پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 2 - چلسی 2 ( بازی برگشت مرحله 1/8 لیگ قهرمانان اروپا )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
280 پاسخ برای این موضوع

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
همین 4-4-2 خوبه اخه توی یه بازی به این حساسی اونم یه مربی مثل رانیری نمیاد سیستم تیمش رو عوض کنه اونی که بابک میگه همون 4-4-2 لوزیه که عمرا در غیاب مومو نمیشه بازی کرد اگه همه بازیکن ها بودند اره اینجوری هم میشد: مومو ده چیلیه کامو ندود الکس امائوری ولی مارکیزیو که راست نمیتونه بازی کنه در ضمن اگه هم قرار باشه کسی تنهایی هافبک دفاعی بازی کنه تو این شرایط خود مارکیزیو نه تیاگو یا پولسن برای راست بهتر از حسن نیست برای چپ هم سبا حالا ترکیب رو ببینید اصلا میشه؟ مارکیزیو سبا حسن ندود بار دفاعی تو این ترکیب فقط روی مارکیزیو میچرخه حالا با بازیکن هایی مثل بالاک و لمپارد عقلانیه با 1 هافبک دفاعی بازی کرد؟ یا این ترکیبی که بابک میگه پولسن تیاگو مارکیزیو ندود با این ترکیب بابی بار تهاجمی تیم از وسط خوبه ولی از کناره ها با توجه به دفاع های چپ و راست دقیقا میشه 0 یعنی یه سانتر سالم هم دیگه نیست بد موقع کامو و مومو نیستند اگه نه ترکیبی که بابی میگه ترکیب خوبیه میشه ارایش 4-4-2 لوزی الان یووه 4-4-2 خطی داره بازی میکنه ندود مارکیزیو تیاگو حسن(سبا- شاید هم یاکی ولی عمرا) حالا باز اگه زانتی و ده چیلیه هم بودند باز میشد یه کاریش کرد ولی خوب همه از دم مصدومند خدا به داد چلسی برسه اگه اون روی غیرت یوونتوس بالا بیاد با این اوصاف کارش تمومه یوونتوس همیشه مثل شیشه میمونه وقتی بشکنه تیزتر میشه

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
الان با وضعی که پیش اومده ما که خودمون یوونتوسی هستیم نمیدونیم رانیری با چه سیستم و ترکیبی میخواد تیم رو بفرسته تو زمین وای به حال هیدینگ...مطمئنم که الان اسکل میزنن...نمیدونن جلوی چه حریفی با چه تاکتیکی میخوان بازی کنن... از اون طرف هم نام و آوازه یوونتوس و تورین اونا رو به وحشت انداخته..میخوان جلوی تیمی بازی کنن که که خیلی گنده ترهاش هم نتونستن حریفش بشن..وارد فضای مرگباری میخوان بشن که تیفوسی های تورینی انتظارشون رو میکشن... به عبارت ساده تر میخوان وارد لونه شیر بشن... شیری که زخم خوردست وبار سنگین یک تهمت بیجا رو2 سال تحمل کرده و حالا بعد 2 سال اومده که حقشو بگیره.اومده که اون اتفاق تلخ و سیاه رو با تکرار شکوه عظمتش به فراموشی بسپره..با سرداران طلاییش... اگر سیسوکو نیست به جاش یکی هست که وقتی اسمش میاد عرش فوتبال اروپا به لرزه می افته..کسی که حتی تو 34 سالگیش هم حریفان رو به وحشت میندازه. کهکشانیهای مادرید این حس رو به خوبی درک کردن...این وحشت و ترس رو با تک تک سلولهای بندنشون حس کردن..همینطور تیفوسیهاشون..همون لحظه که به احترام اسطوره از جاشون بلند شدن و شروع کردن به کف زدن...همون لحظه که میلیونها نفر در سرار دنیا شاهد فریاد قدرت بانوی پیر ایتالیا بودن که عرش مادرید رو به لرزه دراورده بود... تقابل شهرت و اوازه این دو تیم مثل تقابل قطره و دریاست...ما یوونتوس هستیم ،همه باید از ما بترسن...یوونتوس روح بزرگی داره،باید بهش احترام گذاشت. 2 تا تازه به دوران رسیده که تمام افتخاراتشون به 2 تا جام میشه که 2 سال قبل گرفتن نمیتونن درباره تیمی حرف بزن که تاریخ فوتبال ایتالیا و اروپا رو بدست گرفته...اونا میتونن برن از بابا ننشون بپرسن که یوونتوس وقتی اونا تازه داشتن راه رفتن یاد میگرفتن چه طوفانی تو اروپا به راه انداخته بود حس برتری و انتقام یوونتوس هر غیرممکنی رو ممکن میکنه اگه الکس ویارانش اراده کنن... المپیکوی تورین تبدیل به جهنمی خواهد شد که انگلیسی های دماغ گنده تو عمرشون ندیده باشن...بلایی به سرشون بیاد که 2 تا قهرمانی زپرتیشون هم از یادشون بره. نبود سیسوکو مهم نیست...نبود لگروتالیه مهم نیست...مهم اینه که اونی که میاد تو زمین اسمش یوونتوسه

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان

دقیقاً وضعیتی مثل سال 2003 و بازی برابر رئال داریم که در مادرید 1-0 باختیم ولی در دل آلپی 3-1 بردیم . تو اون بازی هم تا دقیقه 89 به سه گل جلو بودیم و واقعاً شانس آوردیم که بوفون پنالتی فیگو رو گرفت تا گل دقیقه 89 زیدان بی اثر بشه ، هرچند وقتهای اضافه اش به اندازه یک فصل فوتبال سخت و طاقت فرسا بود !

البته ما اون سال 2 - 1 به رئال باختیم که تک گلمونو تو مادرید دیوید به ثمر رسوند ، آخر نیمه ی اول !

بازی فردا شب مطمئنن یکی از خاطره انگیزترین بازی های یوونتوس خواهد بود ؛ من مطمئنم که یوونتوسی ها نمی خوان بذارن پاول ناامیدانه از جام خداحافظی کنه ! باید این جوری فکر کنیم که این جام حقِ ماست ، پس باید ببریمش ! نباید بذاریم صحبت های اونا روی ما اثر بذاره ؛ ما 3 ساله که داریم کوتاه می آیم و چیزی نمیگیم اما الان دیگه وقت سکوت نیست ! یوونتوس فردا شب (امشب) باید چلسی رو حذف کنه وگرنه فوتبال معنی خودشو از دست میده ! این یه بازی فوتبال معمولی نیست ، ممکنه یه عمر حسرت باشه ! حسرتی که به خاطر یه تکل ساده تو وسط زمین و از دست دادن فینال دامن گیر یکی از بهترین فوتبالیست های تاریخ فوتبال شده ! تلخی 2003 باید به شیرینی 2009 بدل شه ! تقریبن همه ی ما اون شب کذایی رو یادمونه که زالایتا و دیوید و مونترو چه راحت پنالتی از دست دادن ! یوونتوس یه مجموعه ی بزرگه ، یه قلبه نه یه تیم فوتبال و من مطمئنم این قلب فردا شب دچار ایست نمیشه ! ما نباید تو خونه ی خودمون از مرگ و حذف شدن پذیرایی کنیم !

بانوی پیر شرافتِ دنیای فوتباله و فوتبال باید به شرافت خودش ادای دین کنه ... .

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
من فکر میکنم عقلانی باشه که توی اون ترکیب بابی ، یاکی به جای مارکیزیو(حسن) باشه ، یعنی سمت راست! یاکی با توجه به قدرت بدنی خوبش ، سرعت در دویدن ، سانتر های خوب ، و از همه مهمتر نقش یک مهاجم رو هم داره میتونه +تر باشه! و تا نسبتی بهتر از مارکیزیو(حسن) میتونه سمت راست رو بگیره!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
اون سیستم 4-1-2-1-2 دیگه عمده حملاتش از مرکز هستش . این سیستمیه که میلان در دوره اوج روی کاشتا بازی میکرد و اون ستاره میلان بود . با توجه به قدرت چلسی در مرکز زمین سیستم خوبی هستش چون مرکز زمین رو فشرده تر میکنه هرچند در کناره ها دیگه خیلی خوب نیستیم هرچند فرقی هم نداره و تو 4-4-2 همیشگی رانیری هم در غیاب کامورانزی هیچی نیستیم از کناره ها !

یاکوئینتا بارها در تیم ملی به عنوان بال سمت راست بازی کرده اما در سیستم 4-2-3-1 و اون حالت تهاجمی ازش گرفته نشده . درسته سبا در امپولی و تا به اینجای فصل همیشه بال چپ بوده اما اون راست پاست و میتونه در سمت راست هم باشه و خیلی فرقی نداره ولی من بعید میدونم کسی غیر از حسن در سمت راست بازی کنه !

من ترکیب و سیستمهای مورد علاقم رو گفتم اما این ترکیبی هستش که اکثر سایتها نوشتند و خودم هم احتمال میدم از ابتدا به این صورت بازی کنیم و در ادامه شاهد تغییرات باشیم :

بوفون

مولینارو کیلینی ملبرگ گریگرا

ندود مارکیزیو تیاگو صالی حمیدزیچ

دل پیرو آمائوری

حسن نمیتونه خوب باشه ! تو همین چند بازی هم خوب نبود و بعیده بتونه در برابر کول شب خوبی رو سپری کنه مگر معجزه ای رخ بده ! البته بازی 90 دقیقه ای برابر تورینو تا حدودی ثابت میکنه فرضیه استفاده از حسن در بازی امشب رو چون احتمالاً رانیری میخواسته حسن رو کاملاً به مرز آمادگی برسونه .

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال
با اين مصدوميت ها هر تركيبي عجيبي از رانيري ممكنه ميتونه از الكس تو خط مياني استفاده كنه همون كاري كه دونادوني ازش ميجاست و ترزگه و آمائوري را مهاجم بزاره و از ياكوينتا به جاي ماركيوني استفاده كنه پولسن هم اصلا نه توي زمين باشه نه روي نيمكت جوينكو هم واسه اين بازي نباشه بهتره چون پاس اشتباه زياد ميده و اين يعني حذف

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
یه خوبی که سبا داره میدونید چیه ؟ رضا هم تو چند پست قبلش بهش اشاره داشت ، سبا خیلی خوب خطا میگیره و این یه پوئن مثبت هستش . ما هرچقدر که روی ارسالهای از کناره ها توی جریان بازی مشکل داشته باشیم روی کرنرها و ضربات آزاد اطراف محوطه فوق العاده خطرناک هستیم . هم ندود و هم سبا ارسالهای خوبی دارند و در ضمن بهترین ایستگاهی زن جهان رو هم داریم ، به این سرزنهایی مثل کیلینی ، ملبرگ و آمائوری رو هم اضافه کنید . بنظرم رانیری برای یک بار هم که شده باید به سبا اعتماد کنه و ازش از ابتدا استفاده کنه . من هنوزم نظرم با سیستم 4-3-1-2یی هستش که صفحه قبل گفتم و سبا رو پشت سر مهاجمین گذاشته بودم . سبا پشت سر مهاجم دو برابر اون چیزی میشه که در کناره ها هستش .

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
چیزی که به نظر من مشخصه اینه که رانیری هیچ وقت از ابتدای بازی بازیکنی رو توی پست غیر تخصصی استفاده نمی کنه یعنی فکر می کنم انتظار اینکه مثلا ً یاکوئینتا رو از ابتدای بازی سمت راست استفاده کنه در حد صفره من اون سمت رو واسه حسن می دونم و سمت چپ هم ندود میانه میدان هم مارکیزیو و تیاگو

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21224 ارسال
  • LocationDeutschland
پارسال در بازی مقابل رم اگه یادتون باشه یووه با ترکیب 3 مهاجم بازی کرد . یاکوئینتا -الکس و تره زگه . که یاکوئینتا یک گل خیلی قشنگ زد با پشت سر . حدس زدن سیستم یووه کمی سخته ! ( لگروتالیه کی مصدوم شد ؟؟؟ ) اگر لگروتالیه بود، ملبرگ در سمت راست بازی میکرد و کمی خیالمون راحت میشد . واقعا یووه شرایط سختی رو داره ! کامورانزی، زانتی، مارکیونی، سیسوکو و حتی دچلیه نیستند . هر کدوم از این بازیکنها میتونستند خیلی موثر باشند. سیستم محتمل یووه همون 4 - 4 - 2 هست ولی خیلی هم بعید نیست که به 4 - 3 - 3 تغییر پیدا کنه . ------------------------------------------ واقعا نمیشه این همه بد شانسی رو توجیه کرد ! شاید خدا میخواد که با این همه مصدوم چلسی رو ببریم، شاید هم ...

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
منم موافقم! شاید هنوز امیدی باشه! مگه وقتی ما رئالو تو برنابئو زدیم، چند تا بازیکن سالم داشتیم؟! من بعید می دونم که رانیری غیر از 2-4-4 شروع کنه، هر چند که بعید نیست، بعد تغییر تاکتیک بده و 4-3-3 کندش! ولی حتی به اندازه ی 000001/0 هم احتمال نمی دم که اونقدر شجاع باشه که با 3 مهاجم شروع کنه! حضور ترزگه تو نیمه دوم خیلی می تونه به نفعمون باشه! داشتم فکر می کردم که کاش حداقل ده چلیه رو داشتیم، اونوقت می تونست بره چپ ، ندود وسط بازی کنه! خیلی خوب می شد! اه! من واقعا دلم نمی خواد امشب گریه ی ندود رو ببینم! ای خداااااا!!!!! امیدوارم که بتونیم رو اتفاقات حداقل ،گل درست حسابی بزنیم! چی می شه که الکس کارشونو تموم کنه! یا حتی خود ندی! همه باید تا جایی که می تونن مایه بذارن! هیچ کس حق اشتباه نداره! هیچ کس!!!

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
یووه اگر امشب یووه باشه تا 6 تا هم می تونیم بزنیم ولی اگر فقط اسمش یووه باشه و بازی بدون هیچ برنامه ای و بن بست در بازی و ابتکار عمل گاس هیدینگ 1 بازی تلخ رو شاهد خواهیم بود !!!! امیدوارم روز روز یووه و الکس باشه !!! پیش بینی نتیجه این بازی بی معناست !

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
من خیلی امیدوارم! یوونتوس سال ۲۰۰۳ خیلی قدرتمند بود.با این حال خیلی ها فکر نمی کردن یوونتوس بتونه باخت ۱-۰ در بازی رفت مقابل رئال رو جبران کنه اما رئال در تورین تحقیر شد.امشب هم نوبت چلسیه!با بودن بازیکن هایی مثل دل پیرو و ندود و ترزگه و بوفون از هیچ چیز نباید ترسید.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
واقعا گیج شدم !!! نمی دونم رانیری می خواهد چیکار کنه و مهم تر از اون بازیکنان ! مطمئن باشید اگه چلسی اسکولاری بود از همین الان می شد به راحتی پیش بینی کرد اما چلسی با هیدینگ 5 بازی اخیر خودش رو برده و متحول شده اما به هر حال جایی باید جلوی این تحول گرفته بشه !!! این در حالیه که دروگبا 3 گل در 4 دیدار اخیر خودش زده و دفاع خیلی باید حواسش جم باشه !!! اگه گل بخوریم اوضاع خیلی بد می شه و نا امیدی ... من نقطه ی قوت یووه رو انگیره ی بازیکنان می دونم که واقعا نقش مهمی توی بازی های این فصل یووه داشته و هیچ نیرویی هم نمی تونه جلوی این انرژی مثبت رو بگیره ولی خداییش شرایط تیم رونگاه کنید این همه مصدوم !!!! کامو که توی دیدار رفت پرید - سیسوکو و مارکو و لگروتالیه هم یکی دو روز مونده به بازی !!! 3 - 4 بازیکن اصلیمون رو خیلی راحت در اختیار نداریم !!! من احتمال ترکیب جدید از رانیری رو خیلی بالا می دونم خیلی زیاد

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3771 ارسال
واقعا بازی به سبک همیشه میتونه یک زنگ خطر باشه با این وضعیت ... اگر یاکینتا فیکس بازی میکرد و در سمت راست بکار گرفته می شد شانس بالایی برای گلزنی توی اون 30 دقیقه اول بازی پیدا میکردیم که خودش امتیاز بزرگیه باید از ابتدای بازی اونها رو تحت فشار گذاشت و گرنه سریع با وضعیت زمین وفق پیدا میکنند ...

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
حرف امین منو به فکر انداخت که خیلی هم اونطوری که تصور میشه اوضاع وخیم نیست البته وضعیت از نظر کمبود بازیکن خیلی نافرمه ولی باید به تفاوتی که از غیبت بازیکنا به وجود میاد نگاه کنیم اول باید به غایبین نگاه کنیم مارکیونی ، لگروتالیه و سیسوکو چرا از بقیه اسمی نبردم ؟ چون ما توی ماه های اخیر به نبودشون عادت کردیم حداقل از نبودشون اونطوری که باید متضرر نشدیم کامورانزی ، دچلیه و زانتی بازیکنایی هستن که دیگه به نداشتنشون عادت کردیم حالا می خوام این غایبین اصلی رو با بازیکنای موجود مقایسه کنم مارکیونی با حسن ، لگروتالیه با گریگرا و سیسوکو با مارکیزیو به نظر من جایگزینی حسن به جای مارکیونی نمی تونه خیلی فاجعه بار باشه اگه حسن رو مجبور بودیم به جای کامورانزی داشته باشیم وضعیت خیلی فرق می کرد غیبت لگروتالیه خیلی به چشم میاد مخصوصا ً اینکه مجبوریم ملبرگی رو که در سمت راست بازی های CL وزنه بوده به وسط بیاریم مگر اینکه از آریائودو در وسط استفاده بشه که در حد غیر ممکنه اما سیسوکو ، وقتی اسم سیسوکو رو توی لیست غائبین یه بازی می بینیم خود به خود به کاهش نیمی از توان میانه میدان فکر می کنیم اما مارکیزیو هرچند نمی تونه نقش سیسوکو رو بازی کنه ولی نشون داده که با اعتماد به نفس توی مرکز میدان موثر باشه با مقایسه این چند نفر فکر نمی کنم خیلی فاجعه بزرگی از نظر نبود بازیکن رخ داده باشه مشکل هست ولی طوری نیست که خیلی هم ناامید باشیم مخصوصا ً با صحبتی که امین کرد به این فکر می کنم که ما الکس ، بوفون ، ندود ، کیلینی و ترزگه که هر کدوم می تونن رهبر یه تیم باشن رو داریم

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
من که اینو از اول دارم میگم ولی یه عده خیلی دیگه یا ناامیدن زیادی یا یووه رو دست کم گرفتن ! من اصلاً کاری با سال 2003 یا 2004 ندارم که رئال رو حذف کردیم ، مگه همین 4-5 ماه پیش رئال رو دو بار نبردیم و در مجموع 4تا گل بهش نزدیم ؟ مگه به میلان 4تا نزدیم ؟ مگه رم رو با 2گل شکست ندادیم ؟ فصل پیش ما نصف قدرت امشب رو هم نداشتیم ولی مگه در و پیکر اینتر و میلان رو پائین نیاوردیم ؟ بابا ما ناسلامتی طرفدار یووه هستیم و زشته که بخوایم خودمونو ببازیم و بگیم چون سیسوکو و کامورانزی نیستن پس میبازیم ! مومو یه ستاره هستش اما شاید امشب کلودیو هم یه ستاره شد ! شاید تیاگو همون ستاره لیون شد ! هیچوقت خودتون رو نبازید و به چیزهایی فکر کنید که داریم . درسته چلسی تیم یکدست تری به نسبت تیم امشب ما هستش اما اینو در نظر بگیرید که یه ندود یا دل پیروی ما قد 5تا بوسینگوا و اشلی کول و میکل تجربه دارن و بازیکنن . اگر اونا لمپارد رو دارن ماهم ندود رو داریم . چک بهتره یا بوفون ؟ آمائوری یا کالو ؟ میکل جلوی مارکیزیوی ما تیله باز هم نیست چه برسه فوتبالیست ! له میشه امشب چلسی میره تو تاریخ ...

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
مهم ترین مساله بستن کمربند خط دفاعیه امشب مولینارو باید از خط وسط جلوتر نره تا از حداکثر کارآییش استفاده بشه مخصوصا ً اینکه حضورش در منطقه تهاجمی هیچ کمکی به تیم نمی کنه همینطور گریگرا که باید حسن هم کمکش باشه یه خورده هافبکای وسطمون بیشتر از حد معمول مایه بزارن قادر به شکست دادن چلسی هستیم

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

سلام به دوستان گل

ببخشید که دیروز نبودم این کامپیوترم اساسی خراب شده بود و دیگه با بدبختی درستش کردم

خوب امشب با چلسی بازی داریم بازی فوق العاده سخت و مشکل با مصدومیت شدید یارهای

کلیدی!

من با توجه به نتیجه دیدار رفت و مصدومیت بازیکنان بهترین ترکیب و این میدونم:

-----------------------------------بوفون-----------------------------------

مولینارو-----------------کیلینی------------ملبرگ-------------------گریگرا

ندود--------------مارکیزیو---------------صالیحمیدزیچ

آمائوری--------------دلپیرو------------ترزگه

خوب ببینید با توجه به مصدومیت لگروتالیه،ملبرگ باید جایگزین بشه و خوب با توجه به مصدومیت
سیسوکو دیگه %1000 کلودیو مارکیزیو تا اخر فصل فیکس ترکیب رانیری هست و با توجه به باخت
یک بر صقر در زمین چلسی و گل نخوردن و تحت فشار گذاشتن چلسی باید از 3 مهاجم یا همون
3 چنگکی استفاده کرد.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21224 ارسال
  • LocationDeutschland
البته همه میدونیم كه یووه جلوی تیم های انگلیسی مشكل داره . نمیشه تیم های انگلیسی رو با تیم های ایتالیایی یا اسپانیایی مقایسه كرد . من نمیگم یووه امشب میبازه یا میبره ولی اصلا كاری ندارم به بازی یووه با رئال ! چون اصلا قابل مقایسه هم نیستند . یوونتوس - چلسی رو باید مقایسه كرد با بقیه دیدار های یوونتوس با تیم های انگلیسی !

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

[center]
-----------------------------------بوفون-----------------------------------

مولینارو-----------------کیلینی------------ملبرگ-------------------گریگرا

ندود--------------مارکیزیو---------------صالیحمیدزیچ

آمائوری--------------دلپیرو------------ترزگه

به نظرت فکر خوبیه که دلپیرو با اون قد وسط باشه اونوقت ترزگه که سر زنیش عالی هست در کنار بازی کنه؟

اگر رانیری کمی باهوش باشه میتونه بازی رو خیلی راحت ببره
بیشتری ها معتقدیم باید یاکی بال مت راست باشه!
امیدوارم یاکی رو در اونجا قرار بده + آمائوری - ترزگه - دلپیرو
یعنی هر 4 مهاجم یووه باید بازی کنن!
تیمی کاملاً هجومی

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی