پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

بهترین بازیکن جدید یووه تا نیم فصل ؟

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
17 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بین بازیکن های جدیدی که به یووه اومدند احتمالا منینگر و آمائوری بهترین ها بودند. بهرحال نظر شما چیه ؟ چرا ؟

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
من منینگر ـُ انتخاب کردم، چون واقعا کمکون کرد، هر چند که آمائوری هم گل زیاد زد[مخصا تک گلهای پیروزی بخش!] ، ولی فکرمی کنم اگه نمی اومد هم همچین مشکل بزرگی نداشتیم، الکس و یاکی وامیستادن زوج حمله، ترزگه هم هر وقت خوب شد بر می گشت! ولی اگه منینگر نبود، ما با کیمنتی هیچ کاری نمی تونستیم بکنیم، جز اینکه پشت سر هم گل بخوریم، از CL حذف شیم، تو سری آ هم طرفای 6-7 باشیم اوجش! واقعا کیمنتی فاجعه است! ولی منینگر واقعا قابل تقدیر بوده تا حالا عملکردش!

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
بی شک منینگرو انتخاب میکنم چون تو بازی سنگینی مثل بازی با رئال واقعا عالی بود البته آما هم بد نبود ولی منینگر بیشتر به دردمون خورد

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
منم با توجه به مصدومیت بوفون منینگر رو انتخاب کردم واقعا کارش عالی بود فکر کنید اگه منینگر رو نداشتیم یه نیم فصل کیمنتی توی دروازه بود

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
به اعتقاد منم منینگر درصد زیادی تو موفقیت یووه داشته ولی از اونور نقش آمائوری رو هم زیاد میدونم تو این فصل خیلی کم اتفاق که آمائوری رو فرم نباشه. زوج الکس و آمائوری واقعاً بی نظیره از این لحاظ هم باید بهش احسنت گفت که تو این مدت کوتاه با الکسی مچ شد من که به آمائوری رای دادم

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3761 ارسال
اصلا دوست ندارم به این فکر کنم که اگر منینگر نبود یووه با کیمنتی چه وضعیتی داشت .

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

اصلا دوست ندارم به این فکر کنم که اگر منینگر نبود یووه با کیمنتی چه وضعیتی داشت .

خوب فکر نکن    .  مگه کسی مجبورت کرده    ;D

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من مسلما آمائوری و منینگر از همه موثر تر بودن ولی سوال نظرسنجی بهترین بازیکن جدید یووه تا نیم فصل هست خوب مسلما بهترین بازیکن جدید آمائوری هست ، چون در خیل مهاجم های آسی که ما داریم تونست خودشو نشون بدم و ثابت تیم بشه و خیلی سریع یک مهره تاثیر گذار بشه ولی منینگر اگر بوفون بود فقط یه دروازبان دوم بود با اینکه نمیشه تاثیرش رو نادیده گرفت ولی خوب به نظر من آمائوری خیلی موثر تر بوده ، پاس گل به الکس توی بازی رئال و کلی گل سه امتیازی یکیش جلوی تورینو با تشکر

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال
salam man amauri ro entekhab mikonam.bekhatere inke ham golhaye arzeshmandi zade ham inke ye bazikon bozorge va hozoresh baes shod ke dar nabood terezegoal moshkeli pish nayad. albate hozore maninger ham ghabele setayeshe

mahsa

mahsa

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 ارسال
من "منینگر" را انتخاب می کنم. چون فکر می کنم فراتر از حد انتظار ظاهر شد.انتظار ما از آمائوری بالا بود و البته برای تیم بسیار موثر بازی کرد و انتظارات را برآورده کرد. اما شاید هیچ یک از ما چندان امیدی به "منینگر" نداشتیم و ترجیح می دادیم به دروازه بانی جز "بوفون" فکر نکنیم (حتی در صورت مصدومیت هم او بسیار شایسته تر از سایر دروازه بان هایمان بود) . اما "منینگر" : (یک سورپرایز اساسی) بود.

mat_godot

mat_godot

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 311 ارسال
به نظر من هم منینگر چون با مصدومیت بوفون همه نگران دروازه بودن اما منینگر تا حدود خیلی زیادی خیال همه رو راحت کرد بعدش آمائوری که گلهای حساسی زده

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
من به امائوری رای دادم ولی منینگر هم نقشش خیلی خیلی پررنگ بود نمیشه بین این 2تا یکی رو انتخاب کرد

SOURINHO

SOURINHO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 333 ارسال
به نظر من ملبرگ خوب ظاهر شده...

MNGB10

MNGB10

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 580 ارسال
مسلما آمائوری بهترین بوده.البته نقش جوانان مثل پائولو دچلیه هم خوب بود.

ADEL

ADEL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1011 ارسال
منینگر

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
الکس منینگر : من به منینگر رای دادم , به نظرم توی این سطح فوتبال و تو شرایط سخت تیمی پر کردن جای بزرگترین و برترین و اولین دروازه بان جهان کار راحتی نیست , درسته که دوتا اشتباه بد داشت ولی نباید از بازیهای خوبش و بخصوص رهبری خوبش چشم پوشی کرد. پائولو دچلیه : بازیکن آینده دار و بسیار باهوشیه , شاید اگر فرصتهای بیشتری مثل بازی با میلان که فوق ستاره بود بهش میرسید میتونست موفق تر باشه ( به هر حال جیگره منه :دی: ) آمائوری : مهاجم پرتلاش و سخت کوش و گلزنی هست , یک عیب داره و اون هم عجله زیادش هست که بیشتر موقعیت و تمرکزش رو از بین میبره , گلش به تورینو سوراخ رو فراموش نمیکنم , به هر حال گزینه دوم من این بود. جووینکو : این هم مثل همه جوونهای یوونتوس آینده خوبی داره , ولی باز هم مثل همه جوونهای یووه به توجه بیشتری نیاز داره.امیدوارم به روند صعودیش همینطور ادامه بده. مارکیزیو : در زیر سایه سیسوکو و زانتی و بقیه بازیکنان بزرگ یوونتوس کم کم داره به یک بازیکن قابل اطمینان و خوب تبدیل میشه , گلزن هم که شده. پولسن : من که چشم امیدی بهش ندارم , یکی دوتا از بازیهاش در حد نام یوونتوس نبوده , به نظر من بدرد نمیخوره , شاید اگر تیم 3-0 جلو باشه میشه از دقیقه 85 به بعد بیاد :دی: اولاف ملبرگ : برخلاف سنش خیلی خوب بازی کرده , مدافع با تجربه ای هست و بیشتر اوقات به کمک تیم اومده , بخصوص در جلوی لاتزیو با گل قشنگی که زد.

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
منم میگم منینگر.واقعا فرا تر از حد انتظار بود. فقط حیف که کلا دو تا گل بد خورد که اگه نمی خورد الان شاید اول بودیم: یکی از انتر ها! که فکر کرد آفسایده از بغل پاش رفت تو گل (1 - 0 باختیم) یکی هم از لاتزیو تو سری آ که سانتر کردن تو بیرون اومدن اشتباه کرد توپ یه راست رفت تو دروازه ( 1- 1 شود. همون شبی که انترا از آتالانتایی که ما 3 تا بهشون زدیم 3 تا خوردن) اگه لاتزیو رو اون شب می بردیم به 1 امتیازی انترا می رسیدیم که نشد! حیف. ولی اینا هیچ کدوم از توانایی ها و ارزش های الکس منینگر کم نمی کنه. من نمی دونم آرسنال واسه چی منینگر رو فروخت آلمونیای 40 ساله رو نگه داشت؟! منینگر که هم جوون تره هم بهتر!

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
به نظر من همه ی این گزینه ها در یوونتوس مفق بودند و برای یوونتوس امیتیاز کسب کردند امائوری گل های ارزش مندی برای یوونتوس زد.............. منینگر در سخترین شرایط برای یوونتوس بازی کرد و فوق العاده هم بود................... ملبرگ یک دفاع قدرتمند و عالی در غیاب نیکولا و جورجو بود و واقعا عالی بود و گل هم زد......................... جووینکو هم مستعد و عالی و سرعتی بود و سانترهاش و سرعت و تکنیکش خیلی بدرد یووه خورد ماریکیزو 2 گل سه امیتازی زد و عالی بوده ده چلیه بهترین دفاع چپ یوونتوس بعد از کالچو پولی بوده....................... پولسن بهترین میدان دار یوونتوس بعد از سیسکوکو بوده...............

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی