پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

چه بازيکنی ؟

* * * * - 16 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
39524 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: کالوین فیلیپس (17 کاربر رای داده است)

با جذب کالوین فیلیپس موافقید ؟

1. بله، به صورت قرضی (7 رای [41.18%])

درصد آرا: 41.18%

2. بله، به صورت دائم (0 رای [0.00%])

درصد آرا: 0.00%

3. تحت هر شرایطی موافقم (1 رای [5.88%])

درصد آرا: 5.88%

4. موافق نیستم (9 رای [52.94%])

درصد آرا: 52.94%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

رومئو اگرستي لحظاتي پيش از دريافت سيگنال‌هاي مثبت در روند مذاكرات ماتياس دده‌ليخت با بوونتوس خبر داده و از قطعي شدن تصميم او براي رفتن به تورين گفته است.

omtz_960.jpg

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

من خودم از خیلی وقت پیش (مخصوصا بعد از بازی برگشت یووه جلوی آژاکس) طرفدارش بودم و آرزو داشتم بیاد یووه. ولی با این حقوق و احتمال از دست رفتن هافبک و مهاجم نوک یکم با اومدنش مشکل دارم

یووه هنوز به یه هافبک + ایکاردی احتیاج داره

من هنوز به برگشت کیفیت پیانیچ نامطمئنم. بازیهای مهمی تو فصل پیش دست ما رو گذاشت تو پوست گردو

• alexdelpiero, Signora Omicidi, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS
فکر کنم باید تاپیک دلیخت رو هم برنیم
ظاهرا پاریس و بارسا متقاعد نشدن بیشتر پیشتهاد بدن و یوو داره اخرین میخ ها رو به تابوت اژاکس میزنه

بهمن فقط تو تاپیک نزن و فراریش نده :1:
  • mory, alexdelpiero, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

جانلوكا دي‌مارتزيو و فابريتزيو رومانو نيز به رومئو آگرستي و ماسيمو پاوان پويستند و از موافقت ماتياس ده‌ليخت براي پيوستن به يوونتوس خبر دادند.

رومانو درخواست رايولا از يووه براي انتقال ده‌ليخت به يووه را پرداخت ساليانه 12 ميليون يورو +‌ بندهاي تشويقي ويژه عنوان كرده است.

`پيش از اين يوونتوس در پرداخت مبلغي حدوداً 70 ميليون يورويي با آژاكس به توافق رسيده بود.

ظاهراً دليل چرخش ده‌ليخت از پاريسن‌ژرمن به يووه علي‌رغم توافقات اوليه، انتخاب مدير جديد در اين باشگاه (لئوناردو) بوده كه باعث كند شدن روند مذاكرات و خلل در آن شده بود.

مينو رايولا نيز وقت را تلف نكرده و بلافاصله به سراغ يوونتوسي‌ها رفته است.

ikuv_index.jpg

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ti seguiremo anche noi

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3760 ارسال

یعنی دلیخت با این اسمی که در کرده حاضره نیمکت نشینی رو در بعضی مسابقات تحمل کنه ...

یا شاید کیه لینی یا بونوچی دیگه جایگاه ثابتی در ترکیب اصلی نخواهند داشت .

• حامد, GioVanni Agnelli, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
این دلیخت با اینکه خرید بزرگیه ولی اصلا خرید هیجان انگیزی نیست ، حقوقی هم که میخوان بهش بدن منصفانه نیست اصلا .
  • GioVanni Agnelli, mory, MaMpIeRo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
خوشبختانه کومیسو گفته کیه زا امسال فروشی نیست
خدا خیرت بده پهلوان
یوونتوسی واقعی تویی
  • mory, alexdelpiero, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

روزنامه‌هاي لا ريپوبليكا و لاگاتزتا دلو اسپورت از علاقه باشگاه‌هاي يوونتوس، اتلتيكو مادريد و منچستر يونايتد براي جذب السید هیساج مدافع راستِ ناپولي خبر داده‌اند.

اين بازيكن 25 ساله و آلبانيايي كه پيش از اين در ناپولي شاگرد مائوريتسيو ساري بوده در سال 2015

با 5 ميليون يورو از امپولي به آبي‌هاي بندر ناپل پيوسته بود و در 4 فصل گذشته نيز يكي از بازيكنان تقريباً ثابت ناپولي در رقابت‌هاي مختلف بوده است.

به نظر مي‌رسد ناپولي براي رضايت به جدايي هيساج مبلغي در حدود 25 ميليون يورو را مدنظر داشته باشند كه بعيد است مانعي جدي براي جذب توسط سه باشگاه نامبرده باشد.

از جمله توانمندي‌هاي اين بازيكن، قابليت بازي در سمت راست و چپ خط دفاعي است. با توجه به آشنايي كامل ساري به سبك بازي او، يوونتوس مي‌تواند به جذب هيساج اميدوار باشد.

4a0_index.jpg

• mory, Signora Omicidi, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ti seguiremo anche noi

دایی احمد

دایی احمد

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationahwaz
بونوچی بیشتر اسمه و کارایی مناسبی نداره و تو لول درجه یک اروپا نیست و خوشبختانه اینو مدیرا فهمیدن . و کیلینی هم که خیلی مصدوم میشه .
ایشالا فصل دیگه زوج دلیخت و روگانی ثابت باشن .
  • GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Posted Image

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

بونوچی بیشتر اسمه و کارایی مناسبی نداره و تو لول درجه یک اروپا نیست و خوشبختانه اینو مدیرا فهمیدن . و کیلینی هم که خیلی مصدوم میشه .
ایشالا فصل دیگه زوج دلیخت و روگانی ثابت باشن .

:1: روگانی ثابت ؟ چجوری اخه

• eⁿzº, alexdelpiero, AliReZaZa و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

روگانی مشنگی بیش نیست و نون زیادی داره میخوره فصل بعد دلیخت یکم تحمل کنه چیزهایی از کیلینی و بونوچی یاد میگیره و در همین فصل هم  بازی های مهم جای کیلینی یا بونوچی ب بازی میاد شک نکنین و برای خودش خیلی بهتره ک چیز های زیادی از دو مدافعمون یاد بگیره .    اومدنش ب نظرم خوبه و من متقاعد شدم ک واقعا خرید عالیه ...اما دستمزد وقتی شما 3 هافبکتون رو بیرون مندازین ک سر جمع 13 تا حقوق میگرفتن ( مارکیزیو - متوییدی - خدیرا ) ادمدن یکی با 12 تا عیبی نداره تازه رابیو هم رایگان میاد . 

بعدش فصل بعد ک کیلینی و یحتمل ساندرو و یحتمل مانجو میرن خوب اینام فضل  باز میکنن برا گرفتن بازیکن جدید .

یوونتوس دو قاتل رونالدو و دلیخت ک حذفشون کرده بود رو گرفته و کار عالی کرده . فقط امیدوارم کانسلو بمونه ک ب امید خدا میمونه چ تیمی بشیم جان 

• tecra, vahid.juv و cr7 از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6050 ارسال
  • LocationKhorram Abad
خب خوشبختانه ده لیخت کمی از یووه دور شده! ایشالا ک نمیاد!

ریکاردو پریرا دفاع راست سابق پورتو و نیس و فعلی لستر هم ب گزینه های یووه برای جانشینی کانسلو اضافه شده دارمیان هم دوباره مطرح شده!

میلان قصد نداره رینا رو بده یووه و جالبه اسم کاسیاس هم برای پیوستن ب یووه اومده! بوفون ب پورتو و کاسیاس ب یووه :fp:
  • GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

خب خوشبختانه ده لیخت کمی از یووه دور شده! ایشالا ک نمیاد!

ریکاردو پریرا دفاع راست سابق پورتو و نیس و فعلی لستر هم ب گزینه های یووه برای جانشینی کانسلو اضافه شده دارمیان هم دوباره مطرح شده!

میلان قصد نداره رینا رو بده یووه و جالبه اسم کاسیاس هم برای پیوستن ب یووه اومده! بوفون ب پورتو و کاسیاس ب یووه :fp:

دلیخت به این خوبی اخه ؟ نیاد که چی ؟ سال دیگه کیلینی میتونه واسه دفاع ؟ بونوچی هم سن داره . دلیخت میتونه تبدیل به اسطوره بشه

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS
8یکم احساس نگرانی دارم
فوتبال و نقل انتقالات چند ساله خیلی بی رحم شده
میترسم همین رابیوت رو هم لحظه اخری از 0نگمون دربیارن
الان دو هافبک بزرگ و مهمی ک در دسترسمون بودن و خریدشون از هیسکو پوگبا و اریکسن راحتر بودن دارن میرن ساویچ داره میره ماریس و بسیار متاسفم بهترین استعداد و ستاره خط هافبک دنیا اندونبله هم داره میره تاتنهام.
این پوگبا باید ده روز اولتیماتم بدن افا تمام تلاشو بکنن تونستن بخرن ک هیچ اگه نشد حداقل بریم سریع اندومبله رو هاجیک کنیم
  • tecra, ace of glass, amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6050 ارسال
  • LocationKhorram Abad
یووه برای ده لیخت پیشنهاد 80 میلیونی خواهد داد اما چیزی ک واضحه اینه ک جلب رضایت خود ده لیخت دشوار تر از آژاکسه

با اومدن آزاد بوفون و فروش پرین 15 تا 20 میلیون هم اینجا ذخیره میکنیم. رم ب پرین، اسپیناتزولا و هیگواین علاقه داره و یووه ب لوکا پلگرینی و زانیولو! ممکنه 2 باشگاه ی جوری با هم ب توافق برسن!

رابیوی بچه ننه هم فعلا مشخص نیس تصمیم نهاییش چیه ب نظرم باشگاه رو رابیو ریسک کرده و از رقابت اندومبله هم کشید کنار اگه رابیو نیاد برنامه ب هم میخوره! ب نظرم با اومدن رابیو دیگه بعیده هافبک بزرگی بخریم نهایتا واسه زانیولو ی پیشنهاد ن چندان سنگین میدن اگه اومد ک خوب نیومدم هیچی! واقعا این خریدای آزاد باعث شد کلی پول ذخیره بشه اما افسوس ک داره صرف ده لیخت و رایولا میشه! کاش ایکاردی و مانولاسو میگرفتن! البته مانولاس در آستانه رفتن ب ناپولیه :fp:
  • GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
خودمو متقاعد کردم که حقوق دلیخت رو آنیلی میخواد بده. به تو چه تیم بهم میریزه یا نه. از بودنش تو تیم لذت ببر 😁
با این وصف حضورش بزرگترین خرید برای حال و آیندس و مقایسش با مانولاس گناه کبیره! (شرمنده دریمر جان)
واسه مقایسه میتونید تاثیر فن دایک توی لیور قبل و بعد حضورش ببینید. تیم با فن دایک (و یا دلیخت) با خیال راحتتر رو به جلو بازی میکنه. اطمینانی که بونوچ قطعا نمی تونه بده. قطعا مانولاس و کولیبالی و رفقا ماکزیمم در حد بونوچن و نه بیشتر
+ به اندازه کافی muscle تو تیم داریم که احتیاجی به اندومبله نباشه. تیم احتیاج به هافبک خلاق داره که همین الان هم داریم و خرید پوگبا فقط شیک ترش میکنه بهمراه اضافه شدن شانس گلزنی از راه دور (آپشنی که چند ساله بعد پوگبا تو تیم نداریم-هافبک شوترن)
خرید ایکاردی زمان بره و اتفاق هم میفته اما واقعا دردی از تیم دوا نمی کنه
  • mory, Signora Omicidi, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 722 ارسال
  • Locationzahedan
بنظرم اگه مانژو رفتنی باشه هیگواینم میفروشن و ایکاردی اضاف میشه خرید دلیخت کار درستیه ما همیشه باید دفاع های درجه یک داشته باشیم یووه رو ب دفاع مستحکم میشناسن من راضیم اگه ایکاردی رابیو و دلیخت و البته جایگزین کانسلو اضاف بشه نمره قبولی میگیره پارا اگر پوگبا رو هم جذب کنن ک دیگه خیلی رویایی میشه این تابستون ک بعید میدونم
  • mory, eⁿzº, Signora Omicidi و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

دیلیخت تقریبا تمومه  99%

• mory, alexdelpiero, Signora Omicidi و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS
سینا پنبعت چیه 99 درصد تموم شدست ؟
دی مرصبه هم چند روزه سکوت کرده.
کم کم ادم داره نا امید میشه
  • tecra و vahid.juv از این پست تشکر کرده است

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

سینا پنبعت چیه 99 درصد تموم شدست ؟
دی مرصبه هم چند روزه سکوت کرده.
کم کم ادم داره نا امید میشه

سکوت نکرده. هم اگرستی و هم دی ماتزیو. گفتن مذاکرات در مرحله خیلی پیشرفته است و احتمال بهم خوردنش کمه.

منبع مدیاست

امروز هم یه مصاحبه از دیلیخت امد بیرون که گفته همیشه دوست داشتم کنار رونالدو بازی کنم. خب یعنی چی "همیشه دوست داشتم" ؟

• mory, alexdelpiero, El rey leon و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی