پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آنـتـونـیـو کـونـتـه

* * * - - 4 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5237 پاسخ برای این موضوع

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

کنته اینتر رو متحول میکنه چون هم خودش خوبه هم خریدای بزرگی داره انجا م میده و اینو بگم اگر ساری مربی ما بشه چون تغییر سبک میدیم شاید نتیجه نگریم در لیگ و اصلا مهم نییست ....اما خیلی خوب میشیم 

• Orphée, mory, D E L P I E R O و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4147 ارسال

در طول 20 سال اخیر دیده ایم عنطر مربیان کاردرست و خریدهای سنگینی انجام داده مخصوصا در دوره پیشاکالچوپولی..

اما عایدی این تیم متناسب با سرمایه گذاری هاا نبوده

علت این امر را باید در کلام موجی بزرگ یافت که گفت عنطر مشکل روحی-روانی داره.

• mory, Senmorta, ace of glass و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
با این انتخاب به شدت از چشم طرفدارای یووه میافته و آنیلی حق داشت همچین مربی رو برنگردونه!
در ضمن برگشتش به یووه گام رو به عقب بود، حقیقتا هوادارا دیگه حوصله ی 3 دفاعه بازی کردن (شما بخوان 5 دفاع) رو نداشتن!
  • mory, El rey leon, Georgia و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
پس تحمل کن، تحمل ستون بودن را:<br><br />ستونی از نور که فقط پرندگان کور <br><br />بَرو تکیه می‌زنند.

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

بعنوان یه هوادار فقط میتونم بگم متاسفم برای کونته .

همونطور که تاردلی ، بونوچی و... محبوبیتشون رو با این کار کمتر کردند کونته هم 

هر چند دیگه فوتبال امروز این مفاهیم براش اهمیتی نداره و از دید حرفه ای باید این مسائل رو دید/کاش لااقل میرفت میلان

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21170 ارسال

- با تمام علاقه ای که به کونته و سبک مربیگریش دارم اما رفتنش به اینتر رو نمیتونم هضم کنم.

یکی از کاپیتان ها و اسطوره های تاریخ یووه ست و رفتن به اینتر وقعا معنای خاصی نداره.

• saeed-nedved, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
در صورت قطعی شدن قراردادش تاپیکش رو از اساطیر منتقل کنید لطفا

یه آدم چقدر میتونه عوضی باشه واقعا، امیدوارم به همراه اون آشغال کچل توی اون آشغالدونی به خاک سیاه بشینه

نمیتونم لعنت به آنیلی هم نفرستم بابت اتفاقات این ۵ سال اخیر، حالمونو از فوتبال بهم زد واقعا
  • saeed-nedved, GioVanni Agnelli, mory و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4147 ارسال

کینه ای که کنته از انیلی داشت اینجا رو سرش خالی کرد...

کنته از این کارها زیاد کرده

مثل الیا و مهاجم اتلتکو

• mory, Pinturicchio, Aminvo و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1383 ارسال
  • Locationقزوین

نیمه ی پر لیوان تقویت لیگ و رقابتی تر شدن اونه.
می شه گفت یووه و بایرن و پی اس جی و تو دو سال اخیر بارسا به همین دلیل ضعیف بودن لیگ نتونستن از لحاظ ذهنی برای بازی های لیگ قهرمانان آماده باشن و نتیجه ی خوبی بگیرن ولی تیمای انگلیسی با داشتن یه لیگ خوب و پویا تونستن هر 4 تا فینالیست اروپا رو از آن خودشون بکنن. 
احتمالا باید برای قهرمانی برای نهمین بار متوالی خون بالا بیاریم ولی از طرف دیگه شاید هیچ کس به اندازه ی ساری عطش بردن سری آ رو نداره و هیچ کس هم انداره ی گواردیولا استاد بردن لیگ نیست.

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

حرفی ندارم ، فقط بعد از دل پیرو ، بوفون و مارکیزیو یوونتوس انیلی یکی دیگه از اسطوره های خودش رو هم فراری داد !

کونته هم بعد از این همه سال بازی تو یوونتوس و سابقه کاپیتانی و مربی بودن نباید به اینتر میرفت ، چند سال مربی گری هیچوقت ارزشش رو نداشت ، دیگه کسی یادش نمیاد که کونته بازی منچستر پاش رو جلو استوک حریف گذاشت ، یا پایه های یوونتوس فعلی رو درست کرد ! قشنگ جا داره اگه رفتارهای اینتری گونه هم از خودش نشون داد اون ستاره ای هم که باشگاه بهش داده پس بگیره !!

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
بابا واقعا اسطوره خیلی زیادیه برای یه سری افراد در مقیاس با دلپیرو حساب کنی اینا بازیکن معمولی باشگاهم نبودن.
کنته ماهیت واقعی خودش رو نشون داد.
اینجا فکر نکنم کسی به اندازه ی من از الگری بدش بیاد، پس انتقاد به ایشون رو به پای الگری فن بودن بنده نذارید چون این دو قطبی الگری - کنته همیشه اینجا بوده.
بسیار خوشحالم برنگشت به باشگاه، حالم دیگه از این سبک 5 دفاع بازی کردن بهم میخوره. و در ادامه کم اوردن تو بازی های حساس حذفی . از اون نابخشودنی تر لطفی که انیلی بهش کرد و اوردش مربی باشگاه بزرگی چون یووه کردش. پروژه ی انیلی انقدر شفاف و واضح بود که دیر یا زود با هر مربی به ثمر مینشست، دیدیم که الگری هم اومد تازه بهتر عمل کرد. پس این یوونتوس بود که به کنته لطف کرد و اجازه داد که نامی برای خودش دست و پا کنه.
حالا به تیمی رفته که عامل سیاه روزی های یووه و فرستادن باشگاه به سری b بوده.
هیچ مشکلی نیست جناب کنته بعد از 3 سال هم شما رو میبینم و هم پروژه ی رییس آنیلی که اون رو ترک کردی!
  • saeed-nedved, mory, Pinturicchio و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
پس تحمل کن، تحمل ستون بودن را:<br><br />ستونی از نور که فقط پرندگان کور <br><br />بَرو تکیه می‌زنند.

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3752 ارسال

علاقه ای به کونته نداشتم ...ولی با رفتن به تیم دزدها که یک تیم درب و داغون و پر حاشیه هست پرستیژخودش رو پایین میاره .. .

لطفا واژه ی مقدس اسطوره رو ارزون خرج هر کسی نکنید .

به راحتی میتونست در رم یا میلان و یا تیمهای خوب لیگ برتر مربی گری کنه اما لجاجت و دشمنی با آنیلی داره تبدیلش میکنه به دشمن یوونتوس ...یووه ای که براش دویده و عرق ریخته و باهاش به کلی افتخار رسیده به راحتی داره هیزم آتش دشمنی با آنیلی میشه .

• saeed-nedved, GioVanni Agnelli, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2636 ارسال
قطعا کونته آدم فوق العاده لجبازی هست و خیلی هم کینه ایه اما منطقی بنظر نمیرسه اگه رفتن به اینتر رو فقط بخاطر کینه از آنیلی بدونیم. یا برعکسش؛ اینکه آنیلی کونته رو نیوورد.

یه سری چیزا فراموش نشدنی هستن و قطعا هر اتفاقی هم بیافته نمیشه کاری که کونته برای یوونتوس کرد رو نادیده گرفت، اما این یه رابطه دو طرفه بود. یوونتوس قبل از کونته تیم هفتم جدول بود و کونته هم قبل از یوونتوس از امثال والتر ماتزاری هم پایین تر به حساب میومد.
اگه همش هنر کونته بود، میتونست بره با هلاس ورونا بدون شکست قهرمان شه.

واسه منم خوشایند نیست که کونته رو تو تیم اینتر ببینم. واسه هیچکی خوشایند نیست. اما بهرحال خوبیش هم اینه که کورس قهرمانی سری آ رقابتی تر میشه.

یه نگاه به اینتر هم بندازیم کاملا معلومه که همه بازیکنای مورد علاقه کونته رو دارن. سه مدافع مطمئن، بروزویچ و ناینگولان و حتی آساموای محبوب کونته. ایکاردی رو هم میخوان رد کنن و لوکاکو رو بیارن که یکی از مهاجمایی بود که چلسی زمان کونته به شدت دنبالش بود.

در آخر؛ اینکه کونته اسطوره به حساب میاد یا نه رو ترجیح میدم یکی دو سال دیگه بازنگری کنم تا الان ...
  • saeed-nedved, GioVanni Agnelli, mory و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

اگه همش هنر کونته بود، میتونست بره با هلاس ورونا بدون شکست قهرمان شه.

چقد قشنگ بود این جمله  

دلم میخواد یووه فصل بعد کونته رو رفت و برگشت دبل کنه . اصلا فینال حذفی هم 4 تا بهش بزنه

هر چند کونته فصل اول همیشه با طرح و قدرت میره جلو و بعد کم کم به افول میره

از این ادم دل خوشی نداشتم حالا دیگه بدتر 

• saeed-nedved, mory, El rey leon و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3440 ارسال
برای یه همچین مربی قطعا قحطی تیم نبوده و نیست . حالا دلیل اینکه اینتر رو انتخاب کرده اصلا مهم نیست
مهم اینه که اینتر رو انتخاب کرده و از نظر من دیگه یه تیکه آشغاله
  • mory, Aminvo, Prince Claudio و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

تصمیم ش رو نمیتونید درک کنید ، نکنید.   چرا توهین میکنید؟

شعور داشته باشید

• GioVanni Agnelli, mory, فرهاد و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

-OMID-

-OMID-

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 508 ارسال
  • LocationTehran

هوادارای یووه کمپین اینترنتی راه انداختن که ستاره کونته رو حذف کنن. از اونطرف هم هوادارای دو اتیشه اینتر کونته رو تهدید کردن که باید به اصول و ارزش های باشگاهشون پایبند باشه :fp:

بدون هیچ شکی به زودی با سوالایی در مورد تعداد اسکودتوهای یووه و اون دو جام پرحاشیه مواجه میشه و لابد میخواد به اصول اینتر پایبندی نشون بده :22:

قشنگ از چشمم افتاد :22:

• saeed-nedved, GioVanni Agnelli, mory و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AICY-Personal-Branding-Marcello-Lippi-1.

Don Marcello Lippi

===============

Il Guerierro سابق

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

احتمال خیلی زیاد اون دو تا رو میگه حق اینتره و در این بحثی نیست
من میترسم اون 35 تای دیگه رم زیر سوال ببره

• saeed-nedved, mory, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3440 ارسال
یه عده که بخاطر کنته میخان طرفدار اینتر بشن بهتره شعور داشته باشند و راجع به طرفداران یوونتوس اظهار نظر نکنن
به عنوان یه شخصی که 20 ساله طرفدار یوونتوسم هرکسی که به تیم آشغال و کثیف اینتر بره از نظر من یه تیکه آشغاله واین مزخرفات که فوتبال حرفه ای شده رو اصلا نمیتونم قبول کنم
  • mory, Prince Claudio, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6044 ارسال
  • LocationKhorram Abad
رسمی: کونته به یووه خیانت کرد! (سرمربی اینتر شد رسما)

خب تاپیکشو ب ستارگان سابق هدایت میکنیم بلکه درس عبرتی باشد برای دیگران!
  • GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

برخلاف همه شما من میگم تصمیمشو گرفته و تو دنیای مربیگری اصلا ایرادی نداره مربی تیم دیگه ای بشی امااااااااااااااااااااا  اینجا یه امای بزرگ هست 

اونم اینه ک چرا عذر خواهی نمیکنی از انیلی و بگی پشت تیمتی و استعفای یه هویی نمیدی دیگه و تو یووه میمونی .....من بودم این کارو میکردم چرا رم  رو انتخاب نکردی و اینتر رو انتخاب کردی؟؟ شاید بگین اینتر جاه طلب تره اما خدایی اینتر چون ناینولان داره .....و کنته عاشقشه ....خوب رم  میرفت کسی ناراحت نمیشد 

ب هر حال تصمیم مربیه تو مربی گری نمیشه خرده گرفت

• Orphée, mory, Aminvo و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی