پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فوتبال ملی و لیگ برتر ایران

* * - - - 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
10759 پاسخ برای این موضوع

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام نويد جان براي بازي با چين تايپه کلا ليست عوض ميشه احتمالا براي اون بازي انصاريان دعوت ميشه با تشکر

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
ولی من اصلا دلیل برگزاری این تورنومنت سه جانبه رو نفهمیدم یعنی برگزاری این دوتا بازی ارزش تعطیلیه لیگ رو داشت؟

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
دلیلش اینه که می خواستن جلوی گندی رو که داشت از ناتوانی فدراسیون در برگزاری بازی ها توی ماه رمضان در میومد بگیرن آخه ورزشگاهی که عرضه نداشته باشه چند تا پروژکتور واسه روشنایی داشته باشه به چه دردی می خوره ؟ به خدا باید درشو تخته کرد اصلا ً اگه تیم هایی مثل فجر سپاسی که مسئولینش همیشه مثل بدبخت بیچاره ها آه و ناله می کنن توی لیگ نباشه چی میشه ؟ فوتبالی که نشه ازش پول دراورد به هیچ دردی نمی خوره اگه رئال مادرید به بازیکنی مثل بکام رقم نجومی میده بابت تبلیغاتی که بکهام انجام میده پول هنگفتی نصیبش میشه یادم میاد رئال دو سال پیش واسه قراردادهای تبلیغاتی رونالدو سالیانه 13 میلیون یورو کاسب میشد حالا می خوام بدونم اگه تیمی مثل سپاهان 300 میلیون تومان به عماد رضا میده چطوری می خواد این پول رو جبران کنه ؟ از بودجه های کارخونه ؟ این چه سودی داره ؟ یا اگه فردا یه نفر عکس مثلا ً خداداد عزیزی رو بزنه روی دمپایی آیا کسی می تونه ادعا و اعتراضی بکنه ؟ این فوتبال ما حالا حالاها درست بشو نیست که نیست

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
افرین مانی جان ولی خب ان وسط مردم چه گناهی کردند این هوادارا که واقعا تمام زندگیشون پیروزی یا استقلاله

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
فدراسيون‌ بين‌المللى‌ فوتبال‌ (فيفا) در فاصله‌ سه‌ ماه‌ تا پايان‌ سال‌ 2006 اقدام‌ به‌ معرفى‌ برترين‌ دروازه‌بانان‌ جهان‌ از حيث‌ عملکرد در رقابت‌هاى‌ باشگاهى‌ نموده‌ که‌ در ميان‌ 64 دروازه‌بان‌ اعلام‌ شده‌ نام‌ ناصر حجازي، احمدرضا عابدزاده‌ و ابراهيم‌ ميرزاپور به‌ چشم‌ مى‌خورد.
طبق‌ اعلام‌ فيفا اين‌ دروازه‌بانان‌ در نتيجه‌گيرى‌ تيم‌هاى‌ باشگاهى‌ خود در طول‌ يک‌ صد سال‌ گذشته‌ موفق‌تر از سايرين‌ نشان‌ داده‌اند و شايستگى‌ حضور در جمع‌ 64 دروازه‌بان‌ برتر جهان‌ را داشته‌اند.
در ميان‌ اسامى‌ اعلامى‌ نام‌ دروازه‌بانان‌ صاحب‌نامى‌ چون‌ لئو ياشين‌ (دينامو مسکو- روسيه)، دينو زوف‌ (يوونتوس- ايتاليا)، کلوديو تافارل‌ (اينترناسيونال، پارما، گالاتاسراي- برزيل)، پيتر شيلتون‌ (لسترسيتي، ناتينگهام‌ فارست- انگليس)، پيتر اشمايکل‌ (منچستريونايتد- انگليس)، ديويد سيمن‌ (آرسنال- انگليس)، ادوين‌ ون‌درسار (آژاکس، فولام، منچستريونايتد- انگليس) ژان‌ مارى‌ فاف‌ (بايرن‌مونيخ- بلژيک)، نايجل‌ مارتين‌ (کريستال‌ پالاس، ليدزيونايتد، اورتون- انگليس)، سپ‌ ماير (بايرن‌مونيخ- آلمان)، اوليور کان‌ (بايرن‌مونيخ- آلمان)، ديويد جيمز (ليورپول- انگليس)، تيم‌ هاوارد (منچستريونايتد- آمريکا)، شى‌ گيون‌ (نيوکاسل- ايرلند جنوبي)، ديدا (ميلان- برزيل)، چيلاورت‌ (ولزسارسفيلد، پاراگوئه)، پيتر چک‌ (چلسي- جمهورى‌ چک)، ايکر کاسياس‌ (رئال‌مادريد- اسپانيا)، جيان‌ لوئيجى‌ بوفون‌ (يوونتوس- ايتاليا)، فابين‌ بارتز (مارسي، موناکو، منچستريونايتد- فرانسه)، گوردون‌ بنکس‌ (استوک‌سيتي- انگليس) و... به‌ چشم‌ مى‌خورد.
گفتنى‌ است‌ در اين‌ فهرست‌ نام‌ تيم‌ ناصر حجازى‌ تاج‌ ايران، احمدرضا عابدزاده‌ (پرسپوليس- ايران) و ابراهيم‌ ميرزاپور (فولاد- ايران) ذکر شده‌ است.

نتیجه ی کلی:
احمدرضا عابدزاده پرسپولیسی تشریف دارن....... ;D

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
رتبه ها رو مشخص نکرده ؟

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
چرا بوفون اوله معلومه شک نکنید . زوف دوم . عابدزاده هم اگه من بهش رتبه بدم 29 یا 30 . میرزاپور هم از 64 نفر 65 . حجازی رو یادم نمیاد .

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
مصطفوی گفته: فیفا هیچ غلطی نمی تواند بکند! نمی دونم این مردیکه فکر میکنه کیه واقعا اوضاع داره خطرناک میشه ها فقط تا اواسط ابان فدراسیون فوتبال ایران فرصت داره

hyper_57392

hyper_57392

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 732 ارسال
بازم استقلال پرسپوليس؟ >:(
بابا چرا دست از سر كچل اين دوتا تيم بر نميداريد؟
يكم سعي كنيد طرفدار تيم قوي باشيد نه تيم مورد علاقه.
حالا يه نفر يا 11 نفر چه فرقي داره آخه؟ :'(
در عرصه هاي ملي كه ديگه كسي نمياد بگه طرف كه گل زد استقلالي بود يا پرسپوليسي.فقط از گل خوشحال ميشن همه.غير اينه؟
منكه ديگه استقلالي نيستم . شما هم سعي كنيد طرفدار تيمي باشيد كه ارزش طرفداري داشته باشه.
يكم تعصب رو بذاريد كنار. 8)

ارق ملي داشته باشيد!!!

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
کاملا با میلاد عزیز موافقم وقتی بحث ملی میشه دیگه ابی و قرمز میره کنار فقز سفیده سفید استقلال توی جام باشگاهای اسیا سفیده نه ابی

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من اين فقط يک شعار شده الان همه چشمشون به اينه که از پرسپوليس کي دعوت ميشه يا از استقلال کي خط ميخوره اگر اين مسائل نبود الان فرشيد کريمي دروازبان تيم ملي بود با تشکر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
هفته ششم
سپاهان - ذوب آهن
پرسپوليس - سايپا
راه آهن - پاس
ملوان - استقلال
ابومسلم - پيكان
صباباترى - مس كرمان
برق شيراز - استقلال اهواز
فولاد - فجر سپاسى

هفته هفتم
ذوب آهن - فولاد
پاس - پرسپوليس
استقلال - راه آهن
سايپا - ابومسلم
مس كرمان - ملوان
پيكان - برق شيراز
فجر سپاسى - صباباترى
استقلال اهواز - سپاهان

هفته هشتم
استقلال اهواز - ذوب آهن
پرسپوليس - استقلال
ابومسلم - پاس
راه آهن - مس كرمان
برق شيراز - سايپا
ملوان - فجر سپاسى
سپاهان - پيكان
صباباترى - فولاد

هفته نهم
ذوب آهن - صباباترى
پاس - برق شيراز
فجر سپاسى - راه آهن
سايپا - سپاهان
فولاد - ملوان
پيكان - استقلال اهواز
استقلال - ابومسلم
مس كرمان - پرسپوليس

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام حسين جان ممنون از اعلام بازيها به نظر من علي دايي اولين تجربه سر مربيگري خودش رو با باخت پر گل تجربه ميکنه با تشکر

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
ولی من مطمئنم دایی در زمینه مربیگری هم مثل همیشه کولاک می کنه

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

سلام ماني جان
صحبتت يکم گنگ بود
دايي کي تا حالا کولاک کرده ؟تصویر
با تشکر

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
دایی بزرگترین فوتبالیست ایران بوده و هست و خواهد بود منم شک ندارم که توی مربیگری هم بسیار موفق میشه مثل فوتبالش هیچ وقت یادمون نره که علی دایی نزدیک به 120 بار مارو خوشهال کرده

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال

سلام ماني جان
صحبتت يکم گنگ بود
دايي کي تا حالا کولاک کرده ؟تصویر
با تشکر

به خدا الآن یک ساعته دارم فکر می کنم چه جوابی بهت بدم
فکر می کنم این دو تا شکلکی هم که گذاشتی بدونن افتخاراتی رو که دایی واسه ما آورده
خود تو کم حال کردی وقتی دایی به میلان با اون همه ادعا گل زد ؟ چلسی چطور ؟ یا اون 4 گلی که به کره زد و خوار و خفیفشون کرد ؟
هنوز بگم یا دیگه یادت اومد

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
واقعا دایی رو خراب کردند البته خودش هم یکم مقصر بود ولی ..... دایی بازیکن بزرگیه ولی ملت و مردم ما خیلی قدر نشناسند

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
بله نوید جان متاسفانه حافظه افکار عمومی ضعیفه مردم به جای عمل دوست دارن فقط حرف بشنوند من هنوز منتظرم اون فورواردهایی که بعد از جام جهانی می گفتند اگه مرده شون توی زمین بود گل می زدن گل بزنن ما که هنوز از زنده شونم چیزی ندیدیم

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام خدمت دو دوست عزيز ماني و نويد عزيز آره دايي خيلي افتخار کسب کرده ولي قبول کنيد الان هر کي رو ميخوان مسخره کنند بهش ميگند علي دايي مثلا نمونه بارزش که به زيدان گفتند علي دايي و قاطي کرد به نظر منم مرد بزرگيه ، کسي بوده که ايران رو توي جهان معرفي کرده شايد الان خيلي ها توي خارج بهشون بگي ايران بگند علي دايي به نظرم خودشو خراب کرد و بس با تشکر

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی