پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ایکاریم (Ikariam)

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
779 پاسخ برای این موضوع

ADEL

ADEL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1011 ارسال
من نيرو ندارم كمكت كنم مي توني كالا هاتو براي من امانت بفرستي x54 y56 شهر پرسپوليس الا ن به طرف پيام تحديد آميز مي دم شايد برگرده!!!

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
عادل جون تو دستت درد نکنه زیاد زوری نداشت خودم هم دیدم حمله کرد منم حمله کردم

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

help meeeeeeeeee help meeeeeeeeee

x:56 Y:57

نیرو نیرو نیرو کمک کمک

شهر پرسپولیس صاحابش هم nedved

من!
من به تو حمله كردم ؟!

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

من!
من به تو حمله كردم ؟!

مگه تو پرسپوليسي؟

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
آخه امروز من جزيره پايينيمو به فنا دادم گفتم شايد جزو اونا باشه :D --------- هم اكنون نيازمند ياري سبزتان هستيم به ميزان گوگردي كه بفرستيد 2برابر كريستال ميدم آتيش زدم به مالم

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

آخه امروز من جزيره پايينيمو به فنا دادم
گفتم شايد جزو اونا باشه :D
---------
هم اكنون نيازمند ياري سبزتان هستيم
به ميزان گوگردي كه بفرستيد 2برابر كريستال ميدم
آتيش زدم به مالم

فعلا اوضام خرابه
مردم و زنده شدم.
مردشور ببره اين غارت كردن رو يكي رو غارت كردم اونوقت يه رفيق غولي پيدا شد و منو نزديك بود به فنا بده. ولي با هم كنار اومديم.

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال

آخه امروز من جزيره پايينيمو به فنا دادم
گفتم شايد جزو اونا باشه :D
---------
هم اكنون نيازمند ياري سبزتان هستيم
به ميزان گوگردي كه بفرستيد 2برابر كريستال ميدم
آتيش زدم به مالم

فقط تو که عشق ندود نیستی من اسم سهر خودم رو گفتم :دی:

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
نگاه كن ترو قرآن 2تا از رفيقامون روي گوگرد خوابيدن دلشون نمياد 2تا دونه هم به ما بدن اي خدا باشه اين نيز بگذرد !

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

نگاه كن ترو قرآن
2تا از رفيقامون روي گوگرد خوابيدن
دلشون نمياد 2تا دونه هم به ما بدن
اي خدا
باشه اين نيز بگذرد !

اي نامرد.
من همين امروز 200 تا بهت ندادم؟ :2mo5pow:

الان هم وضعيتم خرابه... 60 تا دارم مي خواي :دی:

kefaiaty

kefaiaty

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 42 ارسال
سلام به همه آهوان تا گردن توي عسل گير كرده دو روز نبوديما ..... اي بابا ، شما كه هنوز دارين دور خودتون مي چرخيد ...چرا اينجوري مي كنيد ؟اين خل بازي ها چيه در آوردين؟ من تجربشو دارم ... گوش به حرف من بديد....لطفا عزيزاني هم كه تجربه ندارن بيخودي بقيه رو به مخمصه نندازن... همين ها هستند كه شما رو بيشتر گيج كردن....به خدا وقتي من مي خوندم خندم گرفته بود .......... من اين بازي رو توي نسخه انگليسيش بازي كردم و اونجا 7 تا شهر دارم و 8000 تا نيروي نظامي اونجا ساختم.... الان يه گروه درست كردم كه توي يه هفته از ته جدول گروه ها شده نهمين گروه قدرتمند دنياي ايكاريام فارسي يك درصد هم به حرف من نوعي گوش كنين ....اين مو رو توي آسياب سفيد نكردم....همه حرف منو گوش كنين لطفا ...اينقدر دور خودتون نچرخيد. (آخه تا كي مي خوايين هي منابعتون رو بريزين تو كشتي هي بفرستين واسه ي هم ؟ مثل ديوانه ها؟ تا كي ؟) (آخه تا كي مي خوايين انبار ببرين بالا و با هر بار بالا بردن انبار فقط 80 دونه به ظرفيت امن انبارتون اضافه بشه ؟) (آخه تا كي مي خوايين دو تا سرباز تيركموني درست كنيد بعدشم يكي ديگه بياد اونا رو صاف كنه و منابعتون رو به غارت ببره؟) (آخه تا كي مي خوايين 20 تا تيركموني درست كنين و در اوج غرور به يكي حمله كنين و در همون حين هم يكي ديگه به شما حمله كنه و صافتون كنه ؟) (آخه تا كي مي خوايين كه يكي بياد وسط فروم داد بزنه كمك و هيچ كي كمكش نمي كنه و اگه هم كمك كنه كمكش بعد مرگ سهراب بهش برسه ؟ ) (آخه تا كي مي خوايين 50 تا سولفور بفرستين برا هم اونم با ترس و لرز كه نشه 70 تا كه نكنه يكي به شما حمله كنه؟ ....) (آخه تا كي مي خوايين 200 تا چوب بزارين توي محل تجارت و با اون مقدار ناچيز تجارت كنيد ؟ كه چي بشه ؟ با اون مقدار چوب مي خواي چي كاركني ؟ شهرتو بزرگ كني ؟ يا حقوق سربازاتو بدي ؟) (آخه تا كي مي خوايين درجا بزنين و دور خودتون بچرخين ...) شما ايكاريام بازي نمي كنيد كه ، شما دقيقا دارين دور خودتون مي چرخيد.... چهار نفر هم شما رو اسكول پيدا كردند و هر چند وقت يكبار به شما حمله مي كنند و تازه به هم پيشنهاد مي دن كه به شما حمله كنن شما هم دلتون خوشه كه داريد ايكاريام بازي مي كنيد....نه عزيز من هر كي بياد توي اين فروم به وضعيت شما مي خنده ... حالا بزار ين بازي ايكاريام رو براي شما معني كنم : قدرت و امتياز : بازي ايكاريام يه بازي اينترني هستش كه روي يه سرور و بر اساس چند تا شمارنده با كلاك هاي متفاوت ايجاد مي شه ... اين بازي بر اساس تحقيقات دانشگاه انجام مي گيره و كلا قدرت شما در دانشگاه شكل مي گيره ... هر كس دانشگاه بزرگ تري داشت علم بيشتري داره و درنتيجه قدرت بيشتر و امتياز بيشتري داره (علم = قدرت) رنكينگ طبقه بندي اطلاعات داخل دانشگاه كه بايد اونها رو به اين ترتيبي كه مي گم تحقيق كنيد.(دريانوردي - اقتصاد- علم و دانش- نظامي) البته همه با هم مي رن جلو ....چون پيشنياز هم هستند ولي اولويت رو روي ايني كه من گفتم بزاريد... داخل دانشگاهتون كه بريد - بعد بريد سمت راست پايين توي كتابخونه - تمام تحقيق ها رو اونجا نوشته و نوشته كه چه كاري انجام ميده و چقدر طول مي كشه و پيش نيازش چي هاست..... طبيعتا هر چي دانشگاهتون بزرگتر باشه و دانشمند بيشتري توش داشته باشين زودتر تحقيق رو به شما مي ده و زودتر امتيازتون بالا مي ره ... چيز موثر ديگه كه امتياز رو بالا مي بره خريد كشتي تجاري از توي بندر هستش .... پول درآوردن : هر دانشمندي كه توي دانشگاه مي زارين حدود 8 سكه مصرف مي كنه كه بعدا اگه تحقيقش رو انجام بدين مي تونين برسونين به 5 سكه هر آدمي كه توي شهر شما بيكار باشه 3 سكه در مي ياره كه با اون حقوق سربازاتون و مخارج تحقيقاتتون رو بايد بپردازين ... پس نكته مهم بعدي داشتن شهر بزرگ هستش كه بتونين آدم بيشتري توش بزارين و پول بيشتري در بيارين .... اگه نتوني مخارج سربازات و دانشمنداتو بدي اون ها قهر مي كنن و از شهرت مي رن و ديگه هم بر نمي گردن و تو بدبخت مي شي سرعت زاد و ولد آدمهاي توي شهرتون رو مي تونيد با دادن شراب(آب انگور) و يا با زدن موزه و گذاشتن اشياي فرهنگي توي موزه بيشتر كني ، با اين كار سطح رضايتمندي مردم شهرات بالا مي ره و زاد و ولدشون بيشتر مي شه و تو پولدار مي شي .... موزه رو بايد از توي دانشگاه تحقيق كني و قرار داد فرهنگي هم با يكي ديگه ببندي تا يك شي بتوني توي موزه ات بزاري و ملتت رو شاد كني.... كمك : برو اون قسمت بالا بزن كمك (بالا - سمت راست ) توي سمت راست ساختمون ها رو انتخاب كن ، اين ليست ساختمون هايي هستش كه مي توني بسازي و اين كه هر مرحله چقدر مصالح ميبره ميتوني تحقيق ها رو ببيني كه نوشته كه چه كاري انجام ميده و چقدر طول مي كشه و پيش نيازش چي هاست..... مي توني انواع نيروهاي زميني رو ببيني كه چقدر مصالح مي خواد و در هر ساعت چقدر حقوق مي گيرن و تخصصشون چيه...... مي توني انواع نيروهاي دريايي رو ببيني كه چقدر مصالح مي خواد و در هر ساعت چقدر حقوق مي گيرن و تخصصشون چيه ..... مي توني معجزات وسط جزيره ها رو ببيني كه هر كدوم به چه دردي مي خورن ؟ و همينطور بقيه چيز ها رو ... حملات : براي اينكه كسي به شما حمله نكنه بايد حتما عضو يه گروه بشيد ... در سايه امنيت گروه شما اين فرصت رو پيدا مي كنيد كه به سرعت پيشرفت كنين و همه وقتتون به جنگ سپري نمي شه... براي مثال گروه هخامنشيان(پارس) كه من ليدرش هستم .... آدرس من هم طول 40 عرض 45 شهر تخت جمشيد - داريوش كبير نكته بعدي اينه كه به از خودتون بزرگ تر از لحاظ امتياز و ژنرال(نظامي) و به اعضاي گروه حمله نكنيد كه مي زنن دخلتون رو مي آرن .... براي فهميدن بزرگي طرف، اسمش رو كپي كن برو بالاي صفحه - بالاترين امتيازات رو بزن - اسم طرف رو پيست كن و مقدار امتياز كل و از همه مهمتر مقدار ژنرالش رو نگاه كن ... اسم خودتم بزن و ژنرال خودتو هم بزن بعد مي فهمي از خودت بزرگتره يا نه ؟ نيروي دريايي : تا زماني كه شما نيروي دريايي داشته باشين هيج كسي نمي تونه به شما با نيروي زميني حمله كنه ، مگه اينكه توي جزيره ي خودتون باشه ولي اگه بخواد واقعا به شما حمله كنه بايد با نيروي دريايي خودش نيروي درياييتون رو بخوابونه بعد با نيروي زميني به شما حمله كنه كه از حوصله افراد خارجه و اين قدر حوصله ندارن .... هر كس هم به شما حمله كنه و شما نيروي دريايي داشته باشيد كشتي هاش بر مي گردند پس هر چه سريعتر توي دانشگاه كارگاه كشتي سازي رو تحقيق كنيد و چند تا كشتي بسازيد.... نكته مهم ديگه زدن شهره : (مواد لازم : 9000 تا طلا - 1250 تا چوب و 40 تا آدم بيكار ) شما بايد توي تمام منابع شهر داشته باشيد تا بتونين از اونها استفاده كنين و بين شهراتون تقسيمش كنين براي اينكار توي دربانوردي - توسعه رو تحقيق كنين - قصر بسازين - بعد شهر بعديتون رو توي نزديكترين ريسورس بزنيد... شهر اول : سنگ - شهر دوم : كريستال- شهر سوم : سولفور و شهر چهارم رو بايد توي انگور بزنيد ....بقيه شهر ها رو هم توي سنگ بزنيد... بعد از زدن شهر بايد يك مقر فرماندهي توش بسازين تا اون فساد ديگه توي اون شهر برچيده بشه و شما بر مردم اون شهر بتونيد حكومت كنيد. تعداد شهرهاي شما به غير از پايتخت بايد با مراحل مقر فرماندهي شما يكسان باشد. انگشتم درد گرفت .... خسته شدم از بس تايپ كردم... قسمت بعديش رو يه شب ديگه براتون مي نويسم .... اگر كسي سئوال بيشتري داشت داخل بازي بياد بپرسه آدرس من : طول : 40 عرض : 45 تخت جمشيد - داريوش كبير اگه كسي خواست عضو گروه ما بشه (((بايد))) شهرشو خراب كنه و بياره جاي ما بسازه - ما همه جور حمايت مالي و نظامي ازش مي كنيم . چوب - سولفور هم چي دلش خواست بهش مجاني مي ديم ... ولي بايد شهراشو بياره جاي ما ببخشيد امروز يكمي قاط زدم ...... كسي به دل نگيره ، خوب فعلا فداي همتون - مي خوامتون

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
قربونت برم حسين جون من چيمكار كنم اينا نميفهمن! بچه ها راست ميگه ديگه ببينيد تا امروز من به هيچكس حمله نكرده بودم از سهل بالاتر بودم سهيل 8 تا حمله كرده بود من امروز 5 تا حمله كردم از رده 748 به 651 اومدم اگه با توجه به گفته هاي حسين بريد جلو شك نكنين جلو ميوفتيد من توي بازي و ياهو از حسين كمك ميگيرم به تمام كاراش عمل ميكنم شمام همين كار رو بكنين

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
کوروش کبیر! شماها چقدر خوب از تازه واردین استقبال گرم میکنید! تازه یک روز شهر جدید رو احداث کردم با تهدید میگه:منبع اهدا کن وگرنه میریزیم تو شهرت و غارتت می کنیم :D ایول بابا ولی به روی چشم بذار یکی دو ساختمون اساسی رو بسازم بعد شروع میکنم به همکار در ضمن!یکی از این رفیقات(قلعه بابک) برای به دست اوردن منابع به شهرم حمله کرد البته طی پیغامی عذرخواهی کرد و گفت بعدا جبران میکنه. اینو گفتم واسه اینکه یکی از دلایل حضور کمرنگم تو کارهای مشارکتی گفته باشم در ضمن احمد! به فلک الافلاک حمله نکنی.واسه منه. الان خواستم 150 تا گوگرد برات بفرستم.دیدم کشتی ندارم.یکی خریدم ولی حالا معلوم نیست کجاست! دیگه طلا ندارم دوباره بسازم. فردا گوگردت رو تامین میکنم راستی کوروش کبیر!حتماً حتماً باید شهر ولی رو تخریب کنیم؟نمیشه تو اون جزیره اولیه شهرم رو داشتم باشم و شهر دومم تو جزیره شما باشه؟ چون میخوام بمونم و حال این یارو رو بگیرم.خوشش اومده! مدام در حال حمله کردنه.یک گوش مالی میخواد. ولی مطمئناً شهری که تو جزیره شماست رو پایتخت خواهم کرد. حله؟ آها! واسه ساختن سفارت نیاز به سنگ دارم.هرکی حتی 100تا هم سنگ داشت برام بفرسته همه جره در خدمتیش هستیم و هرچی خواست براش می فرستم

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
منم به سنگ نياز دارم از صبح به تمام جزاير دور و ور حمله كردم ولي هيچي نرسيده بهم

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
راستی از این شهر جدیدم برات 50تا گوگرد فرستادم

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان

داريوش كبير

کوروش کبیر!

این بنده خدا داریوش شونه ها !!! ;D ;D

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
هه هه خيلي باحال بود حال كردم خوب مچ گرفتي ;D

kefaiaty

kefaiaty

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 42 ارسال

کوروش کبیر!

عزيزم همونه ديگه دقت نمي كني به حرف هاي من ....بعد مي گي چرا اينقدر داغوني تو ....
اسم بنده توي اين بازي داريوش كبيره نه كوروش كبير، اين يه چشمه كوچولو از دقت نكردنته!!!

شماها چقدر خوب از تازه واردین استقبال گرم میکنید!
تازه یک روز شهر جدید رو احداث کردم با تهدید میگه:منبع اهدا کن وگرنه میریزیم تو شهرت و غارتت می کنیم :D ایول بابا

من هزار بار گفتم وقتي جا بجا جا شدين به من اطلاع بدين ...
شما اطلاع ندادي به من ، آخه من از كجا بايد بدونم تو كي هستي ؟ و از كجا اومدي اونجا ؟
در ثاني من به همه اعضاي جزيره كه مقدار اهداي اونها زير 100 تا چوب هست پيغام فرستادم كه اهدا كنيد...
يعني خدا وكيليش تو 100 تا چوب نداري اهدا كني ؟من خودم 1400 تا چوب اهدا كردم ولي تو 25 تا ....اين انصافه ؟
100 تا چوب اهدا كردن هم به خاطر اينه كه ديگران به تو حمله نكنن. و اصلا ربطي به استقبال گرم نداره ....
اون معدن توي 4 روز اون همه پيشرفت كرده ، اگه به تهديد هاي من نبود كه سنگ رو سنگ بند نمي شد.

در ضمن!یکی از این رفیقات(قلعه بابک) برای به دست اوردن منابع به شهرم حمله کرد
البته طی پیغامی عذرخواهی کرد و گفت بعدا جبران میکنه.

بازم دقت نداري ... اگه اون رفيق ما بود كنار اسمش مي نوشت ((((   پارس  )))
در ضمن در اين جزاير هيچ كس بدون اجازه من حق حمله كردن به همسايه خودش رو نداره ...
تو اگه همون موقع كه حمله كرد مي گفتي من اول سعي مي كردم با ديپلماسي حلش كنم.
اگه گوش كرد كه فبهالامراد در غير اين صورت لودر مي اندازم زير شهرش ، شهرش رو روي سرش خراب مي كنم ....
اصلا دوست ندارم در امپراطوري هخامنشيان همچين چيزي ديده بشه كه يه همسايه به همسايه بغليش حمله كنه....

اینو گفتم واسه اینکه یکی از دلایل حضور کمرنگم تو کارهای مشارکتی باشه

اصلا بهانه جالبي نيست كه از زير كار در بري ....
ولي شما بخاطر اينكه از راه دوري اومدين تا يك هفته نور چشمي من هستيد . از شما حمايت مي شه ...
ولي بايد در كارهاي مشاركتي هم همكاري كني كه بقيه بچه ها به تو گير ندن ... اين واسه ي خودته ...

راستی کوروش کبیر!حتماً حتماً باید شهر اولی رو تخریب کنیم؟
نمیشه تو اون جزیره اولیه شهرم رو داشتم باشم و شهر دومم تو جزیره شما باشه؟
ولی مطمئناً شهری که تو جزیره شماست رو پایتخت خواهم کرد. حله؟

نه نمي شه ... همه شهرات بايد در جزاير من باشه تا بتونيم از تو حمايت كنيم ....واگرنه از حضور شما شرمنده ايم ...

چون میخوام بمونم و حال این یارو رو بگیرم.خوشش اومده! مدام در حال حمله کردنه.یک گوش مالی میخواد.

شما بيا توي گروه ما و بعدش آدرسش رو بده ، پوست سرش رو مي كنم آويزون مي كنم سر در شهرش ، همه اموالشم مي دم به تو

آها! واسه ساختن سفارت نیاز به سنگ دارم.هرکی حتی 100تا هم سنگ داشت برام بفرسته همه جره در خدمتیش هستیم و هرچی خواست براش می فرستم

براي اينكه به جزاير ما اومدي و مي خواي عضو ما بشي و بخاطر اينكه نور چشمي داريوش كبير هستي،
مقدار 100 تا سنگ به صورت مجاني به تو تعلق مي گيره ، نمي خواد چيزي بفرستي
برو حاااااااااااااالشو ببر

فداي تو

ADEL

ADEL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1011 ارسال
من آب انگور و گوگرد مي خوام بجاش كريستال مي دم

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس