پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 3-0 ناپولی ( مرحله 1/8 کوپا ایتالیا ) - یادواره رایموندو اورسی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
171 پاسخ برای این موضوع

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
یه مشکلی که سیستم 2-1-3-4 داره این هست که اگر کیه لینی نباشه تیم تو دفاع خیلی ضعیف میشه چون تنها بازیکن سرعتی خط دفاع هستش کاناوارو و لگرو واقعا کند بازی می کنند امیدوارم تا آخر فصل کیه لینی رو همین جور آماده داشته باشیم من بازی رو ندیدم ولی خوشحال شدم این برد بهانه ای شد برای موندن فرارا خود من هم بعد از بازی با میلان می گفتم فرارا باید بره ولی از یه طرف دوست ندارم تیمی مثل یوونتوس انقدر مربی عوض کنه از نظر شخصیتی افت داره برای همچین تیمی

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال
راستی گل دوم دیگو جووووووووووووووننن زد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

ولی اگه خسته بشن واسه کیه وو چی؟

عالی شد یک همچین جوی برای بازی با کیه وو لازمه ، در بازی با کیه وو بوفون و یاکوینتا بر میگردن در ضمن در این مدت بلان قول داده که بازیکن جدید بگیره تا فرارا راحت به اون بازی بپردازه ، واقعا یووه با 4-3-1-2 یک چیز دیگه هست مخصوصا امشب که الکس ، دیگو و آماوری مدافعان ناپولی رو دیوونه کرده بودند ولی حیف که الکس کمی که چه عرض کنم زیاد در حرکاتش سنگینی دیده میشه ، دیگو تمام بار فنی تیم رو در خودش جمع کرده بود.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
بنا به دلایلی به هیچ وجه دوست نداشتم دیگه تو این تاپیک ها پست بدم ولی وقتی پست هارو دیدم واقعا یک دل بودن بچه ها رو دیدم که باعث شد نتونم پست ندم. بازی بسیار خوب بود یووه واقعا با حوصله بازی کرد و پاس کاری های تیم بسار عالی بود تعداد سانتر ها واقع کم شده بود یووه واقعا داش با برنامه بازی میکرد حضور دیگو و دل پیرو کنار هم واقع لذت بخش بود . اول بازی دروگی ها تیم رو تشویق نمیکردن و مدام سوت میزدن ولی یووه انقدر زیبا بازی کرد که همه رو به تحسین وا داشت واقعا چیرو فرارا همانند راکی بالبوا ست واقعا که مثل یه سخره در برابر فشار استادگی میکنه . دیدم همه به کونتینی فحش دادید گفتم من هم بگم خیلی حرومزاده ای بی شرف .

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
یک چیز دیگه اضافه کنم.

ها! حامی های چیرو فرارا بیاین حمایت کنید دیگه الآن وقت حمایته :guntootsmiley: :guntootsmiley: :ultra: :ultra: :ultra: :scarflong: :scarflong: :scarflong:

گاس هیدینک مونم رسما پرید :sad53: :sad53: :sad53:

گاس من خیل به تو ایمان دارم امیدوارم در یک موقع مناسب به یوونتوس بیای.

:Juveflag: :Juveflag: :Juveflag: :flag3: :flag3: :flag3:

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
من یه چیز فهمیدم : همه بازیکنا با چیرو هستن چون همه تا نفس آخر جنگیدن.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

یک چیز دیگه اضافه کنم.

ها! حامی های چیرو فرارا بیاین حمایت کنید دیگه الآن وقت حمایته :guntootsmiley: :guntootsmiley: :ultra: :ultra: :ultra: :scarflong: :scarflong: :scarflong:

گاس هیدینک مونم رسما پرید :sad53: :sad53: :sad53:

گاس من خیل به تو ایمان دارم امیدوارم در یک موقع مناسب به یوونتوس بیای.

:Juveflag: :Juveflag: :Juveflag: :flag3: :flag3: :flag3:

ماها در برد و باخت يار چيرو بوديم....ديگه الان كه يه برد شيرين و فقو العاده كسب كرديم...

قرارمون هم بر اين بود كه پست تحريك آميز نديم

j_2006_n

j_2006_n

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 78 ارسال
سلام دوستان تبریک میگم واقعا بازی جذابی بود مخصوصا بعد از گل الکس.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
دوستان خواهشن دست از این دودستگی بازی ها بردارید لطفا باعث تحریک دیگران نشید . حامیان چیرو هم نمیخواد هیچ حمایتی بکنن ما همه حرف هامون رو زدیم دیگه نیازی نیست هر دفعه حرف های تکراری بزنیم.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

ماها در برد و باخت يار چيرو بوديم....ديگه الان كه يه برد شيرين و فقو العاده كسب كرديم...

قرارمون هم بر اين بود كه پست تحريك آميز نديم

ای بابا پستم که معلوم بود داشتم شوخی میکردم، همه از این برد خوشحال هستن چه شمایی که با فرارا بودید چه من که با فرارا نبودم.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

من یه چیز فهمیدم :

همه بازیکنا با چیرو هستن چون همه تا نفس آخر جنگیدن.

واقعا بازیکنان نشون دادن که نمیخوان بسادگی چیرو بره کنار اینرو همه ی 11 بازیکن در زمین ثابت کردند که مشکل از اونها بود نه چیرو و برای ماندن چیرو تمام سعی خودشون رو کردند ، یاد بازی با آتلانتا در فصل قبل افتادم وقتی همین وضعیت هم برای تیم و رانیری پیش امده بود بازیکنان با بازی که کردند به مدیران فهموندن که رانیری باید بره ولی الان برای چیرو از جون مایه گذاشتن چون چیرو رو درک میکنن

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
تو این مدت خیلی دودستگی بود و خیلی ها به چیرو بی لطفی کردن من خواهش میکنم دیگه همه یک صدا باشیم و مربی تیم رو تا اخر حمایت کنیم همه ما فهمیدیم که مشکل از چیرو نبوده همه ما فهمیدیم که بازیکنان یووه چیرو رو میخوان همه ما یوونتوس ایده ال رو دیدیم . این برد برای خیلی ها لذت بخش تر بود چون تو این مدت خیلی بهشون سخت گذشت ولی خواهش میکنم همه یک دل و یک صدا بشیم. واقع یوونتوس امشب ( همه برای یکی یکی برای همه )رو به همگان نشون داد .

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
اما خوب بازم نميشه گفت كه بازيكنا كم كاري ميكردن اين هم نامرديه محضه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
فرارا : - از پیروزی خوشحالم، ولی بیشتر از هرچیز از خوشحالی بازیکن هام خوشحالم، خیلی وقت بود رضایت رو توی چهرشون ندیده بودم ولی در این بازی تونستند از بازی خودشون لذت ببرند. - بازی مهمی بود برای ما، بازیکن ها امروز با تمرکز و دقت بالایی بازی کردند، هرچند در یک مقطع ناپولی شانس خوبی برای مساوی کردن بازی داشت ولی ما بازی رو طوری تمام کردیم که نشون بدیم امشب مستحق پیروزی بودیم. - در حال حاضر حواشی خیلی زیاده، من فقط می دونم باشگاه تصمیم گرفته بودجه ی بیشتری برای زمستان قرار بده و بازیکن های به ما ملحق خواهند شد. هنوز صحبت های فرارا توی سایت رسمی یووه نیومده، اگر اونجا هم چیزی اضافه شد می نویسم.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
بزرگترین دلیل اینکه یووه امشب با یه تیمه نصف و نیمه تونست هم قشنگ بازی کنه و هم تیم خوب ناپولی رو ببره این بود که فرارا برگشت به همون تاکتیک ابتدای فصل که توش هم دیه گو ستاره بود و هم ملو یه فوق ستاره . درسته که فرارا اگر دست به تاکتیک تیم زد تو طول این چند ماه اخیر اصلی ترین دلیلش مصدومیت زیاد بازیکنان بود و چاره ای نداشت ، ولی چیزی که مشخصه اینه که هم فرارا برای سیستم ساخته شده و هم بازیکنان فعلی تیم که قطعاً امثال دیه گو و ملو نقش کلیدی توش دارن . حالا شما به ین خط هافبک کامو و مارکیزیو رو هم اضافه کنید ببینید چه غوغایی بشه . در مورد گل اول هم بگم که اعتراض بازیکنان ناپولی خیلی مسخره بود . فکر کنم گارگانو بود که تا دید داریم ضد حمله میکنیم خودش رو انداخت زمین و توقع داشت توپ رو بیرون بزنیم که با تیزهوشی کیه لینی این اتفاق نیفتاد و توپ گل شد . قرار نیست هرکی زمین افتاد توپ رو بزنن بیرون ! این کونتینی خیلی حرومزاده هستش ! بی شرف وحشی یبار میزنه سر کامو رو میشکنه یبار هم با استوک میپره رو سر الکس ! واقعاً بازیکن کثیفی هستش .

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران

تو این مدت خیلی دودستگی بود و خیلی ها به چیرو بی لطفی کردن من خواهش میکنم دیگه همه یک صدا باشیم و مربی تیم رو تا اخر حمایت کنیم همه ما فهمیدیم که مشکل از چیرو نبوده همه ما فهمیدیم که بازیکنان یووه چیرو رو میخوان همه ما یوونتوس ایده ال رو دیدیم . این برد برای خیلی ها لذت بخش تر بود چون تو این مدت خیلی بهشون سخت گذشت ولی خواهش میکنم همه یک دل و یک صدا بشیم.
واقع یوونتوس امشب ( همه برای یکی یکی برای همه )رو به همگان نشون داد .

بازی امشب فقط یک چیز رو ثابت کرد!اینکه ما توانایی خوب نتیجه گرفتن رو داریم!فقط همین!نه اینکه مشکل بازیکنان بودن و....
یادمون باشه با یک گل بهار نمیشه!هنوز تلخی باخت به میلان از بین نرفته!

اما این برد 1 روزنه امید بود!چه برای من که منتقد چیرو هستم ولی با تمام وجود آرزوی موفقیتش رو دارم!چه برای
کسایی که حامی چیرو هستن که دیگه....امیدوارم این روند ادامه داشته باشه!مطمئنن من که منتقد چیرو هستم
100باربر بیشتر خوشحال میشم یووه با چیرو نتیجه بگیره تا با هیدینک!

امیدوارم این برد فقط یک مسکن نباشه و درمان باشه!

زنده باد چیرو-زنده باد یووه!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
نمرات من به بازیکنان : منینگر 5 . گروسو 5 . کیه لینی 7/5 . لگروتالیه 5/5 . کاسرس 6 . دچلیه 6 . ملو 6 . حمیدزیچ 5 . دیه گو 7 . دل پیرو 6/5 . آمائوری 5 . گریگرا 5 . ایموبیله و زبینا هم که زیر یک ربع بازی کردن و زیاد بازیشون به چشم نیومد . منینگر کلاً شب آرومی داشت و زیاد چهارچوب دروازه با خطر مواجه نشد هرچند اگر شوت فوق العاده همسیک رو نادیده بگیریم . تو خط دفاع هم گروسو یک نیمه بازی کرد و نیمه دوم رو گریگرا 45 دقیقه سمت چپ بازی کرد جای گروسو که کلاً هر دو شب آرامی داشتن با این تفاوت که در نیمه اول یووه بیشتر از سمت چپ نفوذ میکرد و گروسو خیلی تو زمین ناپولی بود و در نیمه دوم این کاسرس بود که نفوذ میکرد و گریگرا کاملاً تو زمین خودمون به دفاع کمک میکرد . کاسرس هم امشب چند باری نفوذهاش در حد دنی آلوز و مایکون بود ! تو خط میانی بنظرم دچلیه به خوبی ارزش هاش رو نشون داد . البته پائولو هنوز نقاط ضعف داره که اصلی ترینش بنظرم اینه که خیلی دیر تصمیم میگیره ولی در کل امشب خیلی دونده و پر تلاش بود . یکی از نقاط قوت خط میانی این بود که حسن خیلی کمتر درگیر میشد و کلاً خیلی کم بازیش به چشم اومد ولی دقیقاً هرجایی که خالی بود و کسی جلو رفته بود رو خیلی خوب پوشش میداد . بارها وقتی کاسرس نفوذ میکرد این حمیدزیچ بود که داشت پشت سرش رو به خوبی پوشش میداد . ملو هم خوب بود ولی نه همچنان ایده آل . دیه گو هم فکر کنم بهترین بازی 2 ماه اخیرش رو نشون داد و خیلی پرتلاش و خوش فکر بازی کرد . واقعاً فرق کسی مثل دل پیرو با آمائوری تو این بازیها مشخص میشه ! درسته که تو این مدت اخیر که خیلی از آمائوری انتقاد شده ، خیلی براش موقعیت خلق نشده ولی انصافاً درصد زیادی از این بهانه هستش ! تره زگه نصف دقایق آمائوری بازی کرده و سه برابرش گل زده ! امشب الکس نه تنها دو گل زد بلکه بیش از 3 بار دیگه هم موقعیت گل داشت و خودش رو تو موقعیت قرار میداد . فرق الکس با آما اینه که اگر به الکس پاس ندن و براش موقعیت خلق نشه ، خودش میاد و برای خودش موقعیت ایجاد میکنه اونم با جاگیری مناسب در زمین . کلاً یکی از اشکالات آمائوری اینه که خیلی از فیزیک بدنیش استفاده میکنه و خوب نمیتونه خودش رو صاحب فضا و موقعیت کنه و همیشه میخواد با تنه زدن و فیزیک بدنی برای خودش موقعیت درست کنه ! در ضمن امشب همین که الکس داشت کنار آما بازی میکرد خیلی از فشارهای مدت اخیر از روی آمائوری کم شده بود .

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
درود به شرف دیه گو امیدوارم توی همین مدتی که به آغاز جام جهانی مونده بتونه به تیم ملی راه پیدا کنه دیشب به وضوح استرس توی گام های بازیکنا دیده میشد که به مرور هر چی به پایان مسابقه نزدیک تر شدیم این فشار کمتر شد منم اولین چیزی که به ذهنم می رسه اینه که امیدوارم این جرقه نباشه و ادامه پیدا کنه اما نکته ای که وجود داره اینه که مثلا ً بردهای مقطعی در مقابل اینتر و پارما با نمایش ضعیف تیم همراه بود اما دیشب روند حرکتی تیم خیلی پویا و زنده بود به راحتی می تونستیم به دروازه بارها و بارها راه پیدا کنیم از اینکه این برد رو مطلقا ً به الکس ربط بدیم ناراحت میشم چون دیشب اتفاقا ً اشتباهات الکس می تونست باعث باخت و حذف تیم بشه دیشب به هیچ وجه از بازی الکس راضی نبودم هر چند پنالتی رو به زیبا ترین شکل ممکن زد اینم نباید از نظر دور داشت که الکس در سخت ترین شرایط به تیم برگشت و سنگینی محسوسی روی دوشش بود بیشتر از این خوشحالم که گلهای دیشب شادی زیادی به الکس بخشید و مطمئنم استارت درخشش الکس رو در ادامه فصل زد ملو بر خلاف انتظار و علیرغم فشار زیادی که در این خط هافبک غیر متخصص تحمل می کرد عالی بود دیه گو که اصلا ً جای حرفی باقی نذاشت و نقش یه ستاره واقعی چه فنی و چه اخلاقی رو ایفا کرد تنها بازیکن ضعیف دیشب رو گروسو دیدم که ناپلی هم حساب ویژه ای روی اون سمت واسه نیمه دوم باز کرده بود که با تعویض به جای فرارا نافرجام موند منم به سهم خودم چندین بار فحش به اون حرومزاده تقدیم کردم با این تفاوت که نمی دونستم این حرومزاده همون حرومزاده ست در پایان آرزو می کنم روزهای خوش فرارا شروع شده باشه به شدت تحت تاثیر قرار گرفتم موقع مصاحبه کسانی که مصاحبه رو دیدن مطمئنا ً هیجان و فشار بیش از حد رو توی چهره چیرو موقع شنیدن انفجار ها دیدن

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

به شدت تحت تاثیر قرار گرفتم موقع مصاحبه
کسانی که مصاحبه رو دیدن مطمئنا ً هیجان و فشار بیش از حد رو توی چهره چیرو موقع شنیدن انفجار ها دیدن

خیلی با حال بود ! فرارا داشت صحبت میکرد که چندتا بمب دست ساز ترکوندن که یکی-دو بار بدجور ترسید ! بعد مدام هم میخندید و کلاً از چهره اش مشخص بود که چقدر تو این مدت اخیر سختی دیده و چقدر روش فشار بوده . تا شروع کرد به حرف زدن من یاد صدای باحالش تو il mio canto libero افتادم !

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
نمرات من به بازیکنان !!! منینگر 6 - کاسرس - 6.5 - لگروتالیه 5.5 - کیه لینی 7 - گروسو 5 - حسن 6 - ملو 6.5 - ده چلیه 6.5 - دیه گو 7.5 - امائوری 4 :دی: - دل پیرو 6.5 فرارا 7

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی