پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فوتبال ملی و لیگ برتر ایران

* * - - - 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
10759 پاسخ برای این موضوع

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

علی آقا کریمی دستیار کیروش در تیم ملی شد.

این خبر رو که شنیدم واقعا خوشحال شدم . بهترین دستیار ممکن رو انتخاب کرد کیروش

• ღZahraღ و Gin از این پست تشکر کرده است

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran

به نظرم علی با این انتخابش اشتباه کرد همون اشتباهی که علی دایی و مهدوی کیا  وخیلی از ستاره های دهه های اخیر ایران انجام دادند.تو این فوتبال ناسالم و بی تاکتیک ایران حضور دربالاترین سطح اونم یکباره خیلی کم به پیشرفتشون کمک میکنه و فقط و فقط از نظر مالی تامین میشند.

تو فوتبال روز اروپا هم اکثر مربیان بزرگ از سطح پایین وتیم های کوچک شروع کردن(مثل کونته خودمون)و بعدا پیشرفت کردن

به نظرم تنها مربی ایرانی که داره با برنامه کار میکنه بازیکن پرسپولیس وحید هاشمیان هست :135555: (البته بیشتر پاسی هست ولی از بعضیا که یک وسال نیم تو یه تیم بودن و کلی مصاحبه علیه تیم کردن و خودشون استقلالی اصیل میدونند :yao: پرسپولیسی تره(بازیکن سابق و فعلی اوساسونا )

فقط خوبی علی کریمی اینه که داره با یه مربی کاربلد مثل کی روش کار میکنه :)

26339577976454223252.jpg

• Juventus FC, eⁿzº, Soheil Bianconeri و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Untitled.jpg

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

من قبول دارم که علی آقا هیچ مدرک مربیگری نداره ... اما یه چیزی رو بگم !

قبلا تو برنامه 90 و سایت ها هم بحثش مطرح شده بود که خیلی از این ها که میان و مدرک میگیرن ، مثلا طی 3 هفته مدرکشون رو گرفتن در حالی که تو اروپا مدارک تو سطح بالا نیاز به 6 ماه کلاس و دوره و داره ...

مثلا میگن از 5 جلسه ای که واسه گرفتن مدرک A آسیا تعیین شده ، خیلی از این مربی های که قبلا بازیکن های معروفی هم بودن ، 2 جلسه بیشتر نمیان .. اما بخاطر اسم و رسمی که دارن و پول زیادی که برای این کلاس ها هزینه کردن همه موفق به گرفتن مدرک میشن !

حالا اینکه این مدارک چقدر می تونه تو بالا رفتن سطح فنی کمک کنه رو خداا می دونه دیگه !

دیگران هم نظر بدن ببینیم کیا مخالف و کیا موفقن ؟

• eⁿzº, Prince Claudio, sia10 و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

آخه بعضی ها اونقدر میگن علی کریمی مدرک مربی گری و اینا نداره و ... انگار مثلا علی کریمی شده سرمربی تیم ملی . نه آقا سرمربی نشده

کیروش هم واسه خودش دستیارهایی داره . فکر نکنم کسی باشه بگه امید نوازی دستیار ایرانی قبلی کیروش از کریمی بیشتر حالیشه . نقش علی کریمی 100 درصد فنی نیست که نیاز به مدرک مربی گری داشته باشه . (که در مورد این مدرک همه سهیل زحمتش رو کشیده که با 2 جلسه کلاس رفتن مدرک مربی گری A گرفتن)

افرادی که مخالفن نمیدونم شاید انتظار دارن یکی از سرمربی ها لیگ برن نقش دستیار بازی کنن که خب اینا خودشون رو علامه میدونن و تازه از کیروش انتقاد هم می کنن که بگن فهمیده هستن بعد برن بشن دستیارش ؟!

• Soheil Bianconeri, ღZahraღ و محمد جمالی از این پست تشکر کرده است

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

گسترش فولاد تو تبریز 0-1 باخت تا هوادارای گسترش ضد تارتار شعار بدن و علی دایی رو تشویق کنن ! یه چیزی که حس میشه اینه که انگار تیم های آذری هنوز هم به بومی بودن مربی ها تاکید دارند و انگار واقعا اگه یه مربی آذری زبان بیاد واسشون بیشتر حمایتش می کنن .. نظرتون در مورد رفتن دایی به تبریز چیه ؟! 

• ace of glass, ღZahraღ و محمد جمالی از این پست تشکر کرده است

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

گسترش فولاد تو تبریز 0-1 باخت تا هوادارای گسترش ضد تارتار شعار بدن و علی دایی رو تشویق کنن ! یه چیزی که حس میشه اینه که انگار تیم های آذری هنوز هم به بومی بودن مربی ها تاکید دارند و انگار واقعا اگه یه مربی آذری زبان بیاد واسشون بیشتر حمایتش می کنن .. نظرتون در مورد رفتن دایی به تبریز چیه ؟! 

هر کسی باید برگرده به جایی که بهش تعلق داره . اونجا واسش بهتره

• ღZahraღ و محمد جمالی از این پست تشکر کرده است

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

تیم ملی تو زمین حریف بنفیکا رو برد و یوونتوس تو خونه نتونست :1:

• eⁿzº, Soheil Bianconeri, D E L P I E R O و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

دیشب فهمیدم فرهاد مجیدی اصلیتش سارویه و پدرش جایی زندگی میکرد که 100 بار اونجا رفتم.

98335983448596168893.jpg

• محمد جمالی از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

یادم نبود بگم . چقدر خوب شد دیگه بازیها رو تلویزیون پخش نمیکنه. میتونه به قوتبالمون کمک کنه :1:

• juve's fan, The_God_of_Goalkeepers , moha684 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

یادم نبود بگم . چقدر خوب شد دیگه بازیها رو تلویزیون پخش نمیکنه. میتونه به قوتبالمون کمک کنه :1:

دقیقا...اینقدر حال میده این فوتبال های بی کیفیت با بازیکنانی بی کیفیت تر که یه تریلی هم نمیتونه ادعاهاشون رو جابجا کنه رو نمیبینیم...

این فدراسیونی ها هم فکر میکردن الانه که داد ملت دربیاد و صدا و سیما رو تحت فشار بذارن بی خبر از این که ملت از خداشون بود و من

هم جا داره به نوبه خودم از مسئولین رسانه میلی تشکر بکنم... :1:

• mory, Prince Claudio, moha684 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

دقیقا...اینقدر حال میده این فوتبال های بی کیفیت با بازیکنانی بی کیفیت تر که یه تریلی هم نمیتونه ادعاهاشون رو جابجا کنه رو نمیبینیم...

این فدراسیونی ها هم فکر میکردن الانه که داد ملت دربیاد و صدا و سیما رو تحت فشار بذارن بی خبر از این که ملت از خداشون بود و من

هم جا داره به نوبه خودم از مسئولین رسانه میلی تشکر بکنم... :1:

آره . حداقلش اینه که بازیکنا به جای اینکه به فکر سر و وضعشون و مدل موهاشون باشن به فکر کیفیت بازیشون باشن

تازه صدا و سیما هم از خداش بود . مزاحم برنامه های دیگه بود همیشه :1:

• juve's fan و moha684 از این پست تشکر کرده است

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

ما که مدت هاست دایورت کردیم لیگ ایران رو اما به هر حال با این تصمیم مقداری امیدوار شدیم که شاید همین مسئله یک مقداری این وضعیت اسفبار رو تغییر بده و ما هم دوباره به علایق سابقمون برگردیم

• juve's fan, eⁿzº و ace of glass از این پست تشکر کرده است

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

اصلا قصد کل کل ندارم ولی گلی که امروز پرسپولیس خورد واقعا مسخره بود ، یعنی اینقدر مسخره بود که نمیدونم چی بگم . ( فکر کنم خود پرسپولیسی ها هم قبول داشته باشند )

بازیکن صاحب توپ قصد داشت پاس به بیرون بده یا سانتر کنه ( از نگاه کردنش معلوم بود )  ولی نمیدونم چه جوری توپ میره سمت دروازه ، بعد یه دروازهبان مثل مکانی یه جوری جایگیری میکنه که اون توپ شانسی بخوره به دستش و بره تو گل . 

یعنی گل روی دو تا اشتباه به ثمر رسید ، ولی اشتباه دروازه بان واقعا بچه گانه تر بود .

+ هر سال داره سطح لیگمون پایین تر میاد و مسوولین هیچ کاری برای احیای فوتبال نمیکنند .  تو همین دعوای سازمان لیگ و صدا سیما خودشونو کشتند 3 میلیارد بیشتر گرفتند ، سه میلیارد میشه دستمزد یه بازیکن یا حداکثر دو بازیکن . حالا این پول قراره چه جوری به فوتبال کمک کنه خدا میدونه .

واقعا با این کارا هم خودشونو مسخره کردند هم مردمو .

• mory, moha684, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

اون یک میلیاردی که صرف هرکدوم از این نخاله های پرمدعا میشه چنتا بیمار رو میتونه از مرگ نجات بده؟چنتا جوون رو میتونه بفرسته خونه ی بخت؟چنتا زندانی دیه و بدهکار رو میتونه آزاد کنه؟چنتا بدبخت رو میتونه به زندگی عادی برگردونه؟

حالم از این فوتبال بهم میخوره دیگه.هر وقت این تاپیک رو میبینم انواع و اقسام فحش و بد و بیراه میاد تو ذهنم و نثار این بچه سوسول های پرمدعای میلیاردی وعاملین حروم شدن این پول ها میکنم

• juve's fan, mory, eⁿzº و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

پرسپولیس با مکانی هر بازی رو 1-0 یا 2-0 باخته شروع میکنه . یک دروازبان 18 ساله بیارن بزارن جای این حداقل میشه امید داشت بعدا دروازبان خوبی میشه .

یعنی سالانه 10 میلیون هم واسه اینا زیاده

• mory, D E L P I E R O و ღZahraღ از این پست تشکر کرده است

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

بازی پدیده و نفت واقعا قشنگه ، کاملا خارج از سطح لیگ ایران بود . یه بازی با موقعیت های زیاد پدیده و ضد حمله های خطرناک نفت .

بازی حتی یه دقیه هم ساکن نیست . بازیکنا نسبت به تیمشون غیرت دارند ، همه این ها باعث شده یه بازی زیبا بشه . خیلی وقت بود همچین بازی تو ایران ندیده بودم

• mory, ace of glass و ღZahraღ از این پست تشکر کرده است

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

AAG

AAG

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال
  • Locationتهران

سر بازی یووه و اتلتیکو شبکه :31: زیر نویس میکرد به فلان شماره پیامک بزنین 2000 تومان کمک مالی کنین و 2000 امتیاز بگیرید و جایزه ببرید و ...

اگه قرار به کمک مالی مردمه، پس این وسط جایزه چی میگه؟ 

اصلا چه دلیل داره مردم به تیم ملی کمک مالی کنن!!؟

• juve's fan, sia10, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

:22:

430429_819.jpg

• Orphée, juve's fan, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
من هنوزم موندم چطور کیروش علیرضا حقیقی رو دعوت کرد ولی مازیار قایقران رو نه !!! 😂😂😂
  • GioVanni Agnelli و Georgia از این پست تشکر کرده است

8

Claudio

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran

واقعا کسی می شینه لیگ ایرا ن ببینه !؟من یکم از بازی استقلال و سپاهان دیدم حالم بهم خورد یه  نصفه نیمه  هم از بازی پرسپولیس ملوان دیدم بیشتر حالم بهم خورد.واژه حیف نون براندازه  بازیکن های لیگ ایران هست.خوشحالم که تماشاگر های فوتبال فهم به ورزشگاه نمیرند تا زمانی که این فوتبال مافیایی پاک بشه و اونایی که واقعا فوتبال دوس دارند بیان فوتبالیست بشن نه اونایی که پول دوست دارند!!!

فوتبال ایران اینقدر ذلیل شده که یه دیپورتی عراقی که به تیم ملی کشورش هم دعوت نمیشه میاد میشه ستاره تیمی که یکی از بهترین تیم های ایران بوده!و یه عراقی دیگه برای پرسپولیس ناز میکنه :22:  :fp:

قصدم تحقیر کشور عراق نیست ولی فوتبال عراق هم از نظر استعداد هم امکانات(با توجه به جنگ های اخیر)خیلی از ایران پایین تره.

• Orphée, Georgia , ღZahraღ و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Untitled.jpg

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی