پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-تورینو(هفته هشتم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
47 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

اشتاه نکن بابک جان ...................................

بیاییم همیشه امیدوار باشیم !!!

امید چیز خوبی و شاید بهترین چیزها و چیزهای خوب هیچ وقت نخواهند مرد!!!!

یاد آیات قرآن افتادم ;D

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
نیمه اول ۰-۰ تموم شد یوونتوس همچنان در خلق موقعیت مشکل داره.بازی سریع پیش نمیره و کسی نیست که بتونه مهاجمین رو صاحب توپ بکنه.من جای آمائوری حوصام از بازی سر رفت!تنها وظیفش این بود که منتظر بمونه توپ بلند بهش برسه و با سرش توپ رو به بقیه بده!که فکر کنم یک بار هم موفق نشد این کار رو درست انجام بده. ده چلیه بد نیست و دونده بازی می کنه اما مولینارو مثل همیشه نصف حرکاتش اشتباه هست.خیلی دیر تصمیم می گیره و در نهایت بدترین کار رو هم انجام می ده. به نظر من بد نیست نیمه دوم صالی آمیجیچ به جای مارکیونی به بازی بیاد.البته ندود هم مصدومیتی داره که امکان داره مجبور بشه بین دو نیمه از بازی بیرون بره. به بازی اومدن جووینکو هم فکر نکنم کمک خاصی بکنه چون بازی خیلی درگیرانه هست و فضای زیادی در اختیار بازیکن های صاحب توپ قرار نمی گیره

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ترکیب خیلی خوبی بود ! ندود که این 7 هفته ها به عنوان هافبک چپ هدر می رفت،حالا با بازی کردن کنار سیسوکو مرکز زمین رو "کاملا" در اختیار دارند و خیلی خوب بازی پخش می کنند،شاید بشه گفت بهترین بازی کن زمین توی نیمه اول ندود بود که فوق العاده بازی کرد،خود سیسوکو هم خوب بود،چندین بار شوت کرد،یه دریبل خدا زد و کلا خط هافبک یووه خوب بود. بازی روون خوبی یووه داره انجام میده.و اگر اتفاق بدی نیوفته می بریم.چون نیمه اول تورینو اصلا نتونست حمله کنه ولی یووه چند بار با خوش شانسی گل نزدند.یه سانتر ندود بود که آمائوری زد یه نفر پرید جلوی توپ و نذاشت بره توی گل. کلا نسبت به بازی های قبل یووه خیلی بهتر شده یوونتوس. مولینارو خوبه ولی سوتی وحشتناک هم میده.همه خوب بودند،منصفانه تر این بود که یووه گل بزنه.ولی من فکر میکنم می بریم. ولی اونا هم واقعا بی شرف اند ! خیلی وحشیانه بازی می کنند. اون تکلی که مستقیم زد به زانوی ندود واقعا حرکت زشتی بود چون هیچوقت ارتفاع توپ اونقدر بالا نمیاد که لازم باشه پا رو اینقدر بالا بگیره ! کاملا به قصد مصدوم کردن تکل زده بود.بیچاره ندود...واقعا خیلی وحشی هستن،فقط می زنن.بدجور هم می زنن.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
کله پوک ترسو برداشته ده چلیه رو گذاشته هافبک !!! اونوقت حسن که بازی با رئال عالی بود رو رو نیمکت گذاشته !!!! جووینکو هم که اصلا آدم حساب نمی کنه !! شانس بیاره یووه ببره @!

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
ده چلیه که عالی کار کرد . لگرو هم یهو جو گیر شد تو عمق دفاع شروع به انجام حرکات تکنیکی کرد. بابا دمش گرم. این بازی رو ببریم چی می شه.!!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ترکیب ترکیب خوبیه ! اصلا مشکلی من نمی بینم،همه دارند خوب بازی می کنند،حتی مولینارو هم اگر کمتر سوتی بده در جریان حملات خیلی موثر بازی می کنه. دچلیه چند تا دریبل خوب زده،چند تا سانتر خوب کرده.مشکلش چی بود ؟ خیلی هماهنگ بازی می کنه با بقیه.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
ده چلیه خیلی عالیه اما باید جای مولینارو بازی کنه !! و به جاش هافیک چپ حسن یا جووینکو بازی کنه !!!!!!!!! البته نمی تونیم از این ترسو توقع داشته باشیم یاکوئینتا رو بیاره تو زمین تا با 3 مهاجم حمله کنیم !

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
گگگگللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللل آمائوری 1-0 یووه

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
جووینکو هم تو دقیقه 64 جای ده چلیه اومد تو زمین

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
برديم 1-0 بازم آمائوري چقدر تكراري

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
تمام. یوونتوس 1-0 تورینو سلام سری آ سلام یوونتوس بزرگ

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
تبریک می گم !!! برای بازگشت خوب بود !! اما قطعا با این بازی جلوی تیم های قوی تر بازهم به مشکل می خوریم !!!!! انگار یووه بیش از 1 گل نمی تونه تو سری ا بزنه !! اگه آمائوری نبود چی کار می کردیم !!!!!

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
دمت گرم آمائوری :-*

زنده باد یوونتوس - اخراج باد رانیری و مدیران و پولسن !!!

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
امای اقای گل...امای اقای گل...امای اقای گل

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بازی نسبتا خوبی بود،هرچند بعد از گل دیگه یووه حمله نکرد ولی تا قبلش بازی خوبی داشت انجام می داد. آمائوری واقعا گل خوبی زد،عجب قدرت بدنی داره این بشر،دریبل قشنگی هم زد.پاس ندود هم خیلی خوب بود. ندود اون وسط خیلی خوب جواب داد.واقعا طراح همه ی حملات یووه بود.سیسوکو بعد از کارت زرد خیلی دست و پاش بسته شد و کلا از جریان بازی کمی خارج شد.به نظر من کارت زرد هم زیاد بود برای اون حرکت. مولینارو خیلی بهتر از همیشه بود ولی سوتی های بدی هم داشت.اما بازیش خوب بود. ستاره های بازی به نظر من،ندود و 2 نفر مرکز دفاع بودند یعنی لگروتالیه و کیه لینی که واقعا خیلی خوب مقاوت می کردند. مارکیونی و الکس هم خیلی محو بودند و زیاد چیزی ازشون ندیدیم. خلاصه با توجه به حساسیت بازی نتیجه خوبی بود. پارسال با زحمت خیلی بیشتری بردیمشون با گل دقیقه 94 ترزگه !

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
اما در مجموع یووه بازی خوبی ارائه داد. من که راضی هستم.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
راستی اگر اشتباه نکنم از بازی با رئال تماشاگر بیشتر اومده بود ;D با رئال که 25 هزار نفر بود،باید ببینیم سایت یووه آمار این بازی رو چند اعلام می کنه.

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

راستی اگر اشتباه نکنم از بازی با رئال تماشاگر بیشتر اومده بود ;D

با رئال که 25 هزار نفر بود،باید ببینیم سایت یووه آمار این بازی رو چند اعلام می کنه.

مگه ورزشگاه چقدر گنجایش داره ؟

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
اینم از دربی دلاموله! آمائوری یکبار دیگه ارزش های خودش رو نشون داد.هرچند گلش روی اشتباه مسلم دروازبان تورینو به ثمر رسید اما حرکت قبل از گلش فوق العاده بود. همون طور که از قبل هم حدس می زدم جووینکو نتونست کار خاصی بکنه.تا زمانی که فضا نباشه جووینکو نمی تونه کاری بکنه و توی این بازی هم تا پا به توپ می شد با خطا متوقفش می کردند. کلا تورینو یی ها خیلی وحشیانه بازی می کردند!بار ها الکس و جووینکو رو زدند و کلا خیلی عصبی بازی می کردند.باز خوب بود که کورینی نبود! نحوه خوشحالی رانیری بعد از بازی خیلی جالب بود!اومد توی زمین و تک تک بازیکن ها رو بغل کرد و کاملا مشخص بود به شدت انتظار این پیروزی رو می کشید. در کل یووه هنوز مشکل داره و مشکل اصلی هم مصدومان هستند.اشتباهات همه بازیکنان زیاد هست و همچنان رانیری اصرار به بازی از کناره ها داره.یادتون باشه که توی هشت هفته گذشته سری آ یووه توی هیچ بازی ای بیش از یک گل نزده!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

مگه ورزشگاه چقدر گنجایش داره ؟

27 هزار نفر ;D

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی