پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

چه بازيکنی ؟

* * * * - 16 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
39520 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: کالوین فیلیپس (17 کاربر رای داده است)

با جذب کالوین فیلیپس موافقید ؟

1. بله، به صورت قرضی (7 رای [41.18%])

درصد آرا: 41.18%

2. بله، به صورت دائم (0 رای [0.00%])

درصد آرا: 0.00%

3. تحت هر شرایطی موافقم (1 رای [5.88%])

درصد آرا: 5.88%

4. موافق نیستم (9 رای [52.94%])

درصد آرا: 52.94%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
اولا که از نظر من روی تو همین الانم سیاه شدست با این موفقیتهای یووه - ولی نمیخوای از رو بری

دوما چه خوب شد ساندرو رو گفتی

اتفاقا در مورد ساندرو قشنگ یادمه که شما تو اوج حملات بی منطقت به ماروتا بودی و چپ و راست و وقت و بی وقت ماروتا و مدیریت رو میکوبیدی سر نخریدن این و اون که یه دفه رسما اعلام شد که یووه ساندرو رو خرید و همون روز مثل یک افتاب پرست رنگ عوض کردی و شدی طرفدار درجه یک ماروتا . چرا ؟ چون بازیکن دلخواه تو رو خرید . که یادمه اومدی همینجا گفتی من در مورد ماروتا اشتباه کردم .

و این هم دوباره از حال و روز الانت

کسی که انقدر راحت رنگ عوض میکنه به هیچ وجه پست ها و انتقاداتش محلی از اعراب نداره .

واسم خیلی جالبه که فکر میکنی نظراتت منطقیه .

البته دیگه خیلی مهم نیست . به دو دلیل

اول اینکه نظرات تو خدارو شکر کوچکترین تاثیری تو مدیریت نداره

و دوم هم اینکه دیگه اینجا همه شناختنت .

اگه منم تک و توک جوابت رو میدم از روی عادته وگرنه گفتم که . ما با تیممون حال میکنیم و لذت میبریم
تو و امثال تو هم بشینین بزنین تو سر و کله هم که چرا ماروتا کونتی نخرید
  • tecra از این پست تشکر کرده است

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

متاسفانه دو طرف منطق بحث رو جلو نمی برن. اول از همه مخالف های باید محدودیت های رو قبول کنن و موافق ها ضعف های احتمالی. اما خب برآیند به نظرم مهمه که مشخصه. 

اما پایه بحث اشتباست. یکی میگه چرا فلانی نخرید. بهمان نخرید. فلانی خرید

یه سوال ! بودجه 100 تایی پیشبینیتون کجاست؟ ماروتا با ماچ بوسه می تونه بازیکن بخره؟

با این بودجه کم درصد خطا هم بیشتر می شه اما برآیند مهمه. 

ماروتا احمق نیست. ماروتا می فهمه چقدر خوبه که بازیکن خفن بخره. 

به نظرم تیم خوب بسته شده الکی دعوا نکنیم

له نظرم به فلسفه ماروتا به عناون مدیر ورزشی باشگاه احترام بذارید. موفقیت باشگاه مهمه نه فروش رفتن فلانی خرید بهمانی. بازیکن فن نشیم. ستاره فنم نشیم. یووه فن باشیم

• Principino, El rey leon, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away
@سجات فن

داداش من وارد دعوای شما و پژمان نمیشم چون کاملا" دور از ادبه !
شما گقتی جالبه هرکی رو ما نمیخریم همه میگن بنجله منم گفتم کاملا" برعکسشم صادقه هرکی رو میخریم هرچقدرم خوب باشه یه سریا میگن بنجله
در کل حرف من این بود که انقدر منفی نگر نباشیم
درک میکنم که انتظارات از تیم بالاست درک میکنم که تیمی که فصل قبل به فینال چمپیونزلیگ رسیده دیگه دوست داریم فقط خریدای بزرگ داشته باشه
ما دورتموند و رم و اورتون نیستیم اینو قبول دارم
ولی ما واقعا" با رئال و بایرن و منچستر هم هنوز اختلاف داریم
اگر ما 3 ساله به لیست باشگاهای پردرآمد رسیدیم اونا سالهاست که جزو پردرآمد ترینان اگر ما 6ساله استادیوم داریم رئال از وقتی من یادم میاد سانتیاگو برنابئو رو داره که اتفاقا" دوبرابر استادیوم ماس
همونطور که منم میدونم دیشیلیو قرار نیست یه دفاع راست تاپ باشه شما هم میدونی که ما توان خریدن یکی مثل کارواخال رو نداریم
گزینه هایی مثل کانسلو در دسترسه که نه من پتانسیلشو میدونم و نه شما! گزینه ایه که مثلا" تا 15 ملیون حاضر بودن براش خرج کنن وقتی که حاضر نمیشن 5 ملیون دیگه روش بذارن و با 20 تا بیارنش خیلیا ناراحت میشن و میگن این مدیرای یووه به درد نمیخورن
در صورتی که شاید واقعا" ارزش این پولو نداشته!
من میگم در کل جمع بندی کنیم بعد بگیم که داریم پیشرفت میکنیم یا پسرفت
ما 2015 فینال رسیدیم 2تا از بهترینامون به اجبار رفتن(پیرلو و توز) ولی 2017 دوباره با قدرت بیشتر به فینال رسیدیم
و الان تیممون نسبت به پارسال دوباره قوی تره
تیمایی که تو این چند سال به فینال رسیدن دو دسته بودن یا مثل رئال و بارسا باشگاهایی بودن که سالهاست تو کورس قهرمانی هستن و یا مثل دورتموند و اتلتیکو تازه پا گرفته بودن(که فکر نمیکنم ما هم جزو دسته ی اول باشیم)
دورتموند نابود شد اتلتیکو در بهترین حالت فقط ضعیف تر نشد ولی ما بازم داریم قوی تر میشیم
بارسا چند سال فوق العاده بود ولی مدیریت اشتباه به خاک سیاه نشوندش!
ما داریم پله پله بالا میریم احساس میگه باید جهش بیشتری داشته باشیم ولی من فکر میکنم داریم منطقی کار میکنیم
درسته اشتباهاتی هم هست که خوب اجتناب ناپذیره ولی خدا رو شکر اشتباه اونقدر بزرگی تا حالا نبوده که مثل دورتموند یا بارسا تیمو نابود کنه
  • Orphée, pezhman, El rey leon و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

marchisio_juve_applauso_2017_2018_356x23

And it's killing me when you're away
I wanna leave and I wanna stay
I'm so confused, so hard to choose
Between the pleasure and the pain

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS
محمد مي پرزنت ايا ناقص بستن تيم درصورتي ك با يك خريد قابل تكميل شدن هست رو ميزاري رو حساب دو دوتا چهارتا ماروتا ك با بوس گرفتن بازيكن گرفته
با بقران ما دو سال پيش طبق سيستممون پشت مهاجم ميخاستيم و دراكسلري ك اخر سر چندر غاز از دست داديم عوضش رفتيم پول رو حروم هرنانزي كرديم ك از نظر من بنجله از نظر شما ستاره

پارسال ما هافبك ميخواستيم اخر سر چندر غاز ويتسل رو لحظه اخري از دست داديم عوضش ژانويه لرد رينكون رو خريديم و باز تيم ناقص موند و تو فينال مقابل ريال ضربش رو خورديم

امسال هافبك تخريبي و قلدر و سر زن ميخوايم عوضش متيودي رو گرفتيم دفاع راست ميخوايم ديشيل رو خريديم و دفاع اخري ك مبهمه

برادر عزيز اينقدر آه و ماله نكنيد از نبود پول اينقد نگين درامد نداريم

بر عكس اگه ٢٠ بعلاوه ١٠ متيودي رو مقداري روش ميزاشتن امثال انزونزي رو ميخويدن

اقا من بازيكن فن نيستم علاقه اي هم ب انزونزي و كونتي ندارم فقط دلم ميسوزه برا تيمم ك برخي اوقات با تصميمات عجولانه مديريت تيم رو ناقص مي كنن

اينجا تاپيك چ بازيكني هست و هر كسي ميتونه نقد و انتقاد و نظرش رو بگه منم اگه حرفي ميزنم نظرم كلي ميگم و مثلا اگه بجا اين بازيكن اين ميشد بهتر بود يا ضعف و قوت مديريت رو از نظر خودم ميگم اما ايا شده همين پژمان بياد واجب عملكرد مديريت يا هركس ب غير نقاط قوت از ضعف هاش بگه !؟
ايا شده بجز كوباندن كساي ك همعقيدش نيستن يكبار قبول كنه اشتباه فكر مي كرده ؟؟

پژمان اگه همه منو شناختن تو يكيو هم خوب شناختن
  • tecra, Camel Blue و Mohammad Boushehri از این پست تشکر کرده است

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

متاسفانه دو طرف منطق بحث رو جلو نمی برن. اول از همه مخالف های باید محدودیت های رو قبول کنن و موافق ها ضعف های احتمالی. اما خب برآیند به نظرم مهمه که مشخصه. 

اما پایه بحث اشتباست. یکی میگه چرا فلانی نخرید. بهمان نخرید. فلانی خرید

یه سوال ! بودجه 100 تایی پیشبینیتون کجاست؟ ماروتا با ماچ بوسه می تونه بازیکن بخره؟
با این بودجه کم درصد خطا هم بیشتر می شه اما برآیند مهمه. 
ماروتا احمق نیست. ماروتا می فهمه چقدر خوبه که بازیکن خفن بخره. 

به نظرم تیم خوب بسته شده الکی دعوا نکنیم

له نظرم به فلسفه ماروتا به عناون مدیر ورزشی باشگاه احترام بذارید. موفقیت باشگاه مهمه نه فروش رفتن فلانی خرید بهمانی. بازیکن فن نشیم. ستاره فنم نشیم. یووه فن باشیم

نمیدونم منظور شما از جلو بردن بحث با منطق چیه . چون کلمه دو طرف رو بکار بردی پس یکی از مخاطبینت من بودم

اگه عنایت میفرمودین بنده نظرم اینه که مدیریت قرار نیست تو همه پستا سوپر استار های شماره یک دنیا رو بخره
به دو دلیل
چون اصلا اونقدر بودجه ندارم
و دو اینکه بقیه تیمها هم هویج نیستن

و وقتی یه مدیریت میاد سه تا ستاره میخره و به تیم اضافه میکنه با این بودجه محدود یعنی شاهکار کرده . حالا یه بازیکنی که ستاره نیست ولی بدم نیست مثل دیشیلو رو هم درکنار اینا میخره . این که یکی اون خریدا رو نبینه و بیاد به خرید دیشیلیو گیر بده بدون اینکه محدودیت های باشگاه رو بدونه و حساب کنه خیلی جالبه .

وگرنه بله منم دوست داشتم اون پست اوریر بازی کنه . ولی نمیتونم به خاطر نخریدنش بقیه فعالیت های ماروتا رو ندید بگیرم

این که میفرمایید دو طرف بحث رو بی منطق جلو میبرن رو نمیفهمم یعنی چی ۰
  • tecra و Camel Blue از این پست تشکر کرده است

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS
پژمان دلبندم اگه باشگاه هاي بزرگ سالي يك دوتا فقط خريد بزرگ دارن اول ب خاطر اينه تركيب قوي كامل و پر ستاره اي دارن دوم اينكه مفت ستاره هاشون نميدن تيم هاي ديگه و بازيكنانش درخواست خروج نميدن
سوم اينكه اگه بودجشون محدوده واس اينه حقوق زيادي ب ستاره هاش ميدن و ترجيح ميدن بجاي تغييرات زياد اسكلت تيم رو حفظ كنن نمونش ريال و بارسا و افتخاراتشون تو اين هفت هشت سال
كلمه سوپر ماركت كم بهمون نميخوره
  • tecra, Georgia , Mohammad Boushehri و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان
همه چیز به ذهنیت مربوط میشود. آیا شما فکر می کنید یوونتوس ذهنیت بزرگ و پیروز رئال و بارسا رو داره که در لیگ قهرمانان در مقابل هر حریفی فقط به پیروزی فکر کنه ؟
تا همین چند سال پیش جلو ی رئال بارسا و بایرن یوونتوس از پیش بازنده بود.
الان در ترکیب تیم بازیکنانی داریم که بعضا ذهنیت برنده ندارند. بازیکنان با اعتماد به نفس مثل پوگبا ویدال و توز بدرد یوونتوس میخورند
نباید با امثال بن عطیه متوئیدی خدیرا و هیگواین جایگزین بشوند
حداقل مارکیزیو اگه سوپراستار نیست غیرت دارد مثل هیگواین بیخیال بازی نمیکنه
  • Orphée, tecra, L'Avvocato و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

^^^^^^

من نمی فهمم چرا ما با ویدال و توز و پوگبای خیلی با اعتماد به نفس قهرمان اون جام لعنتی نشدیم؟

چرا با زیدان نشدیم؟ زیدانم روحیه برنده نداشته؟

فقط می خوایم تیم زیر نقد ببریم و فشار و حرفی بزنیم

هیگوآین فقط می خوایم نقد کنیم. به منطقمونم کار نداریم

لطفا عدالت رعایت بشه

• tecra, Georgia و Camel Blue از این پست تشکر کرده است

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS
اقايون بحث بحث كليه اكثر حرفاي ك دوستان ميگن رو قبول دارم من درسته انتقاد مي كنم اما دليلي بر اين نيست كه بگم مثلا كلا ماروتا خوب كار نكرده بلكه خيلي جا ها بسيار عالي و فراتر از انتظار كار كرده
اگه ما حرفي ميزنيم منظورمون اينه برخي جاها بهتر از اين ميشد كار كرد و قطعا بهترين مدير دنيا هم ك باشي بازم اشتباهات زيادي مرتكب ميشي
اين حرف دوستمون هم صحيح هست اگه ما ويدال رو فروختيم ميبايست يه بازيكن فوقلاده در حد خودش و در پست خودش خريداري ميشد نه اينكه بگيم جاش با پولش ديبالا رو خريديم هرچند ديبالا رو برا حمله و جايگزين توز خريديم هرچند معتقدم. ديبالا جاي كسي نيومد بلكه برا رفع نياز هاي تيم تو منطقه حمله خريداري شد

يا مثلا مياي يكي از بهترين هافبك هاي دنيا رو ميفروشي بايد يكي در حد اندازه هاش ب عنوان جايگزين مي كرديم و اين درست نيست جاش هيگواين رو خريديم

اين فلسفه مثل اين ميمونه يه ادم مشكل بينايي داره و مياد كليه اش رو ميفروشه ك بينايش رو بدست بياره چون فرقي نكرده چون ناقص ميمونه بازم

پارسال درسته هيگوايين و پيانيچ رو خريديم اما در عوض قلب خط هافبكمون پوگبا رو ن تنها فروختيم بلكه ي جايگزين برا پوگبا نخريديم و نتيجش شد عدم هماهنگي تيم در نيم فصل و تعويض يسيستم در نيم فصل دوم

تيم هاي موفقند ك براي سال ها اسكلت اصليشون حفظ باشه و اساسي با هم هماهنگ و شناخت و درك خوبي از همديگه داشته باشند بعد فقط بايد ترميم و تقويت كرد

حالا ب هر دليلي ما سالي دو سه ستاره از تيممون ميره و در عوض بازيكن ها با پست هاي متفاوتي خريداري ميشه
اگه يوونتوس شش سال پياپي قهرمان شد بزرگترين دليلش اسكلت خط دفاي بي بي سي بعلاوه بوفون بود ك باعث قهرمانيا شد
اما متاسفانه تو خط هافبك و حمله مدام بازيكن و تركيب عوض كرديم و هرسال يه جاي كار تركيب ميلنگيد

حالا بايد از اين ترسيد ك خط دفاعمون هم دست خورده و سال اينده بوفون رو هم نخواهيم داشت

يكي ديگه از انتقاد هاي ما اينه يوو بايد سياست درخواست خروج بازيكن و خوشحال بودن و نبودن بازيكنان رو كنار بزاره عوضش دستمزد ستاره ها رو بالا ببره كه نتيجش نشه بياي بازيكن هاي مثل ويدال لنوچي پوگبا كومن موراتا الكس ساندرو ديبالا و... رو پرورش بدي و فوق ستارشون كني و در اخر بديم تيم هاي ديگه سودش رو ببرن يا امثال هايپ شده اي مثل توز رو بياري شكوفا كني بعد راحت از دست بدي

ما خيلي جا ها حقوق هاي الكي ب امثال اساموا ليخت لمينا لوسيو پريرا بن عطيه و.. ميديم ك نسبت ب حقوقشون بازدهي ندارن ميشه دو يا س نفرشون رو رد كرد و از اكادمي اورد هم پرورش داده بشن و استفاده كرد ازشون در مواقع ضروري
همين منچستر يونايتد بارسا چلسي رو نيمكت چند بازيكن اينطور دارن و قرار نيست در ازاي ١١ بازيكن فيكس ١١ بازيكن همسطح رو نيمكت و سكو ها داشته باشن هي دوسه نفر از اكادمي ميارن و پولشون رو يا سيو مي كنن يا ميزارن رو سوپر استار هاشون ك راضي بمونن
  • tecra, Georgia و Camel Blue از این پست تشکر کرده است

• مهمان

^^^^^^
من نمی فهمم چرا ما با ویدال و توز و پوگبای خیلی با اعتماد به نفس قهرمان اون جام لعنتی نشدیم؟
چرا با زیدان نشدیم؟ زیدانم روحیه برنده نداشته؟
فقط می خوایم تیم زیر نقد ببریم و فشار و حرفی بزنیم
هیگوآین فقط می خوایم نقد کنیم. به منطقمونم کار نداریم

لطفا عدالت رعایت بشه

با سلام
تیم رویایی 2014 پس از 12 سال توانستند فینال لیگ قهرمانان را به هواداران یوونتوس تقدیم کنند.در فینال با تیم با تجربه و بی نقص بارسلونا رو برو شدیم و بازی پیاپی و در مقاطعی از بازی برتر ارائه دادیم.اتفاقات بازی و داور هم به ضرر ما تمام شد.
آن تیم سال بعد از جایی ضربه خورد که خودمان باعث آن شدیم. یعنی خط هافبک . با فروش ویدال.
و اما سال پیش دوباره از ضعف خط هافبک ضربه خوردیم و نیکوتین دوباره نشان داد مرد بازی های بزرگ نیست و ذهنیت برنده ندارد.
فینال 2016 وقتی گل خوردیم چهره بازیکنان رو ببینید. همه شکست را پذیرفته بودند.اما 2014 گل خوردیم جبران کردیم و تا آخرین لحظه جنگیدیم.
ذهنیت یوونتوس تضعیف شده است.با فروش بونوچی جای از نظر فنی اگر جبران کنیم از نظر شخصیتی ضربه خوردیم
  • tecra و D E L P I E R O از این پست تشکر کرده است

• مهمان
تیم رویایی 2014 را مدیریت یوونتوس ساخت. احسنت به آن ها
اما همان ها نتوانستند بازیکنانی مثل ویدال پوگبا را حفظ کنند و جایگزین خوبی برایشان فراهم کنند.من نیمه پر و خالی لیوان رو با هم میبینم این یعنی عدالت و منطق
  • Orphée, tecra, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

^^^^^^^^^^^ 

همه ی دنیا / همه ی آدما / همه ی کارشناسا 

دارن می گن این یووه از یووه ی 2014 قوی تره 

کدوم یووه ی رویایی 2014؟! اون تیم موناکو به زور برد! تو بازی رئال با روحیه ی گلادیاتوری بالا اومد. این یووه به راحتی بارسا موناکو رو له کرد!

این تیم از شروع حذفی مثه لدر رفت بالا.

اون تیمم خوب بود اما رویایی؟! 

بیخیال

مگه می شه تیمی بهتر بشه از نظر همه ی کارشناسا بعد درست جایگزین نکرده باشه؟؟

یکی اینو به من جواب بده!

اگر کسی تو این فروم یک دلیل منطقی و درستی داره، برای اینکه تیم 2014 رو از تیم 2017 بهتر بدونیم؟ کس می تونه بگه چرا این تیم پارسال موفق تر از 2014-2015 نبوده؟ کس اینجا نظریه ای داره؟ یا فقط حرف دلتونه؟

در حق این یووه. گنزالو هیگوآین. الگری. ماروتا عموما اینجا دارن ناحقی می کنن و اینا انتقاد نیست. امیدوارم دوباره امسال هیگوآین جواب همه رو مثه پارسال بده. همینطور بقیه تیم.

• Principino, Pinturicchio, AliReZaZa و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away

با سلام
تیم رویایی 2014 پس از 12 سال توانستند فینال لیگ قهرمانان را به هواداران یوونتوس تقدیم کنند.در فینال با تیم با تجربه و بی نقص بارسلونا رو برو شدیم و بازی پیاپی و در مقاطعی از بازی برتر ارائه دادیم.اتفاقات بازی و داور هم به ضرر ما تمام شد.
آن تیم سال بعد از جایی ضربه خورد که خودمان باعث آن شدیم. یعنی خط هافبک . با فروش ویدال.
و اما سال پیش دوباره از ضعف خط هافبک ضربه خوردیم و نیکوتین دوباره نشان داد مرد بازی های بزرگ نیست و ذهنیت برنده ندارد.
فینال 2016 وقتی گل خوردیم چهره بازیکنان رو ببینید. همه شکست را پذیرفته بودند.اما 2014 گل خوردیم جبران کردیم و تا آخرین لحظه جنگیدیم.
ذهنیت یوونتوس تضعیف شده است.با فروش بونوچی جای از نظر فنی اگر جبران کنیم از نظر شخصیتی ضربه خوردیم

من اینجوری به قضیه نگاه نمیکنم
جا داره یاد آوری کنم جلوی بارسا اولین بازیکنی که واقعا" فلج شده بود ویدال بود(بازیکنی که خودم به عنوان بهترین باکس تو باکس جهان قبولش داشتم)
اتفاقات داوری جلوی بارسا فقط یه پنالتی برای ما نگرفتن که واقعا" نمیشه صددرصد گفت پنالتی بود و هیچکس جز ما یوونتوسی ها انقدر مطمئن نیست از پنالتی بودنش و نیمه ی اول هم توی محوطه ی جریمه توپی به دست لیخت خورد که اگه داور سخت گیر بود میتونست پنالتی بگیره
جدا از اینکه واقعا" سطح بارسا بالاتر بود و ما فقط حدود 20 دقیقه سرتر بودیم چند ضدحمله ی وحشتناک بارسا زد که با خوش شانسی گل نخوردیم و یه سوپر واکنش هم بوفون داشت

سال بعدش بازی با بایرن چه اتفاقی افتاد؟
بازی رفت یکی از گل های بایرن مشکوک به آفساید بود(البته من اعتقاد دارم آفساید نبود ولی در هر صورت مشکوک بود)
گل دیگرشون صددرصد مردود بود و قبل از اینکه توپ به دروازه ی ما برسه لواندوفسکی وسط زمین یه خطای واضح روی بونوچی کرد و در ادامه اون توپ گل شد
یه توپ مشکوک به دست ویدال خورد تو محوطه جریمه بایرن
یک گل سالم موراتا زد که آفساید گرفته شد!
و یک اشنباه فردی از مدافع چپ ما پایه گذار گل بایرن شد
جا داره یادآوری کنم مارکیزیو و کیه لینی و دیبالا و مانژو هم مصدوم بودن
این که بیشتر مستحق بودیم بارسا رو بزنیم یا بایرن رو قضاوت با شما!

و میرسیم به فینال امسال
جایی که ما یک نیمه کاملا" از رئال سرتر بودیم
موقعیت های بیشتری داشتیم بهتر بازی کردیم حتی گل قشنگ تری زدیم و روحیه ی بهتری داشتیم
چی شد که اون تیم نیمه ی دوم از هم پاشید؟؟
مشکل ما نه خط هافبک بود و نه یه بازیکن خاص
از نظر من بزرگ ترین مقصر اون بازی آلگری بود
دو تا تئوری وجود داره
یا بین دو نیمه هیچ انفاقی نیفتاد و این زیدان بود که تونست جوری تاکتیکای آلگری رو خنثی کنه که هیچ کدوم از بازیکنای ما حتی نتونستن 30 ثانیه توپ رو کنترل کنن و تمام 11 نفر بازیکن ما از دادن یه پاس کوتاه عاجز بودن (که به نظرم بعیده)
و تئوری دوم همون دعوای بونوچی و آلوز تو رختکن با دیبالاس (که من فکر میکنم حقیقت هم همین بوده) و با اینکه آلگری رو به شدت از نظر فنی قبول دارم ولی در صورت حقیقت داشتن این فرضیه مشکل مدیریتی آلگری بود که اولا" اجازه داد همچین دعوایی پیش بیاد و ثانیا" اجازه داد بازیکنایی که چنین دعوایی راه انداختن هردوشون نیمه ی دوم رو هم تو زمین باشن
  • Orphée, El rey leon, AliReZaZa و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

marchisio_juve_applauso_2017_2018_356x23

And it's killing me when you're away
I wanna leave and I wanna stay
I'm so confused, so hard to choose
Between the pleasure and the pain

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4148 ارسال

اسکای گفته عقب نشینی یووه از کیتا به دلیل اینه که دنبال هافبک دفاعیه اقای ماروطا...........

• eⁿzº, tecra و Georgia از این پست تشکر کرده است

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6044 ارسال
  • LocationKhorram Abad
والنسیا جیسون موریو دفاع اینترو ب خدمت گرفت...

ب نظرم خرید گارای توسط یووه بسیار محتمل ب نظر میرسه با این شرایط

واسه امسال عیبی نداره ولی امیدوارم اگه اومد 1 فصل بیشتر تو تیم نمونه و بفروشیمش بریم سراغ دیفری
  • tecra و Georgia از این پست تشکر کرده است
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS
پريرا پورتو در صورت اجازه ندادن اتالانتا خريداري ميشه برا يوو يا اگه اتالانتا اجازه داد اسپيناتنزولا بياد يوو پريرا رو يوو ميخره برا اتالانتا؟؟
  • tecra, L'Avvocato, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

سوله برگترن مدافع المان و ازنظر من جانشین بارزالی در اولین مسابقه برا بایرن گلزنی کرده  :8:

• tecra و Escanor از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

- روبرتو رنگا تو برنامۀ تلویزیونی تاپ کالچو گفت یه هافبک دیگه + یه دفاع وسط + اسپیناتزولا + کیتا رو میگیریم! معتبر هست ولی بنظرم اشتباه میکنه..

- گاتزتا نوشته شیک بخاطر تغییر استراتژی آلگری خریداری نشد نه بخاطر مشکل قلبیش!

- لوتیتو : « میلان 35 م برا کیتا پیشنهاد داد، وستهام 32 م و ناپولی 30 م. :pep: 15 م! – این یعنی اخاذی! » :2laugh:

- عب نداره تابستون بعدی کیتا + دفری رو مجانی میگیریم دهنش سرویس بشه :pep: تو این فاصله هم یه ل.ق دیگه از دست میدیم! :yao: 

- ولی جدا از شوخی نمی ارزه بنظرم کیتا که رابطۀ نه چندان خوبمون با لاتزیو بدتر بشه! الان مثه سرسی لنیستر کل ایتالیا دشمنمونن، حداقل میتونیم دشمن خونی ازشون نسازیم!

• mory, Principino, MaMpIeRo و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

رنالتو سانچز  :pep:

• tecra, Georgia و ace of glass از این پست تشکر کرده است

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6044 ارسال
  • LocationKhorram Abad
آلگری بونوچی و آلوز رو رد کرد تولیسو و شیک رو هم نخواست! از اون طرف دیشیلیو با نظر مستقیم مکس خریداری شد!

همین ی سال ب نظرش اهمیت دادن تیم رو کن فیکون کرد!

اشکال نداره سرمربی تیمه و بهتر میدونه. امیدوارم تو نتیجه گیری خوب عمل کنه چون بعید میدونم حسرت بازیکنایی رو ک نگرفته نخوریم...
  • MaMpIeRo, eⁿzº, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

2 کاربر در حال خواندن این موضوع است

1 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی

فرهاد, Google (1)