پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 4 - رجینا 0 (هفته ی چهاردهم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
8 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یوونتوس رجینا - هفته ی پانزدهم زمان : گذشت دیگه ;D مکان : ورزشگاه المپیک تورین --- این رو درست کردم راجب بازی حرف بزنیم چون فروم خراب بود.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
در مورد بازی حرف زیادی نمی شه زد !!! به هر حال بازی کامل دست یووه بود و برف زیبایی هم که مییومد همه چیز رو جالب کرده بود !!! منینگر 5/6 - لگروتالیه 6 - گریگرا 6 - مولینارو 5/6 - کیه لینی 5/6 - کامورانزی 6 ( مارکیونی 6 ) - مارکیوزیو 5/6 - سیسوکو 6 - ندود 5/6 ( جووینکو 6 ) - دل پیرو 5/7 - امائوری 6 - رانیری 5/6 به نمرات دقت کنید !!! همه 6 به بالا هستند

ADEL

ADEL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1011 ارسال
خوش به حالشون چه برفی میومد تورینو کوههای آلپ الان اسکی بیشتر می چسبه تافوتبال(البته رو کوه فوتبال بازی نمی کنند)

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بازی قشنگی بود ! هم خود بازی،هم مناظر طبیعی بازی ;D

برف بازی خیلی قشنگ بود، زمین هم خیلی باحال شده بود.همینطور که پاس می دادند خطکشی می شد زمین می شد مسیر پاسها رو دنبال کرد.
رجینا خیلی دست پا بسته و ناشی بود و یووه هم نهایت استفاده رو برد.

گل اول یوونتوس واقعا یه گل آموزشی بود،رجینا نفهمید از کجا خورد گل رو ! الکس پشت پا زد،ندود دوید تو سر توپ زد،کامو گذاشت زیر تاق !
فکر کنم 5 دقیقه طول کشید تا فهمیدند چه شده ;D

داوری کمی تا قسمتی ضعیف بود.

--

راجب بازی ،تقریبا به جز 2 مدافع کناری همه خوب بودند،مولینارو که فکر کنم هم مغزش هم جسمش یخ زده بودند.بدجوری اشتباه می کرد و اصلا تو باغ نبود مثل اینکه.بالای 10 پاس اشتباه داشت. گریگرا هم کاملا بیکار بود.

بهترین های یووه کیه لینی،سیسوکو،کامو و الکس بودند.بقیه هم خوب بودند.
ندود و مارکیونی و لگرو هم خیلی خوب بودند.ندود اگر 1 میلی متر خوش شانس تر بود گل زده بود.

---

ولی خداییش،ببینید وقتی هم بازی های ندود،الکس و کامو باشند چه صحنه های شگفت انگیزی پدید میارند ؟
یکی و دوتا نبودند.اصلا بازی یووه جریان داشت.حرکتاشون حساب شده بود.

مثلا الکس و آمائوری هرچقدر خوب باشند ولی ازینکارا با آمائوری نمی تونه الکس،همدیگه رو نمی شناسند زیاد الکس یدفه پاس میده پشت دفاع آمائوری حرکت نکرده.

درصورتی که الکس و ترزگه چشم بسته هم می تونستند با هم بازی کنند.
راه دور نمی ریم و کارهای قشنگشون رو نمی گم،گل اول همین فصل به آرتمدیا یادتون بیاد،
الکس داد به ترزگه،ترزگه با یه بغل پا کاشتش برای الکس و رفت کنار،الکس اومد یه سوپر گل زد.

با این بازیکن ها یوونتوس خیلی قشنگ تر میشه !

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
با شروع نیم فصل دوم و با بازگشت ترزگه و دیگر مصدومان یوو بهتر خواهد شد این فصل آمائوری فوق العاده بوده ولی منم زوج الکس ترزگه رو ترجیح میدم و فکر کنم بسیار موفق تر باشند

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
راستی لگرو تو سایت یووه گفت من اینقدر سردم بود که آخر بازی نمی تونستم حرف بزنم :D

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
خیــــــــــــلی بازی قشنگی بود! واقعا عالی بود! چه برفی میومد! خیلی برد پر شکوه و قشنگی بود! سیسوکو مثل همیشه عااالی بود! یه توپم خراب نکرد حتی! بهترین بود به نظرم تو بازی! یه سوپر ستاره ی به تمام معنا! جوونیکو رو دیر اورد تو زمین! کاش پنالتی رو میدادن خود جووینکو بزنه! گناه داشت بابا! بیچاره بچه اومده تو پنالتی گرفته، دادن الکس بزنه! البته اونشم پر شکوه بود.. 250 ـُمین الکس!! لگروتالیه خوب بود، ولی اشتباهم داشت تو نیمه دوم! دیگه داشت کم کم خراب می کرد آخراش! [همون احتمالا سردش بوده !! ;D] جورجیو عااالی بود! گل هم که زد! خیلی خوب بود! خیلی! کامورانزی خیلی دور از انتظار ظاهر شد! اصلا فکر نمی کردم این قدر اماده باشه! فوق العاده بود!

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
یه سوال : بعد از گل کامورانزی چرا همه ریختن سر دل پیرو ؟ ;D مارکیزیو هم خیلی عالی شده بود خیلی ! داره پیشرفت میکنه.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
یکی از دلایل این بود که کتف کامو درد می کرد و حتی وقتی مولینارو رفت بغلش کنه ازش خواست که خیلی نزدیکش نشه.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی