پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

چه بازيکنی ؟

* * * * - 16 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
39510 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: کالوین فیلیپس (17 کاربر رای داده است)

با جذب کالوین فیلیپس موافقید ؟

1. بله، به صورت قرضی (7 رای [41.18%])

درصد آرا: 41.18%

2. بله، به صورت دائم (0 رای [0.00%])

درصد آرا: 0.00%

3. تحت هر شرایطی موافقم (1 رای [5.88%])

درصد آرا: 5.88%

4. موافق نیستم (9 رای [52.94%])

درصد آرا: 52.94%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1835 ارسال

گوندوغان به جای گوتزه و دراکسلر...

13307527487046473088.jpg

در گزارش ها آمده است ماریو گوتزه و یولین دراکسلر اهداف یوونتوس در نقل و انتقالات تابستانی امسال، مورد توجه باشگاه های منچستریونایتد و آرسنال قرار گرفته اند و همین موضوع باعث شده است بیانکونری به فکر گزینه جدید برای خط هافبک خود باشد که این گزینه ایلکای گوندوغان هافبک دورتموند است.

گوتزه مهاجم جوان بایرن مونیخ در نقل و انتقالات امسال مورد توجه یوونتوس بوده است. همچنین، بانوی پیر پیشنهادی اولیه ای برای یولین دراکسلر به شالکه ارائه کرده است.

بر اساس گزارش توتواسپرت و روزنامه های آلمانی، حالا دو باشگاه منچستر یونایتد و آرسنال به طور جدی عنوان خواهان به خدمت گرفتن این دو ستاره ی جوان شده اند.

هر دو باشگاه به دنبال اضافه کردن یک هافبک به تیم خود هستند که بتواند بین خطوط را به خوبی پوشش دهد و به نظر می رسد بودجه ی خوبی برای پرداخت 30 میلیون یورو در اختیار داشته باشند.

با این ذهنیت، یوونتوس هافبک دیگری را نیز به لیست خود اضافه کرده است که این بازیکن ایلکای گوندوغان ستاره ی باشگاه دورتموند است.

این بازیکن 24 ساله آلمانی می تواند یک جایگزینی عالی برای سامی خدیرا بازیکن جدید بیانکونری باشد که به دلیل مصدومیت دو ماه میادین را از دست داده است.

گوندوغان در تابستان 2011 به دورتموند پیوست و قرارداد او با زنبورها ژوئن 2017 با به پایان می رسد. برچسب قیمت گوندوغان 20 میلیون یورو تخمین زده می شود که از لحاظ قیمت نسبت به گوتزه و دراکسلر گزینه ی معقول تری به نظر می رسد.

علاوه بر یوونتوس، منچستریونایتد نیز به گوندوغان لینک شده است، اما با وجود علاقه به ستارگان جوانی مانند گوتزه و دراکسلر، ممکن است رقابت برای جذب هافبک دورتموند را به بانوی پیر واگذار کند.

53550650203545400388.jpg

• Orphée, eⁿzº, alexdelpiero و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

NedVed 11

NedVed 11

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 107 ارسال
.
لحظاتی پیش اسکای اسپورت گزارش داد که سران یووه فردا با سران شالکه بر سر انتقال درکسلر جلسه و ملاقات خواهد داشت.
....
پیش از این یووه پیشنهادی 15 میلونی + پاداش 5 میلیونی را به شالکه پیشنهاد داده بود که تیم آلمانی به خاطر درخواست 30 میلیون یورویی اش،پیشنهاد یووه را رد کرده بود.
....
یووه با دراکسلر برای قراردادی 3 ساله با حقوق سالیانه 2.5 میلیون یورو + پاداش های احتمالی به توافق رسیده است.
....
....
دیروز هم اسپورت مدیاست و توتو اسپورت گزارش دادند که شالکه با پیشنهاد 15 + 9 میلیونی یووه موافقت کرده و به زودی دراکسلر به یووه میاد

داستان چیه? :pep:
  • mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

مسئله ی یوونتوس مسئله ی عشق است ....

| استفان لیختشناینر |

qs9e2jb1gfk2kjbi5s7s.jpg

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1835 ارسال

گوارین، گزینه ی جدی یوونتوس در لیست خط هافبک!

63293158115568918804.jpg

ماریو گوتزه و یولین دراکسلر تنها بازیکنان خاضر در لیست یوونتوس نیستند. فردی گوارین نیز از گزینه هایی است که بانوی پیر به او علاقه نشان داده است. بر اساس گزارش توتواسپرت، در حقیقت بیانکونری گزینه ی فردی گوارین را به صورت جدی دنبال می کند. بنابراین گوارین می تواند بازیکن نهایی یوونتوس از بین این گزینه ها باشد!

53550650203545400388.jpg

+ ندود :53: ، من وب سایت اسکای اسپرت رو چک کردم. هیچ خبری مبنی بر یووه و دراکسلر نبود  :39: تنها نوشته بود یوونتوس هنوز گزینه ی گوتزه رو دنبال می کنه!

++   :fp:

• Orphée, juve's fan, eⁿzº و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

کی میشه که وقتی یه بازیکنی رو میخوایم راحت بخریمش یا وقتی یه بازیکنی رو یه تیم دیگه میخواد تیم ما بقاپتش و همیشه بخاطر اینکه یه باشگاه دیگه بازیکن مورد نظر مارو میخواد میکشیم کنار خب معلومه اگه بازیکنی خوب باشه توجه هارو جلب میکنه پس یعنی نباید بازیکن خوب بگیریم !

تا الان که از نقل و انتقالات براش پولی خرج نکردن بازیکن فروختن و گرفتن پس چی شد بودجه 200 میلیون یورویی !

100 تاش هم خرج کنن تیم فوق العاده میشه

امیدوارم حالا که آلگری هم گفته نیاز به خرید داریم و تیم باید تقویت شه ماروتا یکم جدی تر بفکر خرید بازیکن بیوفته و فقط به فکر فرصت و یه بازیکن مفت خریدن نباشه !

اون جملش که نقل و انتقالات برای ما تموم شده و فقط منتظر فرصت ها هستیم کم کم داره روی جدی میگیره  :fp:  :fp: 

• Orphée, mory, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

مدیاست:

قبل از سفر به چین جلسه ای بین ماروتا و آنیلی برگزار شده و آنیلی از ماروتا درخواست کرده که مشکل بازیساز رو حل کنه و همین هفته یک بازیساز برای یووه خریداری کنه  :pep:

• Bianconero Amore, Orphée, juve's fan و 19 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

مدیاست:

قبل از سفر به چین جلسه ای بین ماروتا و آنیلی برگزار شده و آنیلی از ماروتا درخواست کرده که مشکل بازیساز رو حل کنه و همین هفته یک بازیساز برای یووه خریداری کنه  :pep:

اینا همش مزخرفه . یعنی ماروتا و انیلی نمیدونستن ؟ باید آنیلی بهش میگفت ؟ مثلا ما پیگیریم اینا فیلمشونه

• mory, alireza.de710, alexdelpiero و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

:conte:  :conte:  :conte:  :conte:

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج

اینا همش مزخرفه . یعنی ماروتا و انیلی نمیدونستن ؟ باید آنیلی بهش میگفت ؟ مثلا ما پیگیریم اینا فیلمشونه

مدياست چيزي جز مزخرفم گفته؟ 😅:22: :1:
  • Bianconero Amore, Signora Omicidi, amin-scorpion و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

^^^^

چرا میزنی من فقط خبر ترجمه کردم گزاشتم :1:

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3849 ارسال
  • LocationAhWaS

عماد فک کنم بری از فیس بوک عربی خبر ترجمه کنی بزاری از مدیاست و.. معتبر تر باشن :1:

فیاض حرف خوبی زد ایا واقعا اینا مشکلات تیمو نمیدونن

قطعا شاید ماه هاست که راجبش جلسه گذاشتنه و همه نیاز های الگری هم اعلام شده

اما مشکل اینجاست که باشگاه یه چهارچوبی داره که خارج از اون به هیچ وج عمل نمیکنه

• alexdelpiero, tecra, amin-scorpion و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج

عماد فک کنم بری از فیس بوک عربی خبر ترجمه کنی بزاری از مدیاست و.. معتبر تر باشن :1:
فیاض حرف خوبی زد ایا واقعا اینا مشکلات تیمو نمیدونن
قطعا شاید ماه هاست که راجبش جلسه گذاشتنه و همه نیاز های الگری هم اعلام شده
اما مشکل اینجاست که باشگاه یه چهارچوبی داره که خارج از اون به هیچ وج عمل نمیکنه

قطعا شايد؟؟؟ :22: :fp:
  • Signora Omicidi, amin-scorpion, Senmorta و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3849 ارسال
  • LocationAhWaS

قطعا شايد؟؟؟ :22: :fp:

اخ ببخشید قطعا منظورم بود  این شاید نمیدونم چرا اومد این وسط :1:

++ اما یه چیز جالب : توجه کردین دیگه کسی انچنان به شایعات پیرامون یوو توجه نمیکنه؟ مثلا این چند روز یوو به وازکوز  گوارین و گوندگان لینک شد اما اینجا بجز ممد که خبرشو گذاشت کسی راجبش بحثی نکرد و نمیکنه؟؟؟؟

والله دیگه هممون میدونیم داریم قیلم میشیم :1:  البته به جز پیشگوی اعظم سجاد :22:

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال

^^^^

چرا میزنی من فقط خبر ترجمه کردم گزاشتم :1:

کسی مگه به تو چیزی گفته ؟؟

اصلا تقصیر توعه  :1:

• Signora Omicidi, tecra, amin-scorpion و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4146 ارسال

خبرها را بگذارید هر چند دروغ باشد...

به گفته مدیر مسول روزنامه خبر ورزشی اخبار ترانسفر در لحظه انتشار ارزش تیتر شدن دارد ولوانکه دروغ باشد.

• eⁿzº, alexdelpiero, Signora Omicidi و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

بعید میدونم تیمی به اندازه تیم مذاکره کننده یووه اینقدر لفت و لعاب بدن خریده بازیکنارو، ظریف اینا به توافق رسیدنو هنوز ماروتا اینا نرسیدن...

• eⁿzº, alexdelpiero, Signora Omicidi و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

بعید میدونم تیمی به اندازه تیم مذاکره کننده یووه اینقدر لفت و لعاب بدن خریده بازیکنارو، ظریف اینا به توافق رسیدنو هنوز ماروتا اینا نرسیدن...

انقدر نا امید نباشید بابا. اگه میخواید یخرده اعصاب و روانتون آروم شه برید یه سر به نقل و انتقالات تیمای دیگه بزنید ببینید واقعیت چیه.

فصل قبل، رئال سر گرت بیل تا آخرین روزا مذاکره کرد و آخرشم 100 تا داد. امسال هم سر دخه آ (درست نوشتم؟  :1:  ) با اینکه هم پولشو داره هم رضایت بازیکن هنوز نتونسه بخره. آرسنال نه این یکی دو ماه، بلکه دو ساله دنبال یه مهاجم تراز اوله، حتی با اینکه وضعیت اقتصادی خیلی خوبی داره. اسطوره بایرن (شواین اشتایگر 31 ساله) خیلی راحت از بایرن میره یه تیم دیگه در حالیکه اینجا ما میام میگیم چرا یووه پیرلوی 36 ساله رو از دست داد.

یه اخلاقی هم که ماروتا و دوستان و اکثر مدیران ایتالیا دارن اینه که کلن پشت پرده کار میکنن؛ و در واقع بمعنای واقعی سیاستمدار هستن. اون چیزی که در غالب خبر و شایعه بدستمون میرسه بیشترشون غیر قابل استناد و غیر موثق هستن. پس بهتره زیاد حرص نخوریم بشینیم و از پیشرفت بازیکنای جوونی که گرفتیم و رشد تیمی یووه لذت ببریم.. دراکسلر همیشه مصدوم و گوتزه افت کرده هم دردی از یووه دوا نمیکنه :1: . یووه فقط وراتی میخواد  :2:

• Bianconero Amore, alexdelpiero, amin-scorpion و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال

نمیدونم قبول دارین یا نه شکست دیگران هم خودش یه پیروزیه 

• alexdelpiero, amin-scorpion, Escanor و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

amir_adp

amir_adp

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 111 ارسال
@tecra
کلشو خوب اومدی به جز این آخرش :|
با حضور پیرلو هم خلا یه پشت مهاجم حس میشد حالا دیگه وراتی بماند....
یه نکته بگم راجب وراتی... تو اینکه بازیکن خوبیه و کیفیت بالایی داره هیچ شکی نیست ولی من احساس میکنم زیادی داریم بزرگش میکنیم.... پرنس خودمون تو خیلی از فاکتور ها بهتر از نشون داده!
ولی اینو هستم که تو نقل و انتقالات بهتری از بقیه تیما بودیم و اگه یه پشت مهاجم تاپ بگیرم به نظرم بهترین عملکردو داشتیم

جیجی :

مارکیزیو، تنها بازیکنی با رنگ سیاه و سفید که من می شناسم!

Juventus_1.jpg

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

جان هرکی دوست دارین از این پرنس بکشین بیرون، همچنان روحه تو بازی ها، تأثیر گذاریه این کجا با امثال پیرلو و ویدال کجا 

• alexdelpiero, tecra, amin-scorpion و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

amir_adp

amir_adp

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 111 ارسال
ای بابا!!!
فک کنم رو حرفای طرفداری رئال و بارسا دارين نظر میدین!
واسه من بازی مارکیزیو اثبات شده ــس و خوشم نمیاد تو این مورد حرفی بزنم ولی فقط جهت یادآوری > پاسش به توز ( بازی با دورت ) پشت پا به لیخ ( البته این کاملا اتفاقی بود خودشم فک نمیکرد اینطوری شه! )
.
+ امسال بدون پیرلو هیچوقت به مشکل نخوردیم!!
  • alexdelpiero, amin-scorpion, Senmorta و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

جیجی :

مارکیزیو، تنها بازیکنی با رنگ سیاه و سفید که من می شناسم!

Juventus_1.jpg

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

در مورد مارکیزیو ! بهترین بازی های فصل قبلش رو دیدیم .. خیلی خوب جای پیرلو رو پر کرد ! اما بازی های کمتر خوبش رو هم دیدیم ! وراتی هم گنده اش نکردند ... بازی هاش رو ندیدین حداقل 4 تا کلیپ ازش ببینید ... نمیخوام با پیرلو مقایسه اش کنم اما داره راه پیرلو رو میره تو 22 سالگی ... در موردش زیاد پست دادم ... دیگه تکرار نمیکنم ... اما واقعا یکی مثل وراتی باید جانشین پیرلو میشد ... البته با این پول خرج کردن های ما بعد فروش ویدال دیگه فکر حضورش تو یووه رو از سرم بیرون کردم که کمتر اعصابم خورد بشه و حصرتش رو بخورم ... 

• eⁿzº, alexdelpiero, tecra و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی