پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مسابقه پیش بینی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
180 پاسخ برای این موضوع

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
من برام یه سوال پیش امده :cuckoo: بازی یووه و فولام 3 _ا شد اون هایی که 3_0 گفتن 4 امتیاز گرفتن اون هایی که 2_1 پیش بینی کردن 3 امتیاز ، ولی هر جفتش 1 گل اشتب کردن اونوقت چرا باید امتیاز اون کسانی که گفتن 3_0 بیشتر باشه؟ :huhsmileyf:

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
وقتی مسئول جدول و یکی از شرکت کننده ها با هم تبانی میکنند و میکن قهرمان پارسال نباید امسال قهرمان بشه دیگه چه انتظاری میشه داشت؟ :2mo5pow: من این مسابقات رو قبول ندارم :دی:

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
حسن چنین مواقعی طبق قرار قبلی اگه تعداد گل های زده تیم برنده رو درست بگی 4 و اگه تعداد گل های زده تیم بازنده رو درست بگی 3 امتیاز می گیری محسن جان درکت می کنم و اگه می دونی که نمی تونی این نتایج رو قبول کنی همین الان از مسابقات کنار بکش که یکی از رقبای من کم بشه ;D

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
آقا من به این مسئول پیش بینی اعتراض دارم :دی: :Facepalm: یک بار من 4 امتیاز آوردم کلی بهش اصرار کردم بهم 8 امتیاز بده کسی که نمیفهمه اونم قبول کرد ولی وقتی امتیاز هارو گذاشت دیدم 1 امتیاز بیشتر نداده :Facepalm: در ضمن در سه مسابقه اینده هم پیش بینی هام به طرز مشکوکی پاک شد :دی: :Facepalm:

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
احسان چرا خالی می بندی ؟ از وقتی ساعت فوروم درست شده من دیگه پست پاک نمی کنم :victory2:

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
دوستان این پیش بینی سمپ رو بسازید اگر مانی نیست !! می خوام یکی نتیجه رویاییه دیگه رو پیش بینی کنم

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال
فکر کنم به رده های بالا رسیده باشم !!! مانی رو که مطمئنم پشت سر گذاشتم ! اما محسن رو نمیدونم!! ایمان هم که فعلا اون بالا رو دو دستی چسبیده :Facepalm: :دی: مانی بیا محاسبه کن ببینیم په خبره :evilgrin: فعلا

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
حالا خوبه یک بازی 8 امتیاز گرفتی ها ;D

biikaro0allaf

biikaro0allaf

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 829 ارسال

مسابقه شماره چهل و چهار 16 نفر شرکت کننده داشت و تنها 4 نفر موفق به کسب امتیاز شدند .

4 امتیاز : nicola

مانی می‌تونی این ۴ نفر رو بشمری؟ :دی:

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
آره دیگه نی کو لا یکی هم کلا ً نیکولا میشه چهار نفر ;D

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
اقا مانی. کجایی؟ صدای نفساتو نمیشنفم! ;D بریدی؟ :2qcmh45:

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
من این چند روز تعطیلات نتونستم پیش بینی کنم حالا تو فعلا ً دنبال ایمان بدو منم میام ;D

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
تاپیک پیش بینی اینتر یوونتوس رو بسازید لطفا

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
ایمان قهرمانی مبارک باشه :دی: محسن نایب قهرمانیت مبارک باشه :دی: بیانکا تو هم فکر کنم چهارم شدی و عنوان پدیده ی این فصل رو به دست آوردی :دی: خاک تو سر خودم که بازم مقامی بهتر 8-9 پیدا نکردم :Facepalm:

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
من بد موقعی مصدوم شدم ;D ایمان و محسن هر دو با هم اول شدن خیلی جالب شد این همه رقابت درست آخرین هفته امتیازاشون یکی شد تبریک

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
کاش لیگ ایتالیا هم سرنوشتش توی اخرین هفته تغییر می کرد :دی: :Facepalm: خاک تو گور این رم کنن! یعنی دیگه از محسن کمترن؟ :دی: :دی:

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
من ایمان رو نمیدونم. اما خودم بعضی بازیها اگه یووه 1 گل دقیقه نود نمیزد یا 1 گل دقیقه 90 نمیخورد الان تنهایی اول می شدم. مثال میزنم :دی: بازی با لاتزیو تو المپیکو: من گفتم 1-0 یووه اما ترزگه دقیقه 90 گل دوم رو زد. بازی با رم تو تورین: من گفتم 1-1 اما ریسه دقیقه 91 گل دوم رو زد. بازی با اینتر تو سن سیرو: من گفتم 1-0 اینتر ولی بالوتلی دقیقه 92 گل دوم رو زد. بازی با کاتانیا هم درست پیش بینی کرده بودم ولی عقلمو دادم دست 4 تا بچه مثه احسان :121fs725372: و نتیجه رو عوض کردم و امتیاز نگرفتم. به هر حال امسال هم مشترک اول شدم. با دو تا قهرمانی فعلا اول هستم. عرفان هم زیادی حرف نزنه حال نداریم. :rtfm: :دی:

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey
منم ششم شدم . :king: فکر کنم یه 8 تایی بازی از دستم پرید . وگرنه حداقل دوم میشدم :goog: به هر حال خوب بود .

hadielec

hadielec

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 262 ارسال
پدیده این دوره من بودم. پارسال پنجم شدم امسال نایب قهرمان.
:clap: :juventus: :Juveflag:

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
این مسابقه نایب قهرمان نداشت :دی: شما سوم شدی :yes:

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی