پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نظرسنجی: جانشین فرارا ؟

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
678 پاسخ برای این موضوع

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
اگه قراره اينجوري پيش بريم حداقل خود ِ چيرو بمونه خيلي سنگين تره حداقل ثبات تصميم گيريشون رو نشون ميدن

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال
فكر كنم با اومدن زاكه روني بايد برم يه جايي كه به دور از اخبار و نتايج يووه باشم! فعلا

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
گفته شده اگه یووه با بنیتز به توافق نهایی نرسه جمعه صبح معرفی خواهد شد و زاک مربی یووه می شه !!!

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
حداقل تا اخر این فصل نباید منتظر آمدن هیدینگ یا بنیتز باشیم به سه دلیل مربی بزرگ تا آخر فصل نمیاد : 1 : هیچ مربی بزرگی حاضر نیست با مدیران همکاری کنه و با برنامه ریزی های ضعیف اونها خودش رو زیر سوال بره 2 : با امار بالای مصدومین جواب مثبت زاکه رونی هم عجیب هست 3 : اولویت اول مدیران پیدا کردن یک مربی موقت هست تا موقعی که لیپی به یوونتوس برگرده شاید شرایط طوری باشه که بازگشت لیپی غیر ممکن بنظر برسه ولی تمام برنامه ریزی ها این رو نشون میده ( خرید کاناوارو ، گروسو ، کاندروا ، تغییر سیستم از 4-4-2 به 4-3-1-2 مورد علاقه ی لیپی ، بازگشت بته گا ) خلاصه من میگم اگر قراره چیرو اخراج بشه و زاکه رونی بیاد همون بهتر که چیرو بمونه .

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
من شدیدا ترجیح میدم دستیار چیرو تا اطلاع ثانوی سرمربی بشه!

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
چقدر شعور مدیرامون بالاس . بنیتز که معلومه نمیاد. زاکه رونی؟ خدا؟ آدم دردشو به کی بگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
البته گفته شده که چیرو در صورت اخراج یا بعنوان دستیار لیپی به تیم ملی برگرده یا بعنوان کمک مربی در یوونتوس مشغول بکار بشه ..............

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
حرف های مسعود کاملا منطقیه !! و باید پایان فصل منتظر مربی خوب باشیم !!! اما من می گم حتی زاکه رونی هم الان بهتر از فرارا هست ! چون فرارا دیگه تموم شده اما زاکه رونی شاید بتونه 1 شوکی به تیم بده و به لیگ قهرمانان برسیم !!!! فقط من می ترسم همین که زاکه رونی 4 تا دونه بازی ببره !مدیران بی لیاقت جو بگیرشون قرارداد 3 ساله باهاش ببندند !!! در هر صورت واقعا اگر قرار باشه صبر کنیم تا لیپی از تصمیمش برگرده و مربی گری در باشگاه رو بپذیره ،حاضریم این صبر رو انجام بدیم !

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

گفته شده اگه یووه با بنیتز به توافق نهایی نرسه جمعه صبح معرفی خواهد شد و زاک مربی یووه می شه !!!

اگر قراره زاکرونی بیاد من تریجح میدم چیرو فرارا تا 20 سال دیگه سرمربی یوونتوس بمونه. این زاکرونی بابا خیلی شوته.....................
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
و اما.....................

یک اماری آماده کردم که جالبه بدونید تغییر مربی در هر مقطع زمانی نه تنها تیم و متحول میکنه بلکه باعث میشه تیم نتایج خیلی خیره کننده ای هم بگیره که بعضی اوقات خوشبین ترین هوادار اون تیم هم تصور چنین چیزی را نداشته است.

یک نگاه به آمار پایین بندزید:

- اخراج اسکولاری و انتخاب هیدینک به عنوان سرمربی چلسی برای 6 ماه - در کل رقابت های Fa Cup - Premier League - UCL فقط یک باخت آورد اونم در لیگ برتر.

- اخراج اسپالتی و انتخاب رانیری بعنوان سرمربی جدید رم - 10 بازی اخیر خودش رم بدون باخت به پایان برده و به مرحله حذفی لیگ اروپا هم صعود کرده.

- اخراج مارک هیوز و انتخاب مانچینی بعنوان سرمربی جدید منچستر سیتی - در 8 بازی اخیر خودش 1 باخت داشته و منچستر سیتی را جزو مدعیان کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا کرده است.

- اخراج دونادونی و انتخاب ماتزاری بعنوان سرمربی جدید ناپولی - ماتزاری در 10 بازی اخیر خودش در سری آ بدون باخت بوده و ناپولی 15 جدولی را به ناپولی 4 جدولی تنها با 4 باخت تبدیل کرده است.

- اخراج کلودیو رانیری و انتخاب چیرو فرارا بعنوان سرمربی موقت یوونتوس برای 2 بازی - یوونتوس 2 ماه بدون برد را با رانیری طی کرده بود سپس چیرو فرارا برای 2 بازی منصوب شد و دو برد شیرین را با این تیم کسب کرد و یوونتوس به جایگاه دوم بازگرداند وسهمیه مستقیم به لیگ قهرمانان اروپا را کسب کرد این اتفاقات در حالی رخ داد که یوونتوس دو بازی را با 5 گلزده و بدون گل خورده سپری کرد.

من با این آمار میخوام بگم که تغییر مربی در هر مقطع برای تیم عالی بوده و یک شوک به تیم وارد کرده و تیم به نتایج خیره کننده ای رسانده است. تیم وقتی برای مدت طولانی در بحران هست یک شوک روانی لازم داره اونم انتخاب یک مربی خوب در درجه اول بهتر از مربی قبلی،مربی باید به تیم بحران زده بیاد که 1- با سواد باشه 2 - تیم قبولش داشته باشه.

- البته اضافه کنم من با آمدن زاکرونی کاملا مخالفم و تریجح میدم اگر با اخراج چیرو زاکرونی قراره بیاد فرارا تا 20 سال دیگه هم مربی یوونتوس بمونه.

*** خدا بدادمون برسه***

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
حالا بايد منتظر بازي امشب باشيم ولي در كل من ترجيح ميدم كه تيم با فرارا ادامه بده بخصوص اينكه تو اين بي بازيكني نميشه از فرارا و يا مربي جديد انتظار نتيجه مناسب داشت . ولي خب خيلي دوست دارم كه بعد بازي امروز كسي مثل جنتيله به فرارا بپيونده و كمكش كنه حالا يا با عنوان مدير فني يا عنوان ديگه اي . البته بيشتر در حد رويا هستش ولي اين رو ميپسندم .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
امروز گاتزتا مقاله ای نوشته در مورد وضعیت یووه و مربیگری، گاتزتا گفته جان الکان از مدیرا خواسته بوده که تراپاتونی رو بیارند. ولی تراپاتونی قبول نکرده برای بار سوم بیاد روی نیمکت یووه بشینه و گفته الان نمی تونه.در نتیجه در جلسه تصمیم بر این شده که یک مربی موقت آورده بشه تا پایان و در تابستان یه نام بزرگ روی نیمکت یووه قرار داده بشه. گفته میشه الکان از تراپاتونی توصیه خواسته و او بهش جنتله رو پیشنهاد کرده، هرچند او مربی باشگاهی نبوده ولی به داشتن نظم و انضباط و سختگیری معروفه و تراپاتونی اعتقاد داشته این چیزیه که الان یووه نیاز داره. گاتزتا همچنین گفته جنتیله دیشب جلسه یا با بتگا داشته، بتگا شرایط فنی،مالی، و اهداف رو برای جنتیله توضیح داده و اونم گفته حاضره با این شرایط و با 250 هزار یورو برای 4 ماه مربی یووه بشه. هرچند جنتیله پیشنهاد رو قبول کرده، ولی خود مدیران یوونتوس هنوز مطمئن نیستند و امروز جلسه ای می گرند و این مسئله رو بررسی می کنند. گاتزتا پیش بینی کرده در تابستان ممکنه الکان از لیپی بخواد که روی نیمکت برگرده، یا شاید دنبال افرادی مثل بنیتز باشه.

juventus1996

juventus1996

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
چه عجب الکان خودی نشون داد! :looky89:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
بازم کاری که این مدیران و مخصوصا جان الکان میکنند کار درستی نیست کلودیو جنتیله به هر عنوانی به یوونتوس بیاد یوونتوس هیچ تغییری نخواهد کرد مگر با اومدن بته گا وضع بهتر شد؟؟ وضع که بهتر نشد هیچ خیلی بدتر هم شد، فقط یک مربی بزرگ با تجربه و کار بلد میتونه یوونتوس از این بحران نجات بده و این کار ها که هی به کادر فنی و مدیریتی باشگاه آدم اضافه کنند هیچ تاثیری نداره و نخواهد داشت.

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
من هم دوست ندارم جنتيله بياد.بازيكن بزرگ و محبوبي مثل جنتيله نبايد اشتباه چيرو رو انجام بده و سمت مربيگري رو قبول كنه.چون اگه موفق بشه اونقدر به محبوبيتش اضافه نميشه كه اگه موفق نشه از محبوبيتش كم ميشه

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام بنده به شخصه از مدیران عزیز سپاسگذارم که از هیدینگ به جنتیله رسیدن ازشون درخواست میکنم به فرارا فرصت بدند ، با فرارا بریم سری بی بهتر از اینه که با یه مربی دیگه خودمونو گول بزنیم که این مربی فرصت نداشت و از این حرفها باتشکر

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
الان یه خبر جدید خوندم گفته بود بلان رفته انگلستان برای مذاکره با بنیتز البته بعیید می دونم بنیتز لیورپول رو ول کنه بیاد یوونتوس

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
من دیگه این مدیرارو به خدا سپردم ! فتح الله زاده بود بهتر تصمیم می گرفت !

xsx-juve

xsx-juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 533 ارسال
انقدر اخبار جورواجور شنیدیم از پیشنهاد های 7 و 5 هیدینگ و یا جدیدا پیشهاد 3 ملیونی برای بنیتز ولی اینجورش رو ندیده بودم !! جنتیله !!!! کلا مدیران توی همه جهات سقوطی رفتار می کنن

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
صد رحمت به جنتیله باز حداقل یه یوونتوسی به حساب میاد ، اخه زاکرونی هم شد مربی به خدا پارسال تو گذینه های مربی گری پرسپولیس بود . ابقای فرارا تا پایان فصل.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
قضیه رافا داره جدی میشه؟ کسی اخبار درست و حسابی داره. - دلم با رافا بنیتز نیست. - عقلم میگه کاش هیدینک میومد. - منطق میگه در این اوضع باید فرارا بمونه.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی