پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

چه بازيکنی ؟

* * * * - 16 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
39523 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: کالوین فیلیپس (17 کاربر رای داده است)

با جذب کالوین فیلیپس موافقید ؟

1. بله، به صورت قرضی (7 رای [41.18%])

درصد آرا: 41.18%

2. بله، به صورت دائم (0 رای [0.00%])

درصد آرا: 0.00%

3. تحت هر شرایطی موافقم (1 رای [5.88%])

درصد آرا: 5.88%

4. موافق نیستم (9 رای [52.94%])

درصد آرا: 52.94%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

^

با تمام زرنگی هاش هیچوقت اون ابهت رو تو رفتار مدیران یوونتوس تو این چند ساله ندیدم ؛ همیشه جلو تیمای بزرگتر خوار و ذلیل بودن ...

بن عطیه + داگلاس کاستا + مقداری پول = دیبالا + کومن

کی این وسط قدرتمندانه  کار کرده ؟ کی ذلیل تر ؟

واقعا متاسفم

داداش خودت سناریو می سازی مدیرا رو سناریو خودساخته ضایع نشون میدی بعدم محاکمشون میکنی سر اتفاقی که نیفتاده و فقط تو ذهن توئه! جالبه 11 نفرم محاکمه ذهنی تو تائید کردن  :21:

+یه بار قبلنا تو فروم گفته بودم. سیستم مدیریتی یوونتوس بر تیم سالاریه و بازیکنی بخواد ذره ای ناز کنه مستقیما در باشگاه رو بهش نشون میدن و میگن بفرما! حتی اگه بوفون باشه.

سر همین سیستم مدیریتیشون هست که یووه تنها تیم بین 10 تیم برتر اروپاست که تو 5 سال گذشته افت نداشته (فقط یکی دو ماه اول فصل پیش که با شاهکار مدیریت جمع شد). مطمئن باشید پوگبا و ویدال رو به زور نگه می داشتن (اشتباهی که تیم های دیگه بارها انجام دادن) چنان جنجال رسانه ای تو تیم راه مینداختن که تیم میرفت به قهقرا (نمونش زیاده. تو همون تیم قدرتمند 2000-2001 یادتون بیاد که نفروختن داویدز چه حاشیه ای به تیم وارد کرد)

• alexdelpiero, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال
داداش خودت سناریو می سازی مدیرا رو سناریو خودساخته ضایع نشون میدی بعدم محاکمشون میکنی سر اتفاقی که نیفتاده و فقط تو ذهن توئه! جالبه 11 نفرم محاکمه ذهنی تو تائید کردن  :21:

آم... اون دکمه ی تشکره نه تایید  :405:  واضحه که خیلی فرق هست بین تشکر و تایید.

شایعه خرید کاستا و بن عطیه هست. کومان که قطعیه. دیبالا هم اون روزا شایعش بوده. شاید براتون غیر قابل پذیرش باشه ولی باید حق داد که ایشون عصبانی باشن و حتی اغراق توی پستشون باشه. به هر حال شایعه اطراف یکی از بهترین بازیکنامون بود و هست که اتفاقا توی تمدیدش هم مشکل به وجود اومده و البته هنوزم از دست دادن توز، ویدال و پوگبا و شکست خوردن توی خرید تعداد نسبتا زیادی بازیکن جاش خوب نشده.

+یه بار قبلنا تو فروم گفته بودم. سیستم مدیریتی یوونتوس بر تیم سالاریه و بازیکنی بخواد ذره ای ناز کنه مستقیما در باشگاه رو بهش نشون میدن و میگن بفرما! حتی اگه بوفون باشه.

سر همین سیستم مدیریتیشون هست که یووه تنها تیم بین 10 تیم برتر اروپاست که تو 5 سال گذشته افت نداشته (فقط یکی دو ماه اول فصل پیش که با شاهکار مدیریت جمع شد). مطمئن باشید پوگبا و ویدال رو به زور نگه می داشتن (اشتباهی که تیم های دیگه بارها انجام دادن) چنان جنجال رسانه ای تو تیم راه مینداختن که تیم میرفت به قهقرا (نمونش زیاده. تو همون تیم قدرتمند 2000-2001 یادتون بیاد که نفروختن داویدز چه حاشیه ای به تیم وارد کرد)

ما سه بازیکن کلیدیمون رو به این شکل از دست دادیم. توز، ویدال و پوگبا. به نظرتون اگر هر کسی بخواد بره بگیم بفرما مشکلی نیست توش؟ اگر به فرض ایگوایین، بونوچی، دیبالا، پیانیچ این فصل دلشون بخواد برن مشکلی نیست؟ به نظر من بهتره به طریقی راضیشون کنیم تا این که بذاریم برن.

بی ربطه با موضوع ولی خب تا یادمه بگم: من این "فقط هر کی خواست بره میفروشم" رو بازی میبینم. برای مثال دوستان پریرایی که نمیخواست بره رو رد کردن. باشگاه بدش نمیاد بفروشه گاهی اوقات. اگر یه نفر خودش در خواست داد چه بهتر :1:

• mory, eⁿzº, Pinturicchio و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

^^^^^

پریرا رو مربی نمی خواست

ببینید بچه ها پول اضافه بر ستازمان توی حسابرسی شرکت تو جیب هیچ کسی نمی ره این روزا و همش خرج باشگاه و جی ویلیج و اینا می شه عموما (تا حدودی یادمه اینطوری بود حالا کسی نقض داشت بگه)

پس فروختن مبنی بر سود کردن نیست

ماروتا تیم داره صفر صفر با تراز صفر بالا می کشه. نهایتا 30-40 تا بیشتر و این روشش جواب داده. بهتره بذاریم کارش کنه. مسلما تمدید بعدی ماروتا پارتیچی تمدید آخرشونه و آخرای دور مدیریتشون. فکر کنم ماکس 5 سال و مینیموم 3 سال دیگه رفتن شایدم زودتر پس به نظرم تا الان که اومده باید منتظر بعدش بود.

این تیم قوی تر از تیم پارساله تیم سال دیگه هم قوی تره چه با دیبالا چه به دون دیبالا. جوون گرایی خوبی هم توی نسل جدید ایتالیایی دارن حداقل کلی اسم داریم که سال بعد از سری آ سر در می یارن احتمالا

افت یووه تو سال بعد یا سال بعدشم قطعیه به دلمون صابون نزنیم همش اینطوری بمونه اوضاع چون به هر حال هر قله ای یه دره ای هم داره. یووه شاید سال بعد قهرمان سری آ نشه

• Signora Omicidi, tecra, Senmorta و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

این داستان که هرکس خودش بخواد بره رو میذارن بره که فقط بهونه ای است برای فروختناشون.! لیخت میخواست بره ولی نذاشتن. 

ضمن اینکه شما فکر کنید من چنتا زیردست نخبه دارم. بهشون حقوق کمی میدم و علاوه بر این اونا هم میبینن که قرار نیست کار بزرگی تو این مجموعه انجام بشه. پس طبیعتا بعضیاشون میخوان برن.  بعد هم بگم آقا هرکس نازکنه درای خروجی بازه ... واقعا چه شکوهی  در این مجموعه است  :3:

• mory, eⁿzº, Pinturicchio و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

این داستان که هرکس خودش بخواد بره رو میذارن بره که فقط بهونه ای است برای فروختناشون.! لیخت میخواست بره ولی نذاشتن. 

ضمن اینکه شما فکر کنید من چنتا زیردست نخبه دارم. بهشون حقوق کمی میدم و علاوه بر این اونا هم میبینن که قرار نیست کار بزرگی تو این مجموعه انجام بشه. پس طبیعتا بعضیاشون میخوان برن.  بعد هم بگم آقا هرکس نازکنه درای خروجی بازه ... واقعا چه شکوهی  در این مجموعه است   :3:

اینکه از اون حرفاست. مجموعه یووه حداقل جاشو تواروپا داره پس می گیره و فاصله زیادی تا تیم برتر اروپا شدن نداره. اینا همش سر عشق به پوگبا و ویداله و ایناست. شما طرفدار تیمید یا بازیکن؟؟؟ اگه طرفدار تیم هستید پیشرفت تیم واضحه! کسی که پیش رفت یووه رو نبینه یا اونا جاه طلبانه ندونه بشیتر احساسی می دونمش. پیشرفت نمودار داره. جاه طلبی هم نشونه داره. یکم مرغ همسایه غازه اینجا معنی داره بی شک طراح تیم ورزشی و مدیر ارشد تیم از بهترین های جهان هستن. البته اشتباهاتشونم به کنار. کلی فلاپ شده بهشون انداختن

صبر داشته باشیم قهرمانی اروپاَ، شماره یک بودن تو اروپا و اینا هم بر می گرده.

• El rey leon, Signora Omicidi, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

الان باشگاه به وضعیت خوبی رسیده. لازم نیست دیگه ستاره هامون رو بفروشیم. پارسال تراز ترانسفرمون مثبت بود با اینکه تیم رو تقویت هم کردیم. با سه تا خرید بزرگ این تیم رویایی میشه

با اینحال بازیکنهایی رو هم داریم که میشه اونا رو فروخت و از پولشون جهت تقویت بیشتر تیم استفاده کرد.مثل مانزوکیچ-لمینا-زازا-کومن-مارکیزیو

به ترانسفر امسال خوشبینم

• alexdelpiero, Aminvo, Signora Omicidi و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2638 ارسال
با دیدن بازی امشب نظرم کاملا عوض شد
ماروتا بپر برو سانچز و خامس رو بخر
  • mory, alexdelpiero, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

توی هافبک بنتاکور که یه هافبک تنومند هست رو جذب کردیم و با وجود خدیرا پیانیچ و مارکیزیو و دوستان و سیستم جدید که تنها دو هافبک بازی می کنن خریدی توی هافبک انجام نمیشه :pep:

یووه دوتا وینگر جووندار میخواد داگلاس کاستا و برناردسکی دو وینگر چپ و راست که نیاز تیم هستن، برناردسکی پست ترکوارتیستا هم بازی میکنه و با فرض حفظ شاکله کلی تیم نهایتا جدایی آساموا،لمینا و لیخت رو شاهد باشیم و احتمالا جذب دشیلیو و بازگشت لیرولا و جذب این دو وینگر تیم میتونه بسته بشه

بوفون

ساندرو                         کیه لینی                                                                                بونوچی                              آلوز/ دشیلیو

پیانیچ                                      خدیرا/بنتاکور

کاستا                                                                             دیبالا                                                                  برناردسکی

هیگوایین

• mory, alexdelpiero, Signora Omicidi و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

من عمیقا به جذب خامس رای میدم ، کسی که بتونه برای هیگواین موقعیت خلق کنه.

فک کنم همه متفق النظر باشیم که هیگواین اگر خوب تغذیه بشه ، متوقف کردن غیر ممکنه.

• Pinturicchio, alexdelpiero, Signora Omicidi و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 1022 ارسال
  • LocationKurdistan

هیگواین خط میانی که ماروتا قولش رو داده بود ، خامس رودریگز ـه؟ :272:

:pep:

تولیسو:
It’s hard to say no to a club like Juventus, but I’ll see what is best for me and will make the best decision

• GioVanni Agnelli, mory, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

p87322_GMheE6iXQAA1FRQ.jpg

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

:pep:

تولیسو:
It’s hard to say no to a club like Juventus, but I’ll see what is best for me and will make the best decision

خرید تولیسو رو میشه با خرید هیگواین مقایسه کرد؟ اسم هیگواین رو داره یا قیمت ش رو ؟ قطعا ( اون خریدی که قول داده ) این نیس.

• alexdelpiero, Signora Omicidi, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر
حالاماروتا یه حرفی زده . چند سالی هست میگه یه بازیکن خفن برای فلان پست میارم ولی نمیاره دلتون رو صابون الکی نزنید . خیلی حال بده برناردسکی رو بیاره .
داگلاس کاستا به خاطر پول میخواد از بایرن بره خریدش برای یووه با حضور پاریسن ژرمن و سیتی غیر ممکنه چون اونا بدون نیاز به بازیکن الکی میرن میخرن خود بازیکنم میدونه اونجا هیچی نمیشه ولی بازم میرن به اون تیما. دست مزد 10 تا 15 میلیون یورویی خیلیه ولی پرداخت میشه تو انگلیس
  • alexdelpiero, Signora Omicidi, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

:conte:  :conte:  :conte:  :conte:

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

بخواییم به قولای ماروتا اعتماد کنیم که الان باید آگرو و سانچز تو یووه بودن کلی گیلاس قول داده بود بخره  :1: 

شاید منظورش کیفیت بوده مثلا کیفیت تولیسو رو با هیگواین یکی دونسته  :pep: 

البته این موضوع هم در نظر بگیرید 40-50 برای هافبک مثل این می مونه 90 تا بدی مهاجم بخری 

• mory, alexdelpiero, Signora Omicidi و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

اگر خواستید سر یک سال  یوز_اواتار شرط میبیندیم که یه خرید پر سر و صدا میکنه :nish:

• alexdelpiero, Signora Omicidi, Escanor و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 1022 ارسال
  • LocationKurdistan

خرید تولیسو رو میشه با خرید هیگواین مقایسه کرد؟ اسم هیگواین رو داره یا قیمت ش رو ؟ قطعا ( اون خریدی که قول داده ) این نیس.

ماروتا مثل دیوی می مونه :1:
میگه گیلاس رو کیک ، هرنانس رو میاره
میگه پوگبا رو نمیخوایم بفروشیم ولی ترانسفر میشه..

میگه پیشنهادی برای ویدال نداشتیم سر از بایرن در میاره
اکثر این اسامی هم گمانه زنی رسانه هاس ( سانچز با اون حقوق نجومی ، وراتی و...)
تنها بازیکنی که اومدنش محتمل هست همین تولیسوئه

• Pinturicchio, alexdelpiero, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

p87322_GMheE6iXQAA1FRQ.jpg

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

لطفا به دیوی توهین نکنید

دیوی منطقش خطیه

بهش 2میدی منقی 2 تولید میکنه

بهش منفی 3 میدی برات 3  میاره بیرون

حالا به ماروتا 10 میدی یه بار 60 بهت میده

دوباره 10 میدی  منفی شش میده

40 میدی 0 تولیدیشه

تابع ماروتا حاصل از فرصت و عدم استفاده از فرصت و حرص دادنو و سوپرایز کردن وخسیسی و دست و دلبازی و .......

دیبالا رو نفروش ماروتا جان عمت :worship:

• GioVanni Agnelli, Pinturicchio, alexdelpiero و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2638 ارسال
کاراسکو
:272:
  • alexdelpiero, Signora Omicidi, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

@خطاب به ماروتا :  چه بسا چیزی را دوست داشته باشید ، حال آنکه شرِّ شما در آن است. و خدا می داند ، و شما نمی دانید.

دست بارسا رو می بوسم که اندره گومژ رو از ماروتا قابید و نذاشت 35 میلیون پای این لردِ بزرگ خرج کنه...

• Pinturicchio, alexdelpiero, El rey leon و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

من خودم بارها و بارها از عملکرد تیم مدیریت حمایت کردم و این پستم بیشتر جنبه فنتسی داره .
فرض کنید لان این تیمو داشتیم .
              بوفون

ساندرو کلینی بونوچی آلوز
   پوگبا پیرلو ویدال

پیانیچ(دیبالا)

هیگواین توز(دیبالا)

بعید میدونم تیمی باشه که بتونه جلوی این مهره ها وایسه

تیم الانمونم یه هافبک باکس یا یه رجیسترا در کلاس جهانی با این تیم فاصله داره
ورژن جدیدش میشه
         بوفون

ساندرو کلینی بونوچی آلوز
  خدیرا وراتی مارکیزیو

پیانیچ

هیگواین دیبالا

+ من به بنتانکور خیلی امیدوارم قشنگ دو فصل دیگه میتونه فیکس تیم بشه .

• GioVanni Agnelli, eⁿzº, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

یووه نیاز به وراتی داره و یک وینگر چپ مثل  کاستا

• eⁿzº, alexdelpiero, Signora Omicidi و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی