پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

چه بازيکنی ؟

* * * * - 16 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
39520 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: کالوین فیلیپس (17 کاربر رای داده است)

با جذب کالوین فیلیپس موافقید ؟

1. بله، به صورت قرضی (7 رای [41.18%])

درصد آرا: 41.18%

2. بله، به صورت دائم (0 رای [0.00%])

درصد آرا: 0.00%

3. تحت هر شرایطی موافقم (1 رای [5.88%])

درصد آرا: 5.88%

4. موافق نیستم (9 رای [52.94%])

درصد آرا: 52.94%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
حالا اینا کی هستن و چیکارن؟

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوست من توي تاپيک خروجي ها براش توضيح دادم لطفا ديگه به اونجا مراجعه کنيد ممنون

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
اقاااااااااااااا روبینیو هم بد نیستااااااااا

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3440 ارسال
نه روبينيو بدرد نمی خوره فقط ديويد ويا ...حرف نداره

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
اتفاقا روبینیو خوبه. فقط قدرت بدنی نداره که تو ایتالیا یه بازیکن باید قدرت بدنی داشته باشه. ولی از همه لحاظ خوب بازی میکنه.

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من با اين وضعيتي که هست احتمالا آخر فصل ميشه با يک پيشنهاد معقول روبن و آدريانو رو خريد چون جفتشون نيمکت نشين شدن و شايد بخوان براي ثابت شدن بيان يووه با تشکر

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3440 ارسال
خريدن آدريانو يعنی پول دور ريختن اگه ميخواد مهاجم بياره فقط ديويد ويا رو بياره

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
مهاجم برزیلی به درد فوتبال ایتالیا نمیخوره مهاجم فقط تورس ،ویا، روبن،جو کل،..

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
انگلیسی ها فقط تو فوتبال خودشون موفق میشن نمونش بکام و اون

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
مائوريتزيو زامپارينى‌ رئيس‌ پالرمو اعلام‌ کرد طبق‌ مذاکرات‌ انجام‌ شده، آندره‌آ بارزاگلى‌ در ماه‌ ژوئن‌ به‌ يوونتوس‌ خواهد رفت‌ و هيچ‌ توافقى‌ براى‌ ماه‌ ژانويه‌ وجود ندارد. وى‌ تأکيد کرد در حال‌ حاضر قول‌ اين‌ بازيکن‌ را به‌ يووه‌ داده‌ايم و گفته میشود که مبلغ قرار داد این بازیکن ۱۲ میلیون پوند است .

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
فكر ميكنم خريد چندين ستاره يك كمي با مشكل مواجه بشه چون منبع مالي قوي احتياج داره ولي انتخاب يك يا دو بازيكن در حد كلاس جهاني و بعد شناسايي استعدادهاي ناشناخته ميتونه ما رو بيشتر كمك كنه و فكر ميكنم براي انتخاب ستاره ها بايد به همين كالچو,ليگ اشپانيا و ليگ برتر انگلستان نگاه كرد و استعدادها رو هم بايد قطعا"در فرانسه و پرتغال جستجو كنيم ما از الان بايد به فكر جانشينان عالي براي دل پيرو و ندود باشيم و البته يك رهبر عالي براي خط دفاع ويا در خط حمله داره عالي بازي ميكنه اما بايد هنوز منتظر بود تريستان رو كه يادتون هست حالا چي شده؟؟

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
اولا که کسی نیمتونه جای الکسو بگیره دوما اول باید به جایگاه تیم نگاه کنیم تیم های کوچک بازیکن میسازند تیم های بزرگ استفاده اگه ما بخایم بازیکن بسازیم باید قید قهرمانی رو بزنیم پس اول بازیکن های بزرگ بگیریم بعد اگه جایی بود واسه بازیکن سازی

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
ایول زدی تو خال ولی من کاملا با ادریانو موافقم

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
ایش ایش اون ادریانو هم بازیکنه ادریانو گاه گاهیه یه روز خوبه یه روز گند اصلا به درد نمیخوره حیف تورس نیست

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من من به شخصه دوست دارم از بازيکنان جوون استفاده بشه ولي ترجيح ميدم اگر قرار بر جذب ستاره باشه اون ستاره روبن و آدريانو باشند چون اين دو تا نسبت به بقيه محتمل تر هستند با تشکر

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
دوست متفكرم واقعيت اينه كه هر بازيكن يك روزي ميره و نوبت به نفر بعد ميرسه و اين به معنايي اين نيست كه نفربعد حتما"بهتره البته شايد هم بهتر باشه من خودم عاشق الكس هستم اما تعصب كور كورانه رو نمي پسندم 20 سال پيش كه يونيپرتي اسطوره يوو بود الكس كجا بود ؟؟اين دليل بر ضعف الكس نيست بلكه جبر روزگار اين است كه گذشت زمان نشان ميدهد كه چه كساني اسطوره مي شوند در مورد قسمت دوم فرمايشتان خود جنابعالي در قسمت اول پاسخش را داده ايد اگر به خاطر داشته باشيد گه حتما"حتما" داريد خودد الكس هم ابتداي ورودش به يوو فوق ستاره يا حتي ستاره نبود بلكه يك استعداد طلايي بود كه بعد تبديل به اسطوره باشگاه شد و ديگه اينكه من عرض كردم شناسايي استعدادهاي درخشان آنهم به تعداد محدود مثلا"3 يا 4 بازيكن يا حتي كمتر ما نمونه اش را در اين چند سال كم نداشتيم زامبروتا,كامو,تاكيناردي و همين كيليني نمونه هاي اخرينش بودند و ديگه اينكه آدم نگاه به جيبش ميكنه و خريد ميكنه و در آخر اينكه هميشه ستاره خريدن راز موفقيت نيست بلكه عاقلانه خريدن برگ برنده است كه در غير اينصورت رئال مي بايست چندين سال قهرمان ليگ قهرمانان ميشد با تشكر اميدوارم كه تونسته باشم منظور خودم رو درست بيان كرده باشم اما با تمام اين حرفها نظر شما كاملا"محترم است

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
حرف شما درست اما مقایسه ی رئال و یووه غیر منطقیه چون رئال هیچوقت مربی خوب نداشته

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
حداقل الان داره

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
اتفاقا"دقيقا"منظور من هم همين بود حضور ستاره بدون مربي و تشكيلات فوق حرفه ايي بي نتيجه است البته مربي بزرگ هم داشته اما به تنهايي كافي نيست

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من من اصلا دوست دارم يووه سياست رئال رو پيش بگيره دوست دارم جوانان مستعد مثل روبن خريداري بشند که ساليان سال بتونند براي يووه بدرخشند الان بازيکني مثل روبن براي يووه از نون شب واجب تره علتش اينه که ندود ديگه پا به سن گذاشته و بايد بياد در ميانه ميدان بازي کنه و بازيکن جواني مثل روبن در سمت چپ جاشو بگيره با تشکر

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی