پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

چه بازيکنی ؟

* * * * - 16 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
39522 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: کالوین فیلیپس (17 کاربر رای داده است)

با جذب کالوین فیلیپس موافقید ؟

1. بله، به صورت قرضی (7 رای [41.18%])

درصد آرا: 41.18%

2. بله، به صورت دائم (0 رای [0.00%])

درصد آرا: 0.00%

3. تحت هر شرایطی موافقم (1 رای [5.88%])

درصد آرا: 5.88%

4. موافق نیستم (9 رای [52.94%])

درصد آرا: 52.94%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2516 ارسال

خب یووه انگار از گوولوین کنار کشید.. بنظرم دلیلی نداشت وقتی خط هافبک پرتعدادی داریم و فقط نیاز به کیفیت داریم بازیکن دیگه ای اونجا اضافه کنیم که میدونیم می چسبه به نیمکت.

مخصوصن جوان هست، اگرم نگاه اقتصادی محور باشه باید بازی کنه تا قیمتش بالا بره که با هافبک های دیگه ای که داریم عمرن بهش بازی برسه.. 

با فرض جدا شدن استورارو و یکی از بین خدیرا و مارکیزیو:

- یه هافبک تاپ.. ساوویچ/پوگبا/کواچیچ/مودریچ.. 

- جانشینِ استورارو: یه آچار فرانسه ی با تجربه مثل پادویین.. قیمت زیر 12 تا، بعنوان گزینه ی آخر خط هافبک، تو لیگ جواب بده و بتونه هرجا مربی ازش خواست بازی کنه. بنظرم اگه بتونیم قرضی یکیو از لیگ بگیریم بهترین گزینه ست.. از سایر لیگ ها ریسک بالایی داره هم از نظر قیمت هم جا افتادن با لیگ. البته از آلمان بشه خرید خوبه که قیمت و کیفیت معقولی دارن..

---

در کل ترکیب و اولویت بازیکنا در خط هافبک میتونه اینطوری باشه:

پیانیچ/ بنتانکور/ جانشینِ استورارو

ستاره جدید/ متویدی/ خدیرا یا مارکیزیو/ بنتانکور/ جانشینِ استورارو                                                          جان/ خدیرا یا مارکیزیو / متویدی/ بنتانکور/ جانشینِ استورارو

• eⁿzº, Signora Omicidi, L'Avvocato و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6045 ارسال
  • LocationKhorram Abad
گزینه های اصلی واسه خط دفاعی گودین و ده لیخت هستن و گزینه های خروج بن عطیه و روگانی... من نمیفهمم ده لیخت چی از روگانی بیشتر داره؟ تو لیگ هلند ده سال هم تجربه بازی داشته باشی مفت نمی ارزه! این ک یکی دو سال بیشتر نیس.. روگانی تجربه بازیهای ملی داره تو لیگ قهرمانان تجربه داره هر سال تو سری آ مقابل مهاجمای بزرگتری نسبت ب لیگ هلند بازی میکنه با مدافعای بزرگی همبازی بوده حالا بیایم بفروشیم ی پولیم بذاریم روش بریم مدافعی بیاریم ک نهایتا در همون سطح برامون بازی کنه؟! بن عطیه مشتری های خوبی داره چش چرونه بی ادبه پنالتی میده! میتونیم بفروشیمش بالای 25M و با پول کمتر بند گودین رو فعال کنیم ی توافق شخصی با گودین لازمه فقط! فقط ی سال از بن عطیه بزرگتره اما سطحش فوق العاده بالاتر...

از نیومدن گولووین ناراحت نیستم ب شرط اومدن ی هافبک تاپ تر... خوشبختانه میلینکوویچ تو جام جهانی ندرخشید و قیمتش بالاتر ک نرفت هیچ داره پایین هم میاد!

این بازیکنای قرضی آخر ب ی دردی خوردن حدود 60 تا از فروش ماندراگورا چری و فاویلی میتونیم ب دست بیاریم یعنی پول کاستا + قسط های اول پرین و کانسلو صاف میشه! بقیه بازیکنای قرضی هم مونده + استورارو + بودجه خود باشگاه سر جمع از اینا نمیتونن ی هافبک تاپ دربیارن؟
  • Pinturicchio, Signora Omicidi, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4151 ارسال

خرید دی لیت عالی است

او فراتر از یک مدافع است.

قابلیت های سرزنی و شوت زنی دقیق اون رو به یک هافبک شبیه تر میکنه تا یک دفاع

• eⁿzº, tecra, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

خریدی که بخواد با قربانی کردن امثال ِ کین و بنتانکور انجام بشه ، همون نشه بهتره

این SMS رو اگر بالای 80 میلیون بخریم ، به پاچه مون رفته

• tecra, Senmorta, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Guest_A Tribute To Buffon_*

Guest_A Tribute To Buffon_*
  • مهمان
بدتر از هیگواین نمیشه. سنش مناسبه قیمتش قطعا میره بالا می‌فروشیم سود هم میکنیم
بنتانکور تهش مثل اوج مارکیزیو هم نمیشه. اصلا نقطه قوت خاصی نداره بازیش. کین sms شیب بام!
  • Signora Omicidi, tecra, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4151 ارسال

موجی برای دومین بار از پیوستن ساویج به یووه و پیشرفته بودن مذاکرات خبر داده

خود بازیکن هم به مدح یووه پرداخته و گفته برادرم در تورین دروازه بان است.

• eⁿzº, tecra, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

^

خوب با این اظهارات موجی الان از بایت نیومدنش کمی خیالم راحت شد   :1:

فقط امیدوارم ماروتا حرکت احمقانه ای نکنه و کسی رو بفروشه و به جاش این آقا رو بخره!

+

دی لیخت خیلی خوبه به نظرم. به عنوان کسی که تا حدی پیگیر آیاکس هم هست بازیش رو قبول دارم. 

از طرفی خیلی دوست دارم تو یووه ببینمش و از طرف دیگه  به این خاطر که احتمال به هدر رفتن استعدادش تو یووه بالاست، نگرانشم  :fp:

• Signora Omicidi, tecra, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4151 ارسال

ماروتا به اسکای:

پیانیچ غیرقابل فروش

دو خرید مهم برای یووه داریم.

موجی: حرکتهای غنطر مثل خرید نانیغولان در بازار بهتر بوده باید ببینیم در زمین چه اتفاقی میفته.

• eⁿzº, tecra, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS

ظاهرا پیشنهاد رئال به ساویچ شایعه ای بیش نبوده که از سمت لوتیو مدیر لاتزیو جهت بازار گرمی پخش شده بود و پاریس هم که درگیر فرپلی و پرداخت 180 میلیون ام پاپه هست و نمیتونه هزینه پزافی بکنه فقط میمونه منچستر که اون هم در حد علاقمندی بوده و با پیوستن فرد برزیلی به منچستر کلا خرید ساویچ تو برنامشون نیست

و تنها خریدار ساویچ همین یوونتوس هست و منتظر بودن تا یونتوس رقمش رو بالای 100 تا ببره که یوو این کار رو نکرد و گفته شده  رئیس لاتزیو حاضر شده پای میز مذاکره بشینه و دست از قیمت های نجومی وبالای 120 تایی برداره

فکر کنم تو این هفته خبر های جدید و کامل تری راجب ساویچ و یوو منتشر میشه

• eⁿzº, tecra, L'Avvocato و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS
به گفته اسکای ساموئل مولاتیری پدیده 17 ساله اسپتزا مورد توجه ماروتا و مدیران یوو قرار گرفته
  • tecra, satfootball و cr7 از این پست تشکر کرده است

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

Juve has not started any negotiations yet, Lotito continues to remain firm on the valuation of €150 million [Di Marzio]

• tecra و L'Avvocato از این پست تشکر کرده است

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2516 ارسال

چه غولیه این SMS..

یه لحظه چشماتونو ببندید میخوام دل هاتونو ببرم تورین.. اونجا که کانسلو توپو در سمت راست میگیره و یه نگاه به هیجده میندازه می بینه هیگوایین، مانژو و SMS منتظر سانترش هستن.. کی میخواد آخه این سه تا رو باهم نگه داره؟!

خدایی هرچی سانتر کنه گل میشه.. 

• eⁿzº, Signora Omicidi, L'Avvocato و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1484 ارسال

^

غول گرونیه :fp: اگه بتونیم حدوداً با 40 میلیون بیاریمش می‌شه ریسک کرد وگرنه 110 اضافه بهمون انداختن :1: معاوضه با بنتانکور حتی بدون پول اضافه هم اشتباهه. این غاز همسایه هیچ چیزی از بنتانکور سر نداره :fp:  :1:

+ چه حالی خواهد داد اگه با 150 تا بیاریمش و ماتوئیدی نیمکت‌نشینش کنه :nish:

• Signora Omicidi, tecra, Senmorta و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2516 ارسال

^

غول گرونیه :fp: اگه بتونیم حدوداً با 40 میلیون بیاریمش می‌شه ریسک کرد وگرنه 110 اضافه بهمون انداختن :1: معاوضه با بنتانکور حتی بدون پول اضافه هم اشتباهه. این غاز همسایه هیچ چیزی از بنتانکور سر نداره :fp:  :1:

+ چه حالی خواهد داد اگه با 150 تا بیاریمش و ماتوئیدی نیمکت‌نشینش کنه :nish:

بنظرم تا 120 تا ارزش داره..

(منظور شما نیستید، کلیه:) تا دیروز بنتانکور اصن طرفدار نداشتا.. میگفتن هیچی نداره حالا که صحبت از فروش شده همه مخالف شدن  :1:

خدایی برای این یووه از نون شب واجب تره.. یه لیست از توانایی هایی که صرفن به یووه اضافه میکنه:

1- با کناری هاش حرکات ترکیبی و عمقی خوبی انجام میده و به نفوذهای ساندرو خیلی کمک میکنه.

2- اگه مانژو نباشه (که با حضور کاستا و دیبالا احتمالش کم نیست) مشکل قد نداریم و میتونه موقع حمله به محوطه اضافه بشه و حتی بهتر از مانژو رو ارسال ها موثر باشه..

3- قدرت شوت زنی یووه در خط هافبک کم بوده.. اگه بیاد با امره جان شوت زن های خوبی پیدا میکنیم هرچند هیچکدومشون قهار نیستن تو این زمینه ولی نسبت به متویدی-خدیرا پیشرفت بحساب میان..

---

حالا بی عیب هم نیست این بنده خدا:

1- قدرت دفاعیش از متیودی پایین تره

2- دوندگی نصف متویدی نداره و پرسینگ خوبی نداره

3- تجربه CL کلن نداره و تعطیله

یه دو سال کار داره تا بخواد World class بشه..

• eⁿzº, Signora Omicidi, L'Avvocato و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

@L'Avvocatoایضا ساویچ قدرت جوونی و و قدو قامت عالی داره و اگر در جامم جهانی موثر بود اما کم بود ب دلیل تجربشه بابا 21 سالشه قطعا باید بخریمش ب ههمراه مودریچ 

قاعدتا گولووین یک ستاره خاموشه ب شدت کراسیچ وار بازی میکنه 

بعد رفتن بوفون ملزوما دروازبانان خوبی رو ب خدمت گرفتی پس مستحضرا عرض میکنم که شدیدا ب چنین خریدهایی برای چیره شدن ب کسانی ک ارزوشونه حتی مارو ببرن در لیگ نیاز داریم بارها گفتم پولیتانو بازیکن ساسولو بسیار فرض و خوبه کاش میشد گرفتتش 

لطفا ندیده و نمالیده ب بازیکن موثر نگین بدرد نخور پوگبا مگه چی بود ؟؟

هر چند بازیکنان دهه 90 نمیشن اما تو این بازار خریدشون با توجه ب سنشون عالیه زمانی بود نمیتونستیم بخریم ایضا یادتا هست 2011 اما الان تازه ناز هم میکنیم 

ترجیحا با رفتن هیگواین تیم ب  همگنی مناسبی از نظر دوندگی و چینش میفته هری کین عالیه اما خیلی گرونه میشه جاش موراتا رو گرفت ک خوبه واقعا 

• Signora Omicidi, tecra, L'Avvocato و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1484 ارسال

بنظرم تا 120 تا ارزش داره..

(منظور شما نیستید، کلیه:) تا دیروز بنتانکور اصن طرفدار نداشتا.. میگفتن هیچی نداره حالا که صحبت از فروش شده همه مخالف شدن  :1:

....

یه دو سال کار داره تا بخواد World class بشه..

آقا حقیقتاً اون اوایل قدری به بنتانکور امید داشتم، مقایسه‌ام برای این نبود که بنتانکور رو بالا ببرم بلکه خواستم صرفاً سطح ساویچ رو از نظر خودم نشون بدم :fp:

2 سال؟؟؟ :45:  پرز باید 2 سال منتظر بمونه؟ :1: فکر می‌کنم استراتژی رئال برای خریدنش عاقلانه‌تر از یوونتوس باشه. ریسک تولد یک بازیکن کلاس جهانی با این مبلغ غیرمنطقیه. این قیمت یک بازیکن تثبیت‌شده‌ی کلاس جهانیه.

@L'Avvocatoایضا ساویچ قدرت جوونی و و قدو قامت عالی داره و اگر در جامم جهانی موثر بود اما کم بود ب دلیل تجربشه بابا 21 سالشه قطعا باید بخریمش ب ههمراه مودریچ 

قاعدتا گولووین یک ستاره خاموشه ب شدت کراسیچ وار بازی میکنه 

بعد رفتن بوفون ملزوما دروازبانان خوبی رو ب خدمت گرفتی پس مستحضرا عرض میکنم که شدیدا ب چنین خریدهایی برای چیره شدن ب کسانی ک ارزوشونه حتی مارو ببرن در لیگ نیاز داریم بارها گفتم پولیتانو بازیکن ساسولو بسیار فرض و خوبه کاش میشد گرفتتش 

لطفا ندیده و نمالیده ب بازیکن موثر نگین بدرد نخور پوگبا مگه چی بود ؟؟

هر چند بازیکنان دهه 90 نمیشن اما تو این بازار خریدشون با توجه ب سنشون عالیه زمانی بود نمیتونستیم بخریم ایضا یادتا هست 2011 اما الان تازه ناز هم میکنیم 

ترجیحا با رفتن هیگواین تیم ب  همگنی مناسبی از نظر دوندگی و چینش میفته هری کین عالیه اما خیلی گرونه میشه جاش موراتا رو گرفت ک خوبه واقعا 

علیرضا جان! احتراماً به استحضار می‌رساند هی ما رو می‌بری اون‌ور هی میاری این‌ور :1: منطقِ فازی تدریس می‌فرمایید؟ :1:

با نصف حرفاتون موافقم با نصف دیگه‌اش نه. علی ای‌حال به نظرم پولیتانو به عنوان یه آلترناتیو ارزون خوب بود. 

در مورد پوگبا ارجاع به صحبت پیرلو که گفته بود: همون روز اول توی تمرینات به خودم گفتم که فرگوسن چطور این رو از دست داده؟

در مورد ایگوائین موافقم :fp: با هری کین نه، توی ایتالیا اشکش در خواهد اومد، با موراتا هم بعد از خوشحالی زیاد و قیچی کردن تور دروازه(فینال با رئال) دیگه نه :fp:

من حیث‌المجموع الخیر فی ما وقع. 

سعی می‌کنم کمتر حرص و جوش این تیمِ بی‌وفا رو بخورم :14:  البته فقط سعی می‌کنم این‌که چقدر موفق بشم معلوم نیست :fp:

• eⁿzº, Pinturicchio, Signora Omicidi و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6045 ارسال
  • LocationKhorram Abad
امباپه کلا ی نیم فصل درخشید بعد با 180 تا ب فروش رفت وقتی سطح بازیکن بالاست ب سنش نباید توجه کرد مقایسه بنتانکور با میلینکوویچ کفره! بنتانکورو دوس دارم ولی ب هر حال از اوناست ک تا ی حدی میتونه پیشرفت کنه خودشو بکشه فوقش ی مارکیزیو ازش درمیاد تازه عمرا ب اندازه مارکیزیو گل و پاس گل داشته باشه توانایی های هجومیش در سطح بسیار پایینیه... اصلا اگه اینقد عالی بود الان براش صف بسته بودن... خرید میلینکوویچ این شجاعت رو ب مدیرا میده ک بعدا هم دست ب جیب بشن.. قطعا جواب میده...

طبق گفته ماروتا و اون دو خرید مهم میشه امید داشت ی هافبک و ی مدافع خوب جذب بشه و بدون فروش بزرگی میشه گفت در حد سی ال تیم بستیم... اینطوری کارمون راحت تر میشه برای فصول بعد... اجزای اصلی تیم سن بالایی ندارن و دیگه لازم نیس هر فصل بکوبیم از نو بسازیم
  • eⁿzº, tecra, L'Avvocato و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2516 ارسال

آقا حقیقتاً اون اوایل قدری به بنتانکور امید داشتم، مقایسه‌ام برای این نبود که بنتانکور رو بالا ببرم بلکه خواستم صرفاً سطح ساویچ رو از نظر خودم نشون بدم :fp:

2 سال؟؟؟ :45:  پرز باید 2 سال منتظر بمونه؟ :1: فکر می‌کنم استراتژی رئال برای خریدنش عاقلانه‌تر از یوونتوس باشه. ریسک تولد یک بازیکن کلاس جهانی با این مبلغ غیرمنطقیه. این قیمت یک بازیکن تثبیت‌شده‌ی کلاس جهانیه.

آره متوجه شدم صحبت کلی بود.. اگه اینم بیاد مجموعه ای از بازیکنایی که خوشت نمیاد در تیمت جمع میشن (کانسلو+ SMS).. اگه از کواچیچ خوشت نمیاد الان بگو شاید اونم خریدیم :39: (آقا با لحن خودمونی صحبت میکنیم بی ادبی نباشه :fp: )

آره پرز چند ساله زرنگ شده.. قدیما راحت میشد بهش انداخت الان خودش یه پا بنداز شده (موراتا)..بجای اینکه یه بازیکن مستعد World Class ولی با ریسک رو 120 تا بخره صبر میکنه یووه پرورش بده 180 تا بخره..  :1: پرز راضی ماروتا راضی بازیکن راضی ما چه کاره ایم مخالف باشیم.. 

• Signora Omicidi, L'Avvocato, amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2516 ارسال

امباپه کلا ی نیم فصل درخشید بعد با 180 تا ب فروش رفت وقتی سطح بازیکن بالاست ب سنش نباید توجه کرد مقایسه بنتانکور با میلینکوویچ کفره! بنتانکورو دوس دارم ولی ب هر حال از اوناست ک تا ی حدی میتونه پیشرفت کنه خودشو بکشه فوقش ی مارکیزیو ازش درمیاد تازه عمرا ب اندازه مارکیزیو گل و پاس گل داشته باشه توانایی های هجومیش در سطح بسیار پایینیه... اصلا اگه اینقد عالی بود الان براش صف بسته بودن... خرید میلینکوویچ این شجاعت رو ب مدیرا میده ک بعدا هم دست ب جیب بشن.. قطعا جواب میده...

طبق گفته ماروتا و اون دو خرید مهم میشه امید داشت ی هافبک و ی مدافع خوب جذب بشه و بدون فروش بزرگی میشه گفت در حد سی ال تیم بستیم... اینطوری کارمون راحت تر میشه برای فصول بعد... اجزای اصلی تیم سن بالایی ندارن و دیگه لازم نیس هر فصل بکوبیم از نو بسازیم

آقا لینکی چیزی داری صحبتشو بخونیم امیدوار بشیم؟

• Signora Omicidi, L'Avvocato و amirali2001 از این پست تشکر کرده است

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6045 ارسال
  • LocationKhorram Abad
‏^
ن! تو اینستا دیدم منابع معتبر چیزی ندیدم با اعتماد ب ست فوتبال منم گفتم... واسه شما ک امیدواری نداره باید آواتارتو عوض کنی در اون صورت! :1:
  • Signora Omicidi, tecra, L'Avvocato و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی