پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

چه بازيکنی ؟

* * * * - 16 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
39512 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: کالوین فیلیپس (17 کاربر رای داده است)

با جذب کالوین فیلیپس موافقید ؟

1. بله، به صورت قرضی (7 رای [41.18%])

درصد آرا: 41.18%

2. بله، به صورت دائم (0 رای [0.00%])

درصد آرا: 0.00%

3. تحت هر شرایطی موافقم (1 رای [5.88%])

درصد آرا: 5.88%

4. موافق نیستم (9 رای [52.94%])

درصد آرا: 52.94%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

کانته 

در لیگ برتر 32 بازی انجام داده  یک گل زده و 3 پاس گل داده 

اطلاعات بازیکن

s8bb_ashampoo_snap_2016.04.12_00h36m50s_

مقایسه عملکردش با ماتیچ

b84a_cv8p0cnwoaadf1p_thumb.jpg

تصاویر زیبای  بازیکن ( خودم عاشق لبخندشم اصن )

dx4_download_thumb.jpg

cdju_504663532_thumb.jpg

wr4s_kante-630615_thumb.jpg

در کل بازیکن خوبیه فقط قدش کوتاست 

• eⁿzº, alexdelpiero, Signora Omicidi و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

بازیکنی که خواهان زیاد داره ماروتا نمی تونه بره سراغش :1: کانته هم یکی از اوناست :1: :fp:

• eⁿzº, alexdelpiero, El rey leon و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

ynqg_12987220_1048281928571919_641371025

:1:

ماروتا با 20 میل می خواد موراتا رو نگه داره و برای ایسکو هم می خواد پیشنهاد بده

• MaMpIeRo, eⁿzº, alexdelpiero و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4147 ارسال

قطع توپ به عنوان یک شاخص مهم تو بازی کانته به وضوح مشهوده

• MaMpIeRo, eⁿzº, alexdelpiero و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Alex2003

Alex2003

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 378 ارسال

در مورد گزینه های مطرح شده:

دنیلو:رئال سیاست ترنسفرینگ مشخصی داره .اول بازیکن جانشین رو میخره بعد بازیکن مازاد رو میفروشه.و حداقل تا اونجایی که اخبار رو دنبال میکنم هنوز خبری از خرید یه دفاع راست درز نکرده.اگر هم بخواد بفروشه با شرایطی شبیه موراتا یا کوادرادو میفروشه.(اینجوری باشه همون بهتر که نخریم)

اگر دوست داریم دنیلو رو توی تیممون داشته باشیم باید امیدوار باشیم همین روزها یه دفاع راست بخرن.

لاپادولا:خریدش قطعیه.نیاز به بازی کردن برای رشد نداره.(حق خریدش رو داریم.)از 6 تا 14 سالگی عضو یووه بوده و برای نیمکت عالیه.تمام نکات فنی برای یه تعویض طلایی داره.تاتنهام هم مشتریشه.

با اومدنش احتمالا یکی از بین زازا و موراتا از تیم جدا میشه.شاید هم به عنوان مهاجم پنجم استفاده بشه.

آندره گومز:با کیفیته.ولی تا وقتی لمینا رو داریم بعیده به سراغش بریم.(شاید خریدش سال آینده منطقی تر باشه)

گومز از هر دری وارد باشگاه بشه،از در دیگه دو بازیکن یا حتی 3 تا از بین(هرنانس-آساموا،لمینا،استورارو) خارج میشن.

لمینا حتی اگر کامل خریداری بشه و جواب نده راحت میتونن سال بعد با همین قیمت بفروشنش.

کانته:خریدش کاملا منطبق بر نیازهای باشگاه و تیمه.مهمترین ویژگیش بی حاشیه بودنه.از نظر فنی یه هافبک دفاعی کامل.سنش هم خوبه و مدیریت به بازیکن ها نگاه بلند مدت داره.(ایمان راسخ به بازیش دارم)

توره:خرید خوبیه ولی با نیمکت نشینی کنار نمیاد.پر حاشیه و با خودش هم دعوا داره.(البته سرکش تر از اینم توی یووه آدم شدن این که دیگه چیزی نیست)دیروز یه خبر اومد که میخواد 10 میلیون بده تا بتونه تابستون به صورت رایگان به تیم های دیگه منتقل بشه و قول داده که توی هیچ تیمی در لیگ جزیره بازی نکنه.(این کارش عجیب بوی حرکات مرموزانه ماروتا رو میده)

توره راه حل کوتاه مدته تا زمانی که امثال سنسی و ماندراگورا خودشون رو به اثبات برسونن.و اگر این اتفاق نیفتاد دوباره به مشکل میخوریم.

(من خودم با اینکه خیلی بازیش رو قبول دارم اما دوست ندارم به یووه بیاد.مسکن بدرد نمیخوره باید راه حل کلی پیدا کنن)

اسپورت ایتالیا هم گفته از 1 جولای براردی بازیکن یووه خواهد بود.

• MaMpIeRo, eⁿzº, alireza.de710 و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

ماتا هم میشه مفت خریدش از منچستر با اومدن مورینیو :1:

• eⁿzº, alexdelpiero, El rey leon و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

یوونتوس به دنبال مدافع 25 ساله دیناموکیف ، الکساندر دراگوویچ  :1: 
کلیپ : http://www.aparat.com/v/2X1Jm

• eⁿzº, alexdelpiero, El rey leon و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

دایی احمد

دایی احمد

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationahwaz

فک کنم امسال سال مفت خری از تیماییه که میخوان پوست اندازی کنن مث من یو و سیتی و چلسی و حتی رئال

• eⁿzº, alexdelpiero, Signora Omicidi و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Posted Image

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

ایجنت براردی گفته براردی بازیکن ساسولست و خبر قرارداد بستن با یووه رو رد کرده :1:

تو صحبتاش هم گفته براردی با ویژگی هایی که داره فقط مناسب 4-3-3 هستش

+ به نظرم دوست نداره بیاد یووه :22:

• eⁿzº, alexdelpiero, El rey leon و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

ایجنت براردی گفته براردی بازیکن ساسولست و خبر قرارداد بستن با یووه رو رد کرده :1:

تو صحبتاش هم گفته براردی با ویژگی هایی که داره فقط مناسب 4-3-3 هستش

+ به نظرم دوست نداره بیاد یووه :22:

کامل مصاحبه رو بخون. گفته که من هیچ وقت قبول نمی کنم که براردی حاضر به تلاش برای هی جایگاه بهتر نیست اما خب باید شرایط خوبی هم داشته باشه و به ونعی یعنی به دنبال جایی نیست که فقط فیکس باشه.

ولی در مورد سیستم همین رو گفته در عین حال گفته کمک می کنه به بقیه برای زدن گل!

به هر حال درصد بالایی که می گن خریداری می شه. 25 تا خیلی زیاده. اگه خریداری هم نشه واقعا مشکلی نیست. با توجه به شرایط براردی و لاپادلا رو قطعی می دونم مگر اینکه اتفاق خاص بیافته !

چه بیاد چه نیاد ایجنت براردی خیلی فک می زنه!

فکر کنم به زودی ماروتا هم واکنش نشون بده و تکلیف روشن بشه!

و اگر نیاد یعنی یووه نخواستش! نه برعکس !

• alexdelpiero, Signora Omicidi, tecra و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

وقتی می گه بدرد 4-3-3 می خوره یعنی بدرد یووه نمی خوره این نظر منه :1:

• MaMpIeRo, eⁿzº, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال
 وقتی می ** بدرد 4-3-3 می خوره یعنی بدرد یووه نمی خوره این نظر منه  :1: 

اینو که همیشه خودمونم گفتیم. ولی خبراش جدیه دیگه ! و الا نیاد من خودم راضیم  :nish:  :nish:

بعدشم ایجنت خیلی حرف مفت می زنه. به نظرت خودش دوست داره بازیکنش بره اینتر یا یووه ؟!

البته سال بعد اینتری ها حتما سهمیه می گیرن  :2laugh:  :2laugh:  :2laugh:

ویرایش: راستی رقیب دیگه ی یووه برای گومز ناپولیه. اخبار منچستر در حد لینکه اما ناپل مذاکراتی داشته

• Signora Omicidi, tecra, amin-scorpion و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال

توره و نیمکت نشینی ؟

همین الانش یه سرو گردن از همه هافبک های یووه بهتره بعد کی میاد بزارتش رو نیمکت ؟ که میگید ممکنه با نیمکت نشینی کنار نیاد

تا دو سال بهترین هافبک سری آ رو شاخشه

وای اگه بیاد چی میشه

• eⁿzº, Signora Omicidi, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

توره بیاد کسه دیگه اضافه نشه. یعنی در این حد دوس دارم بیاد :1:

اخلاقشم بد نیست توز بدتر از این بود :1: 

من سیتی یعنی توره :22: هر وقت ندارنش تو ترکیب به مشکل می خورن :1:

راحت 3 سال دیگه حداقل جواب میده :worship: شوت میزنه خفن :worship: پاس میده خفن :worship: چی می خواین دیگه :1:

به قول دوستمون بقیه باید نگران جایگاهشون باشن تو تیم تا توره نگران نیمکت نشینی :1:

• eⁿzº, alexdelpiero, El rey leon و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS

اقا این بحث این که برادری فقط 433 میتونه بازی کنه رو به شدت محکوم میکنم :14: :nish:

اتفاقا هم این فصل هم فصل پیش تو خیلی از بازیا برادری پشت مهاجم بازی کرده و هم گل زده و هم پاس گل داده و حتی مهاجم کاذب هم میشه

نظر اینجنت یا برادرش بخوره تو سر خودشون  برادری اگه  بیاد یوو حتی تو دروازبان ذخیره بوفون هم میشه ازش کار گرفت

تعجب من این دیمارتزیو فروم ما به جای فکر کردن همش میره کامنت های فیس بوک یونتوس عربی رو میاره اینجا ترجمه میکنه

یعنی فقط اون عربا فکر میکنن براردی 433 فقط میتونه بازی کنه :nish:

• eⁿzº, alexdelpiero, El rey leon و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Alex2003

Alex2003

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 378 ارسال

توره 180 دقیقه با یووه چیز خاصی نشون نداد فقط اینکه از دیبالا یه لایی خورد،از پوگبا هم دریبل خورد.اونم یووه ای که بازیش شکل نگرفته بود و ترکیبش جا نیفتاده بود.اینقدر کنده که یاد پیرلو توی سال آخر رو زنده میکنه.البته پیرلو استاد بود و احترامش واجب.خوبی پیرلو این بود که یه مارکیزیو و ویدال بودن که کندیش رو جبران کنن ولی الان خدیرا بعیده بتونه کار ویدال توی برگشت ها رو انجام بده.

توی بازی با لستر هم محو بود.ولی من یادم نمیاد مارکیزیو به جز بازی بایرن که اونم مصدوم بود توی ترکیب محو بوده باشه.

همین الان این مارکیزیو کاری میکنه که حتی نتونه 1 دقیقه توی ترکیب قراربگیره.اگر هم خریداری بشه فقط برای نیمکته.مگه اینکه مارکیزیو بره پشت مهاجم بازی کنه.

اگر خوب بود گواردیولا نگهش میداشت نمیرفت سراغ گوندوغان.برای لیگ خوبه ولی توی اروپا چیزی به تیم اضافه نمیکنه.

مضاف بر این تیم ما نمیتونه براش جشن تولد بگیره.

• eⁿzº, alireza.de710, alexdelpiero و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

فضای بازیکنای جوون تیم رو تنگ کنیم که چه ؟ :1: لمینا ذخیره ی شماره 1 یووه باید باشه ( هم رجیستا می تونه بازی کنه هم B2B ) ... اضافه شدن بازیکنی مثل توره یعنی بازی نرسیدن به لمینا و استورارو ! اونم با فرض جدا شدن پریرا ... به نظر من خروجی هافبک باید آساموا و پریرا باشند و بجاش دو تا مهره ی درجه یک اضافه بشه :1: پارسال بازیکن مفتی خریدیدم برا چند سال بسه ( آقای خدیرا :1: )

تا الان 25 میلیون برا براردی باید بدیم 
لمینا احتمالا قرضی تمدید میشه هزینه خاصی نداره 
نهایتا 50-60 تا دیگه خرج کنیم :1: فکر می کنم یه بازیکن با کیفیت حداقل به خط هافبک اضافه بشه حالا شایعات هر چی میخواد باشه 

• eⁿzº, alexdelpiero, El rey leon و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

من نگفتم براردی فقط می تونه 4-3-3 بازی کنه مدیربرنامه اش گفته :1:

..........................

در مورد توره هم، رابطه اش با گواردیولا خرابه مثل زلاتان (گواردیولا مگه خیلی مربیه علگری گند زد به هیکلش :1: ) برای همین خودش می خواد بره

توره هم باید برید از طرفدارای من سیتی بپرسین چه بازیکنیه :1: اصن حرف من بو شت :1:

مهمتر از همه هافبک با این کیفیت با این قیمت هیچ جا پیدا نمیشه :1: 

منم نگفتم میاد جای مارکیزیو که جبهه گرفتید :1: کسایه دیگه مارکیزیو و اسطوره های یووه رو فحش می دن نه من اشتباه گرفتید :1:

توره پشت مهاجم هم بازی می کنه همونجا که علگری می خواد :1: 

در مورد اخلاقش

دیگه بدتر از توز نبود که با مربی درگیری پیدا کرد :1: اون در شان یووه بود حالا توره در شان یووه نیست :1:

Alex2003 :6: :8:

• eⁿzº, alexdelpiero, Signora Omicidi و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Alex2003

Alex2003

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 378 ارسال

من با توجه به نوع بازیش میگم باید رجیستا باشه.بازیکن با خصوصیات توره همین الان هم توی ترکیب داریم.(البته یکم سطحش کمتره):هرنانس

منچستری ها رو ول کن اگر به اونا باشه رحیم استرلینگ هم خداست-دیبروین هم از پوگبا بیشتر می ارزه.

منچستر میخواد به یووه بدتش تا بتونه پوگبا رو بگیره.زهی خیال باطل. :2laugh:

کلا خصوصیاتش خوبه و حتی بازیش رو قبول دارم ولی فکر نمیکنم توی اروپا به کارمون بیاد.

ولی ماروتا اهل بز خریه.احتمال حضورش زیاده.از این بشر هر کاری برمیاد.اگر هم اومد امیدوارم تمام حرفهای من رو نقض کنه.ما که بخیل نیستم.دوست داریم تیممون پیشرفت کنه.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

@ :53: :53: :53: :8: :6: Mauro Camoranesi

• eⁿzº, alireza.de710, alexdelpiero و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

من یه توضیحی سر اخبار نقل و انتقالات بدم که البته همتون استاد و اسطوره این کارید.

غیر از خبرای جان لوکا دی مارتیزیو که پدرخوانده ی اخبار تو ایتالیاست. بیشتر اخبار شبهه دارن!

مثلا براردی هنوز از طرف سایت شخصیه دی مارتیزیو تایید نشده (فکر کنم از طرف اسکای شده) اما من استدلالم با توجه به اخبار گازتا که به هر حال روزنامه معتبریه اینکه ماروتا ریسک نمی کنه! براردی رو می خره. اما مثه روز روشن این خرید، رو هوا خریدنه ! یعنی چی؟! یعنی بخریم ببینیم چی می شه!

حالا ایجنت براردی یه چیزی میگه شما حساب کن اگه بیاد یووه می تونه بره اروپا ! بعد از یووه، رم و ناپولی تو اروپان که همشون تکمیلن! براردی اگه بخواد ایتالیا بمونه باید بیاد یووه مگر اینکه خیلی متعصب باشه بخواد بره اینتر رو از سیاهی بکشه بیرون و نجاتش بده که این بازیکنای جوون ایتالیا از این غیرتا ندارن! (رفت دمشم گرم)

پس براردی اگه نخواد از ایتالیا خارج بشه که صد در صد خیلی ها نمی خوان بذارن خارج بشه یا ساسلو می مونه یا می یاد یووه ! تمام ! بقیه حرفای ایجنتش شبیه ناز کردنه! بماند که اگه نیاد مطمئنا یووه هم نخواستش!

تبدیل براردی به یه شماره ده کاملا به  نظرم احمقانست تو فوتبال نوین دنیا! زمان علی پروین ممکن بود اما الان که همه پستا تخصصی شده نه !

این از براردی. هنوزم می گم یحتمل براردی و لاپادولا قطعی هستن اما یه کور سوی امیدی هم از طرف دی مارتیزیو هست  :1: که قضیه ی براردی رو برعکس لاپادولا اصن پست نکنه تو سایتش یا من یادم نمی یاد حداقل؟! :|

البته ممکنه همش بازی رسانه ای باشه حتی از طرف ساسلو یا حتی از طرف یووه !

در مورد یحیی توره من هنوزم می گم بازیکنی نیاریم که جای جوونا رو تنگ کنه. آندره گومز اگه بیاد که احتمالش کمه قابل قبوله چون باهاش می شه انواع 4-4-2 رو بازی کرد و با اینکه ضعفایی داره اما شماره دهم می شه گذاشتش! اما با توره شرط می بندم همون 3-5-2 بازی می کنیم. یا 4-4-2 هایی که وسط زمین رو شخم بزنه توره  :1: 

اومدنش فقط توجیه اقتصادی داره

اما در مورد خود توره. من بازی های سیتی رو دیدم و بخواین نخواین توره افت کرده. شدیدم افت کرده. هم بدنی هم فکری! درسته بیاد سری آ رو شخم می زنه اما تو اروپا سینوسی هست. نیمکت نشینی برای توره دور از ذهن نیست همون قدر که من فکر می کنم اولین کسی که نیمکت نشین می شه مارکیه !! توره همه چیش برای رجیستا وایسادنه! دلیل اینکه توره تو سیتی هنوز مهمه قدرت رهبریشه و الا تو افته فعلا!

به نظر من که دی مارتیزیو هم قبلا گفته. گزینه های اول هافبک ها برای ماروتا، میختاریان و بعد ایسکو و بعد گزینه های دیگست و در کنار اینا یه هافبک ارزون و سن بالا مثه توره و موتینیو تور کنه. اما به نظر می رسه گزینه ی اول آلگری برای خط هافبک آندره گومزه و مدیریت مشکلی باهاش نداره، اگه نشه می رن سراغ پلن های ماروتا. 

طی همین ماه خیلی مسائل روشن می شه چون یووه این بار خیلی زودتر تیمو می بنده مگر اینکه بدشانسی بیاره

در کل انقدر براردی رو بزرگ نکنید نیومده برامون شاخ شده  :nish:  :nish:  :nish:  :nish: 

اسکای تایید کرده بود انتقال براردی رو؟؟ یادم نمی یاد

• alireza.de710, alexdelpiero, El rey leon و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی