پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فابیو کاناوارو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
493 پاسخ برای این موضوع

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
تاپیک کاناوارو منتقل شد به انجمن بازیکنان یوونتوس . خداییش امیدوارم موفق باشه ! فکر می کنم الآن شده مثل سال 98 که کاناوارو یه جوون 24-25 ساله بود و در کنار جوزپه برگومی تو تیم ملی بازی می کرد و مجبور بود ضعف بدنی اونو جبران کنه ؛ الآن کیه لینی باید ضعف بدنی کانا رو تو نبردها جبران کنه ولی تجربه ای که کانا داره خیلی برای جوونایی مثل کیه ل و آریائودو مفیده امیدوارم فصل بعد فصل زیبایی برامون باشه :Juveflag:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
گفتم ها............تاپیک کانا کی زده شد که تا صفحه 6 هم رفت!!!!!!!!!!! پس تاپیک رو منتقل کردید.......... منم تبریک میگم.......از همون اول موافق بودم و هستم................موافق اومدنش منظورم............

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال
سلام خب كاناوارو برگشت گفتم صحبت هاي كاناوارو را بعد اين كه رفت به رئال بزارم شايد جالب باشه: فابیو کاناوارو , مدافع کنونی رئال مادرید و بازیکن سابق بیانکونری می گوید: " این موضوع که تنها یوونتوس در میان متهمان پرونده تبانی وتقلب , متهم به سقوط شده ، مرا بهت زده کرده است. " کاناوارو در مصاحبه ای با " لارپابلیکا " گفت: " من نمی فهمم در حالی که چند باشگاه در جریان پرونده تبانی فوتبال ایتالیا درگیر بوده اند ، تنها باشگاهی که بهای آن را پرداخته ، یووه است. " این مدافع ۳۳ ساله افزود: " ما اسکودتو را در زمین فتح کردیم و من تضمین می کنم هیچگاه احساس نکردیم که کسی از بیرون زمین ما را یاری می کند." وی ادامه داد: " من فکر می کنم باشگاه با ادامه تلاشش برای بازگشت به سری آ حق واقعی خود را خواهد گرفت. حالا می بینم که چرا فدراسیون در پایان از اینتر به عنوان فاتح اسکودتو نام برد ؛ چرا که آنها باید به طریقی اسکودتو را واگذار می کردند." فاتح جام جهانی پس از سقوط یووه به سری ب به همراه هم تیمی برزیلی اش ; امرسون عازم رئال مادرید شده و به فابیو کاپلو سرمربی سابق بیانکونری پیوستند. کاپیتان آتزوری همچنین اظهار داشت که او با ترک باشگاه در تابستان هیچگاه قصد خیانت به بانوی پیر را نداشته است. وی در این باره می گوید: " این یک عادت ایتالیایی است. هر بار کسی باشگاهی را ترک می کند ، همه وی را خائن می دانند ، اما من با چنین چیزی موافق نیستم." "یوونتوس را ترک کردم ، زیرا من پیشنهادی قابل توجه از باشگاهی مهم دریافت کردم ، باشگاهی که من امیدوارم در آن به حرفه ام در اوج پایان دهم." با وجود اینکه باورش کمی سخت است ، اما اگر یووه در سری آ می ماند ، من در تورین می ماندم ، حتی با ۳۰ امتیاز منفی. " کاناوارو معتقد است که یووه علی رغم کوچ چند ستاره نامدارش هنوز هم می تواند فصلی خوب را در پیش رو داشته باشد و اضافه می کند که او هرگز روزهای خوبی که در تورین داشت را از یاد نخواهد برد. وی می گوید: " من می دانم که تیم به سختی کار می کند و شور و اشتیاق عظیمی آنها را فرا گرفته است. فکر می کنم آنها می توانند کارشان را به خوبی انجام دهند." " همیشه نتایج یووه را دنبال خواهم کرد و البته پس از ناپولی. من دو سال فوق العاده و فراموش نشدنی را در یووه سپری کردم." جیانلوئیجی بوفون دروازه بان یووه هم که علی رغم پیشنهادات فراوان از سوی باشگاههای مهم جهان , یووه را در این فصل همراهی خواهد کرد ، مطمئن است که یووه در مدت سه یا چهار فصل به سطح اول فوتبال باز خواهد گشت ، در عین حال کسانی که این تیم را ترک گفتند ، درک می کند. دروازه بان بیانکونری گفت: " امیدوارم که ما سال آینده قادر به بازی در سری آ باشیم ، اما این موضوع قطعی نیست. " بوفون می افزاید: " من فکر نمی کنم بازیکنانی که یووه را ترک کردند ، به خاطر پول رفته باشند ، بلکه آنها نگران آینده خود بودند."

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3438 ارسال
بازگشت خیانتکار رو به همه تسلیت میگم

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

بازگشت كاپيتان فاتح جهان مبارك باشه

با اومدن فابيو و چيرو و جذب ديگو حالا دوباره بايد شاهد تحقير اينتر باشيم . بي اندازه از اومدن فابيو خوشحالم ...

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
با اینکه با امدنش موافق نبودم ولی حالا اتفاقیه که افتاده پس امیدوارم یه اتفاق خوش یوما باشه واسه یوو

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
به نظرتون اگه کانا به دو سالی جون تر بود و با همون کیفیت بازی می کرد حاضر بود بیاد یووه؟

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

به نظرتون اگه کانا به دو سالی جون تر بود و با همون کیفیت بازی می کرد حاضر بود بیاد یووه؟

آره . فابيو بعد از رفتن به رئال گفت كه حاضره در بازگشت مجدد يووه به سري آ به تورين برگرده كه هيچوقت اين اتفاق نيفتاد .

در ضمن فابيو كاناوارو اومده نه ژورژ آندراده كه ! من فكر ميكنم هنوز يه عده نميدونن فابيو كيه !!!

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال

درسته شاید نمیومد ولی الان این چیزا مهم نیست مهم اینه که کانا اومده و باید امیدوار باشیم که بتونه مثمر ثمر باشه

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

بازگشت خیانتکار رو به همه تسلیت میگم

هم تسلیت هم تبریک
ولی تسلیت رو اول بزارید

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

آره . فابيو بعد از رفتن به رئال گفت كه حاضره در بازگشت مجدد يووه به سري آ به تورين برگرده كه هيچوقت اين اتفاق نيفتاد .

در ضمن فابيو كاناوارو اومده نه ژورژ آندراده كه ! من فكر ميكنم هنوز يه عده نميدونن فابيو كيه !!!

کسی هست که یوونتوس رو تو بدترین شرایط ممکن تنها گذاشت
من از کسایی مثل ویرا هیچ انتظاری نداشتم تو یووه بمونن چون هیچ تعصبی نداشتن
ولی یه کسی که همیشه ندای متعصب بودن سر داده تو بد ترین موقع یووه رو ول کرد

لطفا نگین که باشگاه اون رو فروخته
چون این بهانه ای بیشتر نیست

اگه خیلی دلش برا این پیرهن می سوخت اون موقع که یووه اومد سری ا بر میگشت چرا این کار رو نکرد پس معلومه دلش نمی سوخته
من یه موی مولینارو رو که با اون تعصب بازی می کنه رو به اون نمی دم

SOURINHO

SOURINHO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 333 ارسال
واقعا متاسفم! شدیم تیم پیر پاتولا!

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
بچه ها اومدن کانا به نفع همه میتونه باشه شاید بعضی ها ناراحت باشن ولی در کل به تیم از لحاظ فنی و روحی کمک میکنه شما کافیه کمی به عقب برگردین میبینید که یووه در دفاع فقط جوجیو رو داره یووه در بازی با میلان با وجود اون در برابر کاکا - پاتو - رونالدینهو - سیدورف - اینزاگی چقدر زیبا کار کرد و فقط روی اشتباه لگرو ما گل خوردیم اما بازی با اتلانتا لگرو و ملبرگ در سطح مدافع های تیم های درجه دو بودن من مطمئنم کانا فصل دیگه اینقدر خوب کار میکنه که همه جریان رفتن اون به رئال رو فراموش بکنن :yess:در ضمن اون با توجه به اینکه به یووه خیانت کرد ولی همون سالی که یووه به سری ا برگشت از مدیران یووه و رئال خواست که برای بازگشت اون به یووه به توافق برسن و مسئله ی دیگه اینه که با وجود فابیو و جورجیو و در صورت خرید دوسنا یا گروسو ما میتونیم صاحب دفاع تیم ملی ایتالیا باشیم :juventus:و در صورت اومدن دومنیکو میشه از تجربیات فابیو استفاده بشه شما اریائودو رو در نظر بگیرید دفاع با استعدادی هست اما بازی دادن اون در کنار ملبرگ و لگرو غیر ممکنه چون در این صورت دفاع بسیار اسیب پذیر میشه اما فصل اینده در بازی با تیمهای کوچک به احتمال زیاد دومنیکو و اریائودو رو در کنار فابیو خواهیم دید البته برای چند دقیقه و برای کسب تجربه نه بعنوان جانشین جورجیو کیه لینی عزیز. :juvefan: :juvefan:

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
من هیچ نفرتی از کاناوارو ندارم و همیشه توی ذهنم یه بازیکن بزرگ بوده چه زمانی که توی پارما بود و چه حالا! کاناوارو می تونه برای یوونتوس مفید باشه و در این شکی نیست.مسلما انگیزه خیلی بالایی داره چون داره به تیمی برمی گرده که همیشه با بزرگی ازش یاد کرده و در ضمن سال بعد آخرین تورنومنت معتبرش با آتزوری رو در پیش داره.اما ... من خودم دوست داشتم بازیکن هایی که از یوونتوس رفتن دیگه برنگردن!یعنی هیچ وقت حس خوبی نسبت به این موضوع نداشتم و الان هم برگشتن کاناوارو خبر خیلی خوشحال کننده ای برام نیست! به هر حال امیدوارم بتونه به یوونتوس کمک کنه و به روز های خوبش برگرده.

sedaa

sedaa

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 638 ارسال

کسی هست که یوونتوس رو تو بدترین شرایط ممکن تنها گذاشت
من از کسایی مثل ویرا هیچ انتظاری نداشتم تو یووه بمونن چون هیچ تعصبی نداشتن
ولی یه کسی که همیشه ندای متعصب بودن سر داده تو بد ترین موقع یووه رو ول کرد

لطفا نگین که باشگاه اون رو فروخته
چون این بهانه ای بیشتر نیست

اگه خیلی دلش برا این پیرهن می سوخت اون موقع که یووه اومد سری ا بر میگشت چرا این کار رو نکرد پس معلومه دلش نمی سوخته
من یه موی مولینارو رو که با اون تعصب بازی می کنه رو به اون نمی دم

آخه با رئال قرارداد داشت و یووه حاضر نبود پولشو بده
رئالم که مجانی بازیکن نمیده

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
مهم تر از بازیایی که انجام خواهد داد ، تجربه ایه که به سیل جوونای یووه منتقل می کنه ! ما نباید از این غافل بشیم ! به هر حال کاپیتان تیم قهرمان جهان بودن و تنها مدافعی که توپ طلا رو برده کم چیزی نیست . یوونتوس وارد یه پروسه ی بزرگ جوونگرایی شده و اگه قرارداد بستن با کانا دو تا دلیل عمده داشت باشه یکیش همینه ! ضمن این که دوستی عمیقش با الکس و جیجی هم برای یوونتوس لازمه تا متحدتر از همیشه جلو بریم .

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
این که بگیم کاناوارو بازیکن تمام شده هست اشتباه هست کاناوارو می تواند برای چند سال مشکل ما در دفاع حل کنه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
البته قرادادش 1 ساله است.

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال
كاري ندارم كه خيانت كرده يا نه اما اگه يووه امسال قهرمان شده بود و دفاع قوي داشت آيا راضي ميشديد برگرده؟ اونوخت بايد ديد كه خيانت كاره يا نه

kianoosh

kianoosh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 416 ارسال
فکر کنم انگیزش خیلی زیاد باشه برای جبران خیانتی که کرد .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی