4-سیستمی رو که میخواهید کد رو وارد کنید انتخاب کنید,(مثلاً ناگرا برای D+)
5-اون IDENT رو که میخواهید عوض کنید انتخاب کنید و Ok کنید,(مثلاً 4101 برای D+)
6-در پنجره دید(window Key) شما باید اون IDENT و INDEX و 16 کلید اولی رو بنویسید,
7-در پنجره دید(window Key) شما باید اون IDENT و INDEX و 16 کلید دومی رو بنویسید,
9-از منو خارج بشید.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال

رای که فقط روزی یه بازی نشون میده
چرا نمیرین از الجزیره اسپورت 2 بصورت کاملا ً رایگان نگاه کنید
شبکه سه هم که بر خلاف انتظار روی ماهواره پخش می کنه
الجزیره اسپورت فقط یه بدی داره اونم فقط گزارش عربی داره

الجزیره ؟ نمی زاره که

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است