پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

چه بازيکنی ؟

* * * * - 16 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
39526 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: کالوین فیلیپس (17 کاربر رای داده است)

با جذب کالوین فیلیپس موافقید ؟

1. بله، به صورت قرضی (7 رای [41.18%])

درصد آرا: 41.18%

2. بله، به صورت دائم (0 رای [0.00%])

درصد آرا: 0.00%

3. تحت هر شرایطی موافقم (1 رای [5.88%])

درصد آرا: 5.88%

4. موافق نیستم (9 رای [52.94%])

درصد آرا: 52.94%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3852 ارسال
  • LocationAhWaS

گابی گل مهاجم نوک هست ک میتونه وینگ راست هم بازی کنه

کوادرادو یه هافبک راست هست که هم میتونه وینگ راست و مدافع راست تو سیستم 343 یا 352 بازی هم بکنه

بعید میدونم اما دوست دارم در کنار هم باشن

یعنی اینقدر ابزار و ستاره داشته باشیم که وقتی بدیمش دست استاد شطرنج :65yytgts6rouhope1x2s: هر کاری دلش بخاد با تیم حریف انجام میده

شایعات بنزما داره جدی میشه مثل اینکه سردبیر توتو اسپورت ساقیش عوض شده و از کاونده کنده و ب بنزما گیر داده

مهدی مراکشی داره فطعی میشه

من شخصا دوست دارم اگه عطیه اومد روگانی رو قرضی بدیم به ساسالو ک تو لیگ اروپا هم ساسالو قوی بشه هم روگانی پیشرفت کنه البته یه بند تو قرارداد قرضیش باشه اگه نیم فصل مدافعان یوو مصدوم شدن سریعا ب یوو برگرده اینجور استعداد روگانی از بین نمیره

همچنان منتظر قرارداد رسمی پیاسکا هستیم :3:

• alexdelpiero, tecra, amin-scorpion و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

کلاس نیمکت تیمم حتی بالاتر رفته، دقت کردین همین الانشم بهترین تیم اروپاییم؟

• pezhman, alexdelpiero, Signora Omicidi و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3852 ارسال
  • LocationAhWaS

کلاس نیمکت تیمم حتی بالاتر رفته، دقت کردین همین الانشم بهترین تیم اروپاییم؟

من سه سال پیش گفتم یوو دقیقا داره همون راهیو میره ک بایرن مونیخ میره

هم از نظر اقتصادی هم تو نقل انتقالات

کلا سیاست هاشون خیلی شبیه ب هم هستن

این چند سال ارزو میکردم نیمکت یوو هم اندازه بایرن قوی باشه مخصوصا اروی داشتم سه تا چهارتا وینگر بزرگ در سطح روبن ریبری کاستا داشته باشیم که به لطف انیلی و پارتیچی پیاستا کوادرادو دیبالا مانزو موراتا(قبلش) توز(قبل) شاید یه مهاجم بزرگ دیگه( ک در راه باشه) به یوو اومدن تو این چند سال

اگه هم کوادراد و پیاستا و گابی گل رو همزمان با دیبالا داشته باشیم و یه مهاجم نوک در حد مانزو در کنار مانزو قول میدم از بایرن هم خفن تر میشیم

• alexdelpiero, El rey leon, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

اگه این 5 نفر همزمان باشند که خیلی بعیده :39: من میگم بهترین فصل نقل و انتقالات 10 سال اخیر رو داشتیم بدون شک !
کوادرادو - پیاتسا - گابی گل - دیبالا - مانژو
2 میلیون قرضی کواد + 25 + 25 = 52 میلیون نهایتا
============================================
موراتا - پریرا - هرنانز - زاتزا
32 + 18 + 8 + 25 = 83 میلیون
می مونه یه 32 که برای پیانیچ دادیم و یه 2-3 میلیون برای بن عطیه ، مجموع ورودی و خروجی  کاملا برابر میشه و پس اصلا همچین ترکیبی دور از انتظار نیست ! 

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2517 ارسال

اگه این 5 نفر همزمان باشند که خیلی بعیده :39: من میگم بهترین فصل نقل و انتقالات 10 سال اخیر رو داشتیم بدون شک !
کوادرادو - پیاتسا - گابی گل - دیبالا - مانژو
2 میلیون قرضی کواد + 25 + 25 = 52 میلیون نهایتا
موراتا - پریرا - هرنانز - زاتزا
32 + 18 + 8 + 25 = 83 میلیون
می مونه یه 32 که برای پیانیچ دادیم و یه 2-3 میلیون برای بن عطیه ، مجموع ورودی و خروجی  کاملا برابر میشه و پس اصلا همچین ترکیبی دور از انتظار نیست ! 

+ لمینا +اقساط بلند مدت امثال آساموا و پریرا (احتمالن ساندرو) و ...+ خرج خرید بازیکنای جوونی که خریداری و بلافاصله قرض داده میشه.. هزینه ها بیشتر از این هاست بنظرم

• eⁿzº, alexdelpiero, Signora Omicidi و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال

+ لمینا +اقساط بلند مدت امثال آساموا و پریرا (احتمالن ساندرو) و ...+ خرج خرید بازیکنای جوونی که خریداری و بلافاصله قرض داده میشه.. هزینه ها بیشتر از این هاست بنظرم

خوب یه سری فروش جزئی هم داشتیم . ورودی و خروجی هیچ وقت قست های قبلی رو حساب نمی کنند . مثلا دیبالا رو برای سال پیش حساب کردیم دیگه . ولی لمینا رو باید اضافه کرد به ورودی ها .... بالاخره یکم هم عمو آنیلی دست میکنه تو جیب مبارک :1:

• alexdelpiero, Signora Omicidi, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Atomic Ant

Atomic Ant

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 258 ارسال

تا اینجا به نظرم نقل و انتقالات فوق العاده ای داشتیم. هم بازیکنی مثل پیانیچ به تیم اضافه شده و هم اینکه تا این لحظه با همت ندود و مامان پوگبا( :1: ) و ... افسار رایولا رو بدست گرفتیم تا امسال هم پُل بمونه. از خود دنی آلوز هم خوشم نمیاد، ولی به لحاظ فنی هنوز یکی از 3 فول بک راست دنیاست که انتقال فوق العاده ای بود. با همه ی این اوصاف، امسال شاهکار یووه نه موندن پوگبا بود، نه اومدن آلوز و بناتیا. بونوچی هم مشخص بود جایی نمیره و سیتی این یک ماه رو کلاً در توهم به سر می برد. شاهکار ماروتا خرید پیانیچ بود. خریدش تقریباً همه رو خوشحال و شوکه کرد ولی به نظرم هنوز هم اونقدری که لایقش هست ذهن ها رو درگیر نکرده. مطمئنم در طول فصل همه رو به وجد میاره. یووه فقط یه بازیکن نخرید، یه هنرمند خرید. کسی که به قول اسپالتی قبل از اینکه توپ زیر پاش بیاد می دونه می خواد چیکار کنه و شما هم اصلاً نمی تونید تشخیص بدید قراره با اون توپ چیکار کنه ...

به خرید این بازیکن برزیلی جدید هم اصلاً خوشبین نیستم. رو این مورد دارم احساسی نظر میدم ولی به نظرم خیلی هایپ شده. کلاً قدیمی های برزیل هم دیگه فوتبال و بازیکنای جدید برزیل رو قبول ندارند. ریولینو همین دو سه ماه پیش خیلی خوب از خجالت نیمار در اومد. این گابریل باربوسا در حد نیمار هم می شد من هیچ علاقه ای بهش نداشتم چه برسه به اینکه این دوستمون تو 19 سالگی تو همون لیگ برزیل هم نمیشه گفت استعداد اوله. لااقل نیمار تو اون سن مشخص بود میشه نیمار  :fp:  همیشه از برزیل بدم میومد ولی دیگه واقعاً دلم داره براشون میسوزه. فوتبالی که پرچمدارش نیمار باشه، فعلاً چیزی ازش در نمیاد. آبروی پله و گارینشا و ریوالدو و کافو و ... هم در خطره فعلا :|

ضمناً پیاتسا رو فراموش نکنم. این انتقال هم به لحاظ اقتصادی و سرمایه گذاری و آینده نگری و هم به لحاظ فنی فوق العاده قوی بود. ممنون ماروتا. بازیکن کم سن و سال با کیفیت لااقل به نظر من امثال این هستند نه گابی گل  :fp:  حالا اگه خدایی نکرده این برزیلی دوست نداشتنی هم اومد که اُمیدوارم اشتباه کرده باشم کلاً  :1:

• mory, pezhman, MaMpIeRo و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

lotfimostanad.jpg

به زخمه ای که غمت می زند ز راه مرو ...

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

من سه سال پیش گفتم یوو دقیقا داره همون راهیو میره ک بایرن مونیخ میره
هم از نظر اقتصادی هم تو نقل انتقالات
کلا سیاست هاشون خیلی شبیه ب هم هستن
این چند سال ارزو میکردم نیمکت یوو هم اندازه بایرن قوی باشه مخصوصا اروی داشتم سه تا چهارتا وینگر بزرگ در سطح روبن ریبری کاستا داشته باشیم که به لطف انیلی و پارتیچی پیاستا کوادرادو دیبالا مانزو موراتا(قبلش) توز(قبل) شاید یه مهاجم بزرگ دیگه( ک در راه باشه) به یوو اومدن تو این چند سال
اگه هم کوادراد و پیاستا و گابی گل رو همزمان با دیبالا داشته باشیم و یه مهاجم نوک در حد مانزو در کنار مانزو قول میدم از بایرن هم خفن تر میشیم

جانِ من ؟؟؟!!
  • Signora Omicidi, amin-scorpion و Donnie از این پست تشکر کرده است

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3852 ارسال
  • LocationAhWaS

جانِ من ؟؟؟!!

سجاد نوید شاهد باشین :nish:

ببینین باز پست منو رپیپلای کرد حالا باز باش بحث میکنم و شکست میخوره  و میره یک ماه تو افق محو میشه :1: :8:

پزمان سیاست های کلان باشگاه و انیلی ربطی انچنانی به ماروتا نداره والا :22:  ماروتا یه مدیر اجرایی هست ک با توجه به نیاز تیم و کادرفنی و مدیریت دستور میگیره یه کارهایو انجام بده منتها کار های که باید انجام بده رو انجام نمیدهو به بهونه گران فروشی میره یه کار های دیگه ای رو انجام میده ک ارزون تر هست حالا بعضا تو خیلاشونم موفق شده :45:

• alexdelpiero, El rey leon, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3852 ارسال
  • LocationAhWaS

در ضمن:

+++ طبق اخبار اسکای یوو 18 تا بیست میلیون رو برای خرید سهم سانتوس ک فقط 40 درصد مالکیت بازیکن هست رو ارائه میکنه

40 درصد هم مال خودش و پدرشه و 20 درصدش هم مال شرکت دوین اسپورته

وگرنه گابی گل همین الانش اگه صد در صدش دست سانتوس بود زیر 50 نمی فروخت

فکر کنم میشه 40 درصد مالکیت خودش رو مثل داستان پیانیچ رو حقوق دریافتیش بهش پرداخت کرد

20 درصد دوین اسپورت هم یه 9 تایی شاید اب بخوره

• MaMpIeRo, eⁿzº, El rey leon و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

نمیدونم خوشحال باشم یا نه. برزیلی جماعت علی الخصوص از نوع مهاجمش خیلی افت و خیز دارن و خیلی هم زود تموم میشن.

پ.ن : بجز ریوالدو که تا همین امسال داشت بازی میکرد :fp: :1:

• alexdelpiero, El rey leon, Signora Omicidi و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3852 ارسال
  • LocationAhWaS

ورود روجریو برزیلی ک بهش مارسلو جدید هم گفته میشه رو تبریک میگم

تاپیکش رو بزنین

با بن عطیه تو نقل انتقالات شرکت کرده

• alexdelpiero, El rey leon, amin-scorpion و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6418 ارسال
  • LocationRasht

@غالیانی... بناتیا و پیاتسا؟!

ab868x1zj9qtgwhn2jze_thumb.jpg

مرسی که با ستارگان آیندۀ یووه شام زدی. حالا معلوم میشه که چرا از بچگی طرفدار یووه بودی :6: #Legend

bwodjni69mjxbodgvh5t_thumb.jpg  xbenwt1ct0wiybdgo3a2_thumb.jpg  nr8ro6uwftgvckm4sxtw_thumb.jpg  9rw82tafh7frczmybyt8_thumb.jpg

33xrc03l70ru299mk8do_thumb.jpg  3gt4ocsmpbjni0gpu1vc_thumb.jpg  yvrz19f2w9h27ipwlcjv_thumb.jpg  i1bu953a2wdgyva6131z_thumb.jpg

+ یعنی قشنگ از بین بازیکنایی که غالیانی میخواسته/شانس خریدشونو رد کرده و سر از یووه درآوردن، میشه یه تیم بست در حد جام جهانی 94 :

pc0anqli7aq529cnj2px_thumb.jpg

دیبالا و توز هم ذخیره :21: :1:

• MaMpIeRo, alexdelpiero, El rey leon و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

سجاد نوید شاهد باشین :nish:

پزمان سیاست های کلان باشگاه و انیلی ربطی انچنانی به ماروتا نداره والا :22:  ماروتا یه مدیر اجرایی هست ک با توجه به نیاز تیم و کادرفنی و مدیریت دستور میگیره یه کارهایو انجام بده :45:

مرگه من ؟؟؟؟!!!!
  • alexdelpiero, Signora Omicidi و amin-scorpion از این پست تشکر کرده است

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
سلام دوستان
یادتونه ۳ سال پیش خودم رو به خاطر گونسالو ایگوائین پاره کرده بودمو میگفتن خریدش از توز بهتره ایکاش جای توز اینو بخرن اکثرا مسخره میکردن ؟ اونموقع ۳۵ تا ندادیم براش که ۲۴ ساله بود و با ۱۰ تا توز رو گرفتیم و مفت دادیم بوکا ، ولی الان مجبوریم برای خریدش پیشنهاد ۷۵ میلیوهی بدیم وقتی ۲۷ ساله شده.
  • mory, eⁿzº, alexdelpiero و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

I can count all the things I fear
I close my eyes but they don't disappear
If there's a god then there's a guarantee
But if there's not it's just you and me

Can you feel it coming
Can you feel it coming
Can you feel it, feel it, feel it

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

شایعاتی هست که یووه پیشنهاد 75 میلیونی برای هیگواین داده.

پ.ن:  75؟! :fp:  یه چیز بگید،بگنجه..

با 75 میلیون،خیلی کارا میشه کرد،مثل خرید 75 تا پادویین.

• alexdelpiero, Signora Omicidi, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال

^^^
پادویین رو اشتباه نکنم 5.5 خریدیم :1:  ... 

+ یه سری دوستان هستند می گند ایکاردی بیاد دیگه بازی های یووه رو نمی بینند ... منم اگه هیگواین بیاد این حس رو پیدا میکنم :1: 
تو اروپا تا حالا چی کار کرده ؟ جلو یووه چیکار کرد ؟ بونوچی و بارزالی محوش کردند ... 75 که هیچ 35 تا هم زیادشه 

• MaMpIeRo, eⁿzº, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4157 ارسال

هگواین در اوج قیمت خودش است..

وی در بازی های بزرگ عملکرد ضعیفی داشته..

این قیمت قیمت یوونتوسی نیست.

• eⁿzº, alexdelpiero, Signora Omicidi و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

حالا بماند که یووه از پول ـا نداره،اما اگه قرار همچین رقمی خرج کنیم،میریم گریزمان رو میگیریم،چند سال راحت میشیم.

post_offline.pngMassimiliano Allegri@ قیمت فروش حساب کردم :1:  ( البته مثل اینکه 600 هزار تا فروختیم،که به عبارتی میکند 125 تا ! )

• alexdelpiero, Signora Omicidi, amin-scorpion و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3852 ارسال
  • LocationAhWaS

مرگه من ؟؟؟؟!!!!

خدا نکنه عزیزم این چ حرفیه

اول پیام خصوصیتو جواب بده تا ادامه بحثو بهت بگم :1:

واقعا اینقدر بیکارین که دارین درباره  هیگوایین و پیشنهاد 75 + پریرا صحبت میکنین؟؟؟؟

محاله و حرام هست به همچنین توهمی فکر کنید

سلام دوستان
یادتونه ۳ سال پیش خودم رو به خاطر گونسالو ایگوائین پاره کرده بودمو میگفتن خریدش از توز بهتره ایکاش جای توز اینو بخرن اکثرا مسخره میکردن ؟ اونموقع ۳۵ تا ندادیم براش که ۲۴ ساله بود و با ۱۰ تا توز رو گرفتیم و مفت دادیم بوکا ، ولی الان مجبوریم برای خریدش پیشنهاد ۷۵ میلیوهی بدیم وقتی ۲۷ ساله شده.

اگه اشتابه نکنم کمال خودت بودی گفتی هیگوایین تک ب تکی ک تو ال کلاسیکو جلو بارسا خراب کرد رو ماتری خودمون گل میکرد

کلا یه عده ماتری رو اون زمون از هیگواین بهتر میدونستن :1:

فعلا باید دست ب دعا بشیم پیاتسا و کوادراردو قطعی بشن بعد توهم ایکاردی هیگواین و گابریل باربوسا رو بزنیم :1:

• alexdelpiero, tecra, amin-scorpion و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی