پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نظرسنجی: مشکل کجاست ؟

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
48 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یوونتوس در فصل 2009-2010 سری آ تا هفته ی 14 : 8 برد - 3 مساوی - 3 باخت 26 گل زده و 15 گل خورده 8 امتیاز اختلاف با تیم صدرنشین. لیگ قهرمانان : تا هفته ی 5 : 2 برد - 2 مساوی - 1 باخت 3 گل زده و 3 گل خورده 5 امتیاز اختلاف با صدرنشین. تعداد دفاعت مصدومیت تا این مقطع : 20 بار (دقیق نیست ، فکر کنم از 20 بیشتر باشه)

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
مصدومیت های پیاپی !!! مردیم بس که هی مصدوم میدیم . به قول یکی از دوستان شمالی ام میگه مصدومیت های بازیکنان یووه حسابی مشکوک میزنه یاکی مصدوم میشه ترزگه بر میگرده ، یاکی برمیگرده ، آمائوری مصدوم میشه ، دل پیرو خوب میشه ترزگه مصدوم میشه !! تو پست های مخالف هم همینطوره، سیسوکو برگشت مارکیسیو و ملو مصدوم شدند ! این دو تا خوب شدند سیسوکو مصدوم میشه !! شاید از جایی خط میگیرند !!!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
اگر کسی بگه مشکل از مدیریت هستش که ما دچار نوسان شدیم من تقاضای یک شات گان از ایالت تگزاس میدم تا خودکشی کنم ! مدیریت همه چیز رو مهیا کرده ، حفظ همه بازیکنان و ستاره های تیم و اضافه کردن مهره های بزرگی مثل کاناوارو ، دیه گو ، گروسو و ملو ، به اینها این رو هم اضافه کنید که انتخاب چیرو فرارا هم با نظر مساعد اکثریت ( اگر نگیم همه ) تیفوسی ها همراه بود . یعنی کلاً مدیریت هر چیزی رو فراهم کرده برای موفقیت و هیچ مشکلی نداریم از لحاظ مدیریت . اما بحث فنی ... من از حامیان فرارا هستم و معتقدم که فرارا در دراز مدت نتیجه خوبی میگیره درست مثل لیپی و باید بهش زمان داد ، اما این حمایتم از فرارا باعث نمیشه که بگم ضعف نداره ، فرارا ضعف هایی داره که برای یک مربی 42 ساله طبیعی هستش ، لیپی هم تا همین ماه جون و در جام کنفدراسیون ها دچار تزلزل و سردرگمی بود و خیلی ها میگفتن که بعد باخت 2-0 به برزیل در انگلستان باید اخراج بشه ولی الآن همه از فوتبالی که ارائه میده لذت میبرن تا جایی که جیجی ریوا معتقده که تیم فعلی ایتالیا بهتر از تیم سال 2006 هستش ... ... باید فرارا درک بشه ، فرارا کم تجربه و جوان کم مشکل نداشته تو این 19 بازی رسمی این فصل ، لیپی با اون همه بزرگی و افتخار وقتی ندود رو در فینال منچستر نداشت انگار هیچ سلاحی برای مقابله با میلان نداشت ! چجوری توقع دارید که فرارا با اینهمه مصدوم کلیدی بیاد و فوتبال زیبا و پرگل ارائه بده ، یسری میگن چرا اینقدر تغییر تاکتیک یا نفر در تیم ، خب وقتی بازیکن مصدومه مربی چیکار کنه ؟! وقتی کل تیم فرارا در مقطعی فقط یک مهاجم داره بیاد با دو مهاجم بازی کنه ! وقتی اکثر بازیکنان روی فرم مطلبشون نیستند و فرارا کسی رو روی نیمکت نداره چیکار کنه ، هر چقدر هم که آمائوری بد بازی کنه وقتی ذخیره ای نداره که بجاش بیاره مجبوره تحملش کنه ، نمیتونه تیاگو رو ببره جاش که ! من قبول دارم تیم مشکل داره ، تیم مشکل تاکتیکی هم داره و نقش فرارا هم کم نیست تو این مشکلات ولی فرارا تنها مقصر نوسانات این فصل نیست . شما به بازی دیه گو دقت کنید ، انصافاً تو کل این فصل روی هم دو بازی خوب نداشته ! بعد از بازی با رم هیچ فرقی با یه بازیکن متوسط نداره . ملو الآن 3-4 بازیه که فاجعه داره بازی میکنه تا جایی که دیروز حتی رو نیمکت هم نبود ! ملو از وقتی سیسوکو برگشته یجوری شده انگار دیگه اون ملوی شاداب قبل نیست . این عدم هماهنگی و آمادگی بازیکنان کم نقشی نداشته و نداره ، دل پیرو ، سیسوکو ، کاناوارو ، تره زگه ، مارکیزیو ، یاکوئینتا و دیه گو ستاره هایی بودن که تو مقاطع زیادی از فصل مصدوم بودن و باعث شدن تاکتیک تیم دچار نوسان بشه و طبیعتاً نتایج خوبی شکل نگیره . تازه بماند که ما مصدومین مقطعی مثل گروسو ، ملو یا تیاگو رو داشتیم . تنها کسانی که تیم رو به واسطه محرومیت یا مصدومیت تنها نذاشتن بوفون و کامورانزی بودن . فرارا کم تجربه هستش و جوان ولی ترسو نیست . اگر امروز اینتر نتایج خوبی در سری آ گرفته برای اینه که از اول فصل تیم در اختیار مورینیو بوده ، از همه بازیکنان اصلیشون فقط در مقطعی یک ماه تیاگو مصدوم بود . همین میلان بزرگترین غایبش یانکولوفسکی هستش ! شما به آمار مصدومین یووه نگاه کنید و ببینید چه کسانی بودن ، به آمار عدم آمادگی برخی بازیکنان نگاه کنید ، ما 50 میلیون یورو ندادیم گه دیه گو و ملو رو بگیریم که اینجوری بازی کنن ! تو نوسان نتایج فرارا مقصر هستش اما نه مقصر اول و آخر . فرارا زمان میخواد و حمایت تا دوباره تیمی بزرگ بسازه .

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
10000% موافقم . از بعد از باخت دیشب به کالیاری که داشتم از فرارا حمایت میکردم و مقصر اصلی رو فرارا نمیدونستم بعضی از دوستان شروع به مسخره کردن حرف های من کردن ولی برای من مهم نیست مهم اینکه فرارا با گذشت زمان به همشون درس بزرگی خواهد داد.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
به نظر من شرح وظيفه ي بازيكنا هم ميتونه تاثيرگذار باشه....مگه ملو تو يووه يه آدمه،تو برزيل يه بازيكن ديگه؟؟؟

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
کلا یوونتوس مشکل داره از اولین مورد بگیر تا اخریش مدیریت هم که واقعا ضعیف بوده با تصمیمات اشتباهش مخصوصا در مورد مربیان

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
من بزرگترین مشکل تیم رو مصدومیتا می دونم، واقعا داره داغون می کنه تیم رو. ما حتی واسه بعضی بازیا 11 تا بازیکن آماده و رو فرم نداریم و این مسخره ترین چیزیه که می تونه وجود داشته باشه. به قول بابک، وقتی دو تا مهاجم نوک آماده نداریم، چیرو نمی تونه با 2 تا فوروارد بازی کنه، وقتی گروسو مصدومه،چیرو مجبوره به سوپر مولی و دچلیه بازی بده....راه دیگه ای نداره. البته از نظر من خیلی وقتا با همون اندک بازیکنا هم تو چیدن ترکیب اشتباه داشته... نه فقط مصدومیت ها، بلکه تبعیات مصدومیت ها هم خیلی داره تاثیر می ذاره، بازیکنایی که بر می گردند با وجود اینکه دوره ی ریکاوریشون کامل شده و تو مصاحبه هاشون می خونیم که اوکی ِ اوکیند، ولی وقتی بازی می کنند، کاملا عدم هماهنگی و رو فرم نبودنشون مشخصه... من فکر می کنم که شاید واقعا بدنسازی تیم و تمرینا مشکل داره، که اینجوری این همه داریم مصدوم می دیم. جدا خیلی وحشتناکه آمار مصدومیتامون... یه نکته ی دیگه ای که هست،انگیزه است که حقیقتا دیده نمی شه تو تیم. الان واقعا انگار هیچ انگیزه و روحیه ی جنگندگی ای وجود نداره تو بازیکنا واسه حضور تو ترکیب... وقتی نوبت به بازی مولی می رسه، باید بال درآره از خوشحالی، وقتی مارکیزیو بعد این همه مدت برمی گرده و به قول خودش می خواد که دوباره فیکس شه و بره تا تیم ملی، باید همه ی توانایی های خودشو نشون بده تو یه بازی. ولی... من معتقدم که یه مقدار زیادی از این انگیزه رو مربی باید ایجاد کنه، که نمی کنه...(البته من اصلا موافق نیستم که عامل همه ی بدبختیا فراراست..) **پ.ن.: من مدیران رو هم انتخاب کردم راستی! :-" :دی: من با عملکرد این فصلشون کاری ندارم که ملو، گروسو، دیه گو، کاسرس [!] اضافه شدند و غیر از الاف بازیکن کلیدی دیگه ای رو از دست ندادیم، ولی همه ی زحماتی که تو این 3 سال کشیدند تا تیم رو به این وضع درارند،تاسف برانگیزه و جای انتقاد داره...

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
عاطفه ، من خیلی در مورد مدیریت سه ساله این تیم مدیریت جدید به رهبری کوبولی ( در سابق ) و بلان و سکو صحبت کردم . من واقعاً نمیفهمم که چرا خیلی ها از مدیریت باشگاه در این سه فصل انتقاد میکنن ! یعنی هیچوقت دلیل قانع کننده ای ندیدم و فقط خوندم که اومدن و گفتن که مدیرا ضعیف بودن یا هستند ! آخه چرا ؟! کجای کارشون ضعف داشته که به قول خیلی ها عامل همه ناکامی های بعد تابستان 2006 هستند ؟! یعنی واقعاً دیوار کوتاه تر از اینا پیدا نمیشه ؟!

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
اصلا قضیه این نیست که دیوار کوتاه تر از اینا پیدا می شه یا نه، قرار نیست که دنبال یه مقصر بگردیم و بعد بشینیم بقیه ی تیم رو ستایش کنیم که...
من با دلیل می گم تیم مدیریت واقعا نقص داشته تو این سه سال...(البته احتمالا تو هم توجیهاتی داری که می گی نه، و من خوشحال می شم که بشنوم دلایلتو):
1.خب ببین بابک،وقتی از سری بی برگشتیم، تیممون خوب نبود! نبود واقعا، درسته که فصل رو با در هم کوبیدن لیورنو شروع کردیم و بد هم نبودیم انصافا، ولی بازیکنای با کلاس بالای جهانی هم نداشیم. حقش نبود چند تا مدافع خوب می گرفتیم؟؟! چه بازیکن بزرگیو جذب کردیم اون سال؟! یاکویینتا رو؟؟ نمی گم ترانسفر خوبی نبود، چرا خوب بود، ولی واسه موفقیت ترانسفر های بهتری هم لازم بود.هیچ وقت یادم نمی ره تو اون بازی با میلان که 2-0 باختیم نوچرینو چه کار کرد با تیم! :Facepalm: بازیکنایی مثل المیرون و نوچرینو ،بریندلی، واقعا در حد و اندازه های یووه و سری آ نبودند...[اینم بگم که من هیچ توقع نداشتم فصل اول بعد از بازگشتمون اسکودتو بگیریم، ولی باید از همون موقع یه برنامه بلند مدت چیده می شد که الان بعد 3 سال، این وضعیت رو نداشته باشیم.داشتم با یکی از دوستام حرف می زدم، بحث کشید به اینکه عده ی زیادی از هوادارای یووه گلوری هانتر هستند یا به خاطر الکس و ندود و...بهم گفت می دونی، راستشو بخوای الان دیگه خیلی وقته گلوری هانتر بودن با یوونتوس همخونی نداره! چرا؟! چرا با وجود اینکه این 3 سال می گذره از برگشتمون، و الان دیگه جدا وقتشه که یوونتوس باشیم. باید واسه صعود از مرحله گروهی CL به دعا و نذر و نیاز رو بیاریم...؟؟]
مشکل خط دفاعمون کی می خواد حل شه؟؟! گروسو رو دیر نخریدیم؟ من خودم موافق خریدش بودم، ولی واقعا الان بیشتر به چشم یه ذخیره ی قابل اطمینان بهش نگاه کنیم بهتره، یه مدافع کناری لازمه که جوون باشه و قدرت نفوذ و تحرک بالایی داشته باشه، بله کاناوارو تا 50 سالگی هم اگه خوب باشه و بازی کنه باکمون نیست، ولی مدافع کناری قضیه اش فرق می کنه... بازیکن جوون مستعد می خوایم...
تا کی باید سوپر مولی و گریگرا رو داشته باشیم؟؟! حتی ذخیره های خوبی هم نیستند، چه برسه به اینکه کاسرس/گروسو مصدوم شند، بخواند فیکس بازی کنند... دیگه فاتحه مون خونده است! :dry:
من می گم چرا انقدر باید مدیریت ضعیف باشه که ژابی اونجوری سرکارمون بذاره! آمائوری رو یادته وقتی داشت میومد یووه؟؟ مصاحبه هاشو ؟؟! دهنمونو سرویس کرد بابا انقدر گفت می رم میلان، میام یووه. [توجه به این نکته خیلی مهمه که اون موقع ها ژابی نیمکت نشین لیورپول بود و واقعا قصد جدا شدن داشت،و جدا هم به دردمون می خورد، شرط می بندم اگه موجی بود بدون اون همه دردسر و ناز خریدن جذبش می کرد. الان دارم تیترای اون موقع رو نگاه می کنم : Xabi Alonso closer to Juve.-xabi:There is no problem to be a Juventino.-Alonso,Here to join.!!!! --- آمائوری هم با وجود اینکه درخشش خیره کننده ای داشت قبلش تو پالرمو، ولی در حدی نبود که انقد بخواد واسه پیوستن به "یوونتوس" اذیت کنه.] و داستان مشابهی در مورد فن در فارت. اون خودش خیلی یووه رو دوست داشت،خیلیم نزدیک شده بود، چی شد که نیومد؟؟!
بگذریم که جذب یکی مثل هانتلار جوان و مستعد هم خیلی می تونست کمک کنه، ولی باز با تعلل مدیرا.... (دیگه شوان اشتایگر و ریسه و آکوییلانی و روسی و راکیتیچ و اینا رو که فقط توهمات واهی خودمون بود رو بی خیال تازه..)
می دونم بودجه ی تیم محدوده، ولی خریدا باید هوشمندانه باشه! (البته این وسط خرید دیه گو/سیسوکو/ملو واقعا عالی و قابل ستایش بوده)
آقا اصلا بی خیال ترانسفر و بازیکن و...! لابد نیاز نداشتیم دیگه!!

2.از اینم می گذریم که تو تعطیلات تابستونی،همه تیمای بزرگ رفتند آمریکا و دبی و چین و جزایر هاوایی و چمیدونم آنگولا(!) و اوگاندا و.. واسه تمرین و کلی چند جانبه های جالب داشتند، ما تو همین پینزولوی خودمون حالشو بردیم، بازی دوستانه هم با اون تیمه چی بود اسمش؟؟! مزو چرون؟؟! نزوکرون؟؟! مزوکرونا؟؟! بازی کردیم...این چیزا اصلا مهم نیست، خب؟؟؟

3.الان من ازت سوال می پرسم، چی و کی باعث شد که الکس خیلی جدی بخواد بره؟؟! آدم با اسطوره اش اینجوری می کنه؟ خیلی حرفه ها...!!

4.بعد، من، به شخصه موافق فرارام، ولـــی اگه فرارا مشکلی داره، باز بر می گرده به تیم مدیریت... (فکر می کنم اولویت اول مربیگری هم با چیرو نبود، تیم مدیریت نتونست گاسپرینی و اسپالتی و ... رو بیاره! اصلا منظورم این نیست که چیرو مشکلی داره،ولی خب، باید قبول کرد که کم تجربه است، هرچند حالا که سرمربیمونه، باید بهش وقت بدیم. نیاز به زمان داره فقط...)

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
خب به من فکر کنم باید حق بدی که هیچکدوم از دلایل بالا رو قبول نکنم ! من به نظر تو و امثال تو احترام میذارم ولی خب منم عقیده خودم رو دارم . هیچوقت هم نمیگم حرف من درسته ولی دوست دارم نظراتم رو بگم . حالا به چهارتا دلیلت می پردازم : 1- من نمیدونم چرا باور نمیکنید که رفتیم سری ب یک فصل تموم ! باشگاه تا همین یکسال پیش بالانس مالی نداشت و اگر حامی بزرگی مثل فیات پشت باشگاه نبود اصلاً چه بسا به سرنوشت پارما ، فیورنتینا و لاتزیو دچار میشدیم که ورشکست شدن ! شوخی نیست رفتن تیم بزرگی مثل یوونتوس به یک دسته پائین تر ، همون یک فصل بودن در سری ب بیش از صد میلیون یورو برای باشگاه ضرر مالی داشت ، واقعاً کسی فکر میکنه که مثلاً SKY میاد برای بازی یووه با چزنا و تریستینا اندازه بازی با رم و اینتر حق پخش تلویزیونی بده ؟! دور بودن از لیگ قهرمانان میدونی چند ده میلیون یورو به باشگاه ضرر مالی زد ؟! رفتن ستاره ها و به طبع اون کم شدن حجم اسپانسرهای مالی و کم شدن بیینده های تلویزیونی بازی ها و خیلی موارد دیگه . بالاخره قرار نیست یوونتوس برای بازی با آسکولی و ریمینی و اونم با امثال بوژینف ، میرانته و پیکولو به اندازه بازی با اینتر و رئال سود مالی کنه ! خب این بیش از صد میلیون یورو ضرر مالی چجوری باید تامین میشد و برمیگشت ؟! تازه در کنار اینها باید بازسازی دل آلپی رو هم در نظر داشته باشیم . تو سایت باشگاه بخشی برای Finance وجود داره که طراز مالی باشگاه رو داره و نمودار وضعیت مالی ، برو ببین درست تو همون روزهایی که یووه تیاگو و آلمیرون رو خرید چقدر کسری بودجه داشت باشگاه و چه زمانی به شرایط ایده آل رسید . بودجه بعد از بازگشت به سری آ برای ترانسفر خنده دار بود ! ولی همون بودجه خنده دار رو سکو خرج کرد یا کوبولی یا بلان ؟! اون بودجه رو رانیری خرج کرد . 10 میلیون یورو برای ژرژ آندارده و فقط پنج بازی در طول حدود 18 ماه ! درسته بودجه ترانسفر در حدود 45 میلیون یورو بود و حتی برای کمک به این بودجه ملی پوشانی مثل بوژینف و بومسونگ فروخته شدن تا امثال آندراده و تیاگو و یاکوئینتا خریداری بشن . واقعاً نباید توقع داشت که با 45-50 میلیون یورو میرفتیم مثلاً ماریو گومز رو میخریدیم یا چه میدونم شواین اشتایگر رو که کل پولمون تموم بشه بعد با امثال تودور و جیانیکدا و متئو اوربان به سری آ میومدیم ! پول ترانسفر کم باشگاه باید برای همه نقاط تیم خرج میشد نه فقط صرف خرید یک یا دو بازیکن نسبتاً بزرگ . تو ترانسفر باشگاه رو ببین تو این سه تابستانی که گذاشت ، پیشرفت رو حس میکنی ؟ همین تیاگو وقتی اومد خیلی ها از جمله خودم خوشحال شدیم چون بازیکنی بود که تو لیون نقش پر رنگی داشت . رانیری تقصیری نداشت در قبال خرید آندراده و آلمیرون ، هرچند با نظر اون خریداری شدن ولی همین آلمیرون از پدیده های نسبی سری آ در سال 2007 بود ولی اون مجبور بود که همین ها رو انتخاب کنه چون پولی که در اختیارش بود چیزی نبود که بتونه مثل امسال 2-3 ستاره بخره و 2-3 بازیکن خوب و مثبت . کل مانور رانیری روی ترانسفر باشگاه خرید همین 4-5 بازیکن متوسط بود که همگی سوای یاکوئینتا که به هر حال اسم و رسم دار تر بود ، در یک سطح بودن . رانیری کسی هستش که وقتی از چلسی اخراج شد کلی بد و بیراه گفت و کلی از ابراموویچ انتقاد کرد که تو کارش دخالت میکرده ، ولی همین رانیری وقتی از یووه اخراج شد حتی یکبار بهانه نگرفت که مثلاً مدیران یووه تو کارش دخالت کردن . تمام ترانسفرها با نظر مستقیم رانیری بود که نمونه اش مولینارو و پولسن بودن . کی قضیه اومدن ژابی آلونسو مطرح شد ، قبل از یورو 2008 ، کمتر ستاره ای قبل از یک تورنمنت بزرگ با باشگاهی مذاکره مستقیم میکنه یا قرارداد میبنده کاری که آلونسو هم کرد چون بعد یورو ارزشش بیشتر شد . بعد قضیه آلونسو میدونی چی بود ؟ بنیتز 3 فصل پیاپی میخواست گرت بری کاپیتان اون موقع استون ویلا رو بخره و گفته بود که فقط در صورتی آلونسو میتونه بره که بری خریداری بشه وگرنه همون موقع یکی-دو تیم دیگه هم آلونسو رو میخواستن و اگر دیدی امسال رفت به رئال چون پرز 30 میلیون یورو بابتش داد و لیورپول بی پول و بدهکار هم مجبور بود که بفروشتش وگرنه بنیتز راضی نبود . کلاً میخوام بگم که ترانسفر فقط این نیست که این بیاد و اون بیاد ، پول میخواد ! ما پولمون تو فصل اول در حد همونایی بود که خریدیم وگرنه وقتی به شرایط خوبی مالی رسیدیم برای دو بازیکن مثل دیه گو و ملو حدود 50 میلیون یورو دادیم که تازه پول دیه گو هم قسطی پرداخت میشه ! تا حالا جایی دیده بودی بازیکن قسطی بخرن ! :دی: بعد هر چیزی زمان میبره ، کوبولی و بلان همون روز اول هم گفتن که برای بازگشت به اوج و داشتن یک یوونتوس با شکوه به یک پروژه 5 ساله نیازه و همه چیز برنامه ریزی شده . توقع قهرمانی در سری آ در فصل 2007-2008 واهی بود ولی رو حساب همون برنامه ریزی 5 ساله حالا ما امسال قهرمانی سری آ میخوایم . بعد یه چیز دیگه هم اینکه ، بلان و سکو هم کارمند هستن ! باشگاه که برای اونا نیست ! اونا هم حقوق میگیرن تا به وظایفشون عمل کنن . اونا پولی که در اختیارشون هستش رو براش برنامه ریزی میکنن که چقدر هزینه ترانسفر بشه چقدر هم هزینه مخارج دیگه . پول ترانسفر رو اونا تعیین نمیکنن بلکه مالکان باشگاه تعیین میکنن ، اونا هم دیوانه نیستن که از جیبشون خرج کنن ، اونا هم سود مالی میخوان بابت پولی که خرج میکنن . 2- خب معمولاً برگزاری تور تمرینی حاصل مشورت باشگاه با مربی و البته اسپانسر هستش . پیارسال ما به آسیا سفر کردیم و سوای چند بازی از لحاظ مالی هم خوب بود و بعدش هم به جزیره ساردینا رفتیم ، اینم بگم که اون موقع یورو 2008 بود و ما ستاره هامون رو نداشتیم ، هیچ تیمی هم بدون ستاره نمیره به قاره پیمایی چون این سفرها 80% مالی هستش تا فنی ! وگرنه اینتر و چلسی دیوانه نیستن که تا لس آنجلس برن و بازی کنن ! البته ما همون موقع با منچستر و آرسنال هم بازی کردیم . بعد امسال که دیگه ترکوندیم ! تورنمنت اسپانیا و تیم کاپ و جام برلوسکونی و بازی با ویارئال و ... به هرحال این چیزهایی بود که فرارا میخواست و باشگاه هم فراهم کرد . فکر نکنم از لحاظ تعداد و کیفیت بازی دوستانه مشکلی بودش . 3- من همون موقع هم اون اتفاقات پائیز 2007 رو چرند میدونستم ، پستهام هنوز تو تاپیک دل پیرو هستش با یوزر پسوتو . کلاً جایی که یک باشگاه بزرگ باشه و یک نام بزرگ هم کنارش ، روزنامه ها و سایت ها بدشون نمیاد که شیطونی کنن ! درسته تمدید قرارداد الکس طول کشید ولی خب اصلاً قرار نبود تمدید نشه ، مگه الکس پالادینو بودش ! ولی خب سر موضوعاتی مثل دستمزد و سال تمدید قرارداد مسائلی بود که باید برطرف میشد ولی خیلی بزرگش کردن مثل قضیه ای که الکان گفت مسی رو دوست داره و فردا صبحش توتو اسپورت و گل تیتر زدن که بوفون میره بارسا و یووه 60-70 میلیون هم میده و مسی رو میخره !!! 4- البته برعکس عاطفه ، فرارا جزو گزینه های اول بود . فرارا بخاطر شخصیتی که برای دو بازی آخر برابر سیه نا و لاتزیو بروز داد ، بخاطر محبوبیت بالاش بین یوونتوسی ها و بخاطر رابطه نزدیکش با لیپی و خیلی مسائل دیگه یکی از گزینه های اولیه بود . رانیری چرا اینقدر ظالمانه باهاش برخورد شد ، چون هیچوقت نتونست بین تیفوسی ها جا باز کنه ! همیشه بین رانیری و طرفداران و حتی بازیکنان یک فاصله بود ولی فرارا چون از وجود یووه هستش خیلی راحت بین همه جا باز کرد . باشگاه نمیخواست و نمیتونست با آوردن امثال اسپالتی باز ریسک رانیری رو بکنه و ترجیح داد به فرارای جوان بها بده ، درسته ریسکش بیشتر بود ولی مطمئن باش اگر اسپالتی یا هر کسی غیر از یک یوونتوسی مجبوب نتایج اخیری که فرارا گرفته رو میگرفت ، الآن اعدام شده بود !

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
بابک جون بعد از بازی با کالیاری بعضی از دوستان عملکرد مدیران یووه در این 3 سال رو حماقت دونستن که وقتی من گفتم تیمی که از سری b برگشته و تونسته به سطح اول فوتبال اروپا برگرده نشان از درایت مدیران یووه است نه حماقت ولی خوب بعض ها این رو بهونه دونستن و گفتن این دلیلی برای نتایج بد یووه نیست ودیگه از این جور مثال ها نزنید. حالا من میگم یه نگاه به مبلان بعد از کالچو پولی بندازید هم تو سری آ موندن هم رفتن چمپیوتز هم ستارهاشون تو تیم موندن و فقط 8 امتیاز ازشون کم شد و دیدید که چه به روزشون افتاد سال اول که زوری رفتن چمپیونز سال دوم که روم به دیوار ... زدن رفتن یوفا و اونجا هم گل کاشتن ولی یووه از سری b برگشت از لحاظ بازی مستقیم هم میلان رو بردیم و هم اینتر و در کل تونستیم بالا تر از میلان باشیم درسته که قدرت مقابله با اینتر رو نداشتیم ولی اگر هم داشتیم بهمون اجازه مقابله نمیدادن چون اینتر سری آ براش شده بود هتل. حلا تو اون 3 سال مدیران یووه چی کار میتونستن بکنن که نکردن با اون وضع مالی بحرانی.

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
مشکل اصلی مدیریت شک نکنید خداییش حس تایپ کردن نیست فقط اینو بگم که مدیرای یووه در حد اسم یووه نیستند

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
حداقل یه دلیل کوچولو میگفتی

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
به نظر من مشكل اصلي ما مصدوميته و تا تيم ميخواد ثابت شه يه بازيكن موثرمون مصدوم ميشه.البته تو تيم ما ديگه مصدوميت عادي شده. :rtfm:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
این که ما بیایم بگیم مدیریت ضعیف بوده ودلیل قاتع نیاریم درست نیست و بعضی مواقع بدون ذکر دلیل ولی به نظر من مصدومیت بازیکنان و یار دوازدهم اینتر بیشترین نقش رو داشته یادمه رضا تویه امار گفت از سال 2000 به این ور امسال بیشترین مصدوم رو تو 9 سال اخیر داشتیم.

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
اگه ترانسفر تيم بهتر بود با مصدوميت چند تا بازيكن هرچند كليدي تيم اينجوري قفل نميشد! هرچند مديريت اين وسط مقصرتره

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3756 ارسال
من معتقدم اتکا و تعصب بیش از حد روی شیوه بازی ای که ایتا لیایی گفته میشه کار درستی نیست و یک جوری دیگه این شیوه بازی دیگر جوابگو نیست . در این سبک بازی شما باید مدافعان بسیار تیز هوش و قدرتمند و نفوذ ناپذیری داشته باشید و همچنین با استفاده از سرعت بالا ی تیمی فورا از حالت دفاع به حمله و بالعکس تغییر وضعیت دهید که واقعا هیچ کدام از این شرایط را یووه فعلا ندارد ... باید مربی ای داشته باشیم که بتواند سبک جدیدی را در کالبد یووه فعلی بدمد که حتی اگر به او وقت هم داده شد فوتبالی از او تحویل بگیریم که صاحب مولفه هایی نظیر سرعت - قدرت و استقامت بدنی و انسجام تاکتیکی باشد چیزی که بتوان با آن حتی در مسابقات بزرگی چون جام باشگاههای اروپا نیز حرفی برای گفتن داشت .

ALEX 10

ALEX 10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 435 ارسال
1- مشکل اصلی مدیریت افتضاح بلان خصوصا تو ترانسفر(منظورم فروش بیهوده ملبرگ و مارکیونی) 2-بی تجربه بودن فرارا.تیم یووه کم تیمی نیست باید یک مربی در حد یووه بیاد.مثل لیپی کاپلو یکی که در خور یووه باشه. 3 -یه فکری هم باید به حال خط دفاعی مون کرد که اگه یک بازی مثل بازی دیشب کیه لینی نبود یک جانشین خوب داشته باشه. 4-خط حمله هم کم مشکل نداره آمائوری که دیگه مثل ثابق نیست.یاکی که مصدومه.ترزگه هم خوبه ولی 1 یا 2 تا جانشین عالی مثل پاتو و زکو نیاز داره. 5-مگه کارخانه ی فیات مال خانواده ی آنیلی نیستش پس چرا میگیم یووه پول نداره؟آیا واقعا کمک مالی به باشگاه نمیکنند؟چرا؟

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال
من هنوزم از چیرو حمایت میکنم . البته این از سر لجبازی یا یمان بی چون و چرا نیست . برای اینه که در صورت رفتنش امید چندانی به حضور یک مربی کارکشته و جسور و مسلط در یووه ندارم. چیرو مربی با استعدادیه و من فکر میکنم در اینده میتونه یک مربی بزرگ باشه . اما الان در ابتدای راهه و به بازی های بسیار و تجربیات زیادی نیاز داره تا به اون سطح برسه و مشکل ما با چیرو دقیقا همین جاست.......چون یووه محل تجربه اندوزی برای مربیان تازه کار نیست . مخصوصا در این شرایط .....حالا که بعد از چند سال تلخ نیاز مبرمی به کسب یک جام در تیم احساس میشه. تاکتیک غلط و تعویض های بد چیرو در کنار این نکته که بعد از چند ماه و گذر 15 هفته از لیگ این تیم هنوز ترکیب خودشو نشناخته مسائل تاسف برانگیزی بود که نمیتوان از تاثیر انها در نتیجه بازی دیشب گذشت. نکته دیگری که به چشمم امده عدم امادگی بعضی بازیکنان از قبیل همین ملو و دیگوست . دو خرید جدید یووه در این فصل از شرایط ارمانی به دور هستند . ملو شروع خوبی داشت اما در این چند وقته افت محسوسی کرده و من نمیتوانم فاصله گرفتن از فرم مطلوب فصل پیششو به مشکلات جسمانی ربط بدم . دیگو بعد از یک شروع طوفانی فروکش کرد و با وجود اینکه مدت زیادی از تاریخ انقضای مصدومیتش میگذره هنوز خودشو پیدا نکرده . برای من علت افت این بازیکنان یک سواله و فکر میکنم برای یافتن جوابش باز هم باید به سراغ کادر فنی برویم . من به شخصه مدیران تیم را مقصر نمیبینم .ترانسفر یووه در این تابستان خوب و کیفی بود ( اینکه خودمان نمیتوانیم از کیفیت واقعی این بازیکنان استفاده بکنیم بحثی است جداگانه ) هر چند اگر بخواهیم به مدیران سخت بگیریم باید به این نکته هم اشاره کرد که ترانسفر یووه در 2 فصل قبل حتی با در نظر گرفتن بودجه محدود تیم ضعیف بود و اثرات اشتباهات ان سالها به خصوص در خرید های دفاعی تیم هنوزم از چهره یووه پاک نشده. ---------------- به هر صورت انتخاب فرارا یک ریسک بود . ریسکی که چندی از تیم ها به تبعیت از بارسلونا به ان دست زدند .این ریسک تا به اینجا جواب چندان خوبی نداده . بی تجربی فرارا در سی ال او را در شطرنج مربیان مات کرد . اما برای کالچو بیشتر میشود به او امید داشت .البته هنوز

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
توی اکثر سایت های طرفداری سه تا گزینه داره که مشکل از کیه ( کادر مدیریتی تیم ؟ کادر فنی ؟ بازیکنان ؟ ) که فرارا با نصف ارا اول هست ! بعد از اون و با اختلاف کم مدیریت و در اخر هم بازیکنان که به 10% هم نرسیده !!

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی