پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اقاي گل ليگ سري آ فصل 2008/09

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
23 پاسخ برای این موضوع

ALEX107

ALEX107

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 292 ارسال
به نظر شما چه كسي آقاي گل سري آ ميشود؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من گزینه های این نظر سنجی رو از 2 تا ! به 13 تا تغییر دادم و به انجمن نظر سنجی منتقلش کردم.

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال

به نظر شما چه كسي آقاي گل سري آ ميشود؟

سلام دوست عزیز اول اینکه خوش اومدی به وب خودت دوم اینکه کار بسیار خوبی کردی از اینکه این تاپیک رو درست کردی

مرسی

من گزینه های این نظر سنجی رو از 2 تا ! به 13 تا تغییر دادم و به انجمن نظر سنجی منتقلش کردم.

بازم مرسی از اقا رضا که همیشه کارهای مثبت میکنه

به نظر من دل پیرو که عقلا باید باشه چون اقای گل سال قبل بوده و همچنین زالاتان کع امسال خوب گل زده البته هنوز چیزی مشخص نیست

ولی امیدوارم مثل سال گذشته یک یوونتوس این مهم رو به دست بیاره

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
اگه الکس روی ضربات ایستگاهی کمی دقت کنه قطعا اقای گل می شه.

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال
یووه به نظر من بهترین خط حمله را داره ولی با این هافبک هایی که داره نمیتونن پاس گل بدن از همه بدتر با مصدومیت ترزگه کلی عقب میفته

MNGB10

MNGB10

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 580 ارسال
آمائوری. به نظر من آمائوری با فرار ها و جایگیری های عالی که داره اگر کمی موقعیت سازی هافبک ها خوب باشه قطعا آقای گل میشه.فعلا هم که خوب گل زده.من که اوائل ازش خوشم نمی آمد اما حالا عاشقش شدم.حرف نداره.واقعا بدون او و ترزگل این فصل یاکی نمی تونست جوابگو باشه.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
3تا مهاجم میلان به خصوص شوچنکو ،امکان نداره آقای گل بشوند مطمئنن یکی از این 5 نفر میشه : الکس، آمائوری ، زاراته ،جیلا ، شتر(واحدش نفره )

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21185 ارسال
من واقعا بعید میدونم الکس آقای گل بشه ! خیلی خیلی بعید ! گزینه های من آمائوری ، زلاتان و جیلاردینو هستن !

SOURINHO

SOURINHO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 333 ارسال
این فصل کسی آقای گل میشه که مدافعان سرسخت کالچیو زیاد نمی شناسنش! و خیلی راحت داره گل میزنه!! آهااااااااان افرین زاراته رو میگم البته باید با آمائوری با انگیزه رقابت کنه... 8)

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
من به زاراته و آمائوري راي دادم چون پتانسيل آقاي گلي رو دارن.به الكس هم چون عاشقشم و شايد مثل پارسال در نيم فصل دوم معجزه كنه راي دادم.يه نفر هم با اينكه دوستش دارم و پتانسيلش رو هم داره اما بهش راي نمي دم چون پررو مي شه.زلاتان رو مي گم.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یه حسی میگه جیلاردینو میشه.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
من میگم آمائوری یا الکس

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
زلاتان یا آمائوری !!!! جیلا هم شاید !!!!! بین این 3 نفر متاسفانه شتر شانس بیش تری داره به نظر من

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
به بظر من هم همین زلاتان کثیف میشه .زاراته رو هم نباید دسته کم گرفت ولی امیدوارم امائوری اقای گل بشه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خوب الان 2 هفته تا انتهای لیگ مونده: دی وایوو 23 گل ایبراهمویچ 22 گل میلوتو 20 گل جیلاردینو 19 گل

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
دی وایوو با این سنش و بودن در تیم بولونیا عالی کار کرده...............

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
واقعا چی فکر میکردیم چی شد تا زمانی که یادم میاد اقای گلی یه بازیکن از یووه بود ولی حالا.... زوج ترزگه-دلپیرو به نظرم خطرناک ترین زوج خط حمله بود اون زمانا چه زود گذشت یادش به خیر...

sedaa

sedaa

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 638 ارسال
پارسال بود که الکس و دیوید آقای گل شدن

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
:lol:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
هفته اخر سری آ سه بازیکن به نام های دیوایو - زلاتان و میلیتو شانس اقای گلی دارن !!! دی وایو 23 گل زلاتان 23 گل میلیتو 22 گل

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی