پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

10- کـاپـیـتـان الـسـانـدرو دل پـیـرو - Pinturicchio

* * * * - 5 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
9497 پاسخ برای این موضوع

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

آلکس اعتقاد دارد یووه هنوز به دنبال یک سمبل می گردد ، اگر چه پل پوگبا می تواند در گذر زمان به چنین جایگاهی برسد :

• ضربه ی آزاد من مقابل نراتزوری در پیروزی ۲-۱ ما در سن سیرو [فوریه ی ۲۰۰۶]  در قلب های بسیاری باقی خواهد ماند.هم به خاطر اهمیتش در فتح لیگ و هم به خاطر طریقه ای که ما به ان موفقیت رسیدیم.در آخرین دقایق بازی و در خانه ی حریف.من مشاجره های زیادی از آن زمان را یادم هست، شخصا دوست دارم تقابلم با رونالدو را به یاد بیاورم.برای من آن برخوردها هیجان انگیز و تحریک آمیز بودند ، و برای نتیجه هم مهم بودند.در واقع این یک دوئل در دل یک دوئل دیگر بود ، یک داستان جدا در هر بازی.من به ان لحظات علاقه ی زیادی داشتم ، مقابله با چنین قهرمانی انگیزه ی زیادی به من میداد.
  • فکر می کنم یوونتوس هنوز به دنبال یک نماد است ، حداقل برای آینده. چون در حال حاضر ، ناگزیریم که از بازیکنان قدیمی یاد کنیم ، آنها اساس تیم هستند.نه فقط در زمینه ی شخصیت ، بوفون ، کیه لینی ، مارکیزیو و همچنین بونوچی و بارزالی ، در حال حاضر آنها کسانی هستند که تیم را به پیش می برند.

• پوگبا؟ پل استعداد فوق العاده ای دارد.اگر  بازیکن شماره ی ۱۰  را  بازیکنی که هنگام مسابقه با عملکردش شما را شگفت زده کند تصور کنیم ، در این صورت پل بی نقص است چون او به خوبی می داند که چطور این کار را انجام دهد و تا همین حالا هم بارها این قضیه را اثبات کرده است.او حرکات فوق العاده ای دارد ، چیزی که یک بازیکن درجه ی یک باید داشته باشد ، با این همه ، چیزهای دیگری هم هستند که در باشگاه های بزرگ اهمیت دارند ، زیرا شماره ی ۱۰ چیزی فراتر از به نمایش گذاشتن تکنیک است.خیلی پیچیده تر و سازمان یافته تر.اما پوگبا می تواند به آن نقطه برسد ، ما فقط باید به او زمان بدهیم که بتواند تلاش کند.

• قبل از اینکه خارج بروم گفتم که به مربی گری علاقه ای ندارم ، ولی بعدش به نقاط دیگری از جهان رفتم و تجربیاتم ذهن من را شکل های مختلف فوتبال گشود.با این همه ، هنوز برنامه ای برای گذراندن یک دوره ی مربی گری ندارم.من جست و جو می کنم و خودم را به روز نگه می دارم ، خوش می گذرانم :1:

• بایرن مونیخ؟ برای نصیحت کردن هنوز کمی زود است ، در طول دو ماه چیزهای زیادی می تواند تغییر کند.به چندین دلیل ، بهتر است که با تیمی مثل بایرن  به جای مراحل پایانی در این مرحله روبرو شوید.یوونتوس پتانسیل این را دارد که در برابر آلمانی ها در خانه بسیار خوب عمل کند. ورزشگاه و هواداران ارزشمندند و می توانند انرژی اضافه ای به تیم بدهند.

• آن رقابت سنتی بین یوونتوس و اینتر در حال آغاز است.اما من بقیه ی تیم هایی که هنوز در حال رقابتند را فراموش نمیکنم.رم پتانسیل نبرد برای قهرمانی را دارد ، انها در وضعیتی بد ، مقابل ناپولی خوب عمل کردند ، در کوپا ایتالیا  لغزش داشتند ، اما در لیگ برگشته اند.ناپولی در کنار رم بهترین بازی را ارائه می دهد.فیورنتینا باید خودش را ثابت کند و اما از لحاظ کیفیت بدون شک باید تمجید شوند.

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

پیام تبریک آلکس به زیدان :

A friend of mine has become coach realmadrid ... Good luck #Zizou !!! #ForzaCampione #Friends #ADP10

:6:

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

RezaAlex

RezaAlex

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 243 ارسال
  • LocationPersian Golf

به امید دیدن الکس رو نیمکت های مربیگری و نیمکت خونه ابدی خودش :53:

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

فوتبال بدون تو روح نداشت...

تصویر

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

به گزارش اسکای اسپورت ، رابطه ی صمیمی بین دلپیرو و ستاره ی سابق NBA  استیو نش ، مالک باشگاه مایورکای اسپانیا ، می تواند موجب پستی جدید برای اسطوره ی باشگاه یوونتوس شود.گزارشات حاکی از ان است که ممکن است شماره ی ۱۰ سابق بانوی پیر ، به عنوان مدیر کل این باشگاه که هم اکنون در لالیگای ۲ به سر می برد انتخاب شود.

• mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال
  • LocationRoudan,Hormozgan

نباشی همه چی اشتباهه ...

46014468196266283053_thumb.jpg

حجم عکس واقعی : 106 KB

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1393 ارسال
  • Locationقزوین

wxx2_delpiero_-_depp.jpg

این عکسو که دیدم تا چند دقیقه زبونم بند اومده بود

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, mory و 20 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21231 ارسال
  • LocationDeutschland

^^^

- عجب عكسي ...

دو اسطوره، دو عشق، دو بي همتا ...

مرسي بابت اين عكس ناب :53: :53: :53: :53: :53: :53:

• Bianconero Amore, mory, MaMpIeRo و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

طرح گرافیکی جالب ... 

0hne0lioezwdnvmdimft_thumb.jpg

• Bianconero Amore, mory, MaMpIeRo و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Alex2003

Alex2003

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 378 ارسال

3l9tfkgpk7bu36yv35yy_thumb.jpg

• GioVanni Agnelli, mory, MaMpIeRo و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
psu9_img-20160101-wa0002_thumb.jpg
  • Bianconero Amore, mory, alexdelpiero و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

برای یک بازیکن ، ورزشگاه مثل سالن تئاتر است برای یک بازیگر فوق العاده

زیبایی ، گرما ، شکوه و جلال ، مخلوطی که شما می توانید در در یک مکان بیش از جاهای دیگر تحسینش کنید بسیار مهمند و مهمتر از ان ، گاهی وقت ها عملکرد شما می تواند روی زیبایی آن مکان تاثیر بگذارد.این تنها به نمایش و کنسرت محدود نمی شود ، بلکه شامل بازی های فوتبال هم می گردد.

اما گاهی عکسش می تواند اتفاق بیفتد ، شما می توانید تصویری زیابتر از یک مکان نسبت به آنچه واقعا هست داشته باشید ، فقط به خاطر خصوصا خاطرات احساساتی ، باشکوه و مهمی که در شما را به ان مکان متصل می کند.
من این افتخار را داشته ام که در زیباترین و نوستالژیک ترین ورزشگاه های موجود در جهان بازی کنم و احساسات فوق العاده ای را تجربه کنم.و این شگفت انگیز است.چه تئاترهایی ، چه صحنه هایی ، چه تماشاگرانی!

"خانه" ی من همواره تورین بوده است ، اگرچه در این سال ها چهار بار "نقل مکان " کردم

من اولین گلم را در استادیو کوموناله به ثمر رساند ، جایی که به عنوان یک کودک آرزو داشتم تا در کنار اسطوره هایی که تشویقشان می کردم حضور داشته باشم.استادیون خاصی بود ، همچینین به این خاطر که در سال های بعد به زمین تمرینی ما بدل شد ، جایی که موفقیت های ما (قهرمانی های لیگ ، لیگ قهرمانان ، جام بین المللی) با تلاش یک گروه فوق العاده بنا نهاده شد.

بعدش دل آلپی بود ( و این جایی که بود که گفتم بعضی مکان ها به خاطر خاطراتتان در آنجا حتی زیباتر به نظر می رسند. ...) بعد از آن استادیوم المپیک تورین ( از ۲۰۰۸ ، که همان استادیو کوموناله ی سابق بود) ، و در نهایت  ، یوونتوس آرنا ، تئاترر اخرین اسکودتوی سیاه و سفید من.

من این مزیت را داشته ام که در تمام این چهار ورزشگاه گل بزنم و این رکورد منحصر به فرد و کمیاب را چهار سال پیش جشن بگیرم ، در ۲۴ ژانویه ، بازی یوونتوس و رم ، دقیقا همین بازی که امروز دوباره انجام خواهیم داد.
روزی بسیار خاص برای همه ی هواداران یوونتوس ، چون امروز سالگرد درگذشت وکیل آنیلی است ، شخصی کاریزماتیک ، کاملا منحصر به فرد،  نه تنها برای یوونتوس.امروز تمام فکر من معطوف به او خواهد بود.

آلساندرو

• mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

30aMak

30aMak

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 714 ارسال

این تازه دیدم

http://www.matilda.i...ی-طرفدار-یوونت/

• mory, alexdelpiero, El rey leon و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

We believed we'd catch the rainbow, ride the wind to the sun, sail away on ships of wonder
But life's not a wheel, with chains made of steel
So bless me, come the dawn

ღZahraღ

ღZahraღ

دو آتيشه يوونتوس

• اعضا
  • 1914 ارسال

:happy crying:

72cc756add8607991.jpg

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, mory و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

به بهانه بازی امروز ....

ضربه کاشته دیدنی الکس :8:
  به کیه وو /  2008 

80491283487854328125.jpg

دانلود گل از جایگاه تماشاگرا

• Bianconero Amore, mory, MaMpIeRo و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

DelPiero-scarf490epa_8.jpg

- ناپولی تونسته زیر نظر ساری به یک شخصیت دفاعی که خاص خودش هست برسه. الان ناپولی یک استحکام خوب در خط دفاعش داره که باعث میشه این تیم توی حمله هم خطرناک تر ظاهر بشه. خودتون می بینید که هیگائین داره هر بازی گل می زنه و همسیک هم داره با توانایی های زیاد خودش اونو ساپورت می کنه. امیدوارم این بازی دوباره ثابت کنه که این 2 تیم، بازیکنان ستاره و درخشان زیادی توی ترکیب خودشون دارن.

- فکر کنم برای ناپولی خوب نباشه که به این بازی به عنوان یک بازی خیلی حساس و حیاتی نگاه کنه. چون اینطوری احساسات هم وارد بازیشون می شه و این می تونه برای بعضی از بازیکنای این تیم مشکل ایجاد کنه. مخصوصا اینکه خارج از خونه هم بازی دارن. اگه اونا مثل همیشه با خیال راحت و تمرکز بالا وارد زمین بشن، حتی شانس زیادی براش شکست دادن یوونتوس توی تورین دارن !

- بعد از 4 فصل قهرمان شدن، اول فصل یوونتوسی ها مثل خوش گذرون ها امتیاز های زیادی رو از دست دادن اما بعدش تونستن امتیاز های از دست رفته رو جبران کنن اونم با خلق یک رکورد فوق العاده ! ترکیب یوونتوس تو این چند ماه تغییر زیادی کرده و همینطور بازیکن های مهمی هم از تیم رفتن. یوونتوس سبک بازی خودش رو عوض کرد و باید با روش بازی تازه وارد ها هم مطابقت پیدا می کرد.

- از دست دادن پیرلو، ویدال و توز ضربه بزرگی برای یوونتوسی ها در ابتدای فصل بود. اما بازیکن های جدید و با استعداد جایگزین این افراد شدن. بیشترین تبریک و تشویق هم باید نثار مکس آلگری بشه. آلگری تونست آرامش و اعتماد به نفس جدیدی رو به تیم تزریق کنه و بازیکن ها هم عملکرد خوبی از خودشون نشون دادن. اما توی یوونتوس، مهم ترین مسئله اینه که همه با هم یک واحد باشن ،،،

صحبت های جدید الساندرو دل پیرو.

• J U V E N T I N I, Bianconero Amore, mory و 20 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

uinm_pavel-nedved.png

Golden Boy

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

kj7e3kawbsg69xmqhsv4.jpg

بعضی وقتا نشستن دیدن بازیهات یادم میاره فوتبال رو یه زمانی خیلی دوست داشتم :2:

عشق ابدی من

• J U V E N T I N I, Bianconero Amore, mory و 20 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

8

Claudio

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

WOW!

39965124165307828106_thumb.jpg

• Bianconero Amore, mory, MaMpIeRo و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

صحبتای ماروتا در مورد الکسم بزارید :1:

بعد می گن کنته الکسو انداخت بیرون

• Bianconero Amore, alexdelpiero, El rey leon و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21231 ارسال
  • LocationDeutschland

^^^^

- ديگه فكر مي كنم اين يه مسئله حل شده ست كه رفتن الكس از يووه خواسته شخص آنيلي بوده و بس.

ماروتا هم در مصاحبه ش گفته كه زماني كه رئيس (آنيلي) با الكس در ورزشگاه جديد تمديد قرارداد كرد صراحتا گفت كه اين آخرين قرارداد بين باشگاه و الكس ـه.

البته قابل پيش بيني ـه كه حالا مخالفان كونته دلايل ديگه اي رو براي نفرت از كونته رو كنند ...

• Bianconero Amore, MaMpIeRo, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال
  • LocationRoudan,Hormozgan

^^^^

- ديگه فكر مي كنم اين يه مسئله حل شده ست كه رفتن الكس از يووه خواسته شخص آنيلي بوده و بس.

ماروتا هم در مصاحبه ش گفته كه زماني كه رئيس (آنيلي) با الكس در ورزشگاه جديد تمديد قرارداد كرد صراحتا گفت كه اين آخرين قرارداد بين باشگاه و الكس ـه.

البته قابل پيش بيني ـه كه حالا مخالفان كونته دلايل ديگه اي رو براي نفرت از كونته رو كنند ...

برای عدم موضع گیری اولیه ؛ من مخالف کونته نیستم و به خاطر احیای دوباره یووه یک لحظه هم نمی تونم حس بدی هم داشته باشم نسبت بهش ! ولی رفتار دل پیرو در برخوردهاش با کونته یه جوری بود که حس دست داشتن کونته تو این قضیه به آدم القا میشه !

ولی مث روز روشنه که متهم ردیف اول آنیلی ـه !  :22: 

• mory, El rey leon, Escanor و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی