پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

گائتانو دی اگستینو

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
20 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
گاتانو دی آگستینو در باشگاه جوانان رم پرورش یافت و 4 سال اول فوتبال بزرگسالان خودش در رم بود اما فقط 23 بازی انجام داد.در اون دوران 17 بازی برای زیر 21 سال ایتالیا انجام داد.بعد به عنوان بخشی از قراداد کاسانو به باری داده شد.بعد به سری آ بازگشت با تیم مسینا که تازه صعود کرده برد به سری آ.اونجا با درخشش خوب عامل اصلی این بود که مسینای آسانسور (!) هفتم جدول بشه.یعنی این بازیکن رو یکی از کلیدی ترین عوامل این مسئله می دونند.برای همین اودینزه اون رو به خدمت گرفت.در اودینزه یکی از مهره های اصلی تیم شد و در 2 فصل حضور نزدیک 100 بازی انجام داد.در حال حاضر هم به تیم ملی ایتالیا دعوت شده. این بازیکن امروز به تلویزیون اسکای گفته دو باشگاه در حال مذاکره هستند و من در جریان پیشرفت مذاکرات نیستم.اما می دونم فرارا به بازیکنان تیم ملی به دلیل کاریزمای بالا اعتقاد زیادی داره.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام خوب آمارش که زیاد خوب نیست ، فقط توی اودنیزه ، اونم توی دو فصل خوب کار کرده من تا بحال بازیهاشو ندیدم ولی چند تا کلیپی که ازش دیدم فقط شامل پنالتی هایی بود که زده البته دی آگوستینو بخاطر چپ پا بودنش خیلی توی سیستم فرارا جواب میده و مطمئنا یه بازیکن تاثیر گذار میشه باتشکر

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
اسم دی آگو گیتانو (GEYTANO) هست! مثل گیتانو شیره آ (Gaetano) (البته یه طور خاصی تلفظ میشه!یه چیزی بین گائه تانو و گیتانو) چرا ما با اسم هر بازیکنی که میخواد بیاد یووه مشکل داریم؟! ;D

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
ای بابا دوباره بحث اسم راه افتاد ول کنید جان هر کی دوست دارید :2mo5pow: بچسبید که طرف چجور بازیکنی هست نه اسمش چجوره !! :دی: scarf:

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
نمی دونم دوباره قبول می کنید یا نه ولی طبق قواعد زبان ایتالیایی همون گائه تانو درسته ممکنه توی تلفظ یه خورده سریع تر چیز دیگه ای شنیده بشه و یا حتی تلفظ بشه ولی نوشتنش بصورت گائه تانو درسته

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام بابا تو رو خدا در مورد خودش نظرتون رو بگید فعلا که نیومده ، فعلا در مورد خودش نظرتون رو بگید وقتی اومد انقدر در مورد اسمش بحث میکنیم تا به یه توافقی برسیم باتشکر

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
گائه‌تانو يا بقول بنده گئه‌تانو(بفتح گاف و بدون كشش روي و) مهم نيست كه چجوري صداش بزنيم.مهم قيمت بالايي هست كه بابتش دارن بحث مي كنن.هرند وقتي يه مربي مثل چيرو يه بازيكن رو بپسنده و بخواد به تيمش بياره مهم نيست كه قيمتش چقدر باشه...مهم اينه كه يه نفر رو كه مفيد مي دونه بخره...

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
من میگم هم بنویسید گائه تانو و هم گائتانو و هم گائتان و !!! (این تیکه برای خورد کردن اعصاب کمال بود :دی: ) من دوست دارم تو یووه ببینمش ! البته نه به قیمت از دست دادن بازیکنهای خوب و آینده داره یووه ! به هر حال یه چپ پای خوب تو تیم نیازه.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
این اودینزه هم هیچ رقمه پایین بیا نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ همه بازیکنای خوبش و فروخته به ما که رسیده این جوری؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه آگوستینو بازیکن خوبیه خوب کواریلا هم بازیکن بدی نبود؟؟؟؟؟ چه طور اون و همراه با اون دفاع دادن ناپولی-------------سر ما که رسید-----دی آگوستنیو 30 میلیون-----------بابا با 8 میلیون هم کار تمامه این سکو بلد نیست ترانسفر بکنه........... اگه میدادن بلان سه سوت ردیفش میکرد......................

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
فقط دچلیه و مارکیزیو رو ندن بره بقیه اش مهم نیست.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
فکر نمی کنم قیمت اینقدر باشه.اصلا منطقی نیست. دی اگوستینو به رادیو کیس کیس گفته : من آماده ام پیوستنم به یوونتوس رو جشن بگیرم،ولی با خونسردی نا با نگرانی.من سالهاست دارم تلاش می کنم تا آینده خوبی برای خودم بسازم.ولی پیوستن به تیمی مثل یوونتوس یعنی رسیدن به آرزوها و اهدافم.وقتی تصور می کنم در کنار بازیکنانی مثل سیسوکو،کامورانزی،دیگو و حتی مارکیزیو می تونم بازی کنم خیلی هیجان زده میشم.همه اونا بازیکن های بزرگی هستند. تمام کارها دست دو باشگاهه، من نمی دونم چه توافقاتی حاصل شده یا نشده و اصلا در جریان مذاکرات نیستم. یوونتوس گفته مارکیزیو رو نمی فروشه و مدیر برنامه های دچلیه گفته موکلم دوست نداره از یوونتوس جدا بشه و می خواد توی یوونتوس بمونه.

amirali

amirali

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1802 ارسال
ایول خدا کنه بیاد یووه!!!!!

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
خوب این منطقی ما هم دوست نداریم در قبال اومدن دی آگوستینو مارکیزیو که اینقدر خوب کار کرده و همینطور دچلیه رو از دست بدیم!!!!! چرا نمیان به اودینزه صالیحمیدزیچ یا مولینارو را پیشنهاد کنن...............

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
کلا به نظر من یووه نباید در قبال گائتانو به اودینزه بازیکن بده.ولی فعلا که این پروتزوی قبیح کلید کرده که پول نمیخواد. بابا چرا به لانزافامه و پائولوچی راضی نمیشه؟؟؟مگه میخواد مسی رو بفروشه آخه؟؟؟

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
این معاوضه با ون وضعیت حد اقل از یک جهت عاقلانه نیست چون دی چلیه مارکیزیو و یا جووینکوو هم که شایعی شده ممکنه بدن جوونای آینده دار و زیر 22 ساله هستن در حالیکه این عزیز 27 سالشه و دیگه بازیکن جوون به حساب نمی یاد تازه اصلا هم اونقدرا نمی ارزه مگه داریم فلیپ لام رو می خریم؟؟؟

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام بچه ها این تاپیک رو زدیم که در مورد خود دی آگوستینو نظرتون رو بگید بگید چی ازش دیدید ، فکر میکنید بازیکن خوبی میشه یا نه و این جور چیزها سر مبلغ که به امید خدا به توافق میرسن و تموم میشه باتشکر

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
دوستان میشه یک تاپیک هم برای این مدافع که دارن باهاش مذاکره میکنن سردار تاسکی بزنید. چون کسی نمیشناستش و کسی اونقدر ازش چیزی نمیدونه بزنید که ببینیم این بابا چی کاره هست.

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوست من آخه هنوز جدی نشده اگر تاپیک برای دی آگوستینو زده شده ، چون مذاکرات باهاش تایید شده باتشکر

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
خوب برای جذب سردار تاسکی هم بلان راهی آلمان شده و حتی من شنیدم مذاکره هم کردن. در یک سایتی هم خوندم که 6 میلیون پیشنهاد دادند؟؟؟؟

xsx-juve

xsx-juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 533 ارسال
من می گم دارن عجله می کنن می تونن صبر کنن ما هنوز برای نقل و انتقالات وقت داریم من زیاد به اون اعتقاد ندارم !

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی