پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

خون آشام ميشي يا گرگ

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
17 پاسخ برای این موضوع

dirtyworm

dirtyworm

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 293 ارسال
سلام ميخوام يه بازي آنلاين رو بهتون معرفي كنم كه كاملا فارسيه و شايد همتون تو اين چند روزه ديده باشين از بچه هاي ديگه گفتم اونارو معتاد كردم بيام اينجا چندتا ديگه رو هم معتاد كنم بازي از اين قرار هست كه شما ميتونين نقش گرگ مرد يا خون آشام رو به عهده بگيرين كه الان خودم نقش خون آشام هستم و كمال هم همينطور و چندتا ديگه از بچه ها بعد از به عهده گرفتن نقش هر كدام از اينها بازي شما شروع ميشه شما ميتونين تو اين بازي به گرگها حمله كنين به شكار مردم عادي و بي دفاع برين يا اسم هر گرگ مردي رو كه ميدونين به صورت دستي جستجو كنين و به اون حمله كنين حالا اين حمله ها به چه درد ميخوره ؟ شما وقتي به گرگمردها حمله ميكنين ميتونين از خون اونها غنيمت بگيرين و امتيازتون رو بالا ببرين و يا از پول اونها بگيرين و يا حتي تجربه اونا و البته ممكن هست شما تو اين جنگ شكست هم بخورين و همه اين اتفاقات برعكس بشه و وقتي به مردم عادي حمله ميكنين هيچ خطري شما رو تهديد نميكنه فقط ميتونين از اونا پول و خون و تجربه به غنيمت ببرين حالا ممكن يه سوال پيش بياد كه ما اين همه چيز به دست مياريم واسه چي هست ؟ خوب خون به درد امتيازتون ميخوره و پول براي خريد انواع زره ها كلاهخود و... و تجربه براي بالا رفتن لول يا مرحلتون كه هرچي لولتون بالا ميره قدرتتون زيادتر ميشه و آيتمهاي جديدتري براي خريد باز ميشه شما اين آيتمها رو ميتونين از شهر و در نهايت از كاسب بخرين شما تو اين بازي علاوه بر اين كارها ميتونين يك سري ماموريت رو انجام بدين مثلا به جنگ مومياييها در غار واقع در شهر برين كه اونا قوي هستن ولي اگه اونهارو شكست بدين پول خوبي ميگيرين ولي اگه شكست بخورين اونا نميتونن پول يا تجربه از شما بگيرن فقط خون شما رو به ميزان زيادي كم ميكنن و همچنين ماموريتهاي جستجو كردن و صحبت با اهالي رو ميتونين انجام بدين شما در روز به ميزان مشخص شده ميتونين به غار برين يا شكار انسان بكنين يا ماموريت انجام بدين و بعد از اون ديگه نميشه اين كارهارو كرد و وقت همه اينها باهم حساب ميشه شما ميتونين با پولتون علاوه بر خريد تمرين كنين يعني قدرتتون رو بالا ببرين مثل نيرو كه قدرت هجومي شماست و دفاع و زبردستي و استقامت و گيرايي كه همه اينها تو نبرد بهتون كمك ميكنه شما يك نهانگاه براي مخفي شدن و ذخيره اموال و وسايلتون دارين كه اگه اون رو بالا ببرين ديگران سخت تر شمارو پيدا ميكنن و نهانگاه از چند بخش براي بالا بردن تشكيل شده شما همچنين ميتونين توي گورستان كار كنين و پول بگيرين و نسبت به لولتون كار بهتري ميگيرين به جز اينها شما ميتونين عضو يك طايفه هم بشين يا خودتون طايفه بسازين و استاد بشين ( مثل من ) و كارهاي استادي يه كم سخت هست فكر كنم تا همينجا كافي باشه براي آموزش چون همش فارسي هست و خودتون همه رو ميبينين ولي بازيش جوري هست كه بعد از هر جند وقتي اپديت ميشه يعني وسايل جديد بهش اضافه ميشه يا تغييراتي تو كاركردش ميشه كه هر روز بازيش رو جذابتر ميكنه شما هم عضو بشين ضرر نميكنين

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
اینجارو چه به اسم خودشون ثبت کردن!!!! من همتون رو به این راه کشوندم اولین نفری بودم که این بازی رو تو فروم راه انداختم !!!!!!!!!!!! فردا بهتون میگم کدوم نژاد بهتره!!

pedram432

pedram432

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال
بابا قبل از اينكه اين سايت فارسي بشه من توش عضو بودم

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
پدرام فکر کنم وقتشه یه حالی بهش بدیم ;D نوبتی میریم سراغش البته من فعلا ً نگاه می کنم ;D

pedram432

pedram432

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال
آخه بيچاره احمدرضا از كمال بدجوري مي بازه چه برسه به من يه بار زدمش تا 6روز نميدونست پناهگاش از كدوم طرفه ;D

dirtyworm

dirtyworm

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 293 ارسال
dirtyworm به A.R.B.N با تریمام از پشت حمله میبرد. بازوی دست A.R.B.N با یک چاک شکافته میشود. (33)

A.R.B.N تلاش می‌کند تا را dirtyworm با ایکافاتی تکه تکه کند. dirtyworm دست حریف را میخواند و حالت دفاعی به خود میگرد. (0)
تصویر

به به به به عجب تو قديميتري احمد رضا واسه همين كه از من باختي آره برو نتيجه نبردت رو ببين كف كني حالا هنوز ميگي قديميتري اي گرگمرد ضعيف ؟ تصویر

dirtyworm

dirtyworm

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 293 ارسال
بچه ها چه حالي ميده به احمدرضا حمله كني تصویر احمدرضا له شد تصویر

dirtyworm

dirtyworm

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 293 ارسال
بچه ها (كمال و ماني ) كه اينجا ميان اينجا رو بزاريم براي بخش نظرات تو هنگام جنگ و چيزاي ديگه چون يه جنگ در كمينمون هست ميشه به همه اعضا بگيم بيان اينجا شايد يوونتوسي هم باشن به نظرتون خوبه ؟

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام محمد جان فکر میکنم اگر بیان اینجا میتونیم یوونتوسیشونم بکنیم با تشکر

dirtyworm

dirtyworm

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 293 ارسال
خوب براي بچه ها نوشتم بيان

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
باشه باشه!
شماهام بخندین دارم براتون !
----
از قدیم و توی تمام افسانه ها جنگی دیرینه بین خوناشام ها " Vampire " و گرگنماها" Werewolf "  وجود دارد
در این رابطه فیلم های سینمایی زیادی ساخته شده
که از جمله معروف ترین آنها فیلم UnderWorld هست.

[img width=480 height=320]http://img37.picoodle.com/img/img37/3/11/19/f_Underworldcm_86ebc06.jpg[/img]

[img width=480 height=319]http://img37.picoodle.com/img/img37/3/11/19/f_Underworld1m_414d80d.jpg[/img]

در هیچکدام از این فیلم ها خوناشام ها پیروز از میدان بیرون نرفتن!
همچنین در داستان ها و افسانه های موجود!
پس همیشه گرگ نماها پیروز بودن
هر دو شخصیت یک خصوصیت مشترک دارن و آن این هست که هر دو نیروی خود را در شب بدست می آوردن با این تفاوت که خون آشام ها یا Vampire به نور خورشید حساس هستند و اگر نور خورشید به آنها بتابد آنها رو میکشد و تبدیل به یک مجسمه سنگی میکند که با یک تلنگر از هم میپاشند.
در مقابل گرگ نماها یا Werewolf  در ضاهر یک انسان کامل هستند و تمام خصوصیات خودشون رو در کنترل دارن و فقط وقتی در شب آزارشون بدی و اونها عصبانی بشن به Werewolf  تبدیل میشن و اون کسی که بهشون آزار رسونده رو از پای در میارن!

یک وجه شبه دیگه ای هم بین هر دو جنسیت وجود داره و اون در غذاشون هست!
معده هر دو نژاد " Werewolf  فقط و فقط گوشت تازه رو قبول میکنه " و " Vampire  فقط و فقط خون تازه آدمیزاد "
و اگر غذاشون غیر از این باشه با مشکل خیلی بزرگی روبرو میشن به طوری که حتی ممکنه اونهارو بکشه!
قابل ذکره که این 2 موجود فنا ناپذیرند یعنی گزشت زمان هیچ تعصیری روشون نمیزاری ولی در جنگ ها و ... ممکنه که بمیرند!
در این بازی فکنم همتون دیدین که در قسمت مغازه وودو یه قسمت هست که میگه:  به لرد سایه ای تبدیل شو
لرد سایه ای یا همون " Lycan " موجودیست بر گرفته از Werewolf  و  Vampire  که این نزاد همچون 2 نزاد بالا فنا ناپذیر هست ولی با این تفاوت که
1: هر سری در جنگ ها قویتر میشه" یعنی یک حالت trining داره که در هنگام جنگ خودش رو با اون نوع مبارزه تمرین میده و سطح دفاعش رو میبره بالا
2: به هیچ عنوان نمیمیره مگر توسط یک Lycan  دیگر
فکر میکنید که Lycan  چطور به وجود میاد
برای پیدا شدن یک Lycan  باید یک Vampire یا  Werewolf نیازه.  که این هم به این راحتی ها نیست چون باید خون  یک شخص مهم " یعنی پدرشون رو بنوشن
پدرشون یعنی چی!
خوب به نوعی این 2 نژاد با هم خواهر و برادر هستن و فکر میکنم طی یک جادویی این اتفاق می افته .
وقتی خون پدرشون رو بنوشن " این در حالیست که خود پدر زنده باشه و این اجازه رو بده "  پدر یک وردی می خونه و Lycan  به وجود میاد

همچنین این که پدر اینها یک آدم کاملاً معمولی هست فقط با این فرق که اون هم فنا ناپذیر هست

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
این فیلمه، یه آهنگ خداااااااااا داره که مینارد کینان ساخته ! Revelation 22:20 فیلمو ندیدم،ولی آهنگه خیلی خداست ! این آهنگ توی mp3 player من توی Top most 25 listened رتبه ی دوم رو داره !

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من احمدرضا جان خیلی قشنگ و کامل تعریف کردی داستانشو واقعا ازت ممنونم ضمنا یه خواهش ، این تاپیک دیگه خیلی زیر مجموعه شده و اصلا قابل پیدا شدن نیست خواهشا یه زیر مجموعه در انجمن هتریک درست کنید به نام بیت فایت که دیگه راحت ملت برن اونجا اینجا رو من خیلی سخت پیدا کردم با تشکر

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

سلام دوستان من
احمدرضا جان خیلی قشنگ و کامل تعریف کردی داستانشو
واقعا ازت ممنونم
ضمنا یه خواهش ، این تاپیک دیگه خیلی زیر مجموعه شده و اصلا قابل پیدا شدن نیست
خواهشا یه زیر مجموعه در انجمن هتریک درست کنید به نام بیت فایت که دیگه راحت ملت برن اونجا
اینجا رو من خیلی سخت پیدا کردم
با تشکر

راست ميگه !

خيلي زير مجموعه درست شده

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
واقعاً اين عمليات فيلترينگ سايت ها شورش رو درآورده! مسخره ها تا يه چيز ك.چيك ميبينن فرطي فيلترش ميكنن! bitefight فيلتر شد!

mat_godot

mat_godot

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 311 ارسال
بچه ها من عضو شدم

rezaa

rezaa

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 7 ارسال
سلام.اقایون اگه پایه باشید تو بایت فایت توی یک سرور خاص یک قبیله بزنیم.

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
bitefight رو الان چندين وقته فيلتر كردن و خيلي از بچه ها ديگه بهش سر نميزنن ! نميدونم چرا هنوز بعضي ها بهش گير دادن ! اين تاپيك هم كه داره خاك ميخوره ببندينش ديگه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی