پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1-0 مکابی ( هفته سوم لیگ قهرمانان ) - یادواره عمر سیوری

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
115 پاسخ برای این موضوع

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
اگر بازی برگشت یووه مکابی رو ببره !بایرن بوردو رو خیلی اوضاع خراب می شه توی گروه !!!! واسه همینه که دوست نداشتم بوردو ببره ! در صورت این نتایج یووه می شه 8 بایرن و بوردو 7 !!!! اونوقت هرکدوم 1 بازی با مکابی دارند اما یووه کارش سخت می شه و باهردو بازی داره

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
مصدومیت ملو این برد رو کوفتمون کرد ! چه گریه دردناکی هم میکرد ! اون تیاگوی حرومزاده ( بازیکن مکابی ) کیلینی رو هم بدجور زد . واقعاً اعصابم سر ملو خورد شد . فقط امیدوارم تو بدترین حالت همزمان با مارکیزیو و الکس برگرده چون اینجوری که گریه میکرد بعیده زیر یک ماه برگرده ! بنظرم امشب همه تیم خوب بودن جز کاسرس که قشنگ محوه ! کاملاً مشخصه که هماهنگ نیست و اصلاً در حد ترکیب اصلی نیستش . بنظرم ستاره بازی کسی نبود جز جووینکو که بارها تحقیر کرد بازیکنان مکابی رو . سرعت و تکنیک سبا بارها باعث شد که اطراف محوطه ضربه آزاد بگیریم . کلاً امشب نشون داد که حداقل باید به اندازه بقیه مهاجمین و دیگو بازی کنه . البته دیگو هم شب بهتری رو به نسبت بازیهای قبل داشت و مثبت بازی کرد ولی همچنان اون دیگوی مورد نظر نیست . بوفون هم همونجور که بچه ها گفتن 3 تا سیو فوق العاده داشت . کاناوارو و کیلینی هم مثل همیشه پر صلابت بودن . فکر میکنم نتیجه منصافه این بود که 2-0 میبردیم ولی با این اوصاف همینکه به شرایط برد برگشتیم و تو جدول وضعیتمون بهتر شد خودش امیدوارکننده هستش .

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

اگر بازی برگشت یووه مکابی رو ببره !بایرن بوردو رو خیلی اوضاع خراب می شه توی گروه !!!!
واسه همینه که دوست نداشتم بوردو ببره !

در صورت این نتایج یووه می شه 8 بایرن و بوردو 7 !!!! اونوقت هرکدوم 1 بازی با مکابی دارند اما یووه کارش سخت می شه و باهردو بازی داره

فکر کنم باید بگی کار بایرن خیلی خیلی سخت میشه !!!!

مطمئنا بوردو در الیانز هم به این راحتی ها دست از سر بایرن بر نمیداره !!!

ولی شرایط گروه عجیب شده !!!!

امید وارم که یووه و بایرن به مرحله بعد برن

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
نکته مثبت امشب : راهیابی جووینکو برای حداقل 2 هفته به ترکیب اصلی و رهایی از دست اون 2 تا نکته منفی : خدابیامرز ملو !!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

مصدومیت ملو این برد رو کوفتمون کرد ! چه گریه دردناکی هم میکرد ! اون تیاگوی حرومزاده ( بازیکن مکابی ) کیلینی رو هم بدجور زد

واقعا بازیکن بی شرفی بود، اومد تو زمین، ملو رو مصدوم کرد، بعد هم با استوک رفت تو ساق پای کیه لینی که مصدومش کنه ولی خوشبختانه اخراج شد و کیه لینی هم مصدوم نشد ! کلا 11 دقیقه بازی کرد !!!

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
واقعآ ملو رو مصدوم کردن ، حالا دیگه باید بگیم مرگ بر اسرائیل ، برد با هر نتیجه ای در اولین بازی با تاکتیک جدید راضی کننده خواهد بود.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
دو تا نکته جالب بود برام ، یکی اول بازی تو تونل استادیوم که نمیدونم کمک داور به چیه کفش بوفون گیر داده بود که جیجی شاکی شد و رفت به داور گفت و یکی هم اعصبانیت چند دقیقه آخر چیرو که احساس کردم یجورایی کل تیم ازش ترسیدن ! :دی: قشنگ آمپر چسبونده بود ! به خودم میگفتم اگر اینا گل بخورن چیرو ... :Facepalm:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
سلام دوستان یوونتوس 1 (معجزه) - 0 مکابی (بدشانس) کلا بوفون 3 بار ناجی یوونتوس شد یوونتوس به طور وحشتناک شانس آورد. همون دقایق اول کاناوارو یک سوتی داد که من موندم بوفون چه طوری اون و رد کرد واقعا بهترین دروازه بان جهان هست!!!! یکی دیگه در اواسط بازی در نیمه دوم بود که توپ مکابی را خیلی خوب رد کرد!!!! یکی دیگه دقیقه 90 یا 91 بود که اونا یک شوت کردند و بوفون رد کرد و ما بردیم. ما در این بازی دو تا تلفات دادیم یکی ملو که بدجوری پاش نابود شد و بعید هست یه دو هفته ای بازی کنه و بعدی زبینا هم احساس ناراحتی کرد و جاش و به کاسرس داد!!! سیستم خیلی خوب بود ولی ما روی ضد حملات و رفت و برگشت ها هنوز هم خیلی اشتباه داریم زمین هم لغزنده بود بوفون هم که دیگه سوپر جی جی!!! دوست دارم الآن بغل کنم و فقط ببوسمش. کلا یووه از نظر حمله برای گلزنی خیلی خوب شد و دلم هم خنک شد که اصلا یاکی بازی نکرد مردک خودخواه ولی آمائوری بازی کرد. ضمن اینکه مائورو هم یک تیرک زد اون شوت بایستی گل میشد. سانتر زیبای دیگو برای گل کیلینی هم بشدت زیبا بود فوق العاده فرستاند. فشار ها برای گلزنی عالی بود. بازی خوبی بود. ***این برد را فقط فقط ممنون بهرتین دروازه بان جهان جانلوئیجی بوفون هستیم ان شا الله خدا برای خانوادش نگرش داره. *****چیرو فرارا هم بدجوری شانس آورد این برد یک اکسیژن خالص برای خودش و کادر فنیش بود. *****ما با این برد با 5 امتیاز به مکان دوم جدول رسیدیم. بردو 7 امتیاز در صدر هست ما 5 امتیاز در مکان دوم بایرن 4 امتیاز سوم و مکابی 0 امتیاز چهار *******این برد مبارک تمام یوونتوسی ها باشه.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بوفون 8.5 :grin: - گروسو 7 - کیه لینی 7.5 - کاناوارو 6 - زبینا 6 - دیه گو 6 - کامورانزی 6.5 - سبا 8 - ملو 6 - سیسوکو 6.5 - ترزگه 6 کاسرس 5.5 - پولسن 6

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یه نکته ی جالب این بود که هیچکس جرات نداشت ارسال بلند کنه روی دروازه، فکر کنم فرارا گفته بود اگر گردنتون هم قطع شد ارسال بلند پشت دفاع نکنید ! یووه ای ها در مقاطعی عرضی پاسکاری می کردند نمی دونستند چیکار کنند ولی جرات نداشتند توپ رو بندازن روی دروازه ! :دی: فرارا هم لب خط مدام هی داد می زد و علامت می داد. آخر بازی که اینقدر عصبانی بود من گفتم الان میاد تو زمین بازیکنا رو می زنه :دی: این نکته ی مثبتی که فرارا می خواد تیمش با توپ کار کنه و چرخش توپ داشته باشه و از ارسال بلند خوشش نمیاد. در ضمن بایرن بازی بعدی دو بازیکن مهم خودش رو (مولر و فن بویتن) مقابل بوردو نداره و شرایطش خوب نیست.

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
يه نكته اي رو واجب مي بينم كه متذكر شم ! اونم اينه كه شما وقتي بوفون رو در چارچوب داري و سه تا سوپرواكنش ازش مي بيني نبايد ديگه حرفي از شانس بزني ! تازه از نظر من اونا خوش شانس بودن كه شوت كامو به تيرك خورد يا ضربه ي ديويد گل نشد !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
صحبت های فرارا : - ما هنوز خیلی کار داریم! امشب اولین بار بود با این تاکتیک بازی می کنیم و در خیلی جاها باید پیشرفت کنیم. - مشخصه تیمی که در 6-7 سال گذشته 4-4-2 بازی کرده الان عادت به این سبک بازی نداره و می بینیم هنوز بازیکن ها نتونستند با این سبک جدید وفق پیدا کنند. - در حال حاضر فکر می کنم این تاکتیک بهترین چاره ی یووه باشه که 3 بازیکن خلاق پشت یک مهاجم باشند و ملو و سیسوکو از خط دفاع مراقبت کنند. - اواخر بازی ما باید بازی رو می بستیم، یه تیم بزرگ باید بدونه چطور حفظ توپ کنه و چطور فضاهای رو ببنده، اونم جلوی یه تیم 10 نفره ! - دیگو هنوز باید بازیکن های اطرافش رو بهتر بشناسه و همکاری بهتری پیدا کنه، ولی امشب کاری که ازش خواسته بودم و حرکت بین خطوط مکابی رو خوب انجام داد و بازی خوبی کرد. - در اول و انتهای بازی خوب نبودیم که در هردو مورد بوفون جلوی مکابی رو گرفت، ولی در طول بازی باید گل های بیشتری می زدیم. خصوصا توپ کامو باید گل می شد.

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
چيرو در مورد سبا چيزي نگفته ؟!

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
یکی پیدا نمیشه گل کیلینی رو بزاره

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
مثل اینکه بهترین بازیکن زمین هم بوفون انتخاب شده، البته انصافا ضایعست جلوی مکابی 10 نفره توی تورین، بوفون بهترین بازیکن زمین بشه !!! بوفون : بازی خوبی کردیم، چیزی که مهم بود 3 امتیاز بود و که این 3 امتیاز حساب میشه نه چیز دیگه.(شکایت کرده از لحظات آخر و گفته : ) در لیگ قهرمانان پیش میاد که شما موقعیت های گل به حریفتون بدید، ولی نه دقیقه 93 با حریف 10 نفره !! ما با مدل جدیدی بازی کردیم که از نظر دفاعی فکر می کنم خوب بودیم، ولی باید در ساختار تهاجمی پیشرفت کنیم و بهتر ازین بشیم، هرچند امروز خیلی موقعیت ایجاد کردیم. ترزگه : ما ازین بازی راضی نیستیم، ولی خوشحالیم. عادت به این شکل بازی نداشتیم و خیلی باید پیشرفت کنیم، من هم مشکلاتی در وفق پیدا کردن با این شیوه بازی داشتم.جووینکو : بازی خیلی سختی بود، با شکل جدیدی بازی می کردیم که بهش عادت نداشتیم و می دونستیم سخت خواهد بود، اما فکر می کنم بازی خوبی کردیم و شایسته ی پیروزی بودیم.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
این هم نمرات سایت گل :

Buffon - 8.5
Zebina - 6
Cannavaro - 7.5
Chiellini - 7
Grosso - 7.5
Sissoko - 6.5
Felipe Melo - 6
Camoranesi - 7
Diego - 7
Giovinco - 8
Trezeguet - 6.5
تعویضی ها :
Caceres - 6
Poulsen - 6
Amauri - 0
نکته ی جالب اینه که جیجی مرد میدان شده و جالبتر اینه که تنها دروازبانی هست که در این سه بازی دو بار این عنوان رو بخودش اختصاص میده .

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
فقط برای ملو :Facepalm: :Facepalm: :Facepalm: :Facepalm: :Facepalm: میخواستم بیام بعد از بازی کلی ازش تعریف کنم.. :Facepalm: واقعا فوق العاده ست بازی ملو.. خیلی بیشتر دیه گو تا اینجای فصل به درد خورده.. واقعا با سیسوکو با اینکه هماهنگ نبودند هنوز خیلی قشنگ بازی می کردند.. جووینکو فوق العاده قدرتمند بازی کرد.. بهترین بازی که ازش دیده بودم. دیه گو خوب بازی کرد. هرچند اون چیزی نیست که ازش انتظار میره. شاید انتظارات بالا باشه ازش. ترزگه هم باز خوب موقعیت نداشت که بشه راجع بهش صحبت کرد.. فقط یه موقعیت روی حرکت تیمی خیلی عالی داشت که خراب کرد. گروسو و کامرانزی هم خوب بازی کردند.. کامرانزی واقعا فعال هست توی زمین.. با اینکه چند بار اشتباه کرد ولی در مجموع خوب بود. کلا هافبک ها خیلی عالی بازی کردند.. پولسن هم عجیب به نظر میرسه داره خوب بازی می کنه. اصلا قابل مقایسه با سیسوکو و ملو نیست ولی خیلی بهتر بازی میکنه.. توی بازیهایی که درگیرانه هست الترنتیو خوبی برای اومدن به زمین هست. کاسرس خارق العاده بود. نمی دونم چطوری بارسا از دست داد این بازیکن رو... من بازیش رو که دیدم یاد فیفا ۹۸ با همون در مقدار باگ توی بازیش افتادم.. بیش از حد نا امیدم کرد. دقیقا مثل این می موند که دست بچه سه ساله کیبورد بدن و بهش بگن D شوته.. هی اینور اونور میدوید و میزد زیر توپ.. پاس درستش به اندازه انگشتان یه دست بود.. بوفن هم با حرکت اخرش واقعا یوونتوس رو نجات داد.. توپ خیلی خوبی رو گرفت.. دلم بحال تیم ملی ایتالیا میسوزه.. کاناوارو و کیه لینی چند فرسخ با هماهنگی فاصله دارن :Facepalm: در کل بازی هافبک ها خیلی به دلم نشست.. حیف اگه ملو مصدوم بشه برای طولانی مدت. بازیکن با تعصب. فکر می کنم در ردیف استوره های بعدی یوونتوس باشه.. خلاقیت پیرلو و جندگندی گتوزو رو یه جا داره.. یکم کمتر از هرکدوم البته...

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یه هایلایت از بازی : http://208.117.236.7...h?v=JBo8tKBSZAA

اکثر صحنه ها هست جز اون صحنه ی اول بازی که بوفون توپ رو گرفت. صحنه های خطای اون بازیکن بی شرف مکابی هم هست. قشنگ اومد تو زمین 2 تا بازیکن رو زد اخراج شد رفت بیرون !

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
بسمی تعالی صحنه را دیدم به شما و تیمتان تبریک می گویم. تیم عالی کار کرد در سایه ی رحمت خدا. مجتبی 30 مهر 1368 مصادف با 22 اکتبر 2009

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
خدا رو شکر که بردیم تا دیگه کسی نتونه از عزیزم (چیرو)انتقاد کنه با اینکه مکابی رو بردیم ولی انقدر حال کردم که انگار بارسا رو بردیم . برای ملو هم خیلی حالم گرفته شد. بازی برگشت با راکت و خمپاره میافتن دنبالمون.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی