پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سری آ و کوپا ایتالیا

* * * * - 7 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
14215 پاسخ برای این موضوع

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
اگه امروز آسكولي ببره جناب ميلان به رده متعالي 17 تشريف خواهند برد مباركه ايشالا

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
خیلی حال داد دیشب وقتی توتی گل دوم رو زد نمیدونی چه حالی داد

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال

تصویر

در آغاز هفته یازدهم رقابت های سری A دیشب دو دیدار برگزار شد که طی آنها میلان در ادامه روند ناکامی های خود مغلوب رم شد و فیورنتینا از سد آتالانتا گذشت.
میلان که در سن سیرو میزبان رم بود، دو بر کی مغلوب مهمان پایتخت نشین خود شد تا بحران در این تیم شدت گیرد.
در این دیدار فرانچسکو توتی کاپیتان تیم رم دو بار در دقایق 7 و 83 دروازه میلان را گشود و بروچی در دقیقه 56 تک گل روسونری را به ثمر رساند.
در دیگر دیدار دیشب نیز فیورنتینا در فلورانس 3 بر یک آتالانتا را شکست داد.
در مهم ترین دیدارهای امشب اینتر مهمان پاما خواهد بود و پالرمو نیز از تورینو پذیرایی خواهد کرد.
نتایج کامل دو دیدار دیشب سری A به شرح زیر است:
میلان یک ( بروچی 56 ) - رم 2 ( توتی 7 و 83 (دو گل) )
فیورنتینا 3 ( موتو 27، پاتزینی 89 و 90 (دو گل) ) - آتالانتا یک ( میگلیاچیو 26 )

و اما نتایج امشب سری ا ایتالیا
اسکولی 0-1 امپولی
کاتانیا 3-2 لیورنو
مسینا 2-2 کالیاری
پالرما 3-0 تورینو
لاتزیو 5-0 اودینزه
سمپدوریا 3-0 کیوو
سینا 0-1 رجینا
در اخرین بازی امشب از ساعت 23 تیمهای پارما و اینتر میلان به مصاف هم خواهند رفت

واقعا دیشب خیلی لذت بردم ولی حیف که امشب اسکولی باخت وگرنه الان میلان در مکان 17 سری ا ایتالیا بود

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
باب این اینتر شانسی دقیقه 92 یه گل زد و برد

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3441 ارسال
فعلا پالرمو صدرنشينه واقعا ليگ آيتاليا بدون يووه هيچی نيست فقط صدر نشين رو نگاه کنيد اميدوارم ميلان عزيز هم به سری ب سقوط کنه

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
انچلوتی تا 2008 تو میلان میمونه.....

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
اگه تا اون موقع بمونه میلان میره c1

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3441 ارسال
ميلان باخت... اين جمله ي جديدي نيست. در اين روزها و در اين هفته ها بارها و بارها اين جمله را شنيده ايم. بله...ميلان باز هم باخت. روسونري در ديداري حساس كه در سرنوشتش بسيار تاثير گذار بود در برابر تيم رم به شكست 2-1 رضايت داد. اكنون ديگر قهرماني در اهداف ميلان جايي ندارد. ميلان در خوشبينانه ترين حالت مي تواند به حضور در ليگ قهرمانان فكر كند. در حالي كه رقيب ديرينه ميلان (يوونتوس)به خوبي از جنبه هاي مثبت قضاياي پيش امده استفاده كرد و توانست خودش را بازسازي كند ميلاني ها به خوبي توانستند از جنبه هاي منفي اين رسوايي بزرگ سود ببرند!! اما به راستي اشكال كار ميلان و كارلتو در اين فصل چيست؟؟ بدون شك بازي هاي ضعيف ميلان از عملكرد ضعيف اين تيم در فصل نقل و انتقالات سرچشمه مي گيرد. انان به هيچ وجه نتوانستند مشكلات خود را در خط دفاع و حمله در فصل نقل و انتقالات برطرف كنند. سيستم ميلان همان سيستم هميشگي است...2-1-3-4 در خط دفاع كارلتو به هيچ وجه نتوانسته است هماهنگي هاي لازم را بين بازيكنان ايجاد كند. در مركز خط دفاع نستا کاملا تنها است. او نياز به بازيكني دارد تا او را در مركز خط دفاع حمايت كند اما نه كالادزه و نه مالديني بازيكناني نيستند كه در اين پست بتوانند كمك حال ميلان شوند. در سمت راست خط دفاع كافو ديگر ان توانايي هاي گذشته را دارا نيست. شيميچ هم بازيكني نيست كه بتواند در سمت راست خط دفاع موفق ظاهر شود. سمت چپ خط دفاع ميلان هم از سمت راست خط دفاعي الگو برداري كرده است!! پائولو مالديني نيز همچون كافو ديگر ان بازيكن هميشگي نيست و يانكولوفسكي هم چندان اش دهن سوزي در اين پست نشان نمي دهد. يانكولوفسكي بيشتر بازيكني است كه به عنوان هافبك دفاعي و يا مدافع مركزي مي تواند خوب كار كند. اما خط مياني ميلان اوضاع بهتري نسبت به خط دفاع دارد. پيرلو و گاتوسو(بروکی) و سيدورف 3 بازيكني هستند كه بيشتر وظايف تدافعي را بر عهده دارند و در جلوي ان ها كاكا حضور دارد. از لحاظ نام بازيكن اين خط مياني كم نظير است اما هماهنگي لازم بين بازيكنان خط مياني و به خصوص 3 هافبك تدافعي به هيچ وجه ديده نمي شود. اين 3 بازيكن در هنگام حملات نيز چندان دلچسب ظاهر نمي شوند و تمام بار تهاجمي خط مياني بر دوش كاكا گذاشته شده است كه انصافا بر خلاف تمام بازيكنان تا اينجا فوق العاده عالي كار كرده است. خط حمله ي ميلان نيز اصلا تعريفي ندارد. خط حمله ي ميلان بدون شوچنكو مانند ساندويچ بدون نوشابه است! طراوتي كه در خط حمله ي ميلان ديده مي شد به هيچ وجه در حال حاضر قابل مشاهده نيست. بازيكناني همچون اينزاگي ؛جيلاردينو و الیويرا بازيكنان فوق العاده اي در اين پست نيستند. جيلاردينويي كه در پارما بازي مي كرد به قدري فوق العاده بود كه همگان او را به عنوان يكي از مهاجمان برتر جهان در اينده مي دانستند اما پس از امدن جیلادینو به ميلان تنها سايه اي از او باقي مانده است. جيلاردينو بيشتر نعمتي است براي تيم هاي حريف تا تيم خودش!!اينزاگي نيز در اين فصل خيلي خوب كار نمي كند. در اين جمع تنها الیويرا توانسته است تا حدودي در خط حمله موفق ظاهر شود اما او هم نتوانسته است مشكلات ميلان را در گلزني برطرف كند. با نگاهي به خطوط 3 گانه ي ميلان به خوبي دريافتيم كه ميلان به قول معروف سر تا پا اشكال است و با اين وضع تنها جامي كه در اين فصل باقي مي ماند جام حذفي است و بس... به نظر مي رسد روياهاي ميلان با كارلتو رو به اتمام است. اين موضوع براي همه قابل درك است جز مديران ميلان!

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3441 ارسال
طبق اخبار رسیده از ایتالیا الساندرو نستا مدافع تیم میلان ایتالیا در نظر دارد تا از بازیهای ملی کناره گیری کند. این مدافع که مدتی است در فرم خوب خود قرار ندارد در بازی دوستانه روز چهارشنبه که ایتالیا در برگامو مقابل تیم ترکیه قرار می گیرد حضور نخواهد داشت. دوستان این مدافع اسبق تیم لازیو می گویند که او دیگر تیم ملی را رها کرده است بخصوص بعد از آنکه دچار چند مصدومیت در چند ماه گذشته شده است و حتی بازیهای جام جهانی را نیز نتوانست بطور کامل ادامه دهد. نستا بعد از بازی با رم به روزنامه کوریره دلاسرا گفت: من برای ترک تیم ملی فکر می کنم. اشتباه این مدافع باسابقه در ابتدای بازی سبب شد تا توتی بتواند گل اول بازی را به ثمر برساند و در نهایت این تیم رم بود که توانست با نتیجه دو بر یک روسونری را در سان سیرو مغلوب کند. نستا در بازی مقابل پالرمو در هفته هفتم کالچیو نیز دچار اشتباه شد و مارک برسیانو توانست اولین گل را در آن بازی به ثمر برساند که در پایان بازی با نتیجه دو بر صفر به سود تیم پالرمو پایان یافت. نستا هنوز قراردادش را با باشگاه میلان تمدید نکرده است، قراردادی که تا پایان سال 2008 میلادی اعتبار دارد. شایعاتی نیز بر سر زبانها بود که حکایت از بازگشت این مدافع باتجربه به تیم لازیو دارد. نستا از سال 1993 تا سال 2002 میلادی در لازیو حضور داشت. بنظر می رسد که کلودیو لوتیتو قصد دارد تا مدافع اسبق تیمش را دوباره به پایتخت ایتالیا بازگرداند. حقوق حال حاضر نستا معادل 8/2 میلیون پوند در هر فصل می باشد. نستا همچنین می تواند تا پایان قراردادش در سان سیرو باقی بماند و سپس بعنوان یک بازیکن آزاد به تیم لازیو بازگردد.

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال

با وجود عدم گلزنی اولیویرا برای میلان

كارلو آنچلوتي سرمربي تيم ميلان در خصوص خبر احتمال جدايي ريكاردو اوليويرا از اين تيم گفت: "اوليويرا قصد جدايي از ميلان را ندارد."
آنچلوتي با اشاره به اخبار انتشار يافته مبني بر احتمال جدايي اوليويرا از ميلان در ژانويه آينده و حضور قرضي وي در تيمي ديگر اظهار داشت: "اوليويرا نه در ژانويه و نه هيچ وقت ديگري از ميلان نخواهد رفت. اين بازيكن مي‌تواند به نظر مسوولان باشگاه به وي اعتماد داشته باشد."
اگرچه ريكاردو از زمان انتقالش به ميلان تاکنون تنها يك گل آن هم در بازي تيمش مقابل لاتزيو كه اولين حضور او در اين تيم هم محسوب مي‌شود به ثمر رسانده است.

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
میلان که بد داره بازی میکنه...حداقل این بازیکنش رو نگه میداره تا یه گل براشون بزنه........

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3441 ارسال
بر طبق گفته های گیلمار رینالدی مدیر برنامه های آدریانوی برزیلی این بازیکن مایل نیست تا سری آ را ترک کند. مهاجم برزیلی اینترمیلان ایتالیا در فصل حاضر پیرو نمایش ضعیفی که در جام جهانی به همراه تیم ملی برزیل داشت نتوانسته است در اینتر نیز موفق نشان بدهد حتی برای مدتی برای استراحت به کشورش برزیل فرستاده شد. قرار بود تا این بازیکن با عقد قراردادی دایمی به باشگاه فلامینگو در کشورش بازگردد یا شانسش را در اسپانیا بیازماید ولی رینالدی این اخبار را رد می کند. رینالدی می گوید: آدریانو احساس خوبی دارد. او یک ذهن باز دارد و تمرکزش بر روی تمرینات است. من چند روزی با او بوده ام و با او خیلی صحبت کرده ام. رینالدی در ادامه گفت: من همچنین با مقامات اینتر صحبت کرده ام اما ما هیچ صحبتی پیرامون بازار نقل و انتقالات یا انتقال آدریانو نکرده ایم.

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
بازیهای این هفته سری ا ایتالیا ۱۳۸۵/۰۸/۲۷ امپولی - میلان ۱۹:۳۰ کالیاری - پالرمو ۲۲:۰۰ ۱۳۸۵/۰۸/۲۸ اودینزه - سی ینا ۱۶:۳۰ مسینا - لاتزیو ۱۶:۳۰ لیورنو - پارما ۱۶:۳۰ اینتر - رجینا ۱۶:۳۰ کیه وو - آتالانتا ۱۶:۳۰ آسکولی - فیورنتینا ۱۶:۳۰ تورینو - سامپدوریا ۲۲:۰۰ ساعت بازی ها به وقت تهران است بازی های این هفته سری ب ایتالیا November 17 20:45 Triestina ? - ? Pescara November 18 16:00 Albinoleffe ? - ? Juventus 16:00 Arezzo ? - ? Brescia 16:00 Frosinone ? - ? Bari 16:00 Genoa ? - ? Spezia 16:00 Lecce ? - ? Crotone 16:00 Modena ? - ? Cesena 16:00 Napoli ? - ? Bologna 16:00 Rimini ? - ? Verona 16:00 Vicenza ? - ? Treviso ساعت بازی ها به وقت ایتالیا

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3441 ارسال
مارکو آملیا دروازه بان تیم لیورنوی ایتالیا اعلام کرد که به فکر انتقال به باشگاه میلان در فصل نقل و انتقالات زمستانی است. دروازه بان 24 ساله تیم لیورنو که بعنوان یکی از بهترین دروازه بانان جوان ایتالیایی شناخته می شود علاقه خود را از ترک لیورنو مخفی نمی کند. پیش از این نیز بارها صحبت از انتقال او به میلان شده بود و در حالی که دیدای برزیلی هنوز هم قرارداد خود را با روسونری تمدید نکرده است کارلو آنچلوتی نیز قصد دارد تا او را به سان سیرو بیاورد. آملیا گفت: من می خواهم تا به میلان انتقال یابم. من فکر می کنم که این عادی است چرا که ما درباره یکی از قوی ترین باشگاه های جهان صحبت می کنیم. من از اینکه نامم با روسونری پیوند خورده است خوشحال هستم. آملیا در ادامه گفت: بازار نقل و انتقالات در ژانویه باز می شود و هر کسی که مایل به من است با باشگاه لیورنو صحبت خواهد کرد. تیم لیورنو در رده های بالای جدول لیگ ایتالیا حضور دارد ولی املیا از بابت انتقادات دایمی آلدو اسپنیلی رییس باشگاه ناراضی است و در این باره می گوید: من لیورنو را دوست دارم اما من فکر نمی کنم که یک تیم که در رده چهارم است و در فرم خوبی قرار دارد می تواند مورد انتقاد رییس قرار بگیرد. اگر یک فرصت وجود داشته باشد که ترک کنم اینجا را، من امیدوارم که آن را از دست ندهم.

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
میلان دیشب بازهم مساوی کرد اوضاع میلان بد به هم ریخته

alex_delpiero

alex_delpiero

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 76 ارسال
نتایج هفته 12 امپولی 0-0 میلان کالیاری 1-0 پالرمو اودینزه 3-0 سی ینا مسینا 1-4 لاتزیو لیورنو 3-0 پارما اینتر 1-0 رجینا کیه وو 2-2 آتالانتا آسکولی 1-1 فیورنتینا رم 7-0 کاتانیا تورینو 1-0 سامپدوریا جدول امتیازات Inter 30 Palermo 27 Roma 26 Livorno 19 Atalanta 17 Empoli 16 Udinese 16 Siena 16 Catania 16

juve1897

juve1897

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 205 ارسال
یه امیدم به پالرمو بود که اونم....... ولی خدایی میلان اینطوری پیش امسال رفته سری بی....

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
چیزی که میلان را وارد بحران کرده همان امتیازات منفی اول فصل بود

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3441 ارسال
اینترمیلان با بحرین دیدار دوستانه برگزار می کند تیم فوتبال اینتر میلان ایتالیا با هدف برگزاری یک بازی دوستانه با تیم ملی فوتبال بحرین به این کشور می آید. به گزارش خبرنگار مهر، برگزاری این بازی بخشی از فستیوال 10 روزه فوتبال بحرین است که از اول تا دهم ژانویه - 11 تا 20 دی ماه - برگزار خواهد شد. یک مقام بلند پایه اینترمیلان اعلام کرد که این تیم به مدت 10 روز در بحرین اردو خواهد زد. بحرین که در روز آخر بازی های انتخابی جام ملت ها موفق شد کویت را دو بر یک شکست دهد صعودی ناگهانی به جام ملت های آسیا 2007 داشت. هانس پیتر بریگل مربی بحرین درباره بازی با اینتر گفت : " برای ما فرصت خوبی است تا قبل از بازی های جام خلیج فارس خودمان را آماده کنیم. ما، چند روز قبل از شروع این بازی ها می توانیم بازی تدارکاتی خیلی خوبی انجام دهیم".خاک بر سر آيران

juve1897

juve1897

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 205 ارسال

چیزی که میلان را وارد بحران کرده همان امتیازات منفی اول فصل بود

فکر نکنم....
یووه هم همینطوره ولی یووه کجا و میلان کجا.....
همین تیم دیشبی رجینا رو میگم...از -15 رسیده به 0
ولی اینتر رو به گریه انداخته بود...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی