پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1 - سیه نا 0 ( هفته هجدهم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
72 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
توی تمرینات امروز کامورانزی،حسن و یاکوینتا به دلیل مشکل ماهیشه فقط تمرین بدنسازی انجام دادند و احتمال خیلی کمی وجود داره این 3 نفر به بازی برسند. بوفون و تیاگو تمرین کردند ولی به نظر نمریسه آمادگی بازی کردن رو داشته باشند و احتمالا از کوپا شروع می کنند. کیه لینی هم مصدومیتی داره و 100 درصد آماده نیست،باید دید رانیری ازش استفاده می کنه یا نه. ملبرگ هم صددرصدر آماده نیست ولی احتمالا یکی از این دوتا کنار لگرو بازی می کنه.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
اگر ملبرگ و کلینی هر دو به بازی نرسند به احتمال خیلی زیاد آریائودو کنار لگرو بازی می کنه!چون با توجه به مصدومیت حسن اامکان این وجود نداره که گریگرا به وسط بیاد و صالی آمیجیچ جاش رو پر کنه.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
من یه علاقه خاصی نسبت به لورنزو آریائودو دارم و بنظرم میتونه مدافع خوبی باشه ولی نه به این زودی ولی بازی 90 دقیقه ای در برابر موناکو نشون داد که میشه به آیندش امیدوار بود . اگر فردا بازی کنه رسماً تاپیکش رو میسازم !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
پولسن هم سابقه ی مدافع بازی کردن داره در یک دوره. ولی مسئله اینه که رانیری فکر نکنم ریسک کنه و یکی از ملبرگ و کیه لینی رو بازی میده.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
یووه چون کلا تو جو قرار بگیره حریف رو می ترکونه الان شروع نیم فصل دوم تو جوه واسه همین سیه نا رو می ترکونه !!! برد برای یووست و بازی سختی نخواهد بود !!! برادر کوچیکه مشکل ساز نخواهد بود

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
من نگران خط دفاع هستم! سه روز بعد از این بازی یوونتوس باید با کاتانیا بازی کنه و چهار روز بعد از اون هم با لاتزیو!بازی دادن به کلینی و ملبرگ توی این بازی ممکنه شرایط بازی کردن در دو بازی حساس بعدی رو ازشون بگیره. به هر حال امیدوارم موج مصدومیت های نیم فصل اول از خط هافبک به خط دفاع منتقل نشه!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
ساعاتی پیش رانیری لیست بازی فردا رو اعلام کرد و طبق احتمالات پیش بینی شده خبری از کیلینی و یاکوئینتا به دلیل مصدومیت نیست . همچنین بوفون هم به علت آماده نبودن دعوت نشد و خبری از کامورانزی و تیاگو هم نیست . اما خبر خوب آماده شدن ملبرگ هستش که فردا زوج لگروتالیه خواهد بود .

منینگر
ملبرگ
زانتی
آمائوری
دل پیرو
ندود
کیمنتی
پولسن
مارکیزیو
جووینکو
گریگرا
سیسوکو
مولینارو
دچلیه
مارکیونی
لگروتالیه
اسپوزیتو
آریائودو
ایموبیله

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
احتمالا وسط دفاع لگرو و اريائودو باشند.(اميدوارم) همون بهتر كه چون دو تا بازي سخت در پيش داريم براي بازيكناي بزرگي كه احتمال داغون شدن دارند يكم تدبير بينديشه!!!!!

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
نه فکر کنم ترکیب دفاع همون ترکیب همیشگی لگرو - ملبرگ و کناره ها گریگرا و مولینارو باشه. چرا ترزگه تو لیست نیست؟؟

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

چرا ترزگه تو لیست نیست؟؟

تره زگه که کاملاً آماده بازی نشده بود و برای رهایی کامل از مصدومیت به همراه زبینا و نزویچ به پروجا رفتن تا پروفسور چرولی وضعیتشون رو مشخص کنه ولی تا اواخر ژانویه آماده بازی خواهد شد .

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
من فقط ترسم از کارجا ست اگه اونو از کار بندازن دیگه مشکل خاصی وجود نداره

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
من کاملا به این بازی امید وار هستم و به تمام بازیکنان و کادر فنی ایمان دارم ..... بازی خوبی خواهد بود و امید وار هستم که بتونیم یه برد لذت بخش به دست بیاریم و فاصله امتیازی خودمون رو با اینتر به 4 برسونیم .... I HoPe

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

من فقط ترسم از کارجا ست
اگه اونو از کار بندازن دیگه مشکل خاصی وجود نداره

چرا همه اسم این بنده خدا رو غلط میگن؟! ;D
اسمش حسین خرجة هست.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
من از رای شنیدم گزارشگر ایتالیایی می گفت کارجا ;D می خواستم بهت بگم گفتم غیر مستقیم بنویسم خلاصه خیلی هم ترسناک نیست ;D ولی بازیکن خوبیه

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
خوبه که اول سال به بازیه آسون خوردیم. روحیه تیم و هوادارا خیلی بهتر میشه و یه شروع پرگل تصویر

هرچند دست کم نباید بگیریم. هر حریفی در حد خودش خطرناکه. این حسین هم جلو دفاع یووه حرفی واسه گفتن نداره.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
من از دیشب که اینتر مساوی کرد یه خورده نگران شدم امیدوارم این نگرانی بیهوده باشه ولی نمیدونم احساس میکنم امشب یکی اط بکس دائم در حال سوتی دادن باشه

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
اِ!! پس چرا اصلا جورجو تو لیست نیست؟!؟! من دیروز تو یوونتوز خوندم که درسته که 100 درصد آماده نیست، ولی خب می تونه هم بازی کنه! به عنوان یار تعویضی شاید! به هر حال! امیدوارم هیچ کدوم از بازیکنا دچار افت نشده باشند که حداقل بقیه، عدم حضور مصدوما رو جبران کنن! ترکیب من یه چیزی تو این مایه هاست: مننینگر مولی-آریائودو-لگرو-گریگرا ندود-مارکیزیو-سیسوکو-مارکو آمائوری-الکس ... شایدم بهتر باشه ملبرگ رو به جای آریائودو بیاره تو اون وسطا! حالا درسته که آسیب دیدگی جزیی ماهیچه ای داره، ولی، ملبرگ قویه! خیالی نیست! یه نیمه رو که دیگه می تونه بازی کنه! البته من فکر می کنم که اگه رانیری دست از این سیستم 4-4-2 برداره، می تونیمم با 3 تا دفاع بازی کنیم! ** کسی نمی دونه اوضاع زانتی چطوره؟!؟ من فقط عکساش ـُ دیدم تو تمرینا! ولی نمی دونم که کاملا رو فرم اومده یا نه!؟ اگه اومده باشه که خیلی خوب می شه، به جای مارکیزیو، زانتی ـُ می ذاریم!

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
آخه چهارشنبه هم بازی مهمی داریم اولین بازی در کوپا ایتالیا

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
زانتی مقابل موناکو بازی کرد و پاس گل هم داد. سیه نا تیم قوی ای نیست و همون طور که مانی گفت بازی چهارشنبه هم خیلی مهمه (ضمن اینکه یکشنبه هفته آینده هم بازی با لاتزیو هست) پس عاقلانه نیست بازیکنانی که امکان مصدومیتشون هست بازی کنن.

delpiero kabir

delpiero kabir

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 139 ارسال
تیم ما قهرمان مشه خدا میدونه که حقهشه به لطف الکس و بچه ها تیم ما قهرمان میشه تیم ما قهرمان میشه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی