Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

مـارتیــن کـاسـرس - El Pelado

- - - - -

• Please log in to reply
576 replies to this topic

sinazzz

sinazzz

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 503 posts

اگه بوفون تو این تیم نبود مارتین قطعا میتونست برای کسب محبوبترین بازیکن با بقیه رقابت کنه. با تمام وجود بازی میکنه و امیدوارم دوباره مصدوم نشده باشه

+تنها بازیکن یووه که مفهوم کراسینگ رو درک میکنه. چه فرستنده باشه چه گیرنده :1:

• juve's fan, Juventus FC, Principino and 10 others like this

These things bring you to reality as to how fragile you are; at the same moment you are doing something that nobody else is able to do. The same moment that you are seen as the best, the fastest and somebody that cannot be touched, you are enormously fragile. Because in a split second, it's gone

Hamed-Bianconeri

Hamed-Bianconeri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 244 posts

نمیخوام چون گل زده بگم بازیکن مورد علاقم هست اما بعد از بوفون بیشترین علاقه رو بهش دارم چون با تمام وجودش برای تیم بازی میکنه به بهانه این گل هم یادی بکنیم از دو گل قبلیش گل فصل 2011-2012 به اینتر که رو ضربه کرنر زده شد و گل فصل 2013-2012 به همین تیم ناپولی که اتفاقا اونم رو ضربه کرنر بود واقعا که رو ضربات ایستگاهی خوب جاگیری میکنه دلم براش تنگ شده بود امیدوارم بیشتر از اینها بازی کنه

• juve's fan, Juventus FC, FarSH4D and 10 others like this

458v_1_3.jpg

Mohammadreza Bianconeri

Mohammadreza Bianconeri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 299 posts
  • Locationتهران

hpln3xosu8wlkbeshyfh.jpg

• Juventus FC, Principino, alexdelpiero and 6 others like this

y183136_.jpg

Mohammadreza Bianconeri

Mohammadreza Bianconeri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 299 posts
  • Locationتهران

♥ مارتین و خوشحالی بعد از گل ♥

87759224113230490513.jpg

• Juventus FC, Principino, MaMpIeRo and 7 others like this

y183136_.jpg

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3,695 posts
لیخ خیلی خوبه
خیلی خیلی خوبه
سرعتش و دوندگیش بیشتره تو کارای هجومی شرکت داره از کناره ها در کل عالیه
ولی سانتر هاش مشکل داره ضمن اینکه مث کاسرس درگیری و قدرت فیزیکی نداره توی پست مدافع مرکزی هم نمیتونه بازی کنه ..

دوس دارم بازی دورتموند کاسرس بازی کنه
روبه روی رویس ... خدارو چ دیدی شاید فوتش کرد بازم مصدوم شد !

حداقل تو دوتا عکس بالایی هم نیگا کنین میفهمین غیرت از سر و پای این پسر میریزه
همین باعث میشه اندازه زلاتان بپره و تکل های نستایی بزنه و مث اساموا سرعت بگیره

غیرت حلال مشکلات ..
ایول مارتین :*
  • Principino, eⁿzº, sinazzz and 7 others like this

______ Never chase a bitch _______

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,653 posts
کاسرس هم خیلی خوبه
خیلی خیلی خوبه

اما توی بازیهای بزرگ اروپایی نمیتونه بازی همیشگی خودش رو انجام بده.پارسال در حالی که کاملا اماده هم بود و مصدومیتی نداشت جلوی رئال پاشنه ی اشیل ما بود و یه گل رو به رئال و رونالدو تقدیم کرد.در مقابل لیخت توی این سه فصلی که من بازیش رو دیدم فقط جلوی بایرن و در تقابل با اون ریبری که کاندید توپ طلا هم شد به صورت محسوسی کم آورد وگرنه هیچ مورد دیگه ای یادم نمیاد که لیخت جلوی حریف مستقیمش کم آورده باشه و تبدیل به پاشنه ی آشیل تیم بشه.

هرچند من کلا نحوه ی استفاده از مدافعین کناری توی سیستم فعلیمون رو از بیخ اشتباه میدونم.مدافعین کناری ما مثل سیستم کونته، فضایی به اندازه ی طول کل زمین رو باید پوشش بدن و نوک پیکان حمله های تیم از جناحین باشن در حالیکه فضای پشت سرشون کاملا خالیه و خبری از مدافع سوم نیست که فضای پشت سرشون رو پوشش بده.
در نهایت بخاطر بیش از حد خالی شدن فضای پشت سرشون از تاثیرگذاری کامل توی حمله هم ناکام میشن
  • GioVanni Agnelli, juve's fan, Principino and 11 others like this

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2,808 posts
  • Locationكرج

کاسرس هم خیلی خوبه
خیلی خیلی خوبه

اما توی بازیهای بزرگ اروپایی نمیتونه بازی همیشگی خودش رو انجام بده.پارسال در حالی که کاملا اماده هم بود و مصدومیتی نداشت جلوی رئال پاشنه ی اشیل ما بود و یه گل رو به رئال و رونالدو تقدیم کرد.در مقابل لیخت توی این سه فصلی که من بازیش رو دیدم فقط جلوی بایرن و در تقابل با اون ریبری که کاندید توپ طلا هم شد به صورت محسوسی کم آورد وگرنه هیچ مورد دیگه ای یادم نمیاد که لیخت جلوی حریف مستقیمش کم آورده باشه و تبدیل به پاشنه ی آشیل تیم بشه.

هرچند من کلا نحوه ی استفاده از مدافعین کناری توی سیستم فعلیمون رو از بیخ اشتباه میدونم.مدافعین کناری ما مثل سیستم کونته، فضایی به اندازه ی طول کل زمین رو باید پوشش بدن و نوک پیکان حمله های تیم از جناحین باشن در حالیکه فضای پشت سرشون کاملا خالیه و خبری از مدافع سوم نیست که فضای پشت سرشون رو پوشش بده.
در نهایت بخاطر بیش از حد خالی شدن فضای پشت سرشون از تاثیرگذاری کامل توی حمله هم ناکام میشن

دقيقا جلوي رئال هم ما ٤-٣-٢-١ بازي ميكرديم و كاسرس خيلي جا مي موند بيشتر بخاطر اينكه وينگر راست ماركيزيو بود و تمايل به وسط داشت.
در كل تو اينكه ليخت از كاسرس بهتره شكي نيست اما كاسرس از اوگبونا و رومولو و حتي اورا هم بهتره. توي اوروگوئه كه دفاع چپ بازي ميكنه به خوبي دفاع راست بازي ميكنه و تو كاراي دفاعي از اورا بهتره و سانتر هاي بهتري داره ولي تو فاز تهاجمي اورا بهتره. به نظر من جا داره الگري دفاع چپ امتحانش كنه مطمئنا از پادويين اونجا بهتره.
  • Juventus FC, Principino, Mohammad-SS and 5 others like this

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3,695 posts
7bd1feaeda77b43088c9afd15561bfe9-56806-c

بنظر می رسه این بازی رو با دردسر و زحمت بردید ، یووه چطور بود ؟
-بله تمام بازی ها سخت هستند مخصوصا در این برهه زمانی ، مقابل چزنا خوب نبودیم اما امروز بهتر عمل کردیم درست است شما برای هر برد باید زحمت بکشید و همیشه نتایج بازی ها 4-0 ب نفع شما نخواهد بود

کی قراردادت رو تمدید میکنی ؟
-ما ۲ ماه پیش راجبه این قضیه صحبت هایی کردیم
الان من فقط میخوام بازی کنم قبل از اینکه به هر چیز دیگه ای فکر کنم

بورسیا دورتموند ؟
-ما قوی تر خواهیم بود

_____
-ویدال مقداری خسته بود ولی برای سه شنبه آماده خواهد بود

-نیمه دوم خوب نبودیم ولی از بازی قبل بهتر عمل کردیم و سه امتیاز مهم گرفتیم
  • juve's fan, Principino, Mohammad-SS and 11 others like this

Mohammad-SS

Mohammad-SS

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 857 posts

کاسرس واقعا بازیکن قابل اتکاییه . چه روی نیمکت چه توی زمین . فصلای قبل ، کیه لینی یا بونوچی مصدوم میشدن ، با این که حتی نصف اونا هم بازی نکرده بود و بیشتر فصل رو روی نیمکت بود ، هروقت به زمین اومد مثل یه بازیکن تراز اول و ترکیب ثابت تیم بازی کرد . کم گل حساس برای ما هم نزده و پاس گلای فوق العاده خوبی هم برامون داده . نسبت به لیشتن خدای سانتره ! :1: هرچند یه مقدار به خاطر ضعف لیشتن در سانتر هست ، اما سانتر هایی که میکنه زمان بندی و ارتفاع خیلی خوبی داره و خوراک یورنته ی فصل پیشه . 

اما با همه ی خوبیای کاسرس ، نمیشه جای لیشتن بازیش داد . حتی شاید بشه کاسرس رو جای بونوچ دفاع وسط برای بازی با دورتموند بازیش داد اما به همون اندازه که از سانتر ها و قدرت بدنیش بهتر از لیشتن هست ، تو فهم تاکتیکی نسبت به استفان هیچی نیست . لیشتن بدون شک جزو 3 تا بازیکن اول یوونتوس از نظر فهم و شعور تاکیتی هست . بازی مقابل رویس نیازی به قدرت بدنی و سانتر خوب نداره ، نیاز به لیشتن داره تا از بازی خارجش کنه . بازی فصل پیش با چلسی رو یادتونه میاد ؟ کلا چندتا تاچ داشت هازارد ؟! یادمه تو طول بازی اصلا نمیفهمیدم هازارد تو زمینه و وقتی بعد بازی تو مصاحبه ی استفان خوندم که مسئولیت مهار هازارد رو داشت از خودم پرسیدم مگه هازارد هم تو بازی بود ؟! 

لیشتن بازی با دورتموند خودشو نشون میده . شک نکنید قابلیتش رو داره که رویس رو از بازی مهو کنه . شاید یکم باعث بشه جناح راست ما کمتر حمله کنه ، اما همین که بهترین بازیکن این روزای دورتموند رو از بازی خارج میکنه برای هممون کافیه . 

از طرفی هم نمیشه به دورتموند خیلی روی هوا گل زد و بازی کردن کاسرس و یورنته به نظرم خیلی بی معنیه . 

• J U V E N T I N I, Orphée, juve's fan and 14 others like this

تصویر

تو میری ، آره میدونم

نمیگم که بمون پیشم !

ولی تا لحظه رفتن ، یه عالم عــاشقت میشـــم !

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,304 posts
  • LocationDeutschland

- کاسرس چش شده ؟!

سایت ها نوشتند که مصدوم شده و فردا باید جراحی کنه !  :22:

سالم بود که  :2:

• juve's fan, Principino, Escanor and 6 others like this

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7,863 posts
  • Locationساری

دو ماه دور از میادین ..... :fp:

• juve's fan, Escanor, Massimiliano Allegri and 4 others like this

capture1_gp2v.jpg

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1,838 posts

^^^

- شکستگی استخوان قوزک پا در تمرینات  :22:  :fp: 

- قراره امروز بره زیر تیغ جراحان، هنوز به طور دقیق معلوم نیست چقدر از میادین دور باشه...گفته شده زمان دقیقش پس از جراحی مشخص میشه! 

احتمالا ادامه فصل رو از دست بده!  :22: 

اینم کامنت یکی از هوادارای یووه توی سایت blackwhitereadallover.com 

"What a bullshit day for Juve… Matiello gets his leg absolutely ripped off by Nainggolan and Cáceres injures his ankle pretty badly. Shit"

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, Orphée and 12 others like this

sinazzz

sinazzz

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 503 posts

cms_20150309_caceresjpg1425896291_immagi

لبخند بعد از عمل در کیلینیک فورناکا.( احتمالا اثرات داروی بیهوشی هنوز از بین نرفته  :1:)

• GioVanni Agnelli, Juventus FC, Principino and 10 others like this

These things bring you to reality as to how fragile you are; at the same moment you are doing something that nobody else is able to do. The same moment that you are seen as the best, the fastest and somebody that cannot be touched, you are enormously fragile. Because in a split second, it's gone

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3,695 posts
عملش که موفقیت آمیز بوده ، دکتر جراح و دکتر تیم طی تخمینی که زدن زمان دقیق بازگشت مارتین رو 10 هفته اعلام کردن که معادل 70 تا 80 روز آینده خواهد بود
پس به این ترتیب حداقل 13 بازی رو در تورنمنت های مختلف از دست میده و برای بازی هفته 37 ام ! مقابل ناپولی در یوونتوس آرنا در دسترس خواهد بود که عملا این فصل برای مارتین تموم شده خواهد بود
  • Orphée, juve's fan, Juventus FC and 12 others like this

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3,066 posts

در این که بازیکن غیرتی و دوست داشتنی هستش شکی نیست ... خیلی عالی جا بارزالی رو یه مقطع پر کرده بود 
اما باید به فکر دو تا مداقع خوب باشیم ... ایشالله روگانی رو بیاریم ... 
من شخصا مارتین رو خیلی دوست دارم اما خیلی دیگه مصدوم میشه ...

• Orphée, Mohammad-SS, tecra and 9 others like this

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3,695 posts
8kb1s4ft29dk5h1e57l9.jpg

خیلی دیگه بهت خوش نگذره زودتر برگرد
  • AAG, Principino, Mohammad-SS and 12 others like this

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13,317 posts
  • LocationOttawa , ON ,CA

امروز 7 آپریل ، برابر است با 28 مین سالگرد تولد سوراخ کننده بزرگ شهر میلان ، مارتین کاسرس ، عزیز دل اروگوئه ای من  :53:  :8:

cee9da290b058c303ffe177980a7-grande.jpg

:8:  :8:

• J U V E N T I N I, Bianconero Amore, AAG and 13 others like this

تصویر

I can count all the things I fear
I close my eyes but they don't disappear
If there's a god then there's a guarantee
But if there's not it's just you and me

Can you feel it coming
Can you feel it coming
Can you feel it, feel it, feel it

Hamed-Bianconeri

Hamed-Bianconeri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 244 posts

چند روزه دارم با خودم مهمترین گلهای فصلمون تو سری آ رو مرور میکنم  نظر شخصیمه اما بنظرم مهمترین گل فصلمون تو سری آ رو به ناپولی زد اگه ما اون بازی رو نمیبردیم صدر جدول رو از دست میدادیم و شاید خیلی چیزای دیگه رو هم از دست میدادیم خوبه که یادی کنیم از مارتین کاسرس :worship:  که هر وقت برای یووه بازی کرد با تمام وجودش بازی کرد و واقعا متعصب بودش امیدوارم فصل بعد کمتر مصدوم شه و بیشتر هم بازی کنه

+خیلی وقته میخوام یه پست تو این تاپیک بزارم اما همش یادم میره ممنون از پویا :53:   که با پستش تو تاپیک بازی با ناپولی اینو یادم اورد

• Bianconero Amore, juve's fan, MaMpIeRo and 11 others like this

458v_1_3.jpg

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2,808 posts
  • Locationكرج
كسي ميدونه كي برميگرده؟ اوايل بهمن فك كنم مصدوم شد كه گفتن ٤ ماه بعد، اگه براي فينال برگرده جلوي تيم سابقش با وجود نرسيدن بارزالي (خداكنه برسه) ميتونه به دردمون بخوره.
و گرنه دفاع سوم تيم اوگبونا ميشه.
بايد برسه پس! :1:
  • eⁿzº, alexdelpiero, ERF_JU and 1 other like this

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3,066 posts

خوب با توجه به این به اردوی اروگوئه هم دعوت نشده و گفتند به مسابقات کوپا هم نمیرسه به نظر هنوز مصدومه 
جایی هم خبری ندیدم من ... واقعا چی شد این یه دفعه ای ؟ 
یه بار کتفش مصدوم شد یه بار قوزک پاش ... الان کجاست ... 

KU5pX_t.jpg

:22:  :22: 

29-05-09_CACERES_COPAS_01.jpg

• AAG, MaMpIeRo, Sayyed Amir and 4 others like this

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users