پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

10- کـاپـیـتـان الـسـانـدرو دل پـیـرو - Pinturicchio

* * * * - 5 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
9496 پاسخ برای این موضوع

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

بله مشخص بود منظورتون کس خاصی نبود!
هر کس یه سلیقه ای داره!اینجا هم هرکی میتونه نظرشو بگه.
من هم اگه بوفون و پیرلو از یووه برن توجهم به یووه کمتر میشه.
ولی هیچ وقت یه تیم دیگه رو جای یووه دوست ندارم.بازم یوونتوس اولین تیم و اخرین تیم مورد علاقم میمونه!

منظورم شما نبود چند صفحه قبل رو هم یه نگاه بندازید متوجه میشید بحث تایپیک همین بود ، خب منم فقط نظر شخصیم رو گفتم نظر شما کاملا محترمه من از رفتن بازیکن هایی که باهاشون کلی خاطره داریم ناراحت میشم ولی از توجهم به یووه کم نمیشه بیشتر خود اسم یوونتوس برام مهمه ...

R.BAGGIO.10

R.BAGGIO.10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 422 ارسال
باید توجه کرد که آله بخشی از تاریخ بزرگ یووه بوده و هست و خواهد بود:8::8: بعضی از دوستان بعد از رفتن آله فکر میکردند یوونتوس بخشی از تاریخ آله هست ولی آله با رفتنش به همه بیانکونریها و دوستدارانش فهموند که خودش بخشی از تاریخ یووه بوده و هست:135555::135555::135555::135555:

[SIGPIC][/SIGPIC]

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
الکس از تاریخ یووه با ارزش تره . اگه الکس و وجود الکس نبود الان یوونتوس رو یا باید تو دسته 3 پیدا میکردید یا عاشق یک تیم منحل شده بودید و الان بعد از گذشت 8 سال به تاریخ باشگاه و اسم باشگاه منحل شده افتخار میکردید

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

Hamed-Juventusi

Hamed-Juventusi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 128 ارسال

الکس از تاریخ یووه با ارزش تره . اگه الکس و وجود الکس نبود الان یوونتوس رو یا باید تو دسته 3 پیدا میکردید یا عاشق یک تیم منحل شده بودید و الان بعد از گذشت 8 سال به تاریخ باشگاه و اسم باشگاه منحل شده افتخار میکردید

واقعا به حرفی که میزنی اعتقاد داری یا فقط داری یه چیزی میگی؟؟؟؟ واقعا ببخشید ولی دیگه نمیتونم جلوی خودم رو بگیرم همه الکس دل پیرو رو دوست دارن من هم همین طور اما این حرفهایی که اینجا زده میشه بی احترامی به خود دلپیرو هست شما این حرفها رو جلوی خود دلپیرو بزنی با مشت میکوبه تو صورتت این تیم چه با الکس چه بی الکس هیچوقت منحل نمیشد و هیچوقت تو دسته 3 نمیدیدیش چون بودن کسایی که خودشون رو فدای یووه کنن همون طور که الکس دلپیرو کرد حالا نمیدونم چه اصراری که شما بگی دلپیرو از یوونتوس بزرگتره؟!!!!!!ناسلامتی دارای در مورد یوونتوس حرف میزنی لطفا تموش کنید این بی حرمتی به یوونتوس و الکس دلپیرو با گذاشتن چنین پستهای بی ارزشی

قبلا هم اینجا گفته شده باز هم تکرارش میکنم اینجا Juventus FC هست نه Alessandro Del Piero FC و الکس دلپیرو جزیی از تاریخ یووه هست نه یووه جزیی از تاریخ دلپیرو و اینجا همه طرفدار یه تیم هستیم و نه شخص حالا اون شخص میخواد دلپیرو باشه این پست رو با تمام احترامی که تونستم نسبت به پستت جمع کنم گذاشتم واقعا بعضی مواقع اینجا پستهایی رو میخونم که مغزم سوت میکشه

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
هرکس یه سلیقه و نظری داره ، اما به من ، بعد از رفتن آله هیچ کدوم از جام هایی که گرفتیم نچسبید و لذت و شادی نداشت و نخواهد داشت

تصویر

I can count all the things I fear
I close my eyes but they don't disappear
If there's a god then there's a guarantee
But if there's not it's just you and me

Can you feel it coming
Can you feel it coming
Can you feel it, feel it, feel it

Mohammadreza Bianconeri

Mohammadreza Bianconeri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 299 ارسال
  • Locationتهران

جناب اسطوره
تصویر
FORZA & VIVA JUVE:juventus:

y183136_.jpg

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال
  • LocationRoudan,Hormozgan
این بحث خیلی جاها راه افتاده ! بالاخص توی فیسبوک و گروه های یوونتوسی و دل پیرویی !
جالب نیست ادامه پیدا کنه چون ممکنه بعضی رحمتا چه در رابطه با افراد این فروم و چه در رابطه با آله و یووه شکسته بشه !

برای جمله آخر می گم ! با طرفدارای تیمای دیگه که بحث می کنیم همیشه دو تا موضوع بوده که تو بحث ها غالبه ! یکی کالچوپولی و یکی هم بحث کاپیتان !
بحث کالچوپولی را فقط با اونایی که از فوتبال حالیشونه و اطلاعات دارند میشه به یه جایی رسوند و بقیه هم که ول معطلن بذار هر چی میخوان بگن مهم نیست زیاد !
ولی در قبال بحث کاپیتان آیا جوابی داریم بدیم ؟!!! سنگین ترین بخش تاریخ یووه که قابل هضم نیست این قضیس ! :22:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

واقعا به حرفی که میزنی اعتقاد داری یا فقط داری یه چیزی میگی؟؟؟؟ واقعا ببخشید ولی دیگه نمیتونم جلوی خودم رو بگیرم همه الکس دل پیرو رو دوست دارن من هم همین طور اما این حرفهایی که اینجا زده میشه بی احترامی به خود دلپیرو هست شما این حرفها رو جلوی خود دلپیرو بزنی با مشت میکوبه تو صورتت این تیم چه با الکس چه بی الکس هیچوقت منحل نمیشد و هیچوقت تو دسته 3 نمیدیدیش چون بودن کسایی که خودشون رو فدای یووه کنن همون طور که الکس دلپیرو کرد حالا نمیدونم چه اصراری که شما بگی دلپیرو از یوونتوس بزرگتره؟!!!!!!ناسلامتی دارای در مورد یوونتوس حرف میزنی لطفا تموش کنید این بی حرمتی به یوونتوس و الکس دلپیرو با گذاشتن چنین پستهای بی ارزشی

قبلا هم اینجا گفته شده باز هم تکرارش میکنم اینجا Juventus FC هست نه Alessandro Del Piero FC و الکس دلپیرو جزیی از تاریخ یووه هست نه یووه جزیی از تاریخ دلپیرو و اینجا همه طرفدار یه تیم هستیم و نه شخص حالا اون شخص میخواد دلپیرو باشه این پست رو با تمام احترامی که تونستم نسبت به پستت جمع کنم گذاشتم واقعا بعضی مواقع اینجا پستهایی رو میخونم که مغزم سوت میکشه

ببین رعایت احترام تو یا عدم اون برای من هیچ فرقی نمی کنه و در هر صورت با بی احترامی جوابت رو نمیدم
ولی تو میتونی فکر کنی یوونتوس از الکس بزرگتره و من بالعکس . به این حرفایی هم که میزنم شک نکن اعتقاد دارم حتی توش ذره ای هم شک ندارم

در مورد اینکه الکس با مشت میکوبه تو صورتم هم جوک با مزه ای بود .

پست بصیر n لایک هم بگیره بازم کمه .

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

منم مثل بعضی از دوستان هستم.
اول الکس رو دوست دارم و بعد به خاطر اون یووه رو دوست دارم.واسه همین از باخت یووه و بردش توی مسابقات مهم ناراحت و خوشحال میشم ولی بقیه بازی ها اصلا واسم اهمیتی نداره!یووه رو میبینم داغ دلم تازه میشه!:20::20::20::20::20:

تصویر

تو واسه الکس جونم میدی من تورو میشناسم :8:

capture1_gp2v.jpg

Hamed-Juventusi

Hamed-Juventusi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 128 ارسال
به هر حال من نظرم رو میگم و روی این نظرم هم پافشاری میکنم ولی پست شما بی احترامی کامل به تیم مورد علاقه من هستش و من این رو نمیپذیرم ولی خب برای کسانی که یه شخص از تیم بیشتر دوست دارن چیزی بیشتری نمیتونم بگم اونم شخصی که خودش عاشق یووه هست از نظر خودم این اسکودتوی هایی که میگیرم هیچ فرقی برام با قبلیها نمیکنه چون میدونم بازیکنها یه روزی میان یه روزی هم میرن و این تیم هست که میمونه در مورد حرفم که با مشت میکوبه تو صورتت ما مرده و شما زنده اگه روزی دلپیرو رو ملاقات کردی همین حرفها رو بهش بزن ببین چیکار میکنه

aZaDeH

aZaDeH

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 374 ارسال
به نظر من هیچ برتری وجود نداره. در واقع هم الکس جزیی از یووه س و هم یووه بخشی از الکسه:8: و من عاشق هر دوشون هستم. عاشق الکسم چون توی تیم یووه بازی کرده و عشقش یووه س و عاشق یووه ام چون الکس توش بوده والکس عاشقشه:worship: هیچ برتری وتفکیکی هم وجود نداره:30:

[SIGPIC][/SIGPIC]

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran

تصویر
عکس تزیینی

کاپیتان در تعطیلات در سواحل سانتامونیکای کالیفرنیا در حال ژانگولر بازی :2laugh:

http://instagram.com/p/nwDLQfvzSR/

• razieh از این پست تشکر کرده است

Untitled.jpg

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1385 ارسال
  • Locationقزوین

به هر حال من نظرم رو میگم و روی این نظرم هم پافشاری میکنم ولی پست شما بی احترامی کامل به تیم مورد علاقه من هستش و من این رو نمیپذیرم ولی خب برای کسانی که یه شخص از تیم بیشتر دوست دارن چیزی بیشتری نمیتونم بگم اونم شخصی که خودش عاشق یووه هست از نظر خودم این اسکودتوی هایی که میگیرم هیچ فرقی برام با قبلیها نمیکنه چون میدونم بازیکنها یه روزی میان یه روزی هم میرن و این تیم هست که میمونه در مورد حرفم که با مشت میکوبه تو صورتت ما مرده و شما زنده اگه روزی دلپیرو رو ملاقات کردی همین حرفها رو بهش بزن ببین چیکار میکنه

چه بی احترامی ای به باشگاه کرد؟
گفت که اگه الکس نبود یووه الان سری سی بود که اصلا هم چیز عجیبی نیست
اگه سال 2006 الکس از یووه می رفت بقیه ی بازیکن ها هم تو یووه نمی موندن و مسئولان یووه هم از اونجایی که 1 درصد هم به باشگاه علاقه ندارند و فقط فقط پولشو می خوان یووه رو ول می کردن و می رفتن سهام تورینو که اون فصل به سری آ اومده بود رو می خریدن
این چیز بسیار محتملیه به نظر من

و در ضمن این حرف که بازیکن ها میان و می رن و این تیمه که باقی می مونه رو اصلا قبول ندارم مثلا به نظر شما مارادونا موندگار تره یا ناپولی یا پله موندگار تره یا تیم هایی که توش بازی کرده و من اصلا نمی شناسم

adp.jpg

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

اگه سال 2006 الکس از یووه می رفت بقیه ی بازیکن ها هم تو یووه نمی موندن و مسئولان یووه هم از اونجایی که 1 درصد هم به باشگاه علاقه ندارند و فقط فقط پولشو می خوان یووه رو ول می کردن و می رفتن سهام تورینو که اون فصل به سری آ اومده بود رو می خریدن

و در ضمن این حرف که بازیکن ها میان و می رن و این تیمه که باقی می مونه رو اصلا قبول ندارم مثلا به نظر شما مارادونا موندگار تره یا ناپولی یا پله موندگار تره یا تیم هایی که توش بازی کرده و من اصلا نمی شناسم

100 درصد با نظرت مخالفم ... یووه به هیچ بازیکنی وابسته نیست 32 اسکودتو و کلی افتخار دیگه شخصیت یووه رو تشکیل داده ، این که میگی اگه الکس نبود نمیدونم تیم منحل میشد و ... واقعا به نظرم جوکه ! ( قصد بی احترامی ندارم اصلا )
درسته مارادونا و پله انقدر بزرگ هستند که هرگز فراموش نشند ولی شما میگی باشگاهی که ریشه و تاریخ خودش رو داره از یه بازیکن کمتره ؟!!!
10 سال دیگه یوونتوس ، بارسا ... یا هر تیمی نیست ؟ چرا هست یه نسل بازیکن میره یه نسل جدید جاشو میگیره :juventus:

behnam_juve

behnam_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 475 ارسال
یووه الکس بود الکس یووه همین الان به هرکی بگی یووه سریع میگه دلپیرو به هرکی میگی دل پیرو سریع میگه یووه گوگل سرچ کن دلپیرو ببین چی میاره سرچ کن یووه ببین چی میاره بعضی بازیکنا اصن میشن خوده تیم خوده خوده تیم

Hamed-Juventusi

Hamed-Juventusi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 128 ارسال

اینکه گفته میشه نمیدونم به خاطر یه بازیکن تیم منحل میشد باید تو دسته سوم پیداتون میکردیم بی احترامی یه یووه نیست؟؟؟حالا برای من اصلا مهم نیست یه شخص یه نفر رو چقدر دوست داشته باشه اینجا باید احترام یووه حفظ شه فقط همین

اینکه خانواده انیلی یووه رو ول میکردن و میرفتن سهام تورینو رو میخریدن بیشتر شبیه به جوک هست نزدیک به یک قرن مالک این باشگاه بودن بعد یهو این تیم رو ول میکردن به امان خدا؟!!!

اینکه به نظر شما یه بازیکن از تاریخ باشگاه مهمتره نظر شماست و محترم اما مطمئنا چنین چیزی نیست و در اینده هم نخواهد بود.لطفا برای اینکه عمق عشق خودتون رو به الکس دلپیرو نمایان کنید یوونتوس رو با تیم کوچیکی مثل ناپولی مقایسه نکنید

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
همیشه گفتم من اونقدرها الکس رو دوست ندارم . حتی یادمه تو صندلی داغ وقتی ازم پرسیدن بوفون یا الکس جوابم بود بوفون با این حرفم نمیخوام عمق عشقم رو به الکس نشون بدم چون همچین عشقی که بقیه به الکس دارن رو من ندارم . فقط میگم کاری که الکس واسه یوونتوس کرده خیلی فراتر از یک بازیکن و یک اسطوره و ... هست اگه حتی خود الکس هم منکر حرفم بشه نظرم تغییر نمیکنه . حالا اگه کسی حرف منو توهین به باشگاهش میدونه میتونه به مدیریت شکایت کنه . توهین به باشگاه تو فروم جرمه دیگه

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1385 ارسال
  • Locationقزوین

اینکه گفته میشه نمیدونم به خاطر یه بازیکن تیم منحل میشد باید تو دسته سوم پیداتون میکردیم بی احترامی یه یووه نیست؟؟؟حالا برای من اصلا مهم نیست یه شخص یه نفر رو چقدر دوست داشته باشه اینجا باید احترام یووه حفظ شه فقط همین

اینکه خانواده انیلی یووه رو ول میکردن و میرفتن سهام تورینو رو میخریدن بیشتر شبیه به جوک هست نزدیک به یک قرن مالک این باشگاه بودن بعد یهو این تیم رو ول میکردن به امان خدا؟!!!

اینکه به نظر شما یه بازیکن از تاریخ باشگاه مهمتره نظر شماست و محترم اما مطمئنا چنین چیزی نیست و در اینده هم نخواهد بود.لطفا برای اینکه عمق عشق خودتون رو به الکس دلپیرو نمایان کنید یوونتوس رو با تیم کوچیکی مثل ناپولی مقایسه نکنید

اولا من اصلا هیچ وقت یووه را با ناپولی مقایسه نکردم و منظورم مقایسه ی موندگاری یک بازیکن یا یک تیم توی قلب مردم بود

بعدش هم اگه آنیلی یک درصد به فکر خود یووه نه پول خودش بود به جای ساختن در و دیوار و خریدن بازیکن های پیر و ارزون قیمت ( همه به استثنای پیرلو ) دو تا بازیکن شایسته رو برای یووه می خرید

باز هم می گم من مطمئن نیستم که اگه الکس نبود برای یووه چه اتفاقی می افتاد ولی بعید می دونم که اگه از یووه می رفت دیگه همچین فرومی برای ما باقی می موند تا که بخوایم راجع بهش با هم بحث بکنیم

adp.jpg

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away

من نمیفهمم کی گفته بین الکس و یووه حتما باید یکی رو انتخاب کرد ؟
من واقعا الکس رو دوست دارم ولی یووه چه با یه تیم دسته 3 بازی کنه چه با رئال یا هر تیمی نتیجش واسم مهمه به هر حال دوره ی هر بازیکنی یه روز تموم میشه اگه اینطوری قضاوت کنید چند سال دیگه که بوفون بره ، دیگه باید یووه رو بوسید گذاشت کنار !!!! ( منظورم به کس خاصی نبود کلی گفتم ... )

من هرچی این پستو میخونم احساس میکنم مستقیما" اشاره به پست منه ! :1:
الان پستمو شفاف سازی میکنم شاید به یه نتیجه ای رسیدیم
(اگرم مخاطب من نیستم حالا ضرری که نداره پستمو شفاف سازی کنم )

فکر کنم من از معدود کسایی هستم که اول به یووه علاقه مند شدم و بعد الکس !
اعتراف میکنم که اون اوایل الکسو زیاد دوست نداشتم:17:
ینی نه اینکه دوسش نداشتم ولی خو مثلا" ندود رو بیشتر دوست داشتم
اما الان بین الکس و یووه صد در صد الکسو انتخاب میکنم:hang:
فصل قبل وقتی قهرمان شدیم خیلی ناراحت بودم که جامو الکس بالا نمیبره
دیگه قهرمانی مثل قدیما برام خوشحال کننده نبود
فقط خدا رو شکر که بوفون رو داشتیم که این ناراحتی رو کمتر کنه

این که من الکس رو بیشتر از یووه دوست دارم که فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه ! (داره؟ )
خو دوست داشتن که دست خود آدم نیست !:1:
من گفتم دیگه قهرمانی مثل قدیما برام خوشحال کننده نیست
ببین وقتی الکس تو یووه بود و یووه قهرمان میشد من دوتا دلیل واسه خوشحال شدن داشتم !
چون هم الکس به موفقیت رسیده بود و هم یوونتوس
حرف من به این معنی نبود که دیگه یووه رو دوست ندارم
هنوزم یووه رو میپرستم بعد از بازی با بنفیکا حال و روزم جوری بود که کسی میدید فکر میکرد سرطان گرفتم و دو روز دیگه دارم میمیرم
هنوزم قهرمان شدن یووه برام دیوونه کنندس
همین اسکودتویی که خیلیا بی ارزش میدوننش رو وقتی گرفتیم من از خوشحالی اشک تو چشمام جمع شده بود
واسه این مثل قدیما برام خوشحال کننده نیست چون دیگه 2دلیل واسه خوشحالی ندارم! 1دلیله و اونم یووس
اینکه گفتم خدا رو شکر که بوفون بود که جامو ببره
اولا" موفقیت بوفون هم برای من لذت بخشه (درسته خیلی کمتر از الکس ! ولی خو بازم خیلی لذت داره)
و دوما" وقتی الکس که جزء بزرگی از تاریخ یووه بود رفت بوفونی جاشو گرفت که اونم جزء بزرگی از تاریخ یووس
الان شما فرض کن این بازیکنا رو نداشتیم و مثلا" پیرلویی جامو میبرد بالا که کلا" 3 سال تو یووه بازی کرده و در اصل اسطوره ی میلانه
درسته که پیرلو خیلی بازیکن بزرگیه و تقریبا" هممون هم دوسش داریم(همه دوسش دارن دیگه؟ :1:)
ولی مثلا" مارکیزیو و کیلینی برای من بیشتر ارزش دارن که شاید سطحشون از پیرلو پایین تر باشه اما برگی از تاریخ یوونتوسن

marchisio_juve_applauso_2017_2018_356x23

And it's killing me when you're away
I wanna leave and I wanna stay
I'm so confused, so hard to choose
Between the pleasure and the pain

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
نه عزیز هیچوقت نتونستم پیرلو رو دوست داشته باشم . پیرلو رو فقط به اندازه یک بازیکن آتزوری که از قدیم دوست داشتم همون قدر میخوام هنوز وقتی می بینمش نمی تونم قبول کنم یوونتوسیه :1: مثلا داویدز رو هر وقت نگاه کنی میگی یوونتوسیه و دیگه مهم نیست بعدش کجا بازی کرده و مثال ها که زیاده در مورد الکس هم که گفتی آیا جرمه که بیشتر از یوونتوس دوستش داری نه عزیز جرم نیست :1: اصلا داریم کسی که یوونتوس رو از الکس بیشتر دوست داشته باشه :1:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی