پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

توپ طلای جهان از آن کیست؟

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
36 پاسخ برای این موضوع

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
این تاپیک با نظر مستقیم اقا رضا ساخته شده با تشکر. توی این تاپیک از لیست 30 نفره فقط 10 نفر که شانس تصاحب توپ طلا رو داشتند نوشتم. من شخصا دوست دارم که بوفون برنده بشه. ولی اگر واقع گرا باشیم کریس رونالدو امسال برنده میشه. ولی مطمئنم سال بعد تعداد ایتالیا یی ها خیلی زیاد میشه.

ADEL

ADEL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1011 ارسال
به نظر من مسی لیاقت دریافت توپ وداره

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
به نظر من ابراهیموویچ و رونالدو بیشترین لیاقت رو دارن.

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
به ظر من مسی،رونالدو و ابراهیموویچ نفرات برتر این لیستم.

ADEL

ADEL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1011 ارسال
ابراهیموویچ!!!!!اصلا حرفش وتواین سایت نزنین کثافت خائن و!! اگه بهترین هم باشه یه خائن کثیفه

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
مطمئناً رقابت اصلی بین کریستین رونالدو بخاطر قهرمانی منچستر در اروپا ، لیونل مسی چون مسی هستش ! و یکی از 4 بازیکن ماتادورها که در قهرمانی اسپانیا نقش داشتن یعنی : کاسیاس ، ویا ، تورس و ژاوی هستش که بنظرم کاسیاس از شانس بیشتری در بین اسپانیایی ها برخورداره . لیپی گفته که رقابت اصلی مابین مسی و رونالدو خواهد بود ولی مسی رو ترجیح داده . بنظر من هم مسی مستحق هستش هرچند انصافاً نمیشه از کریس رونالدو هم به سادگی عبور کرد !

siamak

siamak

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 169 ارسال
ولی به نظرم جدا از رونالدلو امسال انصافا حق ویاست،خیلی مفید بوده برای تیمایی که توش بازی کرده

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
رونالدو میبره

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
با این که بوفون مصدومیت زیادی داشته اما به نظر من هر وقت که بازی کرده از بهترین ها بوده. در ضمن این هم نباید ملاک قرار بگیره : دیگر بازیکنان در پست دیگری جز دروازه بانی هستند. اگه بحث گل زدن و دریبل زدن هست، بحث گل نخوردن هم باید باشه.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
بعد از کریس ژاوی واقعا خیلی لایق گرفتنش هست اما کاسیاس رو الکی گندش کردند و گرنه هیچی نیست !

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
بیشتر شانس رو برای کسایی قائل هستن که تو یورو خوب درخشیدن،مثل ژاوی،یا کاسیاس،مطمئنا کاسیاس به خوبی بوفون نبوده اما کاسیاس یکی یا شاید بهترین بازیکن تیم قهرمان بود،و این عنوانها شانس رو به کاسیاس میده،من عملا شانسی رو برای بوفون قائل نیستم(با توجه به دیدی که بقیه دارن میگم)اما کاسیاس احتمالش زیاده جز 3تای اول بشه...

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
به نظر من امسال هیچکس در حد عنوان بهترین بازیکن جهان نیست یه نگاه به لیست سال های گذشته می ندازم می بینیم هیچکس در حد این عنوان نیست یه روزی میشل پلاتینی , بکن بائر , زیدان , روبرتو باجو , ندود , مارادونا و ... این عنوان رو به دست آوردن حالا می خوان بدن به کریس رونالدو ؟!!! به هر حال باید یکی انتخاب بشه ولی به نظر من حیفه بگن یه روز باجو بهترین بازیکن جهان بوده امروز مثلا ً رونالدو ولی از این لیست به نظر من مسی یه خورده بهتره البته هنوز زوده واسه ش

ADEL

ADEL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1011 ارسال

به نظر من امسال هیچکس در حد عنوان بهترین بازیکن جهان نیست
یه نگاه به لیست سال های گذشته می ندازم می بینیم هیچکس در حد این عنوان نیست
یه روزی میشل پلاتینی , بکن بائر , زیدان , روبرتو باجو , ندود , مارادونا و ... این عنوان رو به دست آوردن
حالا می خوان بدن به کریس رونالدو ؟!!!
به هر حال باید یکی انتخاب بشه ولی به نظر من حیفه بگن یه روز باجو بهترین بازیکن جهان بوده امروز مثلا ً رونالدو
ولی از این لیست به نظر من مسی یه خورده بهتره البته هنوز زوده واسه ش

منم موافقم امسال بازیکنهای بزرگ کم تواین لیستن .در کل مسی وکریس رونالدو از بقیه بیشتر شانس دارن ولی بزرگترین پدیده روآرشاوین می دونم که واسه روسیه همه کارکرد

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کریس رونالدو میشه،ازین بابت که بین این ها بهتر بوده،نه ازین بابت که حقشه ! واقعا امسال هیچکس در اندازه های توپ طلا نبود،هرسال همه از قبل مطمئن بودند کی میشه ولی امسال حتی کاسیاس به خاطر 2 تا پنالتی هم کاندید شده :D

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال

به نظر من امسال هیچکس در حد عنوان بهترین بازیکن جهان نیست
یه نگاه به لیست سال های گذشته می ندازم می بینیم هیچکس در حد این عنوان نیست
یه روزی میشل پلاتینی , بکن بائر , زیدان , روبرتو باجو , ندود , مارادونا و ... این عنوان رو به دست آوردن
حالا می خوان بدن به کریس رونالدو ؟!!!
به هر حال باید یکی انتخاب بشه ولی به نظر من حیفه بگن یه روز باجو بهترین بازیکن جهان بوده امروز مثلا ً رونالدو
ولی از این لیست به نظر من مسی یه خورده بهتره البته هنوز زوده واسه ش

منم موافقم ولی تو ای لیستن نام چند بازیکن کم است
یعنی ویدیچ از دل پیرو بهتر بازی میکرد اه توره
این لیست بد ترین لیست بوده کاسیاس توی یک جام با دو تا پنالتی گرفتن
بهترین دروازبان شد و اینقدر بزرگش کردند ولی بوفون توجام جهانی فقط دو تا گل خورد
اونم یکی پنالتی یکی گل به خودی اینقدر بزرگش نکردن
به نظرم از وقتی اون مسائل کالچو پولی مطرح شد سری A و ایتالیا ارزش خود رو از دست داد.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
اگر فقط 1 سال آرسنال قهرمان 1 جام بشه مطمئن باشید اون سال توپ طلا برای ستاره این تیم فابرگاسه هرچند امسال هم به نظر من فوق العاده بود و برای من که جز 3 نفر برتر هست

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
shayad spanish ha ba tedad bazikonaye bishtar tavajohe bishtari ro be khodeshoon jalb karde bashan ama be nazare man na casillas be onvane goalkeeper mitoone behtarin bazikon donya beshe makhsoosan ke tazegia golaye zayei mikhore va na xavi hichvaght darhade 1 bazikone internationale number 1 boode ba kami khoshbini bayad jayeze be david villa berese chon chris ronaldo ham bad az masdoomiatesh dige pa nagereft شاید اسپانیش ها با تعداد بازیکن های بیشتر توجه بیشتری رو ب خودشون جلب کرده باشن،اما به نظر من نه کاسیاس به عنوان دروازه بان می تونه بهترین بازیکن دنیا بشه مخصوصا که تازگیا گل های ضایعی می خوره و نه ژاوی هیچوقت درحد 1 بازیکن بین المللی شماره 1 بوده. با کمی خوش بینی باید جایزه به دیوید ویا برس چون کریس رونالدو هم بعد از مصدومیتش دیگه پا نگرفت ! (رضا : این پست هم فارسی شد،هم ترجمه ! ;D همش انگلیسی بود که)

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
اول: رونالدو دوم: مسی سوم: بوفون جای دل پیرو واقعا خالیه؟

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
یه قانون نانوشته برای انتخاب مرد سال اروپا و جهان هستش که میگه بازیکنانی که تو اون سال موفق به کسب جام شدن و ستاره اون تورنمنت بودن اولویت دارن . پس خیلی راحت میشه حدس زد که کریس رونالدو به علت قهرمانی در لیگ قهرمانان و لیگ برتر و به علت زدن گلهای متعدد و کمک زیادی که به منچستر کرد این عنوان بهش تعلق میگیره . مثلاً ندود در سال 2003 به دلیل موفقیتی که با یووه داشت و قهرمانی سری آ و حضور در فینال لیگ قهرمانان و یا کاناوارو که به همراه ایتالیا و یووه قهرمان شد و بازیکنانی نظیر زیدان ، کاکا ، فیگو ، رونالدو و رونالدینیو در سالهای اخیر . شک نکنید که کریس رونالدو مرد سال اروپا و جهان میشه و رقابت اصلی بر سر دومی و سومی هستش که بنظر شانس مسی و ژاوی بیشتره .

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
این حرف از زامبروتا در 3 سال پیش بود که گفته بود: من تعجب می کنم که چرا تا الان دل پیرو و هانری به عنوان بهترین بازیکن جهان یا اروپا شناخته و معرفی نشدن. واقعا چرا؟؟؟؟؟؟

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی