پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سوالات و مشكلات

* * * * - 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1356 پاسخ برای این موضوع

abbas-juve11

abbas-juve11

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 671 ارسال
  • LocationQAZVIN & TEHRAN

یکم برای من از لحاظ نظری تو این مساله ابهام ایجاد شد.

شبکه های اچ دی با روش DVB-S2 پخش میشن. حالا اگه یه گیرنده اچ دی باشه یعنی از این فرمت و روش کدگذاری پشتیبانی میکنه. اینکه دوستمون گفتن شبکه های فول اچ دی ساپورت نمیشن یکم برام عجیبه.
آیا کسی هست که این مورد براش پیش اومده (گیرنده اچ دی و شبکه فول اچ دی) تا دقیقتر راهنمائی کنه؟
با تشکر از پاسختون. ولی آیا اینطور نمیشه که شبکه فول اچ دی توسط این گیرنده دریافت بشه ولی نهایت کیفیتی که داره اچ دی برای تلویزیون ارسال بشه؟

• Georgia و Donnie از این پست تشکر کرده است

12763285910278071238.jpg

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

^^^

من اون زمان که خریدم فکر می کردم شبکه های فول اچ دی رو ساپورت می کنه :fp:

من رسی ورم hd هست اما شبکه های فول اچ دی رو نمی گیره الکی که نمی گم :1:

• juve's fan, Massimiliano Allegri, Donnie و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4147 ارسال

تمام مدلهای اچدی شبکات اچ دی را ساپورت می کنند.

اما شبکات فول اچدی خیلی کمی در جهان وجود دارد که تجهیزات قوی نیاز دارد.

پس زیاد نگران نباشید چون الان هنوز وارد دوره فول اچدی نشده ایم.

• juve's fan, Georgia , ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

abbas-juve11

abbas-juve11

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 671 ارسال

دوستان سوالی در مورد بی*س ک*د داشتم.

مدل گیرنده اس*تار ا*یک*س 99 پل*اس هست. اول آخرین پچش رو دانلود کردم و ریختم رو دستگاه. بعدش با کلیدهای f1+000 پچ فعال شد. بعدشم با f1+333 کد رو وارد کردم. درست بود و شبکه ورزش باز شد. ولی بعدش رفتم تا کد شبکه آ*ز*د تی وی رو وارد کنم. بعدش اومدم دیدم شبکه ورزش کدش از کار افتاده و دوباره باید وارد کنم.

حالا سوالم اینه که من هر دفعه موقع تماشای فوتبال باید کد بیس رو برای شبکه ها وارد کنم؟؟ یا راهی برای ذخیره کردن کد هست که هر دفعه دیگه واردش نکنم؟

• Georgia از این پست تشکر کرده است

12763285910278071238.jpg

abbas-juve11

abbas-juve11

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 671 ارسال

سلام دوستان.
سوالی برام پیش اومده. من میخواستم ترک و یا*هست و آذر و ب*دررو با هم روی یک دی*ش داشته باشم. ترک رو به عنوان مرکز گرفتم.
یا*هست هم راحت گرفتم. ولی هرکاری کردم اصلا آذر سیگنال نداشت.
حالا میخواستم بدونم برای تنظیم آذر با مرکز ترک اصلا امکانش هست؟ د*ی*ش هم 90 هست.
احساس میکردم دقیقا میفتاد روی میله نگهدارنده فی*تور*ن. وقتی به اون نزدیک میشد یه کم درجش بالا میرفت ولی خب دیگه نمیشد رفت تو میله.
حالا با توجه به اینکه اختلاف زاویه آذر با ترک 4 درجه هست اصلا امکانش هست بشه تو یه 90 دریافتشون کرد. حقیقتش تنظیمش هم خیلی دردسره. چون ترک و یا*هست اختلافشون با هم کم هست و بزور یه دونه ال*ان*بی دیگه جا میشه. اصلا جای مانور نداره.

ویرایش: کسانی که آذر رو دارند میشه بگند که برای دریافت باید تنظیمات نوع ا*ل*ا*ن*ب*ی رو چی باشه؟

12763285910278071238.jpg

abbas-juve11

abbas-juve11

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 671 ارسال

یه جوونمرد پیدا نمیشه جواب سوال ما رو بده؟؟؟؟

12763285910278071238.jpg

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

^^^

نمیدونم تو اون رسیور که گفتی وارد کردن بیس کد چطوریه ! اما بیس کد به بار که بزنی دیگه مشکلی نخواهی داشت نیاز به وارد کردن مجدد نیست ... اگه تونستی از منوی بیس کدت عکس بزار بتون راهنمایی کنم ... 

رو دیش 90 من جهت هایی که حداقل 6 در جه اختلاف داشتند گرفتم ... یه سرچ تو نت بکنی بهتر جواب میگیری 
اینور سرچ کن آذر اسپیس به مرکزیت ترک و بالعکس ... 

• Georgia و abbas-juve11 از این پست تشکر کرده است

abbas-juve11

abbas-juve11

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 671 ارسال

دستت درد نکنه سهیل جان.

در مورد بیس کد هم مشکلم حل شد با یه روش عجیب که همیجوری به ذهنم زد و جواب داد.
کد بیس شبکه 3 رو همون کد 16 رقمی وارد کردم و برای شبکه ورزش حالت کد رو 32 رقمی گذاشتم و همون کد قبلی رو 2 بار وارد کردم.

اختلاف این دوتا خیلی کمه. ( فقط 4 درجه) و از طرف دیگه یا*هست هم الان دارم که اون فضا و عرصه رو واقعا تنگ کرده.
تو اینترنت عکساشو دیدم که ترک و آذر رو باهم گذاشتن. ولی طبق اون عکسا جور در نمیاد. حالا یه سوال دیگه ای برام پیش اومد. اختلاف افغان با ترک 6 درجه هست. بچه ها گفتن که اگر روی آذر تنظیم باشه افغان رو هم میگیره. حالا اگه من روی افغان تنظیم کنم هم برعکسش برقراره؟ یعنی میشه آذر رو باهاش داشت دیگه؟ فعلا تنها راه حلی که به ذهنم میرسه تا یکم فضا بازتر بشه فقط همینه.
بنظرتون این راه حل جواب میده؟
در ضمن سوال دیگه اینکه فرکانس های قوی برای جهت یابی رو از کجا میشه گیر آورد؟ من تو فلای ست دیدم ولی اکثرا ما*هوا*ره ها بخش فرکانس جهت یابی که اگه اشتباه نکنم میشه beacon frequency خالی هست و چیزی نداره.
اگر لطف کنید و فرک*انس جهت یابی افغان و آذر رو لطف کنید عالی میشه.

• Massimiliano Allegri و Donnie از این پست تشکر کرده است

12763285910278071238.jpg

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

من آذر رو دارم ولی افغان رو نتونستم بگیرم با همون تک ال ان بی ... !
خیلی جاها نوشته بودند میشه !
فرکانس قوی هم راستش نمیدونم ... من همینطوری یکدوم که کانال هاش معروف تره میزنم :1:

• Donnie و abbas-juve11 از این پست تشکر کرده است

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4147 ارسال

بهترین روش مرکزی کردن افاغنه و اذر و انتلست (به خاطر استان اسپور و لیگ انگلیس و چامپیونز لیگ) و در جناحین چپ و راست هم قمر ترکیه و قمر امارات یاهست می باشد.

• Donnie و abbas-juve11 از این پست تشکر کرده است

abbas-juve11

abbas-juve11

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 671 ارسال

سلام دوستان.
یه مشکل برام پیش اومده. من تو صبحها بعضی شبکه ها برام نویز کمی میفته. بعضی شبکه هام هم کلا قطع میشن. حالا یه مقدار که از روز میگذره نویز اون شبکه ها از ساعت حدود 11 قطع میشه.
یسری از شبکه ها هم که اصلا پیغام سیگنال ضعیف است میدادن و قطع بودن وقتی شب میشه بالای 60 درصد کیفیت سیگنالشون میشه و مثل آینه میارن.
میخواستم بدونم طبیعیه؟ مشکل کار از کجاست که در طول ساعات روز اینقدر متغیر میشه؟
دو روز هم هست که ها*تبر*د یه نیم ساعتی تو روز میره هوا و کلا هیچی ازش نمیاره.

• Donnie از این پست تشکر کرده است

12763285910278071238.jpg

hoceynjuventini

hoceynjuventini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 692 ارسال
  • Locationshiraz
شرمنده دوستان من دیش گردان دارم و جهت آذر و افغان رو دارم اما این فرکانس استان اسپور رو که وارد میکنم پیدا نمیکنه مشکل کار چی هست.

در ضمن من شیراز ساکن هستم و مشکل دوست بالای رو هم دارم

بعد کسی شیراز ساکن هست که بلد باشه دیش گردان تنظیم کنه !؟
  • Georgia , Donnie و abbas-juve11 از این پست تشکر کرده است
jűvęŅŢś f○r €V£ř

abbas-juve11

abbas-juve11

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 671 ارسال

دوستان سوالی دارم.
همونطور که میدونید شبکه های الجزیره تغییرنام دادند به بین اسپورت. الان در بدر من این کانال ها رو دارم. میخواستم ببینم آیا همونطور که دوستان با سی سی کم براحتی الجزیره ها رو باز میکردند آیا این بین اسپورتها هم همون وضع رو دارند؟؟؟ (الان نوع کدگذاری بین اسپورت ها Iredto هست)
من میخواستم یه مودم یو اس بی برای گیرنده بگیرم تا بازی ها رو باهاش ببینم. حالا اولا سوال اول برام ابهامه
و دوما میخوام بدونم با همین اکانت های روزانه رایگان هم میشه راحت بازی ها رو دید؟؟ من خودم نصف هفته خونه هستم و بغیر از دیدن چند تا بازی استفاده خاصی از اکانت نخواهم داشت و برام نمی صرفه که سالی حدود 100 و خورده ای برای اکانت بدم.

مدل گیرنده ام هم است*ار ا*یک*س 99 پل*اس هست. اگر کسی میدونه چجوری باید اکانتشو فعال کرد یا در جایی قبلا بحثش شده برام آدرس بده تا مراجعه کنم.

ممنون پیشاپیش از لطف همه.

• Donnie از این پست تشکر کرده است

12763285910278071238.jpg

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال

دوستان میشه یه ریسیور خوب به من معرفی کنید که بتونه کانالای کارتی رو هم باز کنه؟ اگر قیمت هم دارید لطفاً اطلاع بدید.

• Juventus FC, tecra و Donnie از این پست تشکر کرده است

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

دوستان میشه یه ریسیور خوب به من معرفی کنید که بتونه کانالای کارتی رو هم باز کنه؟ اگر قیمت هم دارید لطفاً اطلاع بدید.

STAR MAX A100

قیمتش هم 300 !

• Sinak, Georgia و Donnie از این پست تشکر کرده است

71312052046200342812.jpg

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال

Juventus FC، در تاریخ 15 Apr 2015 - 2:56 عصر گفته است:

STAR MAX A100

قیمتش هم 300 !

استار مکس اکانت مجانی روش داره؟ اگر داره میشه باهاش bein رو باز کرد؟؟؟ یا هر کنالی که بشه فوتبال‌های اروپا رو دید؟

abbas-juve11

abbas-juve11

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 671 ارسال

استار مکس اکانت مجانی روش داره؟ اگر داره میشه باهاش bein رو باز کرد؟؟؟ یا هر کنالی که بشه فوتبال‌های اروپا رو دید؟

بین اسپورت ها گویا تنها با گیرنده های مخصوص بین اسپورت ها قابل دریافت هست که طبق سوالاتی که من از دوستان پرسیدم حدود 1 میلیون و خرده ای آب میخوره براتون. گویا تا یک سال اکانت رایگان برای دیدن بین اسپورت خواهید داشت و بعد از اون هم باید سال به سال تمدیدش کنید.
در رابطه با موردی هم که شما پرسیدی من اطلاعی ندارم که اکانت رایگان داره یا نه. ولی با توجه به قیمتش باید داشته باشه.؟
بله گویا با این اکانت ها میشه کانال هایی رو در ها*تبر*د برای دیدن فوتبال باز کرد. لطفا دوستانی که اطلاعات بیشتری دارند راهنمایی بفرمایند.

• Sinak و Georgia از این پست تشکر کرده است

12763285910278071238.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4147 ارسال

توجه کنید برای دیدن فوتبالها همین ها خوب است که شر مجانی 15 ماه دارند به علاوه قوی تر از سیسیکم شش تا بین هتبرد مخصوص سری ا . چیزهای خوب دیگه....

اسم دقیق مدلها قابل گفتن نیست مگر در کلام خصوصی....به دلیلی که کاملا واضحه

• Georgia , ace of glass و abbas-juve11 از این پست تشکر کرده است

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

bein که فقط با رسیور خودش باز میشه 2 تا bein 1 2 هست که فرانسوری هستن رو هاتبرد اونا باز میکنه ! 18 ماه شیرینگ هوایی 18 ماه شیرینگ اینترنتی رایگان داره !

• Sinak و abbas-juve11 از این پست تشکر کرده است

71312052046200342812.jpg

black&white

black&white

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 98 ارسال
  • Locationahvaz
+ canal لهستان بازیهای این فصل سری ا رو پوشش نمیده؟؟
کانال های اچ دی اسکای کالچیو با سی سی کم باز میشه یا نه؟؟؟
  • abbas-juve11 از این پست تشکر کرده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی