Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

آنـتـونـیـو کـونـتـه

* * * - - 4 votes

• Please log in to reply
5237 replies to this topic

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 posts

شخصا فکر نمیکردم بتونم بعد مدت زمانی انقدر کم همچین نمایش هایی از تیم کونته ببینم!

تو یووه که همون فصل اول تیم رو از این رو به اون رو کرد. تو مسابقات یورو با ایتالیا هم تیمش کیفیتی رو از خودش نشون داد که کمتر کسی فکرش رو میکرد. و حالا هم چلسی.

هنوز هم شانس سیتی رو بیشتر میدونم و چلسی هم احتمالا در مقاطعی با افت مواجه میشه ولی کونته بازم داره یه کار عالی انجام میده.

ایمانم به کیفیتش بیشتر شده. واقعا فوق العادست.

• mory, eⁿzº, Aminvo and 8 others like this

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9,087 posts
  • Locationتهران پیروزی
بازی گرفتن از یک سکو نشین به این شکل حیرت آوره. موزس چقدر خوب بود . دقیقا یاد دوران اوج لیخ تو یووه افتادم که تو اکثر حملات تیم نقش داشت
  • eⁿzº, Aminvo, tecra and 4 others like this

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3,580 posts

فرگوسن ، انجلوتی و چند تن دیگر از بزرگان در مصاحبه های جداگانه ای گفته بودند چلسی توان رقابت برای قهرمانی رو نداره. :TrollDad:

• Aminvo, tecra, Escanor and 3 others like this

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Mohammad Boushehri

Mohammad Boushehri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 210 posts

از اونجایی که کونته یوونتوسیه امیدوارم با همین فرمون بره جلو و موفق بشه

بدون شک یوونتوس اگر نیاز داشته باشه برمیگرده چون DNA یوونتوسی داره

تیمای کونته خیلی با برنامه هستن

ولی  تنها مشکل اینه که ، وای بر اون روزی که حریف برنامه هاشو بدونه دیگه هیچ برنامه ی جدیدی نیست

به نظرم کونته بازیکن ساز خیلی خیلی خیلییییییی خوبیم هست

دوسش دارم چون هرکس میبینتش میگه کونته یوونتوسیه و داره چلسی رو میکشه بالا

یکی دیگه از دلایل علاقم بهش اینه که ۳۴۳ بازی میکنه و امیدوارم یوونتوس روزی با این سیستم بازی کنه،البته الان یوونتوس بهترین بازیکنا رو برای این سیستم داره

• eⁿzº, tecra, Escanor and 2 others like this

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3,580 posts

خلاصه مصاحبه کونته با گاتزلا.

" وقتی شما هشتمین دستمزد بالا در دنیا را میدهید (یوونتوس) باید نگاهی فراتر از سری ا داشته باشید"

" وقتی بازیکنانی مانند بازیکنان حال حاظر یوونتوس را داشته باشید باید اهداف بزرگی داشته باشید"

"سری ا همین الان تموم شده؟ هیچ چیز در فوتبال مشخص نیست اما وقتی رقبای به شما پیانیچ و هیگواین رو میفروشن، همه چه خیلی راحت تر میشه"

و در مورد تیم ملی.

"اون پنالتی ها مقابل المان.. ما میتونستیم تکلیف رو مشخص کنیم. من تقریبا مطمئنم اگر ما المان رو شکست داده بودیم تا پایان راه میرفتیم"

"ایا به ایتالیا برمیگردم؟ معلومه. اما در حال حاظر ذهنم و اینده پیش رویم با چلسی ـه. و میخوام ازش لذت ببرم"

• GioVanni Agnelli, mory, alexdelpiero and 7 others like this

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7,863 posts
  • Locationساری

فکر نکنم کنته با هیجان هاش زیاد عمر کنه اما میخوام بیشتر از دو سه سال تو انگلستان نباشه امیدوارم اونجا موفق باشه و سریع برگرده 

• alexdelpiero, Georgia and Serie A like this

capture1_gp2v.jpg

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 posts

" وقتی شما هشتمین دستمزد بالا در دنیا را میدهید (یوونتوس) باید نگاهی فراتر از سری ا داشته باشید"

" وقتی بازیکنانی مانند بازیکنان حال حاظر یوونتوس را داشته باشید باید اهداف بزرگی داشته باشید"

"سری ا همین الان تموم شده؟ هیچ چیز در فوتبال مشخص نیست اما وقتی رقبای به شما پیانیچ و هیگواین رو میفروشن، همه چه خیلی راحت تر میشه"

و در مورد تیم ملی.

"اون پنالتی ها مقابل المان.. ما میتونستیم تکلیف رو مشخص کنیم. من تقریبا مطمئنم اگر ما المان رو شکست داده بودیم تا پایان راه میرفتیم"

"ایا به ایتالیا برمیگردم؟ معلومه. اما در حال حاظر ذهنم و اینده پیش رویم با چلسی ـه. و میخوام ازش لذت ببرم"

:1:  :1:  مشکلی که همیشه با کونته داشتم تو همین دو جمله خلاصه شده!  :1:  یک بار نشد مصاحبه کنه و از تیمای دیگه تعریف و تمجید نکنه و بالا نبردشون. البته تاکتیک خوبیه برای مصاحبه، ولی آخه چرا راجع به یووه اونم قبل از بازی با سویا؟؟!!

• alexdelpiero, tecra, Senmorta and 1 other like this

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2,517 posts

:1:  :1:  مشکلی که همیشه با کونته داشتم تو همین دو جمله خلاصه شده!  :1:  یک بار نشد مصاحبه کنه و از تیمای دیگه تعریف و تمجید نکنه و بالا نبردشون. البته تاکتیک خوبیه برای مصاحبه، ولی آخه چرا راجع به یووه اونم قبل از بازی با سویا؟؟!!

حتمن گزارشگر ازش درباره یووه پرسیده و اونم جوابشو داده..اینطوری نیست که بره بالا منبر و هرچی که دلش خواست بگه و هر موضوعی که خوشش اومد بیاره وسط.. تاپیک با گزارشگره، دیگران فقط جواب میدن

• alexdelpiero, Senmorta, Georgia and 5 others like this

amirabas1369

amirabas1369

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 609 posts

اصلاً عجیب نیست که کنته در مورد یوونتوس صحبت کنه و یا اظهار نظر! اون بازیکن و مربی خوبی برای یوونتوس بوده و حق داره راجع به تیمش نظر بده! :53:

اما...

مصاحبش پر از بغض و کینه توزی هست! منفور مثل همیشه! یوونتوس و الگری و تیم مدیریتی رو با همین چند جمله به صلیب کشیده! :22:

لابد چلسی هم تو رستورانای حاشیه شهر داره همبر سگی می زنه...  :hang:

یاد مصاحبه کاپلو افتادم. همچنین لحن و مضمونی داشت و به شدت چندش آور بود! و کنته چطور جوابش رو داد؟! کاپلوی بزرگ رو چطور زیر سوال برد؟ :22:

خوشحالم الگری الان روی نیمکت تیممه که زیر این همه فشار (حداقل تا الان) دهن به فحاشی باز نکرده و سکوت رو بهترین جواب دونسته! :53:  :53:  :53:

شخصیتش ورای تمام لذت هایی که بش مدیونم اون رو محبوب کرده برام!

به خدا قسم! :53:همین برای دوست داشتنی بودنش کافیه!

:135555:  :135555:  :135555:

• mory, alexdelpiero, Aminvo and 7 others like this

تمام دسته‌های نرگس دی‌ماه را در راه می‌چینم 
و وقتی از میان کوچه می‌آیی 
و وقتی قامتت را در زلال اشک می‌بینم 
به خود آرام می‌گویم: 
دوباره خواب می‌بینم! 

دوباره وعده‌ی دیدارمان در خواب شب باشد...

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3,580 posts

مگر حرفش چیزی جز حقیقت ـه؟

اینم بگم مصاحبه ش خیلی مفصل بوده من فقط همین قسمتی که راجب یووه گفته رو ترجمه کردم.

• GioVanni Agnelli, mory, tecra and 6 others like this

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,610 posts

می ** یووه دو سال هفتم شد به بقیه بر می خوره می ** بزرگه به بقیه بر می خوره می ** می ** من می گن چرا گفت من چرا نگفت تو  :1: 

به جای این حرفا : 

باید می گفت الان که بازیکنای بزرگی دارید باید به اهداف کوچیک نگاه کنید که طرفدارای یووه خوششون بیاد  :1: 

باید می گفت الان که بیشترین دستمزد رو می دید باید نگاهتون به سری آ باشه و به اروپا به عنوان یه تفریح نگاه کنید تا طرفدارای یووه خوششون بیاد  :1: 

باید می گفت وقتی هیگواین و پیانیچ دارید حریفان کار آسونتری در مقابل شما پیش رو دارن این یکی دیگه خیلی باحال شد  :1: 

کنته باید قبل از حرف زدن در مورد یووه از دوست دختر علگری در مورد کلماتی که بکار می بره مشاوره بگیره تا طرفدارای یووه خوششون بیاد

• GioVanni Agnelli, mory, alexdelpiero and 9 others like this

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3,066 posts

چه ربطی به الگری داره اخه عماد ؟ 

• mory, alexdelpiero, Senmorta and 3 others like this

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,610 posts

دوست دخترشو می گم  :1:  :65yytgts6rouhope1x2s: 

با خودش کاری ندارم  :1: 

• alexdelpiero, Huceyn, Massimiliano Allegri and 1 other like this

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3,066 posts

دوست دخترشو می گم  :1:  :65yytgts6rouhope1x2s: 

با خودش کاری ندارم  :1: 

با ناموس مردم چیکار داری  :177:  :946060600768130572:

• alexdelpiero, Senmorta and Georgia like this

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 posts

حتمن گزارشگر ازش درباره یووه پرسیده و اونم جوابشو داده..اینطوری نیست که بره بالا منبر و هرچی که دلش خواست بگه و هر موضوعی که خوشش اومد بیاره وسط.. تاپیک با گزارشگره، دیگران فقط جواب میدن

خب! در کل نکته ای که تو پستم بود نادیده گرفته شد! کونته آزاده که حتی اگر دلش خواست، همینجوری شروع کنه در مورد یووه مصاحبه کردن. حق طبیعیشه و کسی نمیتونه بهش خرده بگیره که چرا راجع به تیم x‌ حرف زدی یا نزدی! دیگه چه برسه به اینکه به قول تو خبرنگار خودش موضوع بحثو بکشه سمت یووه. این از بخش اول قضیه که تو پستت بهش پرداختی. 

موضوعی که مدنظر من بود لحن مصاحبه بود که متاسفانه از نظرها مغفول موند! آنتونیو کونته یک خصوصیت بارز داره که طرفدارا و مخالفاش باید تا الان به خوبی شناخته باشن. تیمای دیگه همیشه قویتر و بهترن و تیم خودش تازه از لیگ محلات تبدیل شده به یک باشگاه حرفه ای. :1:  حالا فعلا چلسی با یووه کاری نداره، ولی مثلا اگر تو لیگ قهرمانان خورده بودن به هم، با شدت بیشتری از یووه تعریف و تمجید میکرد و ایضا چلسی رو میکوبید! اگر برد باشه فقط و فقط نتیجه شاهکار و تلاش خودش بوده و اگر باختی حاصل شد، از "من که گفته بودم اونا خیلی قوی ترن" استفاده میشه.

کونته ست دیگر... :1:

+ @پست باید میگفت باید میگفت! :1:  متاسفانه بعضی از هوادارای یووه ازین مدل حرفا خوششون میاد. حداقل نزدیک ۱ سال که شدیدا خوششون میومد. اونم وقتی توز و پیرلو، پوگبا ویدال تو تیم بودن! :21:  :1:

• mory and alexdelpiero like this

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7,863 posts
  • Locationساری

من یه انتقاد  میدونم این حرفای کنته رو و میدونم تیم الگری رو تقویت ک نکردن هیچ نابودش کردن وگرنه الگری بدون شک خیلی بهتر نتیجه میگرفت

• mory, MaMpIeRo, Aminvo and 3 others like this

capture1_gp2v.jpg

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3,695 posts

من یه انتقاد میدونم این حرفای کنته رو و میدونم تیم الگری رو تقویت ک نکردن هیچ نابودش کردن وگرنه الگری بدون شک خیلی بهتر نتیجه میگرفت

:22:
  • mory, Georgia and Gin like this

______ Never chase a bitch _______

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,246 posts
  • LocationDeutschland

- کلا کونته هر چیزی بگه یه انتقادی بهش وارد هست، نتیجه هم بگیره باز باید خودش رو با برد بعدی ثابت کنه ! :nish:

• mory, Georgia and Gin like this

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Buffon#1

Buffon#1

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 139 posts
قدر زر زرگر شناسد ...
  • alexdelpiero, tecra, Georgia and 2 others like this

f1e8c3756b8df1046e6d7647cfc4a03f_169_l.J

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2,442 posts

با اینکه اصلا با کنته حال نمیکنم اما وقتی میبینم خــدای اسپانیایی هارو اینجوری خــــــار میکنه خیلی بهم حال میده .

دمت گــرم آقــای کنته !

• mory, alexdelpiero, tecra and 10 others like this

8

Claudio

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users