پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فلیپه ملو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1015 پاسخ برای این موضوع

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
اره فکر کنم خودش باشه چرا؟

kianoosh

kianoosh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 416 ارسال
روز دوشنبه فیلیپه ملو، بازیکن برزیلی یوونتوس، طی یک رای گیری، جایزه لوبیای طلایی که به بدترین بازیکن سری A داده می شود، از آن خود کرد. با این وجود این بازیکن 26 ساله نگران نیست که بقیه در موردش چطور فکر می کنند. او به سایت برزیلی Lancenet گفت:" اگر این مسئله واقعیت داشت، آن وقت نگران می شدم. با این حال این رای گیری در ایتالیا ارزشی ندارد زیرا توسط یک برنامه رادیویی انجام می شود که در مورد کالچو به صورت طنز اجرا می شود. در گذشته این جایزه به بازیکنانی داده شد که جزء بهترین های دنیا بودند." ستاره سابق آلمریا گفت که شاید هواداران فیورنتینا به اینکه او اکنون برای بیونکنری بازی می کند، حسادت کنند. " برای طرفداران فیورنتینا پذیرفتن انتقال من به تیم رقیب کمی سخت بود. من از اینکه رسانه های برزیلی این رای گیری را جدی گرفتند، خیلی ناامید شدم. من تنها به این دلیل از این جایزه ناراحت شدم که فکر می کنم امسال بهترین سال دوران بازی ام بود. " از ملو به همراه هم تیمی اش، دیه گو به عنوان دلایل ناکامی یوونتوس در رقابت های این فصل سری A نام برده می شود

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

روز دوشنبه فیلیپه ملو، بازیکن برزیلی یوونتوس، طی یک رای گیری، جایزه لوبیای طلایی که به بدترین بازیکن سری A داده می شود، از آن خود کرد. با این وجود این بازیکن 26 ساله نگران نیست که بقیه در موردش چطور فکر می کنند.

او به سایت برزیلی Lancenet گفت:" اگر این مسئله واقعیت داشت، آن وقت نگران می شدم. با این حال این رای گیری در ایتالیا ارزشی ندارد زیرا توسط یک برنامه رادیویی انجام می شود که در مورد کالچو به صورت طنز اجرا می شود. در گذشته این جایزه به بازیکنانی داده شد که جزء بهترین های دنیا بودند."

ستاره سابق آلمریا گفت که شاید هواداران فیورنتینا به اینکه او اکنون برای بیونکنری بازی می کند، حسادت کنند. " برای طرفداران فیورنتینا پذیرفتن انتقال من به تیم رقیب کمی سخت بود. من از اینکه رسانه های برزیلی این رای گیری را جدی گرفتند، خیلی ناامید شدم. من تنها به این دلیل از این جایزه ناراحت شدم که فکر می کنم امسال بهترین سال دوران بازی ام بود. "

از ملو به همراه هم تیمی اش، دیه گو به عنوان دلایل ناکامی یوونتوس در رقابت های این فصل سری A نام برده می شود

من تنها به این دلیل از این جایزه ناراحت شدم که فکر می کنم امسال بهترین سال دوران بازی ام بود. "
...
خدا را شکر بهترین سال بازیگریشه .... وگرنه رفته بودیم دسته دو...

.....................................................................................

امید داشتم گتوسو رو بتونیم توی زمستون به خدمت بگیریم ... متاسفانه با میلان تمدید کرد !

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
گتوسو که اندازه پولسن هم نیست !!! گتوسو شده یه گونی سیب زمینی !!! ملو اگه افتضاح کاریهاش رو بذاره کنار و بیشتر دقت کنه و در خدمت تیم باشه خیلی خوب میشه !

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
واقعا اين ملو همون ملويي كه اول فصل انقدر بهش اميد داشتيم :no:بازي به بازي بدتر ميشه مثل تيم.اصلا فكر نمي كردم يه روز كارمون با اين بازيكنان به اينجا بكشه :Facepalm:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
فکر کنم ملو تنها کسی تو تاریخ باشگاه باشه که به این شدت مورد خشم دروگی ها قرار گرفت به شخصه به خاطر علاقه زیادی که به این گروه دارم نمیتونم بگم که خیلی هم کارشون اشتباه بود تا حالا همچین خشمی رو ندیده بودم .

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
من فقط از این ناراحت هستم که چرا اینقدر اول فصل فوق العاده بود.. تقریبا توی هر بازی جز ۱-۲ نفر اول تیم بود.. اگه اون بازی ها رو ازش نمی دیدم الان راحت می تونستم بهش دری وری بگم که اصلا نمی ارزید و بدرد نمی خوره و بازی نداره و ... ولی وقتی این صحبت ها رو می شنوم و می بینم و اون بازی ها یادم میاد خیلی حالم گرفته میشه....

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
یادم هست یکی از مدیران که فکر کنم رضا بود اول فصل یه امار داد که گفته بود تعداد پاس های صحیح ملو از پیرلو بیشتر بوده تا این جای فصل .ولی کم کم افت کرد که این افت به کم کاری در بازی با بوردو تبدیل شد و حالا هم که دیگه توضیحی نداره.

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال

من فقط از این ناراحت هستم که چرا اینقدر اول فصل فوق العاده بود.. تقریبا توی هر بازی جز ۱-۲ نفر اول تیم بود.. اگه اون بازی ها رو ازش نمی دیدم الان راحت می تونستم بهش دری وری بگم که اصلا نمی ارزید و بدرد نمی خوره و بازی نداره و ... ولی وقتی این صحبت ها رو می شنوم و می بینم و اون بازی ها یادم میاد خیلی حالم گرفته میشه....

فقط ملو نیست،نمیدونم چرا همه بازیکنا یه جوری شدن! شاید مشکلی تو تیم هست که بروز نمیدن!

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
من %100 افت فلیپه ملو دوست داشتنی را از چشم مربی تیم میبینیم که حتی نیمدونه مربیگری را با چه "م" مینویسند.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
حالا من کاری به فرارا ندارم ولی ملو وقتی توی المریا بود یه بازیکن معمولی و عادی بود ولی وقتی به فیورنتینا رفت و زیر نظر پراندلی کار کرد تبدیل شد به بهترین هافبک سری آ و هافبک فیکس تیم ملی برزیل !!!!

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
ملو اعلام کرده که چیرو فرارا مقصر اصلی افت اون هست و گفته برآورد کردن تفکرات چیرو برای من غیر ممکن هست.

yawzajuve

yawzajuve

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 43 ارسال
فرارا خودشم نمیدونه هر بازی قراره چیکار کنه بعد ما انتظار داریم بازیکنا از کار این ادم سر در بیارن. دیگه وقتی بازیکن بی نظیری مثل الکس تو تاکتیک هچل هفت این یووه گم میشه بازیکنایی مثل ملو که جای خود دارن. حالا حمیدزیچو که تو این اولین بازیش خوب کار کرد و گل زدو داشته باشین ببینین چند بازی دیگه چی میشه.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

من %100 افت فلیپه ملو دوست داشتنی را از چشم مربی تیم میبینیم که حتی نیمدونه مربیگری را با چه "م" مینویسند.

ملو اعلام کرده که چیرو فرارا مقصر اصلی افت اون هست و گفته برآورد کردن تفکرات چیرو برای من غیر ممکن هست.

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
ظاهرا شايعه شده ميخواد بره آرسنال !‌ بره , چه بهتر ! با اون بازيش ! 18.5 ميليون به علاوه 2تا بازيكن (كه زانتي واقعا عالي بود , ماركيوني هم خوب بود) داديم تا اين رو بگيريم ؟ بازيكني كه نتونه خودش رو نشون بده و اينقدر بد بازي كنه كه تماشاچيان اون رو هوووو كنن به هيچ دردي نميخوره ! هيچ ربطي هم به مربي نداره ! بازيكن كه توپ لو ميده يا با بچه بازي باعث ميشه كارت قرمز بگيره تقصير مربيه !؟؟؟ همون دي-آگوستينو 3تا ملو رو مي ارزيد !

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

بعید میدونم ملو همچین حرفی زده باشه
مگه اونجا ایرانه که بر علیه مربی انقدر راحت حرف بزنند
من معتقدم این یه شایعه است
باتشکر

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
من هم با كمال موافقم ولي اگر هم اين حرف رو زده باشه 110% به خاطر اينه كه فشارها رو از رو دوش خودش برداره...

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
من مخالف رفتن ملو هستم من تحت هیچ شرایطی حاظر نیستم این بازیکن ارزشمند از یوونتوس بره. به اعتقاد من بازیش خیلی هم خوب هست. مشکل جای دیگست.

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
منم ميگم مشكل از ملو نيست مشكل از جاي ديگه است اصلا و ابدا موافق رفتنش نيستم خيلي بهتر از اينا ميتونه باشه بايد ديد چي جوري ازش بازي ميگيرن ملوي بازي رفت بايرن خيلي خوب نبود؟!؟!؟ چه قدر توپ جمع كرد تو دفاع؟!؟!؟ اما بازي برگشت خيلي بد بود چرا؟!؟!؟ چون يه بازيكن ِ تك و تنها بود و خيلي گيج بازي ميكرد. بستگي داره از بازيكن چي بخوان و چي جوري بازيكنه اگه اون حرف رو ملو زده باشه من مطمئنم مشكل از جاي ديگه هستش چون ملوي برزيل فرق داره با ملوي يوونتوس

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
ملو در تایید سخنان مربی سابقش پراندلی که گفته بود فرارا می تونه خیلی بهتر از ملو استفاده کنه گفته وظیفه ی اصلی من جمع کردن توپ هست همانطور که در تیم ملی برزیل به نحو احسن انجام میدم و برخلاف خواسته های فرارا هیچ وقت قادر به اداره کردن بازی و پخش کردن توپ ها نیستم.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی