پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 3 - کاتانیا 0 ( مرحله 1/8 کوپا ایتالیا )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
42 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
الان یادم اومد بازی هفته چهارم ما با کاتانیا بود که 100 تا حمله کردیم و توپ "نمی خواست" بره توی گل.
چندین تیره زدیم و خیلیییییییییی موقعیت داشتیم.
این پست رو من اونموقع دادم :

http://www.forum.juv...10102#msg110102

هنوزم وقتی این صحنه پولسن رو می بینم نمی دونم چطوری این توپ رو دقیقه 90 نزد توی گل !!!
http://www.zshare.ne...94077849a32db26

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
این کاتانیا هم مثل اینکه هرچی شانس داره نگه می داره واسه بازی با یووه. راستی گزارشگر کانال رای امشب چند بار دی چلیه رو دی چیلی تلفظ کرد

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
یوونتوس خوب و منسجم بود اما کاتانیا هم خیلی ضعیف بود و هیچ حرفی برای گفتن نداشت! فاصله خط دفاع و هافبک خیلیییی کم بود و بازی میانه میدان به شدت فشرده و درگیرانه بود.هر بازیکنی که توپ رو می گرفت سریع بر می گشت و توپ رو پاس می داد عقب! توی هط هافبک هم هیچ بازیکنی نمی تونه بازی رو به گردش بندازه!همه فقط توپ رو بین هم می چرخونن.چند بار الکس عقب اومد و حملات رو طراحی کرد.بیست دقیقه اول که اینقدر توی هافبک توپ رو نگه داشتند که آمائوری داشت داد و بیداد می کرد.هیچ کس بهش توپ نمی رسوند. نیمه دوم یوونتوس می تونه با یکی دو حمله حساب شده اختلاف رو بیشتر بکنه و بدون دردسر به مرحله بعد صعود کنه.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
سوتی اقای یوسفی رو داشتین؟؟؟

دونادونیامائوری رو به تیم ملی ایتالیا دعوت میکنه؟؟؟ تصویر

اخه این و جاودانی کی میخوان با شعور بشن من نمیدونم تصویر

از اسم دچلیه هم بگذریم که هر کی یه چیز میگه...

و بعد یه چیز جالب, ابله چند بار اسم الکس و مارکیونی رو جابجا گفت

وعطسه ی ایشان هم در هنگام گزارش جالب توجه بود

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
گزارشگر ایران که ده سیقلی تلفظ می کنه :D :D من نمی دونم چرا مقابل کاتانیا توپای ما تو گل نمی رند !! امیدوار مثل اون بازی نشه که کاتانیا 1 گل بزنه و ما هرکاری کنیم توپ تو گل نره ! جووینکو هم جوری بازی می کنه که انصافا حقش هست بیشتر ازینا بازی کنه. بوفون هم 2 تا واکنش قشنگ داشت،یکی شوت رو گرفت و یکی هم روی کرنر.

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
کاش امشب مارکیزیو هم بازی می کرد اونوقت جمع جوونای یووه کامل می شد انصافا همشون خوب بازی کردن به خصوص سبا . دی چلیه هم که عین همیشه بود اریائودو هم که بار اول بود بازیش رو میدیدم درسته که توپ زیاد روی دروازه یووه نیومد ولی نمیدونم چرا حس می کنم می تونه یه دفاعه مطمئن البته اینده دار باشه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
پیروزی خوب و بیش از حد راحتی بود ! فقط واقعا رانیری رو درک نمی کنم. خوب الکس و بکش بیرون،آمائوری رو بکش،بازیکن های کلیدی رو بکش بیرون که نیازشون داری ! چرا جووینکو رو می کشی بیرون !!! از بازی بوفون خیلی خوشحالم ! هرچند تحت فشار نبود ولی خوب بازی کرد، یه دریبل خیلی خدا هم کرد من خیلی حال کردم.دمش گرم ;D قطعا بهترین بازیکن زمین الکس بود که 1 گل زد،1 پاس گل داد،2 بار به تیر زد و گل مارکیونی هم ریباند حرکت الکس بود. بدترین بازیکن هم شاید بشه گفت دچلیه بود !! نمی دونم چرا ولی اصلا خوب بازی نکرد.من همون هافبک ترجیحش می دم چون امشب از بدترین روزهای مولینارو هم بدتر بازی کرد. زانتی هم بگیر نگیر داشت ولی جرقه های روزهای خوبش دیده میشد و میشه امیدوارم بود بزودی اون زانتی فوق العاده رو ببینیم. سیسوکو چند بازی هست که حرارت سابق رو نداره ولی به مرور درست میشه.در کل خوب بازی می کنه و دقت شوت هاش داره میره بالاتر ;D مارکیونی شاید بشه گفت حریف ضعیف بود که بازیش خوب بود.وگرنه هنوزم اشتباهات عجیبش ادامه داره. چیز خاصی نداشت بازی برای گفتن،کاتانیا واقعا ضعیف بازی کرد !

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
بازی نیمه دوم روون تر و قشنگ تر بود. الکس فوق العادست.همه کار کرد.یک گل و یک پاس گل.(روی گل اول هم کاملا نقش داشت).دو تا توپ هم زد به تیر.واقعا همه کار کرد! جووینکو هم واقعا خوب بود.سرعتش خیلی زیاده!چند بار چرخید و استارت زد و کاملا مدافع مقابلش رو محو کرد. مارکیونی خیلی بهتر از بازی قبل بود.دقیق تر پاس می داد و سانتر های خوبی هم کرد.هر چند که دو موقعیت واقعا عالی رو هم از دست داد. قهرمانی توی جام حذفی اصلا کار سختی نیست و رانیری با استفاده از مهره های اصلی توی این بازی ها می تونه اولین ستاره نقره ای فوتبال ایتالیا رو نصیب یوونتوس بکنه.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
بازی به دقیقه 20 که رسید با خودم گفتم عجب یوونتوسی یوونتسو توی بهترین دورانش هم اینقدر روان و زیبا بازی نمی کرد هرچقدر هم که حریف ضعیف بود ولی حرکات ترکیبی و تیمی خیلی عالی بود با همه اینا تنها بازیکنی که این میون لنگ می زد مارکیونی بود که اتفاقا ً توی متن اکثر حرکات هم حضور داشت من فکر می کنم دیگه امین کاملا ً نظرش درمورد جووینکو عوض شده باشه واقعا ً عالی بود لذت می برم از اینکه تشنه بازی کردنه جووینکو امشب همه کار کرد اصلا ً قصد مقایسه ندارم ولی توی پست ندود توانایی های ندود رو به نمایش گذاشت سمت چپ بود , به مرکز زمین می رفت , شوت زد , سانتر خوب کرد و ... فقط فیگور و ابهت ندود رو نداشت دچلیه هم تا زمانیکه توی حملات شرکت می کرد عالی بود فکر می کنم دیگه وقتش رسیده که دچلیه رو کاملا ً از دفاع جدا کنه رانیری دو تا سوتی بد داد که کاتانیا بیش از اندازه ناتوان بود

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21174 ارسال
ترکیب یوونتوس : بوفون - لگروتالیه ( ملبرگ ) - اریائودو - گریگرا - جووینکو ( اسپوزیتو ) - دچلیه - الکس - آمائوری - مارکیونی - سیسوکو ( پولسن ) - زانتی - آریائودو گل ها : مارکیونی ( 4 ) - جووینکو ( 69 ) - الکس ( 70 ) کارت زرد : زانتی ======================================== خیلی بازی خوبی بود ، به نظر من رانیری بهترین استفاده رو از بازی برد ، هم به جوون ها بازی داد که اتفاقا خوب هم بازی کردند ، هم جی جی بازی کرد و هم اینکه الکس آمادگی خودش رو برای بازی با لاتزیو به رخ بکشه ! جووینکو بی نظیر بود ! دچلیه مثل همیشه سانترهاش رو با خط کش انجام میداد و بدون نقص بودند ! اما تو دفاع مشکل داشت ! خیلی هم مشکل داره در واقع ! خطر خاصی روی دروازه یووه نبود و روی همون معدود صحنه ها هم لگرو و بوفون توپ رو گرفتند و اریائودو خیلی به چشم نیومد ، هر چند یک بار خیلی راحت حریف ازش جدا شد . الکس که بدون شک بهترین بازیکن زمین بود ، درسته 3 - 0 بردیم ولی افسوس میخورم از توپ هایی که الکس به تیرک زد !

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بچه ها توی این بازی پیروزی 3 -0 یک طرف و بازی دادن رانیری به چوونا و نمایش فوق العاده ی اونا هم یه طرف دیگه !!! واقعا باید رانیری رو تحسین کرد که اینقدر به این جوونا اهمیت می ده که همشون فوق العاده بودند ! ترزگه توی این بازی بود مطمئن باشید امار گل های یووه خیلی بالاتر می رفت !

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
ترکیب و امتیاز بازیکنان یووه بوفون 5/6 – گریگرا 6 – اریائودو 6 – لگروتالیه 6 – دچلیه 5/6 – مارکیونی 7 – زانتی 5/7 – سیسوکو 7 – جووینکو 5/7 – امائوری 5/6 – دل پیرو 8 – رانیری 7

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
به قول مانی یووه روان و زیبا بازی کرد . خیلی وقت بود یووه اینقدر زیبا بازی نکرده بود و زیبایی بازیش تحت تاثیر فشار بازی نبود . دل پیرو بدون شک ستاره بازی بود و بعد از الکس هم جووینکو که محشر بود و ثابت کرد که باید رانیری بهش اعتماد کنه و بهش بازی بده . بنظرم لگروتالیه هم به خوبی دفاع رو رهبری کرد و بازی مثبتی ارائه داد . ولی همه چیز یطرف و بازی آریائودو هم یطرف . به قدری آریائودو خونسرد و روان بازی کرد که انگار نه انگار داره با 19 سال سن تو کنار ستاره های سری آ و اروپا بازی میکنه و از پس همه وظایفش به خوبی بر اومد . من بیشتر از همه از رفتار رانیری بابت بازی به جوانان باشگاه خوشحالم . البته امیدوار بودم یاگو هم به بازی بیاد و بنظرم میتونست برای دقایقی بازی کنه . اسپوزیتو هم تو همون دقایق کم نشون داد که میتونه یه جووینکوی تازه باشه . در کل بازی راحتی بود و تیم والتر زنگا حرفی برای گفتن نداشت . امیدوارم همین روند مثبت رو ادامه بدیم .

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
واقعا کاتانیا فقط اومده بود تو زمین که حذف بشه و تمرکزش رو بزاره رو لیگ !!!! اصلا نه حمله می کردند ،نه دفاع می کردند نه کاری می کردند عوضش 1 بازی تمرینی خیلی خوب برای یووه بود البته خیلی خیلی الکی موقعیت از دست دادیم می تونست راحت 6 7 تا بزنه یووه

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
پاس های زانتی عالی بود

delpiero kabir

delpiero kabir

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 139 ارسال
بعد سالها بازی واقعا دلچسبیو دیدیم سرعت توی بازی یووه واقعا دلچسب بود خیلی وقت بود سرعت تو بازی ها دیده نمی شد و کندی هافبکها از زیبایی بازی تیمی کم می کرد ولی حضور پررنگ جوونها تو این بازی و نمایش دلچسب جووینکو و دچیله و جوونهای دیگه واقعا نوید یک اینده استثنایی برای تیم می داد از کار فوق العاده رانیری که بعد 2 سال تو نسته چنین هماهنگیو بین همه اعضای تیم از جون تا کهنه کارا ایجاد کنه. حضور بوفون تو این بازی یک نوید فوق العاده بود اگر چه چندان فشاری و ضربه ای به طرفش نیومد ولی همین حضورش با ارزش بود در کنار همه اینا از بازی خوب زانتی نباید گذشت ولی کسی که واقعا سبک بازی و تسلطش منو به وجد میاره سیسوکو .این جوون واقعا پخته و یک وزنه انکار نشدنیه و اما در خط حمله و خط اتش جایی که یک بازیکن بی همتا قرار داره کسی که تشنه بازیه تو تک تک ثانیه هاست الکس الکس الکس در تمجیدش چیزی نمیشه گفت هنرمندی بی همتا به جایی رسیده که حضورش در زمین برای تیم = گل حضور مداوم در خط حمله سنجش بهترین موقعیت برای فضا سازی و ایجاد موقعیت گل و در اخر بهترین نوع تصمیما ت برای زدن ضربات. این یووه و کاپیتانش باعث افتخاره اگه حتی در انتهای جدول باشه یا کاپیتانش رو نیمکت

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
خوب دیشب به عقیده من فوق العاده بود بوفون آماده نشون داد خیلی عالی و زانتی هم که فوق العاده بود پاسهاش عالی بود یک پلی مکر به تمام معنا که میشه خیلی ازش بهره برد. ترکیب تیم عالی بود از حضور 90 دقیقه لونزو آریائودو بسیار خوشحالم و اینکه عملکرد خوبی داشت از بازی سباسیتن جووینکو بی اندازه خوشحالم که فوق العاده بازی کرد هماهنگ با تیم و با کاپیتان به هم گل زدند. بازی دادن با پاسکواتو جوان و آینده دار هم من و دیشب خیلی خوشحال کرد دوست داشتم یاگو هم به بازی می آمد.

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
کاتانیا تنها نقطه + که داشت دروازبانش بود چندین بار جلوی گل شدن توپ رو گرفت مخصوصاً توی نیمه 2وم

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
زیباترین صحنه بازی گل دوم. اون پاسکاری بین الکس وجووینکو خیلی زیبا بود مخصوصا پاس آخر الکس که با سر داد خیلی هنرمندانه بود یه گل ترکیبی آموزشی بود. 1000 بار هم که ببینی بازهم تازگی داره. خوشحالی بعد از گل جووینکو هم به سبک الکس بود . میخواست بگه من همه کارامو از الکس یاد میگیرم. چرخش الکس هم روی گل سوم دیگه یه برنامه جدا میخواد. بازی خوبی بود و نمایش جووینکو عالی. با افزایش اعتماد به نفس میتونه راه ستاره شدن رو در پیش بگیره. واقعا تیم به هماهنگی خوبی رسیده و بازیکنها خیلی عالی همدیگه رو تو زمین پیدا میکنن. عکس العملهای بوفون هم نشون از آمادگی بالا و انگیزه زیادش داشت. اما چیزی که نگران کنند هبود این بود که دوباره پولسن آماده بازی شده. کاش دوباره مصدوم میشد. ورود دوبارش به خط هافبک مساویه با ورود ناهماهنگی و ضعف به خط هافبک.

JUVE_JOJO

JUVE_JOJO

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 699 ارسال
باید بگم یکی از دلایلی که امتحان دیروز رو ترکوندم همین بازی بود! با اینکه بازی چندان سختی نبود اما نمی دونم چرا انقدر چسبید.نه؟

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی