پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

buzzer beater

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
52 پاسخ برای این موضوع

misagh.buzzer beater

misagh.buzzer beater

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 23 ارسال
این یک بازی بسیار جذاب اینترنتی هستش .

مربی گری آنلاین بسکت باله . الان این بازی حدود 80 یوزر داره و چهارمین فصله که لیگ ایران به این بازی اضافه شده .

بچه هایی که در این بازی فعال هستند خیلی اون رو دوست دارن .

در طی همین 4 فصل که می شه چیزی حدود 1 سال براش انجمن مستقل درست کردیم با آدرس : www.bbfans.ir

کل سایت رو به فارسی ترجمه کردیم . من هم جز افرادی بودم که مسئولیت ترجمه رو داشتم . ترجمه ی این سایت 100 ها برابر بهتر از هتریک هستش و کل ترجمه طی 3 ماه انجام شد. همین امر نشانه ی فعال بودن کاربران این سایت هستش

آموزش تمام ریزه کاری هاش و تمام فوت و فناش رو یکی از کاربرای ایران که در حال حاضر بهترین تیم ایران رو داره نوشته و در انجمنمون هستش .

من خودم هم یکی از با سابقه ترین افرادی هستم که این بازی رو می کنم و از همون فصل اول در این بازی تیم گرفتم . فکر کنم جز 10 نفر اولی بودم که در این سایت ثبت نام کردم

از نظر من سیستم بازی کاملا شبیه هتریکه ولی با گرافیکی کاملا بالاتر و کیفت و امکانات بهتر. یکی از مهمترین امکاناتش اینه که برای دیدن چهره ی بازیکنان نیازی به ساپورتر مثل هتریک نداری .و چون گرافیک سایت بالا هستش چهره ها بسیار زیبا طراحی شدن .

خود مسئولان سایت گفتن که این بازی رو همانند سیستم بازی در هتریک برنامه ریزی کردن . حتی تبلیغ این سایت در هتریک و تبلیغ هتریک در این سایت هست .

خود من اولین بار با این بازی در انجمن هتریک .آی آر آشنا شدم . در اون جا طی کمتر از 2-3 ماه تایپیک این بازی به 300 صفحه رسید و استقبال خیلی خوبی ازش شد .

ببینم شما چه می کنید .

غیرتتون رو نشون بدین و بیاین این جا رو فعال کنیم .

هر سوالی دارید همین جا از من بپرسید . اگه استقبال شما زیاد باشه من به سایر بچه های خوب فروم این بازی هم می گم بیان و در پاسخ گویی به سوالات شما به من کمک کنن

آدرس سایت اصلی این بازی :

www.buzzerbeater.org

هرکسی ثبت نام کرد همین جا اعلام کنه .

misagh.buzzer beater

misagh.buzzer beater

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 23 ارسال
چرا هیچ کسی استقبال نمی کنه . نظری. چیزی. حرفی . سخنی . انجمن شما در خواب زمستان فرو رفته ؟ :)

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
آخه یه بار تست شده ولی جواب نداده من خودم پارسال اینجا مطرح کردم اتفاقا ً خیلی از بچه ها تیم گرفتن ولی چون واسمون جذاب نبود ولش کردیم البته اون موقع اطلاعات کافی درمورد نحوه اداره تیم وجود نداشت

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
من که همین الان رفتم ثبت نام کنم،فکر کنم علاقم به مربیگری بسکتبال بیش تر از فوتبال باشه.

babak_totti

babak_totti

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 8 ارسال
البته اون موقع تفاوت داشت با الان...

الان خود سایت فارسی شده هیچ آموزشش هم تالیف شده هیچ یه مرجع فارسی هم در کنارش که افتتاح شده...یعنی یه سایت اختصاصی برای بازربیتر ایران...

آدرس انجمن سایت:

Http://BBFanS.iR/forums

فکر می کنم جذابیت این بازی به اندازه ای هست که اعضای اون به تیمداریشون ادامه بدن...مخصوصا الان که اطلاعات فارسی راجع به بازی و خود بسکتبال هم بالاست.

babak_totti

babak_totti

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 8 ارسال

من که همین الان رفتم ثبت نام کنم،فکر کنم علاقم به مربیگری بسکتبال بیش تر از فوتبال باشه.

خیلی خوب یادت باشه توی انجمن هم فعال باشی چون خیلی چیزها اونجا اضافه یاد خواهی گرفت چون اغلب اعضا با تجربه هستند.

Http://BBFanS.iR/forums

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
به هر حال با توجه به اینکه اینکه نزدیک به 20 نفر فعال توی هت تریک داریم می تونه جای خوبی واسه جذب تیم های بیشتر واسه بازر بیتر باشه راستی بابک توتی رو هم دیدم اینجا عضو شده فکر می کنم اکثر بچه ها ایشون رو می شناسن یه مدت روزنامه هت تریکی می زد می خواستم هم به میثاق و هم بابک خوش آمد بگم من توی دسته 2 یه تیم داشتم که دیگه دنبال نکردم ولی میرم می بینیم اگه اینطوری که شما میگین شده حتما ً تیم می گیرم

misagh.buzzer beater

misagh.buzzer beater

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 23 ارسال
http://www.hattrick....hread.php?t=398

این هم یک لینک که تمام نکات بازر بیتر رو قدم به قدم توش توضیح داده .

بیانکو وینو تو دوباره تیم بگیر . خودم به همتون کمک می کنم تا راه بیفتین

دوستانتون هم دعوت کنین تا به این بازی بیان

عابد بیانکو تو هم هر سوالی داشتی ازخودم بپرس .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من اینقدر به هتتریک معتاد شدم دیگه حوصله یه بازی دیگه رو ندارم ! البته خیلی هم از بسکتبال خوشم نمیاد، شاید حمیرد بخواد عضو بشه ;D

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
من همون هتریک رو نتونستم جمع کنم.. کلا بعد از اون لوکوموتیو دلم به این کارا نمی ره دیگه... ولی یادمه تیم ساخته بودم توی این سایته.. اسمش فردوس موریکس بود..

misagh.buzzer beater

misagh.buzzer beater

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 23 ارسال

من اینقدر به هتتریک معتاد شدم دیگه حوصله یه بازی دیگه رو ندارم !

البته خیلی هم از بسکتبال خوشم نمیاد،
شاید حمیرد بخواد عضو بشه ;D

من هم اول فکر می کردم چون هتریک رو زیاد دوست دارم نمی تونم این بازی رو ادامه بدم . یکم که باهاش کار کردم فهمیدم که 100 ها برابر بهتر از هتریکه . بعد هتریک رو ول کردم و چسبیدم به این بازی ;D

misagh.buzzer beater

misagh.buzzer beater

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 23 ارسال

من همون هتریک رو نتونستم جمع کنم.. کلا بعد از اون لوکوموتیو دلم به این کارا نمی ره دیگه... ولی یادمه تیم ساخته بودم توی این سایته.. اسمش فردوس موریکس بود..

بهت پیشنهاد می کنم دوباره ثبت نام کنی . این بازی چون جذابه جمع و جور کردنش خیلی راحت تر از هتریکه . در ضمن به طور 100در 100 فارسی شده و می تونی راحت راه بیفتی

babak_totti

babak_totti

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 8 ارسال
موافقم آخه مگه چقدر وقت میخواد؟

اولا اینقدر پول درآوردن سخته توی این بازی که دیر به دیر میتونی بازیکن بخری و فق کافیه روزهایی که بازی داری سر بزنی و بازی تو ببینی و برای بازی بعد ترکیب بچینی...جمعه هم یه سر بری نتیجه ی تمریناتت رو ببینی...

وقت زیادی نمیگیره...

از من که مربی تیم ملی هم هستم حدود 7-8 ساعت وقت میگیره...اونم به خاطر علاقه ی زیادمه...فقط وقتی وقت زیادی میگیره که شما بخوای یه بازیکن خوب بخری...

فقط یادتون نره مهم توی این بازی ترکیب چینی بر اساس حریفه و اینکه هر بازیکن چقدر در هفته بازی بکنه تا تمرین خوبی انجام بده...همه ی اینها توی تاپیک آموزشی انجمن هست:

http://www.bbfans.ir...thread.php?t=23

babak_totti

babak_totti

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 8 ارسال

به هر حال با توجه به اینکه اینکه نزدیک به 20 نفر فعال توی هت تریک داریم می تونه جای خوبی واسه جذب
تیم های بیشتر واسه بازر بیتر باشه

راستی بابک توتی رو هم دیدم اینجا عضو شده
فکر می کنم اکثر بچه ها ایشون رو می شناسن
یه مدت روزنامه هت تریکی می زد
می خواستم هم به میثاق و هم بابک خوش آمد بگم

من توی دسته 2 یه تیم داشتم که دیگه دنبال نکردم
ولی میرم می بینیم اگه اینطوری که شما میگین شده حتما ً تیم می گیرم

چاکرتم...

ممنون

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
آقا این سایتتون که باز نمیشه یعنی میشه ها اما وقتی میزنیمش رو فارسی erorمیده.

babak_totti

babak_totti

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 8 ارسال
آره یه اشکالی که بازر داره اینه که نمیشه تا وقتی صفحه لود نشده روی لینکی کلیک کنی...البته میتونی توی یه پنجره ی دیگه باز کنی...

misagh.buzzer beater

misagh.buzzer beater

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 23 ارسال
بچه ها نزارین این تایپیک بخوابه. بیاین عضو بشین و اینجا رو فعال کنید. من از شما خیلی بیشتر انتظار داشتم

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
من هنوزم با سایت مشکل دارم،به محض اینکه همه عکس ها لود میشه ارور میده وقتی هم روی لینک فارسی میزنم بازم ارور میده....

misagh.buzzer beater

misagh.buzzer beater

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 23 ارسال
اول ثبت نام کن . وقتی تیمت رو بهت داد داخل تنظیماتش زبان رو فارسی کن

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
من عضو شدم این روز ها فوروم که چیزی واسه دیدن نداره یه بازی جدید کنیم من رفتم در دسته II.1 با نام JUVENTINI

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی