پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

چه بازيکنی ؟

* * * * - 16 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
39510 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: کالوین فیلیپس (17 کاربر رای داده است)

با جذب کالوین فیلیپس موافقید ؟

1. بله، به صورت قرضی (7 رای [41.18%])

درصد آرا: 41.18%

2. بله، به صورت دائم (0 رای [0.00%])

درصد آرا: 0.00%

3. تحت هر شرایطی موافقم (1 رای [5.88%])

درصد آرا: 5.88%

4. موافق نیستم (9 رای [52.94%])

درصد آرا: 52.94%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
این کوچیک کردن دیابالا نمیدونم چه معنی یی میده .
کم مونده خریدش رو به خواجه حافظ شیرازی هم ربط بدیم . ایسکو نمیاد چرا به دیابالا 40 تا دادیم . دراکسلر نیمد چرا 38 تا دیابالا گرفت . گوتزه کو . چرا دیابالا اومد گوتزه نیمد . زیدان امروز رفت شمال . چرا دیابالا نرفت . ادگارد داویدز کجاست الان . دیبالا چرا اونجا نیست . همین روزاست که مصدومیت خدیرا هم به 34 تایی که به دیابالا دادیم ربط بدیم .
حرفم کلی بود و شخص خاصی نبود منظورم اینه که در هر صورت دیابالا اومده و قطعا هم جواب میده تو یووه . دیر و زود داره اما سوخت و سوز نه . اگرم میرفت ارسنال با 45 تا خیلیها میگفتن ماروتا نتونست بیارتش .
  • Bianconero Amore, AAG, Orphée و 24 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

تمرین یووه در شانگهای و حرفهای الگری

http://dl1.video.var...ng_juventus.mp4

واکنش دیابالا به حرفهای زیاد درباره ی قیمتش

http://dl1.video.var...ayat_dybala.mp4

سوپر کاپ 1997 گلزنی کٌنته

http://dl1.video.var...upercup1997.mp4

• Orphée, mory, eⁿzº و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

Seyyed Masoud

Seyyed Masoud

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 839 ارسال

فانتزی من اینه که ایسکو و رابیوت بیان یوونتوس

• Orphée, Signora Omicidi, amin-scorpion و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
دوست دارم جووه

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

مردونه ماروتا خیلی دلش میخواد ایسکو بیاد ولی زورش نمیرسه داره فوحش میده .

الان یووه منتظر مشتری برا بازیکنای خروجیشه که بتونه خرید کنه نامردا همه وایمستن لحظه  آخری از یووه خرید کنن که سر قیمت نتونن چونه بزنن آخرشم با قرارداد ازاد میرن .

• Orphée, alexdelpiero, Signora Omicidi و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

:conte:  :conte:  :conte:  :conte:

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
@مهدی تورين

حرفت خيلی حق بود
  • Orphée, Signora Omicidi, amin-scorpion و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

متاسفانه ۲-۳ تا منبع از جمله دی ماریتزیو گزارش دادن که برای انتقال سیکویرا با اتلتیک به توافق رسیدیم و مونده توافق با خود بازیکن :22: 

یک بازیکن ۲۹-۳۰ ساله ی دیپورت شده از اتلتیکو که به خاطر خریدن لوویز جایی واسش تو تیم سیمئونه نیست و فکر نمی کنم چیزی فراتر از اورا و آسا داشته باشه .

قسمت دردناکش اینجاست که که قراردادمون قرضی با خرید اجباری ۹ میلیونی خواهد بود :fp: 

هر چی می گذره ، اعتمادم به مدیرا علی الخصوص ماروتا کمتر میشه ، امیدوارم پاش بشکنه نتونه بازی کنه که ۹ میلیون که نصف حق باز خرید براردی هستو واسه این پیرمرد ندیم :62:

• Orphée, juve's fan, mory و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

من سوکوئیرا  رو دوس ارم ....بازیکن سفت و چقریه دختر خانم ..........هر مدیری یه توانایی داره توانایی ماروتا خرید بازیکنای آث با نازلترین قیمت حتی مفتی و از دست دادن بازیکنای آث تر به دلیل خسیسی است 

هاکان چالهان اوغلو 

گوتزه 

دراکسلر 

ویستل 

هر کدوم از این اسامی امسال برای ما نیاز واضحه خوب نمیشه همرو خرید حق میدم پس با خرید دراکسلر عملکرد ماروتا عالی میشه میتونیم سال بعدش یا بعد تر به وراتی هم فکر کنیم ......اما این از امید پوچ و واهی ماست . پس ماروتا همون بهتر که امثال یرمه سیکوئیرا رو بگیره چون پول بابت گزینهخ های بالا نمیده 

• Orphée, Signora Omicidi, amin-scorpion و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال

اینها پول خرید یکی از این بازیکنای درجه دو که تا حالا هیچ سودی نداشتن را میدادن به جای حقوق یه سال زلاتان به اندازه یه تیم برامون کار می کرد 

• Orphée, juve's fan, mory و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

Mgfh4.jpg

خوب از گوتزه ( یکی از بزرگترین استعدادهای فوتبال آلمان ) و درکسلر ( یکی دیگه از استعدادهای آلمانی ) رسیدیدم به فرانکو وازکز ! ستاره ی پالرمو که تو بازی های پیش فصل هم آماده نشون داده .. 5 ماه پیش بود که شایعاتی مبنی بر تماس یووه و ناپولی با این بازیکن شنیده شد ، اون موقع پالرمو رسما گفت قیمت این بازیکن حداقل 25 میلیون یوروئه ! زامپرینی هم که نشون داد از مبلغ درخواستیش کوتاه نمیاد ، یک کلام از اول گفت دیبالا 40 میلیون و تمام ! حتی با این که دیبالا علاقه ای به تمدید نداشت و 1 سال از قراردادش مونده بود 40 میلیون بابتش به پالرمو دادیم ، الان دیمارزیو از فرانکو وازکز به عنوان آلترناتیو درکسلر - گوتزه نام برده ! 

اما میدونیم نه پالرمو نیازی به فروش این بازیکن داره ، نه یووه میتونه پیشنهاد وسوسه کننده ای بده نه زامرینی اجازه میده یکی دیگه از ستاره هاش تو یه فصل از تیمش جدا بشند ! این قصه سر دراز دارد ... 

• Bianconero Amore, Orphée, juve's fan و 19 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

NedVed 11

NedVed 11

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 107 ارسال
بخدا اینا یه کاری میکنن که اخرسر به همون اسنایدر راضی شیم !
گوتزه و اسکار و ایسکو و دراکسلر و ویتسل و گوارین و ....
حکایت همچنان باقیست !!!
  • Orphée, juve's fan, mory و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

مسئله ی یوونتوس مسئله ی عشق است ....

| استفان لیختشناینر |

qs9e2jb1gfk2kjbi5s7s.jpg

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال
NMtQp.jpg

خاویر ماسکرانو خواهان حضور در ایتالیا 

روزنامه ی توتواسپورت مصاحیه ای داشته با Gustavo Mascardi یکی از ایجنت های فعال در ایتالیا ، گوستاوو ماسکاردی مدعی شده :

" ماسکرانو میخواد تجربه ی حضور تو یه باشگاه بزرگ ایتالیایی رو داشته باشه " 

در ادامه هم گفته :

" در هفته های اخیر من با ماسکرانو و ایجنتش والتر تیمر صحیت هایی داشتم و اون ها از من خواستم که براشون یه باشگاه ایتالیایی بزرگ پیدا کنم چون خاویر میخواد پایان دوران حضورش در فوتبال اروپا رو با قهرمانی تو یه تیم ایتالیایی خاتمه بده ، بارسلونا مشکلی با این قضیه نخواهد داشت ، ماسکرانو بعد از بازی در انگلستان و موفقیت در فوتبال اسپانیا هیجان زده خواهد بود تو لیگ ایتالیا بازی کنه ، این مسئله بخاطر پول نیست چون اون تا همین الان هم پیشنهادهای تیم های ثروتمندی از انگلستان و لیگ فرانسه رو رد کرده . اون با رئیس بارسا رابطه ی خوبی داره و از اونجایی که تو این سال ها همه کار برای بارسا کرده اگه پیشنهاد خوبی از ایتالیا براش برسه مشکلی از طرف باشگاه نخواهد بود . اگر هم موافقتی صورت نگیره به جنگیدن در بارسا ادامه ، مثل گذشته "

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3850 ارسال
  • LocationAhWaS

++ ظاهرا گوتزه ایندشو در گروه صحبت با گواردیولا دیده و میخاد بعد از صحبت با پپ تصمیم نهایشو بگیره

+++ بایرن مونیخ دوباره میخاد بیاد برا  کینزلی کومن پیشنهاد بده :22:

NedVed 11

NedVed 11

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 107 ارسال
ماسکرانو تا حدودی میتونه جنگندگی و تجربه رو به خط هافبک برگردونه
ماروتا 5 میلیون به بارسا پیشنهاد نده صلوات :D
  • Orphée, mory, alexdelpiero و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

| استفان لیختشناینر |

qs9e2jb1gfk2kjbi5s7s.jpg

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

اینها پول خرید یکی از این بازیکنای درجه دو که تا حالا هیچ سودی نداشتن را میدادن به جای حقوق یه سال زلاتان به اندازه یه تیم برامون کار می کرد 

از زلاتان فقط اسمش باقی مونده به نظرم. 33 سال برای یه مهاجم سن خیلی زیادیه (برای مهاجم نه یه هافبک دفاعی یا مدافع- مثال پیرلو و اورا رو فراموش کنید) و برای تیمی که دنبال حفظ موفقیت تو اروپاس کیفیت های لازمش رو از دست داده. بیشتر به درد تیمی مث میلان می خوره که دنبال رفتن به اروپاست (موفقیت در اروپا پیشکش)

برای اثبات حرفم به آمارش تو فصل پیش دقت کنین. غیر از این که تازگیا زیاد مصدوم میشه از بازیکن تاپی که هر سال آقای گل لشمپیونه می شد و تو اروپا تیمای حریفو به هم میپیچید کلی فاصله گرفته. برای اثبات این موضوع بازی رفت و برگشتش جلوی بارسا یه نگاه بندازین. ما بازیکنیو احتیاج داریم که دفاع بارسا رو بهم بپیچه نه اینکه جلوشون فقط راه بره

• Orphée, mory, Signora Omicidi و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1835 ارسال

یوونتوس به دنبال هافبک وولفسبورگ

Luiz-Gustavo-Tattoo-Photo.jpg

بانوی پیر امیدوار است با خدمت گرفتن لوئیس گوستاوو از وولفسبورگ، گزینه های متنوعی در خط هافبک خود در اختیار داشته باشد.

بیانکونری در نقل و انتقالات تابستانی امسال دو ستاره ی خود آندرا پیرلو و آرتورو ویدال را از دست داده است. همچنین، سامی خدیرا که به عنوان یک گزینه برای تقویت خط هافبک به خدمت گرفته شده اکنون به دلیل مصدومیت دو ماهه نمی تواند بانوی پیر را در رقابت های مختلف همراهی کند. بنابراین، باشگاه به دنبال جذب یک هافبک باکیفیت است.

بر اساس گزارش اسکای اسپرت ایتالیا، گوستاوو یکی از اهداف یوونتوس برای میانه میدان است. این انتقال پتانسیل انجام شدن دارد اما به دلیل شرایط کنونی گوستاوو در وولفسبورگ انتقال پیچیده ای به نظر می رسد.

باشگاه آلمانی پول زیادی برای این بازیکن سرمایه گذاری کرده است و این بازیکن برزیلی یکی از مهم ترین مهره های تیم است، بنابراین، آن ها قصد نگه داشتن گوستاوو را در تیم دارند.

همچنین، به عنوان یک گزینه ی جایگزین گوستاوو، بیانکونری فردی گوارین از اینتر را در نظر گرفته است. اگرچه همانند گوستاوو، به خدمت گرفتن گوارین نیز مشکل خواهد بود،زیرا  باشگاه میلانی اعلام کرده است اجازه ی خروج هافبک خود را از تیم نخواهد داد.

53550650203545400388.jpg

• Orphée, eⁿzº, alexdelpiero و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
آخ که اگه ماسکرانو بیاد ! [ خودم میدونم نمیاد ]
جنگندگی ، هوش ، انگیزه ، فیزیک ، دفاع ، تکل ، بازیخوانی ، قدرت رهبری ، جامپ ، قیمت احتمالا پایین 10-15 € - در کل خیلی خوبه در تمامی پست ها بغیر از پست بوفون هم تجربه بازی داره احتمالا الگری هم اگه مصدوم شه مربیگری تیم رو هم میتونه به عهده بگیره ادم به شدت کچل و مسئولیت پذیریه

من پیچش مویی در ماسکرانو میبینم ک عنریکه نمیبینه
  • Orphée, eⁿzº, alireza.de710 و 19 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
سجاد اينايي كه گفتي همين ماسكرانو ؟ ماسكرانو ي خودمون ؟ جدي ميگي يا شوخيه ؟
  • Bianconero Amore, Orphée, Delle Alpi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1835 ارسال

بن عطیه پس از برد 3-0 بایرن مونیخ مقابل میلان:

" به خاطر اینکه دوستان زیادی در ایتالیا دارم، هنوز سری آ را دنبال می کنم."

" مطمئن نیستم که تابستان امسال بایرن را ترک می کنم یا نه."

" هنوز چهار سال قرارداد من باقی مانده است و هیچ گونه صحبتی مبنی بر جدایی من از تیم وجود ندارد."

" من شایعاتی در مورد انتقالم به تیم های دیگر را شنیده ام، اما هیچ اتفاقی نیفتاده است."

" به تنها چیزی که فکر می کنم این است که در مسابقه بعدی برای تیمم به خوبی بازی کنم."

" من امروز در بایرن حضور دارم، باید ببینیم فردا چه اتفاقی می افتد!"

13676656612262477677.jpg

:notbad:

• Orphée, juve's fan, eⁿzº و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

NedVed 11

NedVed 11

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 107 ارسال
منم با سجاد موافقم
هم تو ارژانتین هم بارسا بسیار موثر و جنگنده بازی میکنه
امیدوارم بیاد
  • Orphée, Signora Omicidi, amin-scorpion و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

| استفان لیختشناینر |

qs9e2jb1gfk2kjbi5s7s.jpg

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

پالرمو هم گفته وازکز فروشی نیست :1: :fp:

• Bianconero Amore, Orphée, juve's fan و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi